CZYM JEST MĄDRE JEBANIE SYSTEMU?

Mądre vs głupie jebanie systemu

Mądre jebanie systemu nie polega ani na ślepej negacji jego całości, ani na zgadzaniu się na wszystko, uzasadniając zło karmą, wyborem dusz, planem na daną reinkarnację i tak dalej. To drugie to postawa szczególnie modna wśród środowisk ezoterycznych i new age. Jest to postawa owcy prowadzonej na rzeź, która z uśmiechem na ustach patrzy, jak krwawo zarzynają jej współbraci.

Ta postawa jest także obecna w innych religiach stworzonych przez elity i ich „wtajemniczonych.” Przykłady? Taka jest wola allaha, nie pomagaj biednym bo mają złą karmę i kriszna się na nich teraz gniewa, dźwigaj swój krzyż i tak dalej. Nie bez powodu przez elity promowana jest kaleka wersja ezoteryzmu, czyli new age, którego metody nie działają, bo nie mają działać, bo są dla niewtajemniczonych, dla ludu.

Wszystko, co jest dostępne w internecie lub ogólnodostępnych książkach, nie działa. Lub działa połowicznie, lub u niektórych ludzi, lub do czasu. Potem przychodzi zapłata. Owszem, metody dla elit działają. Ale po pierwsze, nie są one upubliczniane dla ludzi, dla których jest przeznaczona śmieciowa ezoteryka. A po drugie, oni też zapłacą, tylko że po swojej śmierci. Cena za pakt jest jedna i jest ceną najwyższą.

.

Wygląda to tak:

-Możesz być w związku, w tym małżeńskim, jak i możesz mieć dzieci.

-Możesz pójść do kościoła by święcić jajka czy na pasterkę z rodziną, nawet jak jesteś niewierzący lub innej wiary.

-Możesz oglądać głupie obrazki i filmy.

-Możesz pójść na piwo, na techno, spotykać się ze znajomymi, rodziną i tak dalej.

-Możesz mieć znajomych z różnych kręgów społecznych.

-Możesz normalnie gadać z rozmaitymi ludźmi.

-Możesz gadać o głupotach lub o dupie maryni, a nie tylko o ciekawych i szokujących zagadnieniach.

-Możesz robić coś innego niż jebanie systemu.

.

Nie robisz z tego powodu wielkiej afery. Nie masz za złe temu, że są to elementy życia. Z drugiej strony, nie dajesz się wciągnąć w tę bezlitosną maszynerię systemu. Znasz prawdę o różnych zagrywkach elit, znasz prawdę o społeczeństwie, ale jednocześnie nie negujesz tego, co jest elementem normalności.

Nie czujesz potrzeby bycia ciągle poza systemem, bycia ciągłym nonkonformistą, nie musisz mieć znajomych tylko z kręgów alternatywnych. Ale jednocześnie realizujesz samego siebie i nie dajesz sobie wchodzić na głowę.

Jeśli coś życiowego ślepo negujesz, nie dając sobie przetłumaczyć, to znaczy, że coś w tym jest. Dokonuj jebania systemu mądrze, by nie wyrządzić szkody sobie i innym.

.

Autor: JarQ vel Jarek Kefir

Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Poniżej przedstawiam sposoby wsparcia moich akcji uświadamiających:

1. Wpłaty z Polski na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

2. Wpłaty z zagranicy na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
(PKO Bank Polski)
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

3. Wpłaty na Pay Pal: kliknij na poniższy obrazek:

4. Mikro darowizna:

Możesz wpłacić maleńką kwotę, korzystając z okienka „mikro darowizna”, które znajduje się w lewej kolumnie mojej strony. Wybierz liczbę mikro darowizn (jedna, dwie, trzy, cztery lub więcej) a potem kliknij na ikonkę Pay Pala lub karty kredytowej obok. Jedna darowizna to pięć złotych, dwie darowizny to dziesięć złotych, i tak dalej. Takie wsparcie też się liczy, i to bardzo!

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.