FILM SEKIELSKIEGO „TYLKO NIE MÓW NIKOMU” I POMINIĘTE W NIM KWESTIE

Film Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu” nie ujawnia całej prawdy o pedofilii!

Film „Tylko nie mów nikomu” Tomasza Sekielskiego (popiera liberalną i kapitalistyczną wizję świata) o pedofilii w kościele katolickim wywołał ogromny szok wśród polskiego społeczeństwa. Płyną powszechne głosu oburzenia w stronę kościoła i księży.

Dziś obrażanie kościoła katolickiego i szerzej, wszystkiego co związane z tradycją, patriotyzmem, narodowościami europejskimi, rasą białą, męskością (ale tylko białych mężczyzn! Muzułmańskich gwałcicieli rozgrzeszamy i wypuszczamy bez wyroków!) jest na topie. I jest legalne. Całej reszty nie tylko nie wolno obrażać, ale nawet merytorycznie krytykować.

To Orwell wg dzisiejszej liberalnej lewicy, która powoli schodzi ze sceny, i przez swoje szaleństwa i wybryki jest usuwana z kolejnych parlamentów i rządów. Film Tomasza Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu” możesz zobaczyć poniżej:

.

Ja poruszę te kwestie o pedofilii, których lewica Ci nie powie:

 1. Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał deklarację LGBT. W tej deklaracji jest zapowiedź, że ma wejść do szkół wychowanie seksualne opracowane wg standardów WHO. W dokumencie tym ujęto:
  .
  -Dziecko w wieku 6-9 lat ma rozumieć pojęcie akceptowalne współżycie, akceptowalny seks czyli odbywany dobrowolnie za zgodą obu osób.
  -Dziecko w wieku 9-12 lat ma umieć negocjować w sprawie przyjemnego bezpiecznego seksu z partnerem.
  .
  Czy to nie są pedofilskie zapisy?
  .
 2. Pedofilia w islamie. Wraz z importem „inżynierów i lekarzy” z orientu, zaimportowano także typowe dla tych krajów problemy. Czyli ogromna plaga przemocy, gwałtów i pedofilii. Muzułmanie na ogół są bardziej agresywni niż europejscy mężczyźni, którzy są już cywilizowani. Muzułmanie mają też więcej pierwiastka męskiego w sobie. Popełniają więcej przestępstw, łączą się w gangi, nie chcą pracować tylko żyją na socjalu, nienawidzą swoich chlebodawców, czyli nas. Są dużo większymi rasistami niż nasi kibole.
  .
  Pedofilia w islamie jest całkowicie legalna, jest mnóstwo ślubów z małymi dziewczynkami. W Wielkiej Brytanii grasują islamskie gangi pedofilów – ta afera wybuchła niedawno. Ogólnie, lewactwo bardzo broni islamu, szczególnie feministki. Feministki nienawidzą białych mężczyzn, ale uwielbiają brutalnych i patriarchalnych islamskich macho. Freud by miał tu dużo do powiedzenia.
  .
 3. A pedofilia wśród nauczycieli czy lekarzy? Czy po wykryciu pedofila lekarza lewica wrzeszczy na cały kraj, by zlikwidować Narodowy Fundusz Zdrowia? Co z pedofilią wśród biznesowego i celebryckiego półświatka? Ci ludzie są szczególnie zdemoralizowani. Przykład to pedofil, satanista i morderca swojej żony, czyli reżyser Roman Polański. Zwróćcie uwagę na to, że sądy różnych krajów wręcz stają na rzęsach, by tego zwyrodnialce chronić. On jest nietykalny. Pytanie dlaczego? Bo należy do światowej elity? Sama elita biznesu, korporacji, Wall Street, światowej polityki, jest umoczona w pedofilię po uszy.
  .
 4. A polskie elity? Dziennikarze śledczy Superwizjera dotarli do więźniarek z wrocławskiego „Babińca”. Z relacji osadzonych wynika, że w zakładzie karnym kobiety były wykorzystywane m.in. jako prostytutki dla innych więźniów, którzy mieli dobre układy ze strażnikami i pieniądze. A mieli pieniądze, bo byli to gangsterzy, synalkowie elit urzędniczych i politycznych PO, skorumpowani biznesmeni i urzędnicy (też z PO). Film dostępny poniżej:

.

O pedofilii wśród celebrytów i światowych elit przeczytasz w poniższych artykułach. Zapraszam:

Dowody na to, że lewica zamierza zalegalizować pedofilię! [VIDEO]
Czy to możliwe, że elity zamierzają zalegalizować pedofilię?!

.

Autor: JarQ vel Jarek Kefir

.

jarek kefir

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

15 myśli w temacie “FILM SEKIELSKIEGO „TYLKO NIE MÓW NIKOMU” I POMINIĘTE W NIM KWESTIE

 1. Jarku, ten film traktuje o pedofilii wśród kleru a nie o gwałtach na więźniarkach. Tomasz Sekielski nie zabrał się za ten temat wczoraj. Już dwa czy nawet trzy lata temu mówił o przygotowaniach. Sama jestem niedoszłą ofiarą dwóch takich śmieci a ich macki sięgają tak daleko, że musiałam zmienić szkołę średnią a to zaważyło bardzo negatywnie na całym moim życiu.
  Co to za nowa teoria o męskim pierwiastku w większej ilości u muslimów?! Znaczy jako mężczyzna twierdzisz, że ciapaki są bardziej mężczyznami niż typowy, biały Europejczyk bo są bardziej nieokrzesani i chętniej gwałcą? A Europejczyk jest mniej męski bo ucywilizowany?! Ktoś Cię chyba strasznie skrzywdził. Może jesteś ofiarą jakiejś feminazi- francy?Jeśli tak, to uciekaj od niej jak najdalej. No chyba, że to ze mną coś nie tak bo jakoś nie wydaje mi się bardziej męski facet, który napier..la i gwałci kobietę. Popatrz jakie to ‚laski’ obracają się z tymi ciapakami a zrozumiesz, że swój ciągnie do swego. Te ‚made in Poland’ podwórkowe celebrytki z mózgiem wielkości orzeszka, z minimum 10kg nadwagi mogą liczyć tylko na pokrycie przez totalnie zacofanych, niewykształconych analfabetów czarnych bądź ciapatych. Ci wykształceni gardzą takimi ‚gwiadeczkami’ a zatem są poza zasięgiem dla tych najbardziej spragnionych ubogacenia.
  P.S.
  Gorąco polecam popodglądać gołębie zaloty od początku do końca( wraz z finałem😁 i jeszcze dalej). Widzieć jak on się stara, jak Ją ( zawsze tę samą)podskubuje, jak dają sobie dzioba( czasem się biedny ze 20-30 minut namęczy) i jak ona mu później dziękuje skubiąc i tuląc się za tę sekundę przyjemności(zawsze z tym jednym, jedynym) a jak on ją zachęca do wysiadywania jajek, jak prosi….jak jej pilnuje kiedy jest zajęta skubaniem ziaren, jak się naraża dla niej szukając gałązek do budowy gniazda i jak wysiaduje na zmianę z nią te jajka…. coś pięknego. Gołąb- ten to ma mega dużo męskiego pierwiastka. Pozdrawiam.

  1. Magdo jesteś Wielka >3 😀 uradowałaś i rozbawiłaś mnie tą niezaprzeczalną zresztą prawdą. Dziękuję.

   1. SłowiAnka, a co tam u Ciebie słychać? 😉 Ja zmieniłem profil publikacji. Doszedłem do wniosku, że wiele treści które publikowałem było szkodliwe. Usunąłem około 1500 artykułów. M.in. ezoteryka i cała koncepcja „szukania Boga w sobie” jest do bani. Człowiek nigdy nie będzie Bogiem. Ba, człowiek potrzebuje Boga! 🙂 Pozdrawiam.

  2. Gołąb to ten, co mnie dzisiaj obudził, a miałem taki piękny sen…
   Już ja ci pogrucham, latający szczurze! 😉

  3. Madzia, muzułmanów i murzynów to lubią albo feministki, albo te, które nie mają mózgu, np przez zaczadzenie tęczowym lewactwem. 😉 Więc spoko.

   Tak, muslimy mają więcej męskości, tej negatywnej, stąd podobają się feministkom, bo one mają podświadomy lęk o swoją wewnętrzną słabość. Więc szukają siły, tej nieokrzesanej, w mężczyźnie,. Ale kto tam by się feministkami przejmował. 😉

 2. Zgadzam się z Jarkiem, że lewica nie pokazała wszystkiego. Myślę także, że bardzo dobrze stało się, że film został pokazany im więcej takich filmów tym może szybciej kościół podejmie decyzję o usuwaniu chorych osób z tej instytucji. Kościół dawno się zatracił i trzeba go uzdrowić. A ten procent, bo podkreślę to jest tylko procent trzeba natychmiast wyrwać razem z korzeniami a nie tuszować i przenosić do innych parafii.

 3. Jarek,piszesz o odchodzącej(?) „liberalnej” elicie-zgadzam się z Twoim artykułem,to są bandyci w ładnych garniturkach do rozliczenia za przelaną krew,rzeki łez,nędzę i cierpienie zwykłych ludzi na całym świecie.Chodzi mi o to,że z psychologicznego punktu widzenia człowiek albo grupa osób skupiająca władzę,by terroryzować tyranią innych,jeżeli zaczynają rozumieć,że ich czas się kończy (dosłownie!) będą coraz bardziej brnęły w rozlew krwi i coraz większy zamordyzm-to było kiedy Niemcy zaczęły przez Hitlera przegrywać wojnę-ssyny robili marsze śmierci do vaterlandu,byleby tyko „odpisać” ostateczne rozwiązanie na „liście zadań”,mimo że mogli spożytkować inaczej niewolników Rzeszy,nie tylko Polaków,Żydów,ogólnie całą Europę (nie że usprawiedliwiam!),to samo było z Kolumbijskim „Krzysztofem Krawczykiem” z Medellin kiedy rząd,i Cali zaczęli się do niego dobierać-multimilionerzy,(Hitler też był milionerem),którzy skupiali cała władzę u siebie,gdy zaczęło się robić gorąco,coraz bardziej się „rozkręcali” w mordowaniu i terroryźmie.Ale „chcieli dobrze!” (sic!), i dzisiaj mechanizmy są te same,też te „elyty” mordują w imię „praw człowieka,demokracji,misji stabilizacyjnych” i ogólnie dla „wyższych celów” – chodzi tylko o kasę,zmieniły się tylko nazwiska,otoczenie,i daty w kalendarzu.Sorki że trochę nie w temacie,musiałem to napisać-co do filmu to jest to dla mnie temat zastępczy przed just act 447.To co odpi….ala ten zdradziecki „patriotyczny” to już się w pale nie mieści,jeżeli to przejdzie to mamy tak pojechane,jak hitler ze stalinem nam nie nakopali.Co do Kościoła to jestem za rozwiązaniem konkordatu,ale nie zrobić tego co w „oświeconej,ateistycznej” Francji,wiecie o co mi chodzi.Możemy sobie nie lubić Kościoła,bo oni też swego czasu i teraz też „ostro kręcili”-ale szczerzę wolę wieżę katedry,niż minaret…;) -wolność wyznania,mimo że jestem agnostykiem.Pozdrawiam Wszystkich.

 4. Pan jest… [EDYTOWANO, Admin]

  Pan wprowadza wątki zastępcze i pluje żalem, jadem na ludzi, kompletnie wypierając sens filmu, który w swej prawdzie i prostocie jest arcydziełem, także pod względem artystycznym (oprawa muzyczna, zdjęcia dronem, praca operatorów, cięcia scen). Problem jest i to wielki – bo choć pedofilia zdarza się wszędzie, to nie ma drugiej instytucji, która tak zgrabnie tuszuje sprawy i nie zgłasza przestępstw organom ścigania. Ba, każe przysięgać milczenie i miesza w to Boga!!!
  Co do seksualizacji dzieci – rozumiem, że temat lepiej zamieść pod dywan, a dzieci może niech douczą się na kolanach księży, wymacane i nadużyte..? Pan nie ma pojęcia o wytycznych WHO, merytorycznie nie powinien się pan wypowiadać, bo tylko nagłówki tematyczne pan zna, i robi szambo. Proszę się spotkać ze specjalistami, niech wyjaśnią o co chodzi. Wspaniale, że dzieci będą mogły uczyć się stawiania granic w zakresie swojej cielesności (jak to ma miejsce np w Norwegii), a ciało nie będzie podzielone na części gorsze, brudne, grzeszne i te lepsze.
  Co do muzułmanów – przykre, jak w ich krajach traktowane są kobiety, dzieci, a społeczeństwo zmanipulowane przez religię, bez edukacji, bez świadomości, borykające się z problemami przemocy, ubóstwa i frustracji, stanęło gdzieś w średniowieczu… Europa i standardy WHO prowadzą globalną walkę na rzecz praw dzieci i kobiet, edukując i zachęcając do zmian. Absolutnie nie ma przyzwolenia na krzywdzenie dzieci, na przemoc, na ukrywanie jej w Europejskim państwie!
  Ma pan prawo być… [EDYTOWANO, Admin]

  Szkoda, że nie podziela pan szacunku wobec braci Sekielskich. Wspaniale, ze wylaczyli reklamy, a takze dali darmowe licencje na ten film. Mogli zarobić krocie, ale ich szlachetnosc wygrala. Dobre dziennikarstwo świat doceni, i to na długo. Ma sie to nijak do pseudo-dziennikarzy… [EDYTOWANO, Admin]

  1. Szanowna pani, usunąłem fragmenty niezgodne z zasadami dyskusji u mnie. Zapraszam do lektury regulaminu dyskusji na mojej stronie:
   https://jarek-kefir.org/regulamin-dyskusji-na-stronie-jarka-kefira/

   Szczególnie punktu I.1.
   „Zachowania bezwzględnie zabronione:
   Narażanie na szwank dobrego imienia mojego i mojej strony, sugerowanie złej woli, fejkowych newsów.”

   Napisała pani swój komentarz w typowo liberalnym, agresywnym tonie. A przede wszystkim w tonie narzucającym swoje poglądy i jakieś swoje standardy (wkleiła pani link do liberalnego Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich).
   Informuję panią: nie każdy musi podzielać lewicowo-liberalną wizję świata. Nie macie monopolu na posiadanie racji, choć z takiej pozycji dyskutujecie. Nie narzucicie jej ani mi, ani większości Polaków. Ba, to my nie dopuścimy, byście wygrali wybory, dalej niszczyli kraj i narzucali innym swoje racje poprzez aparat prawno-sądowy.

   1. My, co niszczymy kraj. Ten komentarz chyba mówi wszystko, jak człowiek potrafi zagalopować się w swój stan umysłu… Ubolewam tylko nad tymi, którzy chłoną to, co Pan tworzy… Oby to było dla nich pomocne, bo ja widzę [EDYTOWANO, Admin, patrz Regulamin Dyskusji] Resztę Pan wyciął, ale mam nadzieję, że w głowie zostało.
    Na koniec dodam, że deklaracja w Marrakeszu, jaką podpisał PiS niedawno, ale po cichu, aby wyborcy się nie dowiedzieli, mówi o pozytywnym wpływie migracji, a sygnatariusze mają w obowiązku współpracować w budowaniu polityki legalnej migracji.
    https://oko.press/rzad-przyjmuje-imigrantow-ale-sie-tego-wstydzi-tak-jak-podpisu-pod-deklaracja-z-marrakeszu/
    Mi to akurat pasuje, nie mam z tym problemu, ale współczuję naiwnym wyborcom.
    Czekam też na film o Skok-ach, wyborcy będą zdumieni…
    Ode mnie to na tyle, zdarzyło mi się tu zajrzeć, ktoś link do tego artykułu wkleił, ale na razie podziekuję takiej „lektury”. Żegnam!

    1. @mrowka:
     -Afery PO, 250 miliardów dla mafii VAT zamiast dla budżetu państwa, głodowe pensje, śmieciówki, drenaż spółek Skarbu Państwa (w Szczecińskim PŻM – 300 mln euro i trzeba tak liczyć w każdej spółce), chęć dania po kilka tysięcy imigrantom zamiast 500 zł polskim dzieciom, likwidowanie komend policji, straży i szpitali, demontaż wielu innych instytucji państwa, poddańczość wobec komisji europejskiej, tzw. „wilkowyjskie gminy” PSLu i niszczenie polskiego rolnictwa, zapaść gospodarcza kraju w wyniku planu Sachsa, zwanego także planem Balcerowicza, neoliberalna dystopia, drenaż kraju przez banki i korporacje, dzika prywatyzacja, mafia reprywatyzacyjna, lewacka propaganda. To tylko niektóre z win rządów liberałów. Liberałowie to odwrotność Robin Hooda – zabierają biednym, a dają bogatym. To nie jest tylko niszczenie kraju. To ludobójstwo ekonomiczne, które ja określam neologizmem: „ekonobójstwo.”

     Cytując Wikipedię: „Artykuł II Konwencji definiuje ludobójstwo jako czyn „dokonany w zamiarze zniszczenia w całości lub części grup narodowych, etnicznych, rasowych lub religijnych, jako takich:
     (…)
     c) rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego
     d) stosowanie środków, które mają na celu wstrzymanie urodzin w obrębie grupy

     Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ludobójstwo

     „mam nadzieję, że w głowie zostało”
     -Usuwam zbędne i niepotrzebne informacje, więc najdalej jutro o tym zapomnę.

     „Żegnam!”
     -Też żegnam. Choć wiem, że wrócisz. 😉 Zawsze wracacie. 😉 xD

  2. Wytyczne WHO to sodomia i tyle. Według tych wytycznych powinno sie 4-letnie dzieci uczyć masturbacji,a 8-letnie dzieci wyrażania zgody na seks. To są wytyczne PEDOFILSKIE!!

 5. W filmie Sekielskiego nie chodzi o to że pedofili jest więcej czy mniej wśród księży niż wśród innych grup zawodowych. Procent pedofili wśród księży jest taki sam jak w innych grupach zawodowych. Cały problem rozbija się o co innego. Jeśli nauczyciel/ka wda się w romans z uczniem/uczennicą to w trybie natychmiastowym jest zwalniany z pracy i stygmatyzowany. To samo z policjantem, strażakiem, murarzem, kominiarzem itd. Świeccy są zwalniani z pracy i idą do więzienia. A księża pedofile są przenoszeni z parafii do parafii, czasem do innego kraju nawet gdzie znów pracują z dziećmi. Ich występki są tuszowane, ukrywane, usprawiedliwiane na wszystkie sposoby. A dlaczego? Bo kościół jest korporacją mającą wpływy i pieniądze. Kościół nawet zazębia się o showbiznes i często rządzi się zasadami jak ze showbiznesu. Kościół należy do elity finansowej tak jak reżyserzy, aktorzy, politycy i ich dzieci. Kościół dla przestępców w sutannach jest wyrozumiały, natomiast dla katechetki która zaszła w ciąże z dorosłym facetem wyrozumiały nie był i wyrzucił ją z pracy. Tak samo ksiądz jeżdżący po pijaku dostanie mniejszą karę niż świecki. I moje zdanie jest takie że od księży powinno się jednak wymagać więcej bo oni bez przerwy pouczają jak trzeba żyć, co jest grzechem a co nie. To jednak zobowiązuje.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.