SZOKUJĄCA PRZEPOWIEDNIA JACKOWSKIEGO O POLSCE i ŚWIECIE!

Zobacz szokującą w swej wymowie przepowiednię Jackowskiego

Przepowiada on upadek systemu i „coś wielkiego” we wrześniu.

Opowiada on także o tym, że po wygranych przez PiS wyborach 2019 stosunki z USA znacznie się pogorszą, ponieważ PiS odmówi wypłaty bezprawnych ży*dowskich roszczeń. Niemcy już kilka razy zapłaciły im ten haracz, więc nie są krytykowane i lżone.

P.S. jeśli chcecie wiedzieć, kto rządzi naprawdę, to sprawdźcie, kogo najbardziej nie wolno krytykować..

Film video pochodzi z kanału jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego [LINK TUTAJ]

Krzysztof Jackowski przepowiedział wiele wydarzeń na świecie. W tym to, że w 2016 roku ludzie będą „bali się oddychać.” Owszem, nie było żadnego ataku biologicznego, chemicznego ani kataklizmu, ale właśnie w 2016 roku media w Polsce zwróciły uwagę na problem smogu i innych zanieczyszczeń powietrza.

Oprócz tego jasnowidz Krzysztof Jackowski od lat współpracuje z policją, i ma wiele udokumentowanych odnalezień zaginionych bądź zmarłych osób.

Współpraca policji z różnych krajów z jasnowidzami jest faktem oczywistym, choć nie jest to podejmowane w mediach. Przyczyna jest oczywista: wg elit mamy być ateistami i materialistami, jak i bezmózgimi konsumentami kapitalistycznych dóbr i usług. Nie mamy wierzyć w żaden świat duchowy.

Duchowość i metafizyka dają wsparcie dla człowieka, a wg elit jedynym wsparciem ma być liberalny, autorytarny system władzy, czyli państwo z jego dzikim kapitalizmem i biurokracją.

.

Autor: JarQ vel Jarek Kefir

Jeśli zależy Ci na przekazywaniu dalej niezależnych i nie ocenzurowanych informacji, możesz dołożyć swoją cegiełkę. Dzięki darowiznom jestem niezależny od partii, ideologii, religii, koncernów itp i mogę ujawniać Tobie to, co jest przemilczane i ukrywane. Moja działalność zależy m.in. od Twojego wsparcia. Poniżej przedstawiam sposoby wsparcia moich akcji uświadamiających:

1. Wpłaty z Polski na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

2. Wpłaty z zagranicy na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
(PKO Bank Polski)
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

3. Wpłaty na Pay Pal: kliknij na poniższy obrazek:

4. Mikro darowizna:

Możesz wpłacić maleńką kwotę, korzystając z okienka „mikro darowizna”, które znajduje się w lewej kolumnie mojej strony. Wybierz liczbę mikro darowizn (jedna, dwie, trzy, cztery lub więcej) a potem kliknij na ikonkę Pay Pala lub karty kredytowej obok. Jedna darowizna to pięć złotych, dwie darowizny to dziesięć złotych, i tak dalej. Takie wsparcie też się liczy, i to bardzo!

4 myśli w temacie “SZOKUJĄCA PRZEPOWIEDNIA JACKOWSKIEGO O POLSCE i ŚWIECIE!

 1. Też tak czuje że we wrześniu coś sie może wydarzyć, te liczby 9 jakoś tak niepokoją, wiemy ze oni lubia liczby, czyżby usa zaatakuje iran?, a potem to już z górki😉

 2. Z ewolucji ludzkiego myślenia powstała taka teza,że nie przyniesie żadnego pożytku walka ZŁA ze ZŁEM.Przykładem jest NAZIZM i KOMUNIZM.
  W czasie tej walki,a szczególnie na Wołyniu,brakiem lojalności wobec Polski wykazały się MNIEJSZOŚCI NARODOWE:ŻYDOWSKA i UKRAIŃSKA.
  Michael E.Jones : WPŁYW ŻYDOWSKIEGO REWOLUCJONIZMU NA HISTORIĘ ŚWIATA.
  Czy zatem może dziwić proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który zintensyfikował militaryzację handlu wojną i pokojem w ramach trwającej WOJNY O PIENIĄDZ?!
  ANTYROSYJSKOŚĆ przez pryzmat uznania dla ANTYPOLSKICH,banderowskich,bandyckich korzeni?!
  Tu przywołam księdza ś.p.Jana Kurdybelskiego,”połykacza” książek,które wypożyczałem mu z Biblioteki Ossolineum,który miał swoje zdanie i jego nie ukrywał o poziomie wiedzy młodych adeptów sztuki kapłańskiej.
  Tragiczna śmierć mojego brata Janusza pokazała jak aktualnie we wrocławskich warunkach za KORUPCJĄ KOŚCIELNO-DUCHOWĄ poszła ŚWIECKA.Biskup pomocniczy ksiądz Andrzej profesor Siemieniewski z Kurii Metropolitarnej we Wrocławiu ponad PRAWO KANONICZNE postawił PRAWO KOBIET.W tym dramacie KOBIETA ma PRAWO do :
  1.śmiertelnego podżegania?!
  2.organizowania pochówku w zakłamaniu o rodzaju poniesionej śmierci,stąd jaka jakość modlitwy?!
  3.opłacenia pozbawienia mnie prawa do DYSPONOWANIA grobem moich rodziców i dewastacji nagrobka,który wykonałem,aby wykonać
  niechciany nowy?!

 3. Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, by w błąd wprowadzić, jeśli to możliwe, także wybranych (Mt 24:24).

 4. Pan Krzysztof Jackowski jest niestety zaangażowany politycznie, ściślej mówiąc jest pro pisowski, choć oficjalnie do tego się nie przyznaje. Nie brałbym na poważnie jego przepowiedni o wygranej PIS ! Przed wyborami samorządowymi przepowiadał, że Patryk Jaki nie wygra jednym czy dwoma punktami procentowymi jak to wmawiali nam w sondażach, tylko jego wynik będzie dużo lepszy ! I tak się stało ale na korzyść Rafała Trzaskowskiego. Ta przepowiednia była na you tube, ale niedawno jak jej szukałem, to zniknęła. Przypominam również, że Krzysztof Jackowski przepowiadał mroźna zimę, która miała się zacząć już w październiku. Nic takiego nie miało miejsca. Ta przepowiednia z jego słowami a nie powielana, tez z you tuba zniknęła-tzn Pan Jackowski musiał te materiały usunąć. I jeszcze jeden przykład-Pan Jackowski twierdził, że jego przeczucia podpowiadały mu, że w smoleńsku to nie była zwykła katastrofa-uwierzył PIS w zamach. Ale jakiś czas temu opublikował materiał na you tube, w którym ktoś z rodziny jednego ze zmarłych w tej katastrofie przyniósł mu ubrania, żeby spróbował coś powiedzieć. I Pan Jackowski po zapachu tych ubrań, stwierdził, że żadnych wybuchów nie było, jednak wszystko wskazuje na katastrofę. Bardzo mu się dostało za tę wizję. Ten materiał jest na you tube—„Jasnowidz Krzysztof Jackowski o człowieku przy oknie Tupolewa tuż przed katastrofą”.
  Podsumowując- z zaangażowanym politycznie Krzysztofem Jackowskim i jego wizjami dałbym sobie na razie spokój, bo Pan Jackowski jest za bardzo zakochany w Pis i to przesłania mu prawdziwe obrazy a rodzi fałszywe.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.