IZRAELSKIE ROSZCZENIA: POLSKA STANIE SIĘ DRUGĄ PALESTYNĄ?!

Sprawa izraelskich roszczeń wobec Polski

Czy wiesz, że Izrael szykuje wobec nas ruch, który może nas pozbawić resztek niepodległości i nadziei na lepszą przyszłość?! Czy wiesz, że roszczenia żydowskie wobec Polski urosły z 65 miliardów dolarów do aż 300 miliardów dolarów?!

Od wielu dekad żydzi systematycznie dopraszają się bezprawnego haraczu, czyli rzekomego zwrotu rzekomego żydowskiego mienia. A raczej jego równowartości. Mienie te nie ma przysługiwać spadkobiercom ani nawet ich dzieciom czy wnukom, tylko, uwaga! Ma przysługiwać państwu Izrael.

Zastanawia Cię, czemu od początku lat ’90 XX wieku Polska jest coraz bardziej napastliwie atakowana przez Izrael i jego niezliczonych ambasadorów z polityki i mediów? Czy dziwi Cię, czemu obwinia się nas o wywołanie II Wojny Światowej i o holocaust? Jaka jest tego przyczyna?

Przyczyna tkwi w próbie szantażowania Polski i wymuszeniu na naszym kraju bezprawnego, bandyckiego szantażu przez państwo Izrael. Ten marionetkowy twór nie ma przemysłu, nie ma też za bardzo rozwiniętego rolnictwa, bo ziemie ubogie. Z turystyką też wciąż słabo pomimo ciepłego klimatu i położenia nad Morzem Śródziemnym. Jednak Izrael posiadam poziom życia równy najbogatszym krajom świata. Dlaczego? Ponieważ Izrael co roku otrzymuje kilka miliardów dolarów datków z budżetu USA.

Poza tym dlaczego Niemcy nie są już szantażowane i oskarżane o holocaust, choć powinny, bo to one to zrobiły? Ano dlatego, że Niemcy zapłaciły już haracz Izraelowi, i to niejeden raz. Teraz haracz ma zapłacić Polska. Gdybyśmy zapłacili, to za 10, 25 czy 20 lat, Izrael zacząłby szantażować kogoś innego. Prawdopodobnie Rosję. W globalny obieg informacji wypuszczone zostałyby informacje, że bolszewicki reżim masowo mordował Żydów.

Właśnie tak to działa. I tu docieramy do przyczyny atakowania naszego kraju i oczerniania nas o antysemityzm i holocaust. Niemcy oczywiście temu przyklaskują, bo już za 40 lat nasze dzieci mogą się uczyć, że Żydów mordowali Polacy, Rosjanie i inne narody Środkowej i Wschodniej Europy.

Roszczenia żydowskie wobec Polski – zakazany temat

Cytat: „Otóż jest wiele osób na Facebooku, które dały się wciągnąć w walkę o czyjeś partykularne interesy zawodowe, gdy tymczasem Polsce grozi nowy zabór! Zdaję sobie sprawę, że tak zwane media głównego nurtu rozpisują się na temat protestów pewnych grup zawodowych. Jednak czy zauważyliście, że owe protesty są tematem nr 1 w mediach głównego nurtu?

W tym samym czasie zarówno na TVN, TVN24, w Polsacie, Polsacie News, Superstacji, TVP1, TVP2, TVP Info i w Telewizji Trwam na próżno szukać wiadomości o przygotowaniach Izraela do przeprowadzenia skoku na Polskę!

Pewnie wielu z tych, którzy popierają strajki pewnych grup zawodowych, pojęcia zielonego nie mają ani czym jest „Act 447”, ani w ogóle nic nie wiedzą o roszczeniach żydowskich, dotyczących mienia bezspadkowego! To bezprawie na skalę świata Żydzi chcą wprowadzić w naszym kraju przy pomocy Ameryki, która zobowiązała się dopilnować, by Polska złamała Prawo i wypłaciła nie przysługujące im roszczenia z tytułu majątku bezdziedzicznego, co pogrąży nasz kraj w nędzy.

Jak wiadomo, te bezprawne roszczenia żydowskie sięgają 300 miliardów USD, co oznacza, że każda przeciętna 4-osobowa rodzina musi oddać Żydom 100 tysięcy złotych!

Polska nie ma takiej gotówki, ani nie ma siły przebicia! Politycy zarówno z partii rządzącej jak i z pożal się Boże „opozycji” z jednej strony pełzają przed Żydami, a z drugiej strony solidarnie milczą o największym zagrożeniu dla Polski od 1939 roku.

Skoro Polska nie ma takiej gotówki, a pozycja naszego kraju względem Izraela i USA jest na poziomie froterki podłogowej, to Żydzi te 300 miliardów dolarów otrzymają za darmo w naturze! Wezmą w ramach „długu”, lub raczej haraczu nasze kamienice, działki budowlane na których stoją bloki spółdzielcze, a same spółdzielnie zostaną za darmo przez nich przejęte.  Dodajmy do tego polskie złoża naturalne: węgiel kamienny, miedź – wszystkie strategiczne spółki skarbu państwa, w tym KGHM Polska Miedź z pewnością znajdą się w żydowskich łapach.

A my w tym czasie czekajmy aż staniemy się Palestyną 2.0!

Za to:
-kibicujmy tematom zastępczym: wszelkim protestom grup zawodowych.
-emocjonujmy się tym co powiedział pan przewodniczący związku zawodowego, a co mu ktoś odpowiedział.
-oglądajmy w międzyczasie seriale telewizyjne, tańce z gwiazdami itp. itd.

Czekajmy, nic nie róbmy, oglądajmy „Fakty” w telewizji, aż przyjdą po nas nowi okupanci – Żydzi, aż nasz kraj stanie się Nową Palestyną Europy..

Koniec cytatu.

.

Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Poniżej przedstawiam sposoby wsparcia moich akcji uświadamiających:

1. Wpłaty z Polski na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

2. Wpłaty z zagranicy na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
(PKO Bank Polski)
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

3. Wpłaty na Pay Pal: kliknij na poniższy obrazek:

4. Mikro darowizna:

Możesz wpłacić maleńką kwotę, korzystając z okienka „mikro darowizna”, które znajduje się w lewej kolumnie mojej strony. Wybierz liczbę mikro darowizn (jedna, dwie, trzy, cztery lub więcej) a potem kliknij na ikonkę Pay Pala lub karty kredytowej obok. Jedna darowizna to pięć złotych, dwie darowizny to dziesięć złotych, i tak dalej. Takie wsparcie też się liczy, i to bardzo!

13 myśli w temacie “IZRAELSKIE ROSZCZENIA: POLSKA STANIE SIĘ DRUGĄ PALESTYNĄ?!

 1. ŻYDOWSKA MONOLATRIA to klasyka RASIZMU.
  Kolejne ruchy będą konsekwencją ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ,której narzędziem jak potwierdziło się się jest KULT HOLOKAUSTU.
  Tą strategię opisał Kevin MacDonald w KULTURA KRYTYKI.

 2. Drodzy Żydzi – POCAŁUJCIE SIĘ W DUPĘ. Pisze to do niedawna wasz sympatyk (czego się tego teraz bardzo wstydzi), poruszony holokaustem, ale teraz pozbawiony złudzeń, co do waszego prawdziwego emploi…

 3. Należałoby zamknąć w psychiatryku tego Leszka Błaszczaka razem z Podleckim, jeden by o semickich gadach Javhe hymny prawił, zaś drugi by go pacyfikował wahadełkiem 😀
  p.s.
  Jarek jakbym Ci przelał 1000pln, to usunąłbyś z forum tego delikwenta od Jahvego?

  1. Dobór komentatorów zapewne jest losowy, poza jednym, który wszystkich rani. Nie moja to jednak sprawa.

  2. Sanctus, to skrajnie kontrowersyjna propozycja. Możesz przelać mniejszą kwotę by mnie wesprzeć.

   Ale Leszek nie jest szkodliwy, zawsze możesz mu solidnie dopierdolić. Piszesz takie teksty, że szczęka do kolan opada. Chcesz się pozbawić tej niewątpliwej przyjemności? 😉

   1. Jak zawsze, takiże i tym razem, genialna riposta. Mądrość płynie ze Źródła Mocy i służy ochronie tych, którzy ją posiadają.

    1. Panie Leszku, a to Źródło Mocy to ma może jakąś inną nazwę? Wiem, że trochę tutaj śmieszkowałem, ale tym razem serio pytam, bez ukrytych złośliwości.

  3. Akurat, art Jarka o Podleckim z 50-kilowym nanowahadałkiem,wzbogacanym kovalium był zajebisty :D,dawno nie miałem takiego ubawu od odpałów pana Marka.

 4. Tylko glosowanie na Konfederacje moze nas uchronic pszed kataklismem i to jesli bedzie nas wystarzcajaco duzo. Mamy malo czasu

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.