POŻAR NOTRE DAME: NOWE WSTRZĄSAJĄCE FAKTY! [VIDEO]

Nowe szokujące doniesienia o pożarze Katedry Notre Dame!

.

Każda chwila przynosi nowe ustalenia i doniesienia o tajemniczym pożarze katedry Notre Dame w Paryżu. Zastanawiających jest kilka faktów. Po pierwsze, w dniu 17 marca 2019 roku, czyli miesiąc temu, płonął drugi największy kościół katolicki we Francji. Spłonęło już wiele kościołów w tym kraju, aż 10 w ciągu tych dwóch miesięcy. Czy celem jest światowa wojna religijna?! Wiadomo, plan trzech wojen światowych masona Alberta Pike, plus plan Kalergi zakładający celową islamizację Europy i zagładę kultury europejskiej.

Co ciekawe, dokładnie w tym samym czasie, co pożar katedry Notre Dame, płonął słynny meczet Al Aksa w Jerozolimie. Jest to zastanawiające, że w tym samym czasie płonęły święte miejsca kultury chrześcijaństwa i islamu. Oba istnieją od wielu wieków, i oba są jednymi z najważniejszych centrów i symboli chrześcijańskich. W dodatku dochodzi do tego niedawny zamach terrorystyczny w mieście o znamiennej nazwie ChristChurch (pol. kościół Chrystusa) w Nowej Zelandii, gdzie biały mężczyzna zamordował z zimną krwią kilkadziesiąt muzułmanów.

No i wiadomo, nasilająca się islamizacja Zachodu Europy, i nasilająca się agresja milionów muzułmanów w stosunku do Europejczyków. Tego w mediach nie powiedzą, że jednego dnia tylko we Francji było tysiące „pojedynczych zamachów.” Lakoniczne i zdawkowe informacje pojawiają się tylko, gdy dojdzie do strzelaniny z użyciem broni, w której zginał jeden lub kilku ludzi. A to ułamek całości.

Video i zdjęcia z pożaru meczetu Al Aksa, w tym samym czasie, co pożar Notre Dame:

.

.

Zakulisowo o pożarze katedry Notre Dame

W Europie istnieje potężna, ultrakatolicka i konserwatywna tajna organizacja o nazwie Gladio. Jej członkowie są potężnie uzbrojeni. We Francji są trzy armie. Armia oficjalna, potem nieco mniej uzbrojona Gladio, i jeszcze mniej uzbrojona armia islamska. Gladio było pierwotnie operacją NATO w czasach komunizmu stworzoną po to, by komuniści nie przejmowali władzy w krajach Europy Zachodniej. Po upadku żelaznej kurtyny setki tysięcy agentów i miliony sympatyków Gladio zostało, przez lata przygotowując sekretny plan obalenia liberalnego porządku w Europie i na świecie. Rezultaty tego widać – świat skręca na prawo.

Oto komentarz jednego z czytelników o tym, jak może wyglądać ten tajny plan skrętu na prawo. Nie popieram tego typu metod rządzenia. To straszne, ale wiele wskazuje na to, że tak może być!

Cytat: „Żyjemy w dziwnych czasach. Ciekawe by to było. Wypuścić lewaków żeby ich wyeliminować i zostawić świat w duchu konserwatyzmu. Wytłuc wszystkich lewaków, islam itd. Stworzyć to lewactwo, rozreklamować, sprawdzić słabe jednostki które ślepo podążają za tymi trendami, zamiast za ludzka natura. A na końcu do pieca. (…) Mało subtelnie, ale skutecznie. Działanie w stanie wyższej konieczności. Jak się by bardziej rozpanoszyło lewactwo to skończylibyśmy jak myszy w eksperymencie Calhouna. Miało by to sens takie irracjonalne działanie na ten czas. Ale czemu lewactwa jest tak dużo? Nawet papież na ten czas jest lewakiem. (…)” Koniec cytatu.

.

Katedrę Notre Dame podpalili muzułmanie, a meczet Al Aksa – mossad?

W sieci pojawiły się nagrania, jak muzułmanie cieszyli się, widząc płonącą katedrę Notre Dame. Zdjęcia te były, o dziwo, szeroko kolportowane przez media i wkurzyły Francuzów. Wielu z nich otwarcie wyraża swoje oburzenie. Wielu zaczęło się modlić i zastanawiać nad światem duchowym. Podczas pożaru w publicznych modlitwach uczestniczyli nawet zszokowani liberałowie czy ateiści. Tak się dzieje do teraz. Jest to wielki wstrząs duchowy dla Francji i całej Europy. Poza tym wielu muzułmanów na Facebooku wyrażało swoje zadowolenie z pożaru, choćby reagując ikonką wyrażającą śmiech na newsy o tym pożarze.

Władze Francji mówią też, że katedra Notre Dame w Paryżu zostanie odbudowana. Jednak nie będzie ona już miejscem sakralnym, czyli straci na zawsze (!?) status symbolu chrześcijaństwa. Ma tam powstać „Świeckie Centrum Multikulturalizmu,” promujące społeczeństwo otwarte, świeckość i fałszywie pojmowany humanizm, czyli czołowe „wartości” wolnomularstwa, które we Francji jest bardzo silne i rządzi tym krajem. Byłby to symboliczny cios w jedno z „serc” chrześcijaństwa. Na odbudowę świątyni zrzucili się miliarderzy-masoni, czyli Loreale i Carrefoury. To dodatkowo oburza Francuzów. Co ciekawe, nawet tych o liberalnych poglądach. Grupują się oni w internecie i wspólnie wyrażają oburzenie. Myślę, że jest to moment zwrotny w naszej historii. Muzułmanie są równie oburzeni pożarem w meczenie Al Aksa, który miał miejsce w tej samej chwili, co pożar katedry Notre Dame. Tylko o ich oburzeniu się nie mówi i nie widać go u nas, choć ono jest. Poniżej celny komentarz innego Czytelnika:

Cytat: „To, co dorzucili miliarderzy, Loreale i Carrefoury, wystarczy na odbudowę. Cała Europa zbiera, oby nie na machinę wojenną. Choć obserwując działania światowego rządu na przestrzeni lat, różne fałszywe flagi i ich następstwa, wydaje mi się, że tak się właśnie dzieje. Na screenie widać typową zagrywkę rządzących. Mija jeden dzień, do sieci wycieka zdjęcie. Muzułmanie na tle katedry śmieją się. Francuzi wściekli. Spirala się nakręca. Czy to się już nie zdarzyło w Niemczech? Mam wrażenie, że jesteśmy świadkami początku końca imperializmu konsumpcyjnego.” Koniec cytatu.

Mój poprzedni wpis o pożarze katedry Notre Dame w Paryż znajduje się poniżej. Zapraszam Cię do jego lektury, jeśli go jeszcze nie przeczytałeś:
Pożar katedry Notre Dame: wojna cywilizacji?!

A poniżej zapowiadany screen odnośnie pożaru katedry Notre Dame:

.

Poniżej: to nie jest pożar Notre Dame. To Gaza, ponieważ Izrael zrzuca 800 ton bomb na swoich cywilów. A świat nawet nie mrugnie okiem. Teraz możesz wrócić do zamieszczania zdjęć starożytnego kościoła..

.

Pożar Notre Dame: czym naprawdę są katedry?

Warto też wspomnieć, czym są katedry i wiele kościołów. Był one tworzone przez tzw. „murarzy,” wieki później nazywających siebie „wolnomularzami.” Czyli masonami. Były budowane wg okultystycznych reguł tzw. „świętej geometrii,” świętej tylko w cudzysłowie. Ich położenie, konstrukcja i architektura nawiązują też do dawnych budowli pogańskich, i zawierają tajne ryty i symbole. Np ta na poniższych zdjęciach. Ponoć Watykan dawno został przejęty przez tych, którzy wieki wcześniej te kościoły i katedry budowali na zlecenie kościoła.

Komentarz jeszcze innego Czytelnika odnośnie odwiecznego „ciągu szatańskiej władzy”, dziś przybierającej formę i nazwy wolnomularstwa, masonerii i illuminatów:

Cytat: „Ateizm jest również religią. Religią fałszywej nauki, notabene stworzonej przez jezuitów (sprawdź kto jest współtwórcą teorii wielkiego wybuchu, belgijski ksiądz katolicki, jezuita). Ateizm jest wiarą w naukę, która powstała by robić ludziom wodę z mózgu. Sprawdź Darwina, to był mason 33 stopnia. Religii nie będę żadnej bronił, ponieważ masz tu częściową rację, powstały na potrzeby zwiedzenia i kontroli mas (ateizm też się w to wlicza). Słyszałeś o rodach królewskich takich jak faraoni, czy królowie starożytnego Babilonu? Wiesz kto to tworzył i w jakim celu? Zapewne słyszałeś o Ozyrysie, Izydzie, Tammuzie, Semiramidzie, co ich łączyło i jaka była geneza tych rodów / królestw? (…) Samo negowanie religii (choć to prawda, jak wspomniałem), to za mało, by wiedzieć co się w tym kociołku wyrabia.” Koniec cytatu.

.

.

Pożar katedry Notre Dame – wnioski końcowe

Cokolwiek się stanie, nie reagujmy tak, jak oni to sobie obmyślili. Nie reagujmy agresją, o ile to nie jest konieczne. Nie dajmy się ślepo podpuszczać. Musimy się sprzeciwić totalitarnej władzy, i tej odchodzącej, liberalnej, i tej nachodzącej, konserwatywnej. Oni mogą wykorzystać cykliczną, trwającą po kilkadziesiąt lat zmianę polaryzacji. Z lewa na prawo a potem z prawa na lewo. Jeśli to jest plan wojny religijnej, na zgliszczach której ma powstać nowy porządek świata, lub totalitarny, konserwatywny reżim, musimy się temu sprzeciwić. Zmiana polaryzacji na prawo jest naturalną koleją rzeczy, ale musimy to zrobić odpowiedzialnie.

Nie dajcie się skłócić, podzielić i wymordować. Nie dopuśćmy do tego, by w naszej kochanej i wspaniałej Europie znowu rowy były wypełnione po brzegi trupami. Historia lubi się powtarzać.

.

Przeczytaj więcej o ukrytych planach illuminatów:

Jakie są prawdziwe cele illuminatów?
Wyścig szczurów jest nie do wygrania!
Szokujące słowa Nietzsche’go o chrześcijaństwie

Ezoteryczny kreator świata, czy raczej.. ofiara tej ezoteryki?
Popieranie ezoteryki było moim błędem. Dowiedz się dlaczego!
Czemu ezoteryka nie działa? Powinieneś o tym wiedzieć!
Ezoteryczne prawo przyciągania to oszustwo!

Nowy porządek świata (NWO) – czego chcą tajne organizacje?
Szok przyszłości – NWO, czyli plan globalnej dyktatury
Największa konspiracja świata [2]
Zamachy w Nowej Zelandii: początek światowej wojny religijnej?
Świat bez moralności i etyki, czyli tajne plany elit
Żyjemy świecie, który powoli przestaje sprawiać nawet pozory dobra

Gdzie tkwi błąd w ezoteryce i new age?
Czemu się nie oświeciłeś i dlaczego to się nie uda?
Tajne stowarzyszenia i władza nad światem: czy to możliwe?
Globalna świadomość to planowane niewolnictwo na nieznaną dotąd skalę
Oświecenie to czekanie na cud, kóry nie nadejdzie. System znowu Cię oszukał!

.

Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Poniżej przedstawiam sposoby wsparcia moich akcji uświadamiających:

1. Wpłaty z Polski na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

2. Wpłaty z zagranicy na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
(PKO Bank Polski)
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

3. Wpłaty na Pay Pal: kliknij na poniższy obrazek:

4. Mikro darowizna:

Możesz wpłacić maleńką kwotę, korzystając z okienka „mikro darowizna”, które znajduje się w lewej kolumnie mojej strony. Wybierz liczbę mikro darowizn (jedna, dwie, trzy, cztery lub więcej) a potem kliknij na ikonkę Pay Pala lub karty kredytowej obok. Jedna darowizna to pięć złotych, dwie darowizny to dziesięć złotych, i tak dalej. Takie wsparcie też się liczy, i to bardzo!

10 myśli w temacie “POŻAR NOTRE DAME: NOWE WSTRZĄSAJĄCE FAKTY! [VIDEO]

 1. Przedwieczna Mądrość, stanowiąca żeńską naturę Elohim, organizuje zachowania i działanie istot świadomych, pod przemożnym wpływem której pozostają przede wszystkim kobiety. Każda osoba toczy się w swojej koleinie życia. Życie ludzkie, w zależności od dokonywanych wyborów, ukształtowane jest przez Nadprzyrodzony, Objawiony Porządek Rzeczy lub – przez bałwochwalczą tradycję. „Rodzice nasi na tej górze oddawali Ojcu cześć; wy zaś mówicie, że w Jerozolimie (moje: we Francji) jest miejsce, gdzie należy Ojcu cześć oddawać. Rzekł jej Jeszua: Niewiasto, wierz mi, że nadchodzi godzina, kiedy ani na tej górze, ani w Jerozolimie (moje: ani we Francji) nie będziecie oddawali czci Ojcu. Wy czcicie to, czego nie znacie (moje: materię i jej wytwory), my czcimy to, co znamy, bo zbawienie pochodzi od Hebrajczyków. Lecz nadchodzi godzina i teraz jest, kiedy prawdziwi czciciele będą oddawali Ojcu cześć w duchu i w prawdzie; bo i Ojciec takich szuka, którzy by mu tak cześć oddawali. Ojciec jest duchem, a ci, którzy mu cześć oddają, winni mu ją oddawać w duchu i w prawdzie”. . (J:20-24). Zło zagnieżdżone jest w każdym, do czasu kiedy w sercu danego człowieka nie zamieszka nasz Zbawiciel, Jeszua haMaszijach. „Ja jestem drogą, prawdą i życiem” (J 14, 6). „Kto idzie za Mną, nie będzie chodził w ciemności, lecz będzie miał światło życia” (Mk 1:24). Tęcza, ukazująca się po burzy, to symbol połączenia nieba z ziemią. Jako widzialny znak, za każdym razem przypomina o tym, że na ziemi także może panować Królestwo, tak „jak w niebie” [Mt 6:10]. Wszystko zależy od tego jakiego wyboru dokona dany człowiek; tak też wyglądać będzie jego dalsze życie.

  1. Czekałem na reakcjonizm elohimowego zaganiacza L.B., no i standardowo wykazał się brawurową, maniakalną psychozą biblijną 😀

   1. L.B. leci już bez hamulców moralnych, i ludobójców namaszcza na zbawicieli: „zbawienie pochodzi od Hebrajczyków” . Jedź na bliski wschód i głoś tą nowinę, szczególnie Palestyńczykom. Za prawdę barbarzyńca Jahve posadzi Cie po prawicy swego tronu, chociaż nie będziesz godzien, to może Jeszui pousługujesz 😉

  2. Panie Leszku, jedyne żródło, z którego moim zdaniem warto czerpać i z którego ja osobiście czerpię, to Praźródło.
   Wszystko inne… „nie wszystko złoto, co się świeci”, podobnie ze Światłem – taki księżyc świeci światłem odbitym przykładowo, no i przywabia naiwne duszyczki – białym światłem, które tam prowadzi.
   tak się trochę o Pana obawiam, że skoro Pan chce sobie znaleźć jakiegoś Pana (ech, dziwnie brzmi), czy Ojca, tego od „jestem, który jestem” YH.. – to obawiam się, że to jest takie trochę meduzowate i ogólnie nieciekawe i może chcieć Pana splugawić.
   Tak czy siak… każdy ma swoje doświadczenia i niechaj czyni podług swojej wolnej, swobodnej woli.

  1. „KIEDY ZACZYNA SIĘ ERA WODNIKA?
   Od początku dwudziestego wieku, a szczególnie od 1968 roku, ludzkość otrzymuje silne impulsy duchowe, które przypisuje się zodiakalnemu znakowi Wodnika. Impulsy te manifestują się jako:

   • rozpad tradycyjnych standardów i wartości,
   • rozpad struktur hierarchicznych i autorytarnych,
   • stawanie się świadomym subtelnej, ezoterycznej i duchowej rzeczywistości,
   • demaskowanie fałszywych prawd.

   Wszyscy, podatni na te impulsy, doświadczają bardzo konkretnie, że żyjemy w czasach rewolucji duchowej. Często wyciąga się z tego wniosek, że pozostawiliśmy już za sobą Erę Ryb i weszliśmy w Erę Wodnika. Jednakże, jeśli zbadamy różne źródła w celu znalezienia odpowiedzi na pytanie, kiedy Era Wodnika naprawdę się rozpoczyna lub kiedy się rozpoczęła, to pojawiają się zadziwiająco duże różnice.

   Co jest tego przyczyną? Czyż nie jest prawdą, że nowa era zaczyna się wtedy, kiedy wiosenna równonoc Słońca w jego (pozornym) ruchu wstecznym po ekliptyce przechodzi z jednego znaku zodiaku do następnego? Czy nie można tego jednoznacznie stwierdzić?

   W zasadzie brzmi to zgodnie z prawdą, ale, jak się zaraz przekonamy, odpowiedź na to pytanie zależy od punktu widzenia. Obliczenia IAU, dotyczące czasu trwania różnych okresów zodiaku, zostały oparte na rzutowaniu fizycznych znaków zodiaku na ekliptykę, zgodnie z ustaleniami z roku 1928. Dwanaście widocznych znaków pokrywa rozległe płaszczyzny firmamentu o różnej rozciągłości i dlatego, podczas ich geometrycznej projekcji na równik niebieski, zajmują one sektory o różnej wielkości. To wyjaśnia różnice okresów trwania poszczególnych er, zgodnie z definicją IAU. Z punktu widzenia tego rzutowanego zodiaku, Era Wodnika rozpocznie się dopiero w rok u 2601 n.e. Tymczasem ta definicja także wykazuje nieścisłości, jako że znaki Ryb i Wodnika zachodzą na siebie. Na wspomnianym wcześniej równiku niebieskim widzimy zatem sektor, w którym rzutowany jest zarówno ‘koniec’ znaku Ryb jak i ‘początek’ Wodnika.

   Stąd również wynika różnica duchowych zapatrywań na datę rozpoczęcia Ery Wodnika. Pierwszy impuls zostaje wypromieniowany, gdy pierwsza gwiazda Wodnika przybliża się do horyzontu, podobnie jak światło słońca pojawia się, zanim jego tarcza wzniesie się nad horyzont. Dotyczy to sytuacji, którą J.van Rijckenborgh opisuje w odniesieniu do roku 1908. W tym czasie rozpoczął się duchowy świt Wodnika. Niektórzy ludzie, obdarzeni bardzo silną wrażliwością duchową, mogli od tego czasu czuć i asymilować impulsy Wodnika.

   W roku 1968 pierwsze grupy ludzkie zaczęły reagować na Wodnika i emocjonalnie, i przy pomocy duszy. Ruch hippisowski z 1968 roku tego dowodzi. Jednakże ludzkość, jako całość, pod względem duszy pozostaje jeszcze, w przeważającej części, w Erze Ryb. Mówi się, że Wodnik dopiero wtedy nastanie dla człowieka, gdy zostanie wypełnione zadanie wyznaczone przez Ryby, a prowadzi ono do całkowitego poświęcenia osobowości w miłości i przez miłość. Do tego czasu wszystkie myśli o Wodniku to tylko ucieczka w piękne złudzenia.

   Dopiero za kilka stuleci życie duszy zostanie całkowicie naznaczone przez
   Wodnika. Zgodnie z zodiakiem syderycznym, który dotyczy przede wszystkim osobistego życia duszy, zapowiada się, że ten czas nastąpi w roku 2375 n.e.

   Ludzie, którzy obecnie wewnętrznie tęsknią za wyzwoleniem, nie muszą czekać aż do trzeciego wieku nowej ery oraz spekulować, czy np. podążanie tą drogą podczas jednej z późniejszych inkarnacji będzie łatwiejsze lub trudniejsze. Każda istota ludzka, która rozumie, że świat materialny, wraz z jego zmieniającymi się cyklami, nie jest jej prawdziwą ojczyzną, zawsze jest prawdziwym pionierem. Mo że ona zawsze, w dowolnym czasie, rozpocząć swą duchową transformację. W tym celu Wodnik wylewa teraz wodę całkowicie nowych możliwości. Lecz człowiek musi je wykorzystać samodzielnie.”

   1. Od osławionego 1968 roku (rewolucja obyczajowa) to raczej się zaczyna upadek ludzkości i jej coraz większa degeneracja lewactwem. 😉

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.