Afery

SZOKUJĄCA PRZEPOWIEDNIA JACKOWSKIEGO SPEŁNIA SIĘ! [VIDEO]

Przepowiednia Jackowskiego, która właśnie się sprawdza

Przepowiada on upadek systemu i „coś wielkiego” we wrześniu.

W nagraniu zamieszonym 25 kwietnia 2019 roku powiada on także o tym, że po wygranych przez PiS wyborach 2019 stosunki z USA znacznie się pogorszą, ponieważ PiS odmówi wypłaty bezprawnych roszczeń, rzekomo z II Wojny Światowej. Niemcy już kilka razy zapłaciły ten haracz, więc nie są krytykowane i lżone. Jasnowidz Jackowski przepowiadał też, że na ostrym sprzeciwie wobec roszczeń wojennych PiS zbuduje swoją kampanię wyborczą i wygra.

Krzysztof Jackowski przepowiedział wiele wydarzeń na świecie. W tym to, że w 2016 roku ludzie będą „bali się oddychać.” Owszem, nie było żadnego ataku biologicznego, chemicznego ani kataklizmu, ale właśnie w 2016 roku media w Polsce zwróciły uwagę na problem smogu i innych zanieczyszczeń powietrza.

Przepowiednie Jackowskiego budzą kontrowersje, ale pewna część z nich się sprawdziła.

Video z przepowiednią Krzysztofa Jackowskiego z dnia 25 kwietnia 2019:

Film video pochodzi z kanału jasnowidza Krzysztofa Jackowskiego [LINK TUTAJ]

.

I to się właśnie sprawdziło. Politycy PiS w majowy weekend, czyli PO przepowiedni Jackowskiego, bardzo ostro sprzeciwiali się spłacie bezprawnych roszczeń wojennych. Minister Joachim Brudziński wypowiedział to w wyjątkowo ostry i niedyplomatyczny sposób:

Cytat: „Figa z makiem – dopóki jest rząd Prawa i Sprawiedliwości, nie ma mowy, aby roszczenia, aby jakakolwiek polska złotówka popłynęła w sposób nieuprawniony do kogokolwiek, nawet jeśli ma siedzibę na bardzo drogiej i prestiżowej ulicy nowojorskiej, w Tel Awiwie, czy Berlinie. Koniec cytatu.
Autor: minister Joachim Brudziński.

Poniżej screeny z mediów:

Źródło: Portal niezalezna.pl

.

A teraz linki do artykułów medialnych:
Minister rozwiewa wątpliwości ws. zobowiązań wojennych. „Żadna złotówka nie popłynie do kogokolwiek”
Morawiecki: Nigdy nie zgodzimy się na jakiekolwiek odszkodowania. „Rząd znajdzie właściwe formuły prawne”

Ja myślisz, czy jest to możliwe, że przepowiednia Krzysztofa Jackowskiego właśnie się sprawdziła? A może jest on tzw. „dobrze poinformowanym”? 😉 Zapraszam do dyskusji.

.

jarek kefir

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

16 odpowiedzi »

 1. Nie ufałbym aż tak PiSowi w kwestii roszczeń. Oni mogą cichaczem coś płacić a wystarczy im do tego tylko samodzielne rządzenie. Do tego ewidentnie przestraszyli się, że Konfederacja daleko zajedzie na „zdradzie Polaków przez PiS”. Trzeba pamiętać, że politycy od zarania dziejów jedno mówią, a drugie robią. Każda partia ma swoje minusy dlatego nie dość, że jest to iluzja wyboru, to w dodatku każdy wybór oznacza kogo innego przy korycie:

  .Korporacje (PO, Nowoczesna, PiS, Konfederacja)

  .Bananowe elity (PO, Nowoczesna)

  .Kościół i jego poddani (PiS, Konfederacja)

  .I o ironio, Lewica Razem i Biedroń to komunizm nowoczesny i lekki komunizm populistyczny w, wykonaniu Biedronia, a to oznacza przejmowanie majątków, podatki dla bogatych, antifa jako obywatelska policja, nienawiść do bogaczy.

  Przy tym PiS opodatkowuje klasę średnią i prekariat aby pozyskać głosy nieaktywnych zawodowo, których jest w Polsce z 20% (bezrobotni zarejestrowani, pracujący na czarno z dziećmi, emeryci i renciści itd itd) , a omija korporacje , oczywiście.
  PO to największe kolesiostwo i afery w Polsce ale stworzyli sieć osób, które na tym zostają wiecznymi elitami i wiecznie bogaci, dlatego ludzie uchodzący za autorytety niegdyś chcą PO, bo tylkk wtedy są tymi jedynymi wspaniałymi idolami i mogą dzielić się zyskami w swoim klubie.
  Konfederacja to nie chcę obrazić internautów, bo wiem że znaczna część z nich na nich głosuje ale musicie znać pojęcie prawicy aby zrozumieć czego tak naprawdę sobie zyczycie. Prawica nie reguluje rynku tak jak PiS czy PO, ale gardzi też pojęciami takimi jak płaca minimalna, czy obiad dla dzieci bezdomnych. Więc uwaga na nich, Margaret Thatcher i Ronald Reagan to gwiazdy Korwina, a to oni wprowadzili pojęcie liberalizmu i zapoczątkowali korporacyjny kapitalizm. W UK, Tatcherowej nienawidzą, bo nierówności społeczne urosły za jej rządów do niespotykanych rozmiarów. Za prawicy kraje rozbudowuja się w ogromnym tempie ale nie ma już związków zawodowych, strajków czy nawet praw konsumenta, bo to godzi w biznes według prawicy. Więc wystarczy jedno okrągło-stołowe spotkanie szefów kilku korporacji i wszyscy pracujący stają się maszynami do budowy kraju. I tak jak mówię, kraj się rozrasta ale ludzie pracują ponad siły, a nierówności społeczne się zwiększają.
  W sumie to nie dziwię się, że ludzie często oddają głos przeciwko swoim poglądom, bo łykają jakieś frazesy o silnej Polsce a nie zastanawiają się jakim kosztem ta siła będzie budowana.

  Co do Jackowskiego, bo w sumie to temat artykułu to gościu jest kozak naprawdę. Nie mam pojęcia jak on to robi. Ale przy tej pomocy ,której udzielał ludziom, w większości urzędnikom, policji, służbom specjalnym, to wydaję mi się, że w nagrodę dostaję czasem jakieś info z wyprzedzeniem. Np w 2015 roku mógł dostać info, że Europa przerzuca się na czystą energię, elektryczne samochody , co można wywnioskować, że aby przekonać do tego społeczeństwo to trzeba postraszyc ich zatrutym powietrzem. Nie wiedział może, że chodzi o smog i mówił o trudnościach z oddychaniem , a potem wydaję się, że Jackowski jest geniuszem. Czasem wystarczy jeden dokument ONZ przeczytać , zobaczyć czy podpisany przez Polskę i można samemu przewidywać przyszłość jak Jackowski ale spoko, nie zaprzeczam, że przynajmniej gościu nie podaję całkowicie fałszywych informacji.

  • Po tym, całkiem rzeczowym komentarzu proponuję zmienić alias z „Wariat” na „Biegły”.

 2. Jak dla mnie to typowa ściema.
  PIS jedno mówi przed fleszami a drugie robi za fleszami.
  Jak dla mnie sprawa już dawno dogadana….między kim…sami sobie dopowiedźcie…

 3. W dniu 3 maja 2019 r., zdarzyła się rzecz niezwykła, czego i jasnowidzowie nie przewidzieli. Wygłoszone na UW przemówienie Pana Donalda Tuska, nie tyle zaskoczyło, co raczej zszokowało polityczne elity rządzące III RP. Powiało prawdziwą demokracją zachodnią. Treść wygłoszonego przemówienia jednoznacznie wskazuje na to, że Pan Donald Tusk, przebywając już kilka lat, w centrum Europy Zachodniej, gdzie pełni funkcję przewodniczącego Rady Europejskiej – czas ten spożytkował na awans intelektualny i moralny, pozostawiając daleko za sobą polityczną klasę rządzących III RP. Pan Donald Tusk, to już nie ta osoba, którą wszyscy dotąd znali. Co prawda, aktualna władza zatroszczyła się o materialny poziom życia najuboższych, nic jednak nie uczyniła jeśli chodzi o rozwój moralny i intelektualny całego społeczeństwa. Gorzej, nigdy dotąd zasady Konstytucji RP nie były tak powszechnie, rażąco i nagminnie łamane, na wszystkich poziomach życia, jak dzieje się to obecnie. Dużo ważniejszy od konstytucyjnych zasad, stał się świat fikcji i uzależnień od wyobrażeń rządzących, tak w zakresie spraw (między)narodowych oraz prywatnych (służbowych) poszczególnych obywateli. Prawdę powiedział Pan Donald Tusk o tym, że Konstytucja, co do swojej istoty, ma chronić obywateli przed przewagą silniejszych i możniejszych, którzy ciągłe ulegają pokusie aby dominować. W szczegłólonie niepokojący, wręcz otwarty sposób, uległ takiej tendencji PiS. Prowadzi to do konfliktu i wyklucza współpracę, mediację i rozwijający każdego obywatela, dialog. Wszystko wskazuje na to, że Pan Donald Tusk inteligentnie to rozegra, a wówczas cała władza powróci do odpowiedniej, zupełnie już innej, właściwej osoby.

  • Haha, nie dość, że L.B. to fanatyczny dewiant elohimowego jahwizmu, to jeszcze otwarcie manifestuje poparcie dla totalnego degenerata herr Tuska. Nieźle dziadygo Ci się we łbie pierdoli na starość.
   Jarek miałeś szansę, na 1000zł ode mnie, za kasację z forum tego wypaczonego trolla, co do którego moja intuicja usilnie miała rację, odkąd go tu ujrzałem ze swoimi chorymi dewiacjami biblijnymi. 😉

   • W taki monstrualny, wulgarny i nieprzyzwoity sposób zareagował na kulturalnie i rzetelnie wyrażone słowa prawdy – jej zagorzały przeciwnik. Cała prawda wyszła na jaw.

    • Błaszczak, W Y P I E R D . . . J! Jahwistyczny agencie, siewco zamętu i urojonych prawd objawionych! Będziesz zwalczany do końca swoich dni, to Ci obiecuję 🙂

    • Siewcą i ojcem nienawiści jest …… (każdy o tym wie). Od zawsze byłem i pozostanę przez niego zwalczany. W Jahwe jest moja bezpieczna droga.

     • Błaszczak, największym ojcem kłamstwa i nienawiści jest Twój umiłowany Jahve, który się nad Tobą znęca i panoszy w podświadomości. On to rzekł równie zaburzonemu psychicznie Mojżeszowi takie brutalne przykazanie:
      „Nie będziesz miał cudzych bogów obok Mnie! Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego , co jest w wodach pod ziemią! Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan , twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy mnie nienawidzą. Okazuję zaś łaskę aż do tysiącznego pokolenia tym, którzy Mnie miłują i przestrzegają moich przykazań” ( Wj 20, 3-6)
      Także Błaszczak, twój bóg Jahve, który skazuje ludzką istotę za jej słabości na wieczne męki, jest satanicznym bogiem w teologicznej definicji tego słowa i wyobraźni.
      Zatem Błaszczak, Ty ze strachu popadłeś w fanatyczny serwilizm względem Demiurga Jahve – i masz zwyczajnie spierdolony mózg, jesteś patostreamerem chorej wiary, a Ja takich oszołomów zwalczam, In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi! …\m/… 🙂

      • A nie lepiej zostawić Leszka Błaszczaka samemu sobie? Niechaj jego Pan się nim „zaopiekuje” 😉 Wszak kto szuka, ten znajdzie…
       Tak na marginesie, na YouTube są odcinki: „Okultyzm i historia w świetle Biblii” – można się dowiedzieć m.in., kim był Pan.
       To taka istota z kopytkami i różkami, także ostrożnie z szukaniem sobie Panów xD

     • Ok. Widać, że żyjemy w odmiennych stanach świadomości, do czego każdy z nas ma równe prawo. Zatem okazywanie z tego tytułu wrogości nie ma żadnego, racjonalnego ani też logicznego uzasadnienia. Podyskutujmy więc jak ludzie, godni tego miana. Biblia, jest Pismem w znacznej części symbolicznym i alegorycznym, a prawdziwe rozumienie jej treści zostało z czasem utracone z uwagi na skoncentrowaniu błądzącej myśli ludzkiej, nieufnej Elohim, w kierunku poznania dobra i zła. Zatem człowiek zamiast koncentrować się na poznaniu i zrozumieniu Praw Stwórców i zaufać Elohim – zaczął zrywać zakazane owoce z drzewa poznania złego i dobrego, co i nadal ma miejsce. Człowiek nie został wyposażony w aparat poznania do końca czym tak na prawdę jest dobro, a czym zło. Konsekwencją tego jest pomieszanie i obłęd. Co dla jednych jest złem, dla drugich – dobrem i na odwrót. Ludzie więc stają się neurotyczni, agresywni i nienawistni. Każdy każdego chce przekonać do swoich racji, a gdy to się nie udaje, wówczas, jego zdaniem, oszołomów zaczyna zwalczać. Po ludzku i po polsku – darujmy sobie.
      Ps. Jak trzeba przybliżyć znaczenie głębokiej symboliki zawartej w zacytowanym pouczeniu z Wj 20: 3-6 – to proszę bardzo.

   • @Sanctus, nie blokuję ludzi za pieniądze. Jak chcesz podziękować za moje wpisy, to możesz zawsze wpłacić równą lub inną kwotę.

    P.S. Czemu tak się na niego uwziąłeś? 😉

    • Mam kompulsywną awersję do fanatyków, tym bardziej radykalnych, jeśli epatują zarozumiałą propagandą jahwistyczną, i są kompletnymi ignorantami wobec rozwiniętej świadomości opartej chociażby na archetypowej psychologii Junga, czy uniwersalnym mistycyzmie wolnym od dogmatycznej demagogii biblijnej. Błaszczak jest zabetonowanym biblistą, i w swoim ciasnym umyśle karmi iluzje o rzekomej wiedzy absolutnej czerpanej z tej księgi, która dla mnie jest przesiąknięta archaicznym językiem semickich mitów. z których wyłaniają się obrazy Demiurg Jahwy jako nieludzkiego satrapy. Całe szczęście, że jest tylko wymierającym dinozaurem, z desperacką ambicją nawracania innych na swoje absurdalne przekonania. Jego oddziaływanie jest w zasadzie żadne na ludzi, ale siłą rzeczy, jego tutejsza działalność wystawiona jest na komentowanie, a że mnie irytuje to dosadnie go kontestuję. 😉

    • Zawsze staram się o to, aby moje aksjologiczne Ja było transcendentne w stosunku do dokonywanych zamachów, w tym przez osoby z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi. Osoby takie, jako pozbawione empatii, nie są zdolne do postępowania asertywnego i radzenia sobie ze stanami emocjonalnymi . Z tej to przyczyny nie są w ogóle też zdolne do synergiczność działań , aby móc, za pomocą wolnych wyborów oraz dobrych uczynków, przekraczać stan swojej, odziedziczonej po przodkach, ułomnej natury. Droga wiodąca do zdobycia doświadczenia, wykraczającego poza zasięg ludzkiego, zmysłowego poznania, wymaga umiejętność kontrolowania swoich emocji, zachowań i upodobań, w tym kulinarnych, oraz gotowości do ustawicznego poszerzania swojej wiedzy.

     • Błaszczak, za szkalowanie mojej rodziny, to powinieneś z miejsca dostać po tym frajerskim łbie, przeintelektualizowanym od megalomaniakalnego ego. I nieważne, że jesteś stetryczałym dziadem, bo za te aluzje do moich przodków, to nie mam powściągliwości, żeby Ci frajerze po męsku odpłacić.
      Empatię, to ja mam aż za nadto rozwiniętą, gdyż jestem nadwrażliwcem i mam bardzo wyczuloną intuicję na ludzkie usposobienia. Zaburzeń żadnych nie mam, gdyż doskonale panuję nad swoimi emocjami, umiejętnie nimi sterując w interakcjach międzyludzkich.
      Ułomny to był twój stary, jak Cie z wykapu jahwowego w macicy matki osadził na palcu.

    • Wszystko teraz już stało się jasne. Rozumię dlaczego wielu zacnych ludzi, wcześniej obecnych na tym forum, uznało, że nie jest ono przeznaczone dla nich.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.