POŻAR KATEDRY NOTRE DAME: WOJNA CYWILIZACJI?!

Na jaw wychodzą szokujące fakty o pożarze katedry Notre Dame w Paryżu

Wczoraj, w dniu 15 kwietnia 2019 roku spłonął dach a wraz z nim spora część katedry Notre Dame w Paryżu we Francji. Jak zwykle w takich sytuacjach pada lawina podejrzeń i spekulacji. Na światło dzienne wychodzą coraz to nowe fakty na temat pożaru katedry Notre Dame, jak i na temat sytuacji w samej Francji.

-875 zdewastowanych kościołów we Francji, 129 włamań z kradzieżą mienia, 15 spalonych kościołów ostatnio, aż dwa w kwietniu, niszczenie cmentarzy, zapowiedź muzułmanów: „będziemy palić wasze kościoły.”

-Dziś, czyli 16 kwietnia 2019, prezydent Francji, liberał Macron, miał wypowiedzieć ważne orędzie w kierunku żółtych kamizelek. Cóż, jaki pech, nie wypowiedział.

-Większość zabytków i cennych przedmiotów została wyniesiona z Katedry na jakiś czas przed pożarem. Ciekawy zbieg okoliczności.

-Teoretycy spisku mówią o tym, że widok płonącej katedry Notre Dame jest na legendarnym filmie masońskim o tytule „I, pet goat” z 2013 roku. Film ten jest dostępny TUTAJ [LINK]. Tytuł ten po polsku oznacza: „Ja, owca.” Owca w domyśle prowadzona na rzeź. W filmie jest obraz wojny światowej, przejętego złymi wiadomościami chłopca, upadku sierpa i młota (upadek liberalizmu?) i babci w więzieniu, na szczycie którego jest krzyż. Wszystkim tym przygląda się Jezus płynący na łódce, z illuminackim trójkątem i okiem na czole:

.

-Dużo żółtych kamizelek było na ulicach. Ze społeczeństwem jak z dziećmi: gdy broją, to daje się im jakieś „bojowe zadanie” i działa. Proste? Tak. Teraz mają żałobę i wielką akcję zbierania funduszy na odbudowę. Kilku miliarderów (w tym masonów, bo Francja to kraj rządzony przez tajne organizacje) dało tyle szmalu, że starczy na wybudowanie od zera 10 takich katedr. Akcja zbierania będzie jednak kontynuowana, w całej Europie.

-W Europie istnieje potężna, ultrakatolicka i konserwatywna tajna organizacja o nazwie Gladio. Jej członkowie są potężnie uzbrojeni. We Francji są trzy armie. Armia oficjalna, potem nieco mniej uzbrojona Gladio, i jeszcze mniej uzbrojona armia islamska. Gladio było pierwotnie operacją NATO w czasach komunizmu stworzoną po to, by komuniści nie przejmowali władzy w krajach Europy Zachodniej. Po upadku żelaznej kurtyny setki tysięcy agentów i miliony sympatyków Gladio zostało, przez lata przygotowując sekretny plan obalenia liberalnego porządku w Europie i na świecie. Rezultaty tego widać – świat skręca na prawo.

-Co ciekawe, widok płonącej katedry Notre Dame może być umieszczony również na jednej z kart gry karcianej o nazwie „illuminati cards” z lat 80-tych XX wieku. Te karty miały przepowiedzieć wiele „dziwnych” wydarzeń, m.in. zamach na World Trade Center i Pentagon:

.

-Widać że był to ogromny wstrząs duchowy dla Francji i Europy. Ludzie (nawet liberałowie i ateiści) gromadzili się tłumnie na ulicach, modlili i płakali. Mówi się o duchowym odrodzeniu Europy.

-Możliwe, że chodzi o operację fałszywej flagi w celu wykonania wojny religijnej w Europie i na świecie. Jest to plan trzech wojen światowych, stworzony przez illuminatów i inne tajne organizacje. Trzecia wojna światowa ma być wojną świata islamu z chrześcijanami i żydami. Napuszczanie jednych na drugich jest od zawsze receptą elit. Z jednej strony jest to zajęcie dla mas. Z drugiej strony, po wielkiej wojnie ludzie nie wymagają wiele, chcą opłakać zmarłych i odbudować swoje kraje. Jest to też korzystne dla elit.

-Mimo że to jest katedra katolicka, stanę w jej obronie. To był tysiącletni symbol cywilizacji białego człowieka. Uważam, że każdy naród ma swój kawałek ziemi, a każda grupa narodów ma swoją cywilizację. Powinniśmy się trzymać swojej ziemi, swojej cywilizacji, i ich bronić. Bo chętnych na bogate europejskie tereny jest wielu. Nie pozwólmy się podbić a następnie zamknąć w rezerwacie. Wojna cywilizacji jest bez wątpienia faktem. Zawsze stanę po stronie białego człowieka, no chyba, że będą dowody na jego winę.

Poniżej filmy video z pożaru katedry Notre Dame w Paryżu:

.

.

Przeczytaj więcej o ukrytych planach illuminatów:

Jakie są prawdziwe cele illuminatów?
Wyścig szczurów jest nie do wygrania!
Szokujące słowa Nietzsche’go o chrześcijaństwie

Ezoteryczny kreator świata, czy raczej.. ofiara tej ezoteryki?
Popieranie ezoteryki było moim błędem. Dowiedz się dlaczego!
Czemu ezoteryka nie działa? Powinieneś o tym wiedzieć!
Ezoteryczne prawo przyciągania to oszustwo!

 

Nowy porządek świata (NWO) – czego chcą tajne organizacje?
Szok przyszłości – NWO, czyli plan globalnej dyktatury
Największa konspiracja świata [2]
Zamachy w Nowej Zelandii: początek światowej wojny religijnej?
Świat bez moralności i etyki, czyli tajne plany elit
Żyjemy świecie, który powoli przestaje sprawiać nawet pozory dobra

Gdzie tkwi błąd w ezoteryce i new age?
Czemu się nie oświeciłeś i dlaczego to się nie uda?
Tajne stowarzyszenia i władza nad światem: czy to możliwe?
Globalna świadomość to planowane niewolnictwo na nieznaną dotąd skalę
Oświecenie to czekanie na cud, kóry nie nadejdzie. System znowu Cię oszukał!

.

Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Poniżej przedstawiam sposoby wsparcia moich akcji uświadamiających:

1. Wpłaty z Polski na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

2. Wpłaty z zagranicy na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
(PKO Bank Polski)
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

3. Wpłaty na Pay Pal: kliknij na poniższy obrazek:

4. Mikro darowizna:

Możesz wpłacić maleńką kwotę, korzystając z okienka „mikro darowizna”, które znajduje się w lewej kolumnie mojej strony. Wybierz liczbę mikro darowizn (jedna, dwie, trzy, cztery lub więcej) a potem kliknij na ikonkę Pay Pala lub karty kredytowej obok. Jedna darowizna to pięć złotych, dwie darowizny to dziesięć złotych, i tak dalej. Takie wsparcie też się liczy, i to bardzo!

2 myśli w temacie “POŻAR KATEDRY NOTRE DAME: WOJNA CYWILIZACJI?!

  1. Cywilizacje powstają i upadają. Liczy się tylko cywilizacja Ducha, która jest trwała. Cywilizacje materialne, przez swoją kreatywność, wynoszą barbarzyństwo na co raz to wyższy, subtelniejszy, niedostrzegalny poziom, zamiast, jak mają to w swoim założeniu – eliminować je – do czego ludzkość, jak się okazało, nie jest zdolna. Wystarczy porównać, wraz z rozwojem cywilizacji, rosnącą liczbę ofiar konfliktów światowych. Należy zatem mówić prawdę o tym, że nowożytna, personalistyczna cywilizacja łacińska, jako faryzejska, stanowiąca mieszankę dwóch syntez dziejowych: prawa rzymskiego i filozofii greckiej – to podstępny, lecz niegodziwy spiskek elit, przeciwko mowie sprawiedliwej i prawom miłości – głoszonych przez Jeszua haMaszijach.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.