NAUKOWCY: POLSKĘ CZEKAJĄ KATAKLIZMY KLIMATYCZNE!

Susze, pożary lasów, huragany, globalne ocieplenie i inne zmiany klimatyczne

Czy Polskę czekają ogromne susze, pożary lasów i inne apokaliptyczne kataklizmy klimatyczne? Hmm, pogoda od kilku lat pokazuje nam, że żarty się skończyły.. Ale zacznijmy od początku.

Pobyt ludzkości na Ziemi właśnie dobiega końca z powodu zmian klimatycznych. Strach i trwogę powodują susze, pożary, huragany i burze piaskowe. Przed zagrożeniami pogodowymi ostrzegają syreny alarmowe. I wtedy każdy kto ma zdrowy rozum chroni się w jakimś budynku – zakład pracy, dom, szkoła, sklep, lub w aucie. Jest to społecznie akceptowane i nawet pracodawcy pozwalają porzucać robotnikom zajęcia na zewnątrz gdy wyją syreny. Wieją wiatry o niespotykanej dotąd sile.

To streszczenie początku filmu Interstellar. Ponoć wiele filmów z przesłaniem zawiera ukryte ostrzeżenia dla ludzkości. Twórcy filmów mają tak komunikować się z nami, bo bardziej bezpośrednio nie mogą. To trochę tak, jak z kabaretami z czasów PRLu. Zawierały one ukryte, choć czytelne przesłanie, wymierzone w okupacyjną władzę i wyśmiewające ją.

.

Czy też zauważyłeś, że klimat w Polsce zmienia się na śródziemnomorski?!

Susza trwa od zeszłego roku. W zeszłym roku były duże straty w rolnictwie, choć ani w mediach rządowych, ani opozycyjnych nie mówiło się o tym dużo. Jednak problem był i niestety nadal jest realny. Opady jesienią i zimą nie uzupełniły braków. Zresztą zimy w znaczeniu „światowym” nie ma w Polsce od kilku lat. Od września 2015 do lutego 2018 był w Polsce czas „pogodowej wielkiej smuty.” Ja tę pogodę nazwałem „chujozą.” Czyli: całe niebo zasnute chmurami, ani promyczka słońca, zimno, mokro, pada, temperatura zimą plus 10 stopni, temperatura latem plus 17 stopni. Ani zimy, ani wiosny, ani lata, ani jesieni, tylko jedna wielka chujoza. Potem, od marca 2018 roku, zaczęła się wielka susza.

3500 pożarów lasów w kwietniu tego roku, 10 ofiar śmiertelnych pożarów i kilkadziesiąt rannych. Są to dane z 24 kwietnia 2019 roku, bilans na pewno wzrósł. Mamy liczne burze piaskowe, których kiedyś nie było. Szokujące jest to, że wszystkie media solidarnie kłamią, że to od pyłu naniesionego z Sahary. Tymczasem to nasze „rodzime” burze piaskowe, bo gleba jest tak ekstremalnie sucha, że wiatr z łatwością wznosi ogromne ilości pyłów. Tegoroczne lato ma być upiornie gorące. Pamiętacie na pewno pożary w Szwecji i suszę w Polsce z zeszłego roku. To, że nie mieliśmy apokaliptycznych pożarów w 2018 roku, zawdzięczamy tylko szczęśliwemu zbiegowi okoliczności.

.
Źródło:
„Głodujący niedźwiedź polarny na Ziemi Baffina.” Fotografowała: Cristina Mittermeier

.

Czy przez zmiany klimatu latem nie będzie prądu w Polsce?

Do tego dochodzi możliwy brak wody do chłodzenia bloków energetycznych w naszych elektrowniach. Już w 2015 roku było zagrożenie przerw w dostawach prądu. Teraz może to być jeszcze bardziej realne. Jak będzie susza, to zmniejszy się poziom wody w rzekach i jeziorach. A to stamtąd elektrownie czerpią ogromne ilości wody do chłodzenia bloków. Gdy jest bardzo gorąco, to woda również jest cieplejsza i jest jej mało. A cieplejsza woda gorzej chłodzi bloki energetyczne, więc o ironio, trzeba jej więcej.

Zobaczcie jak wygląda świat bez prądu. Nagranie pochodzi z kanału YouTube BezPlanu [LINK TUTAJ]. Polecam subskrybowanie tego kanału i „plusowanie” tych filmów:

.

Zmiany klimatu a liberalne elity

Ekologia i szczególnie kwestia zmian klimatu została upolityczniona przez liberalne elity. Powstały liczne „partie zielonych,” a tę tematykę poruszają głównie lewicowe media. A to bardzo źle. Być może liberalna elita chce w ten sposób obrzydzić ten bardzo ważny temat większości ludzi, którzy nie łykają propagandy liberałów. A ostatnio bycie liberałem czy lewakiem staje się wręcz synonimem odmóżdżenia, a liberałowie są na coraz większym cenzurowanym. Liberalna lewica upada i to jest fakt. Czekają nas kataklizmy klimatyczne, także w Polsce – i to też jest fakt.

Klimat się ociepla, ale ten nieszczęsny CO2 raczej za to nie odpowiada. Głównym gazem cieplarnianym jest para wodna. Na następnym miejscu są zmiany na Słońcu – Słońce weszło w „wielką flautę”, regularne, 11-letnie cykle słoneczne przestały istnieć. Na kolejnym miejscu jest naturalny CO2 i wyziewy z wulkanów. Ważne jest też uwalnianie hydratów metanu z Syberii, Skandynawii, Kanady i Alaski. Na ostatnim miejscu jest CO2 generowany przez ludzi, i jest to ledwie miliardowa lub nawet mniejsza część odpowiadająca za globalne ocieplenie.

Co jest ważne jeśli chodzi o zmiany i kataklizmy klimatyczne, jak i zanieczyszczenie środowiska?

Ważne są inne zanieczyszczenia, np chemikalia, zrzuty z kopalń, skażenie rzek i jezior, przez co w Polsce zaczyna brakować wody, skażenia radioaktywne (Fukushima), wycieki ropy. Polskie rzeki są ekstremalnie zanieczyszczone, nadal zezwala się domom i przedsiębiorstwom na regularne zrzuty ścieków. Polskie miasta nie biorą wody z rzek, ale z innych źródeł. Gdyby przykręcić śrubę i załatwić ten problem systemowo, to niedobory wód w Polsce byłyby mniejsze.

Ważna jest też rabunkowa gospodarka prowadzona przez korporacje sprzyjające liberalnym elitom i finansujące liberalne i paradoksalnie „zielone” partie polityczne. Dlaczego bateria w telefonie wytrzymuje max dwa lata, a sam telefon też tyle? Dlaczego żarówki psują się po roku, a auta po upływie okresu gwarancji? Dlaczego tak często musimy wymieniać różny sprzęt, choć mamy technologią pozwalającą produkować długowieczne sprzęty? Odpowiedzią na to jest tak zwany „spisek żarówkowy.” Najpierw firmy porozumiały się co do żarówek, by nie produkować żarówek działających latami. Ale takie, które psują się np co dwa lata. Wtedy firma sprzedaje więcej i zarabia więcej. Potem rozszerzono tę praktykę na różne sprzęty, od ciągników rolniczych, po samochody i ekspresy do kawy.

Powstają przez to olbrzymie ilości śmieci. Określam to jako „kapitalistyczny kanibalizm cywilizacyjny.” Opresyjna, liberalno-kapitalistyczna cywilizacja, która mieli ludzi i zasoby, po czym zamienia je w zysk, czyli w cyferki na ekranach komputerów. Tak, zmiany klimatyczne i kataklizmy klimatyczne to wina lewicowych liberałów, finansowanych przez wielkie korporacje. To zgniła, przeżarta złem, psychopatyczna elita, która musi odejść. Zaś dbanie o środowisko naturalne jest powinnością każdego człowieka, bez względu na poglądy, narodowość, religię, kolor skóry. Planeta należy do nas wszystkich i musimy o nią dbać.

Zdjęcie powyżej: nie jest to grafika wygenerowana komputerowo, ale jest to prawdziwe zdjęcie apokaliptycznych pożarów lasów w Kalifornii.

.

„Spisek żarówkowy” przyczyną zmian klimatu?

Cytat: „Czy macie w domu odziedziczoną po dziadkach maszynę do szycia, która nadal działa? Czy z drugiej strony macie wrażenie, że większość współczesnych produktów psuje się tuż po upłynięciu terminu gwarancji? Czy dopuszczacie myśl, że być może żyjemy w świecie zaprojektowanej awaryjności?

Jeśli dopuszczacie taką możliwość z pewnością zainteresuje was film francusko -hiszpańskiej koprodukcji, pod tytułem „Spisek Żarówkowy – nieznana historia zaplanowanej nieprzydatności”. Ponad 50-minutowy materiał ujawnia zmowę producentów żarówek, która miała miejsce na początku XX wieku; producenci odkryli wówczas, że wytwarzanie super trwałych produktów, zwyczajnie nie leży w ich interesie. W ten sposób z ponad 3 tysięcy godzin świecenia w momencie technologicznego rozkwitu żarówki bardzo szybko ograniczono jej trwałość do zaledwie 1000 godzin. Wszystko w wyniku zmowy producentów. Twórcy filmu docierają do dokumentów jasno stwierdzających istnienie żarówkowego kartelu.

Autorzy wyodrębnili trzy elementy mechanizmu, który napędza wzrost współczesnych gospodarek produkcyjnych:
-reklama
-zaprojektowana awaryjność
-ogólnie dostępne kredyty.

Dzięki temu czujemy potrzebę kupowania nowych, lepszych produktów i możemy konsumować więcej, nie obstawiając się jednocześnie wciąż sprawnymi sprzętami. A wszystko w imię wzrostu gospodarczego.” Koniec cytatu.

Poniżej film o tym z kanału YouTube o nazwie MrDaniel310587 [LINK TUTAJ]

Co zrobić ze zmianami klimatu w Polsce?

Musimy powoli przestawiać rolnictwo na nowy klimat. Spłonie wiele naszych lasów, niestety. Zadomowi się inna, bardziej odporna roślinność, taka jak jest teraz we Włoszech czy Grecji. Czeka nas ogromna zmiana.

Powinniśmy przestać marnować jedzenie. Trzeba zaprzestać wyjaławiania gleb monokulturami, jak i tonami pestycydów i herbicydów. Masowa melioracja też nie zdaje rezultatu.

Więcej możliwych rozwiązań przeczytasz na stronie lewackiej Krytyki Politycznej. Pomimo że jest to „wiadomy” portal, artykuł ten jest merytoryczny:
Polska się wysusza

Polecam też artykuł z bloga Ex Ignoranta, który zamieszcza wiele wartościowych tłumaczeń odnośnie klimatu, wojen i problemów cywilizacyjnych, których to artykułów nie ma nigdzie indziej:
Nagła zmiana klimatu w Arktyce i susza

.

Autor: JarQ vel Jarek Kefir

Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Poniżej przedstawiam sposoby wsparcia moich akcji uświadamiających:

1. Wpłaty z Polski na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

2. Wpłaty z zagranicy na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
(PKO Bank Polski)
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

3. Wpłaty na Pay Pal: kliknij na poniższy obrazek:

4. Mikro darowizna:

Możesz wpłacić maleńką kwotę, korzystając z okienka „mikro darowizna”, które znajduje się w lewej kolumnie mojej strony. Wybierz liczbę mikro darowizn (jedna, dwie, trzy, cztery lub więcej) a potem kliknij na ikonkę Pay Pala lub karty kredytowej obok. Jedna darowizna to pięć złotych, dwie darowizny to dziesięć złotych, i tak dalej. Takie wsparcie też się liczy, i to bardzo!

2 myśli w temacie “NAUKOWCY: POLSKĘ CZEKAJĄ KATAKLIZMY KLIMATYCZNE!

  1. co do projektowanych awarii sprzętu to zgadzam się.Wiem od pewnego inżyniera / brat mego zięcia/ że już na etapie deski kreślarskiej jest projektowane użycie podzespołu który wiadomo ze ma obliczony czas trwania. Jest to jednak podzespół którego wymiana jest nieopłacalna i…cały tjaktol jest zepsuty a nie tylko jedno kolo jak mówił pewien klasyk. Jeśli chodzi o zmiany klimatu to nic z nimi nie możemy zrobić bo…są naturalne. CO2 ,metan itp nie mają znaczenia bo są to zmiany spowodowane czynnikiem o wiele potężniejszym.Chodzi o ruch precesyjny Ziemi. Tu ładnie to wyjaśnione.https://www.youtube.com/watch?v=i9DOvxGqfQU

  2. Tak, to wszystko prawda. Wielka wdzięczność i uznanie Panu Jarkowi za poruszenie tematu zachodzących zmian klimatycznych na naszej planecie. Jednak pozostała już tylko nieliczna grupa rodaków, którzy rozumieją zachodzące na Ziemi zjawiska i procesy. Materia może być ożywiona tylko Duchem, który nie tylko, że permanentnie upada, ale już upadł – stąd zmiany są nieuniknione. W następstwie zawiązanego spisku przeciwko Osobie, Prawdzie i mowie sprawiedliwej Jeszua HaMaszijach – ostatecznie ukształtował się na planecie wieczysty, międzynarodowy nadzór elit nad tzw. cywilizacją, który zakończy się uruchomieniem przebiegu Sądu Ostatecznego – w tym i radykalnych zmian klimatycznych. Nadzór nad opartą na przemocy, zamiast empatii i sprawiedliwości, cywilizacją, sprawowany jest przez systemy religijne, inspirujące i błogosławiące przemoc, a dla tych, którzy zanegowali religie, wymyślony został tzw. światopogląd naukowy, celem kontrolowania tej części ludzkości, która nie poddała się indoktrynacji religijnej. Dlatego też światopogląd materialistyczny, tak jak i religie, ośmieszając zdrowy ludzki rozum, stały się przedmiotem kultu oraz wiary. Główną rolę w sprawowaniu kontroli nad bezduszną cywilizacją, spełnia tzw. usłużna inteligencja, po obydwu stronach podziałów. Dla utrzymania posłuszeństwa, dyscypliny i tzw. porządku – w celu eliminowania aktywnej części ludzkości, podejmującej starania, aby zmienić negatywny obraz życia – powołana została policja, prokuratura, sądy oraz wojsko i inne organy ośmieszające sprawiedliwość. Utrzymywana i tolerowana jest degradacja moralna oraz ekonomiczna ludzklości, czemu służy też lekceważenie praw całości Wszechświata, opartych na hierarchii Elohim, Miłości, Prawdzie i Sprawiedliwości. Na skutek wielowiekowego oddziaływania na Wszechświat, niskimi, niezrównoważonymi energiami, doszło do wielu zakłóceń, które szczególnie dotyczą Ziemi. Powstały zróżnicowane klimaty. Wszędzie panująca na Ziemi temperatura ok. 24 stopni, zaczęła zmieniać się w górę jak i w dół dochodząc miejscami do bardzo gorącej i bardzo zimnej. Pod wpływem zmiany temperatury powstały wiatry, przyjmujące czasami siłę huraganów. Wiatry powodują falowanie wód i oceanów, dochodzi miejscami do wylewów, zatopień, potopów i tsunami. Pierwotnie naturalna wilgoć utrzymująca się w powietrzu wystarczała do nawodnienia gleby. Obecnie gwałtowne ocieplenie, ulewne deszcze i powodzie bądź susze oraz upały – stanowią zjawiska niepokojące i dokuczliwe. Tak będzie już zawsze, aż do dni Sądu Ostatecznego.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.