EWA KOPACZ PRZED KOMISJĄ: PIJANA CZY NIESPEŁNA ROZUMU?!

Ewa Kopacz stanęła przed komisją ws. wyłudzeń VAT

Była premier „TegoKraju”, który to „TenKraj” skończył się w 2015 roku, Ewa Kopacz, stanęła przed komisją śledczą ws. wyłudzeń VAT. Internet pęka ze śmiechu, ponieważ jej zachowanie wskazywało na niezbyt „codzienny” stan umysłu. To była istna komisja trzeciego stopnia! I nie było to spotkanie z pozaziemską cywilizacją, ale z byłą premier, która mentalnie orbitowała niezbyt blisko Ziemi.

Miała ona bardzo nerwowe tiki, odruchy, jej mowa ciała była fatalna. Jest tutaj kilka opcji:

-Środki odurzające. Pijana? Alkohol bardzo rzadko tak działa. Stymulanty, takie jak amfetamina? Bardziej prawdopodobne, bo była pobudzona i nerwowa. Choć nie ma na to oczywiście dowodów, to tylko poszlaki. 😉

-Zespół stresu pourazowego – ludzie chorzy na tę przypadłość miewają czasami takie odruchy, co ich jeszcze bardziej stresuje. Lub inne zaburzenia psychiczne, np schizoidalne zaburzenia osobowości.

-Zaburzenia neurologiczne takie jak dystonia czy dyskinezy. Jedną z możliwych przyczyn tych zaburzeń mogą być silne środki neuroleptyczne w dużej dawce, stosowane przez psychiatrów, które działają uspokajająco.

-Rezultaty prania mózgu, włączając w to metody hipnotyczne i wiele innych, by nie sypnęła tego i owego.

-Skrajne przerażenie tym, że staje przed komisją VAT, i że zbrodnicza polityka jej rządu, który zabierał biednym, a dawał bogatym, może się wydać. Ta opcja jest najbardziej prawdopodobna.

Poniżej: film video z zachowaniem Ewy Kopacz przed komisją:

.

Podsumowując: logika liberałów wygląda tak:

-250 mld euro dla mafii VAT jest, około połowa tej sumy zdefraudowana w spółkach i spółeczkach (aż 300 mln euro w szczecińskim PŻM) jest. Dla około 100.000 islamskich imigrantów na zasiłki w wysokości 6000 – 12000 euro pieniądze są (taka byłaby ich realna liczba, bo wg prawa UE ściągnęliby oni swoje rodziny, a taką kwotę narzuciłaby UE).

-Na 500+ dla polskich dzieci nie ma. Na podwyższanie płac nas nie stać. Na zwiększanie małych emerytur, rent i pensji budżetówki też nas nie stać.

To zwyrodniała, korporacyjna logika, w której człowiek to po prostu produkt.

.

Autor: JarQ vel Jarek Kefir

.

jarek kefir

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

8 myśli w temacie “EWA KOPACZ PRZED KOMISJĄ: PIJANA CZY NIESPEŁNA ROZUMU?!

 1. https://strajk.eu/jak-ograbiono-polskich-emerytow/

  Jak widać w powyższym artykule nie tylko człowiek to produkt, ale nawet jego składki emerytalne i zgromadzone środki. Polecam zaznajomić się wszystkim z powyższym artykułem. Nie jestem regularnym czytelnikiem strajku.eu ze względu na forsowana tam ideologię gender ale jako lewica (ten jeden autor), czasem walczą o prawa pracowników (nie mylić z lewakami, koło lewicy nie stali), do tego wychodzi na to, że mają jednego publicyste w swoich szeregach, który zna się na ekonomii, gospodarce i nie boi się informować o niektórych sprawach opinii publicznej…no i raz na miesiąc napiszą artykuł warty przeczytania jak ten.

  Tak apropo kasy zagrabionej (tutaj piszesz o VAT) , niektórzy mają JESZCZE zgromadzone środki na OFE, do tego dochodzi nam PPK niedługo i transfer pieniędzy z OFE do IKE. Oczywiście te środki nigdy nie zostaną wypłacone emerytom.
  Od samego początku gdy tylko powstało PPK, na wielu portalach przestrzegalem ludzi przed wplacanien pieniędzy na PPK, do tej pory tylko rekinfinansow.pl ładnie i czytelnie opisał zagrożenia z tym płynące i wyliczył jakie emerytury by ewentualnie były (ale ich nie będzie, bo to prywatne fundusze, które ten hajs rozkradaną) ale teraz pojawił się ten artykuł i polecam się zapoznać. Nie mam skończonego kierunku ekonomicznego więc mimo, że rozumiem pewne mechanizmy , to ciężko mi je opisać w fachowy i jasny sposób, przywołując przykłady i stosując odpowiednią terminologię, dlatego po prostu polecam zajrzeć w link i przeczytać artykuł.

  W mojej ocenie, to rządy okrągłego stołu po prostu dalej dzielą swój tort. Teraz kolej PiSu najwidoczniej, a póki ludzie będą oglądać taniec z debilami, big brothery i pato streamy, to lepiej niech zaopatrza się w wazelinkę przy tym, bo będą dalej ruchani z każdej strony. Ignorancja kosztuje niestety na co przykładem jest 250 miliardów luki VAT – a jak chcesz dalej podrążyć temat wałków Jarek, to polecam ci zapoznać się z tematem luki CIT , czyli Corporate Income Tax, czyli jak korporacje okradają Polskę (podatników) rocznie na kasę znacznie większą niż w aferze VATowskiej. Pozdrawiam

 2. Kochany Jarku!
  czemu wprowadzasz ludzi w blad. to nie H2O. to monoetylek diwodoru. Cukierberg tez wali to na potege .-)

  1. Monotlenek diwodoru, straszna trucizna, a każdy rząd pompuje to do wodociągów! Przecież tego używa się do chłodzenia reaktorów znuklearyzowanych! SZOK! xD

 3. A porównał ktoś oczy, czy aby źrenice nie są pionowe? 😉

  W Google grafika wpiszcie sobie: reptilians eyes.
  I tak tutaj zostawię:

 4. Hmm… Nikt nie odniósł się do samego filmiku i nie dziwota. Jest on skrajną manipulacją (od razu zastrzegam, że Ewa Kopacz wisi mi nacią od pietruszki i wiem, że to krętacz jakich mało), polegającą na wyrwaniu mikroskopijnego fragmentu z całego kontekstu i sugerowaniu, że cały kontekst jest z tej samej półki. Każdy z nas usuwał zdjęcia czy fragmenty filmów, na których wyszedł, jak pacjent Tworek albo Kobierzyna, ale używanie takich sposobów w celu przekonania do jakiejś racji, to brak szacunku dla inteligencji przekonywanego. Nic na siłę i tak widać, kiedy król jest nagi…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.