CZY DAJESZ SIĘ PORWAĆ SZAŁOWI WYPRZEDAŻY?

Czy też widzisz te reklamy o (po)świątecznych wyprzedażach? 😉

Wiesz jak to jest w sklepach i w galeriach handlowych? Zawsze jest tanio, zawsze są przeceny, zawsze są wyprzedaże. A jak przychodzi co do czego.. Jak chcesz kupić trochę żarcia i waciki do uszu.. To wychodzi, że musisz sprzedać nerkę. 😉 😉

Wygląda to następująco:

1 – 24 grudnia: szał świątecznych przecen!

25 – 31 grudnia: wielkie wietrzenie magazynów!

1 -21 stycznia: szał noworocznych wyprzedaży!

22 stycznia – 13 lutego: karnawałowe niskie ceny!

14 lutego: walentynkowe obniżki!

15 lutego – 20 marca: zapraszamy do nas na niskie ceny!

21 marca – 22 kwietnia: wiosenne i świąteczne obniżki!

23 – 30 kwietnia: wielkie wietrzenie magazynów!

1 – 31 maja: posezonowa wyprzedaż!

1 czerwca – 31 sierpnia: szał letnich niskich cen!

1 – 20 września: posezonowa wyprzedaż!

21 września – 25 października: spadają liście, spadają ceny!

26 października – 2 listopada: halloweenowe obniżki!

3 – 30 listopada: listopad-cenopad!

.

Tak naprawdę przez ogromną większość czasu ceny są tam takie same. Wyjątki są nieliczne. Dotyczą np wyprzedaży sezonowych (niektóre produkty), wyprzedaży z końcówek kolekcji, czarnego piątku (niektóre, bo wielu sprytnych sprzedawców na kilka dni przed podwyższa ceny, by w czasie black friday sprzedać je wręcz drożej), i niektórych produktów w całym roku.

Zwroty: niskie ceny, obniżka, wyprzedaż, wietrzenie magazynów i tak dalej, są w większości przypadków jedynie chwytami reklamowo-marketingowymi. Warto o tym pamiętać w dzisiejszym z stechnicyzowanym świecie, gdzie bezmózga, kapitalistyczna konsumpcja urosła do rangi sacrum.

Uważaj w czasie szału wyprzedaży i niskich cen, byś nie kupił wręcz drożej. Nie bez powodu nazywają oni to „szałem.” Szał to z założenia coś pozbawionego logiki, sensu, coś destrukcyjnego. Kupuj świadomie.

.

Autor: JarQ vel Jarek Kefir

Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Poniżej przedstawiam sposoby wsparcia moich akcji uświadamiających:

1. Wpłaty z Polski na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

2. Wpłaty z zagranicy na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
(PKO Bank Polski)
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

3. Wpłaty na Pay Pal: kliknij na poniższy obrazek:

4. Mikro darowizna:

Możesz wpłacić maleńką kwotę, korzystając z okienka „mikro darowizna”, które znajduje się w lewej kolumnie mojej strony. Wybierz liczbę mikro darowizn (jedna, dwie, trzy, cztery lub więcej) a potem kliknij na ikonkę Pay Pala lub karty kredytowej obok. Jedna darowizna to pięć złotych, dwie darowizny to dziesięć złotych, i tak dalej. Takie wsparcie też się liczy, i to bardzo!

Jedna myśl w temacie “CZY DAJESZ SIĘ PORWAĆ SZAŁOWI WYPRZEDAŻY?

  1. Tych metod jest znacznie więcej, opisałeś te legalne metody zbiorowego prania mózgu.
    W sklepie, na prezentacji produktów czyli bezpośredni kontakt ze sprzedawcą, tam dopiero zaczyna się festiwal robienia w chuja. Sam w ten sposób najczęściej pracuję jak jestem w Polsce.
    Zaczynałem od prezentacji garnków, ubezpieczeń , a potem już lajtowo doradca klienta w sklepie z IT. Z premii są takie wypłaty, że nie opłaca się być uczciwym. Wiem, że to podłe ale hajs potrzebny jest żeby się rozwijać.
    Dla swojej obrony mogę powiedzieć, że już coraz częściej pracuję za granicą, bo znacznie bardziej mi się to opłaca i nie muszę już ludzi robić w chuja aby zarobić. W każdym razie jak widzicie doradcę klienta , to pamiętajcie, że każde jego słowo ma uśpić czujność i przynieść zyski jemu->kierownikowi->dyrektorowi->prezesowi->właścicielowi i dla nich wszystkich nie znaczycie zupełnie nic, no taki worek z hajsem tylko i maszynka do podbijania premii.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.