CZY CZEKA NAS UPADEK LIBERALNEJ DEMOKRACJI? CO DALEJ?

Czy liberalna demokracja upadnie?

Świat skręca w prawo i widać to coraz bardziej. Liberałowie są w coraz większej defensywie. Są usuwani z rządów różnych krajów, z mediów, sądownictwa i tak dalej. Jest to proces dość powolny, ponieważ liberalna elita obrosła w obrzydliwy, bizantyjski przepych. Ma ona poparcie banków, korporacji, miliarderów, finansistów, gigantów medialnych, celebrytów, organizacji takich jak ONZ, WHO, UE, i wielu innych.

Mimo wszystko zmiana wajchy na prawo jest faktem. Kwik i pisk, jaki wydaje odchodząca już, liberalna elita, niesie się po całym świecie. Liberałowie z gracją bolszewickiego komisarza lub słonia w składzie porcelany postawili wszystko na jedną kartę. Za wszelką cenę chcą bronić swoich pozycji. Nasilili oni propagandę, terroryzm sądowy, agresję. Np w Polsce partie liberalne sponsorowane przez światowe elity dostały rozkaz, by za wszelką cenę przyspieszyć przemiany społeczne i obyczajowe w Polsce.

.

To stąd zniszczenie i tak słabego skrzydła konserwatywnego w PO, to stąd propaganda LGBT, film „Tylko nie mów nikomu” Sekielskiego, wszelkie protesty, jak i inna lewicowa propaganda. Dzieje się to wbrew logice, bowiem klasa średnia popierająca liberałów jest bardzo, ale to bardzo konserwatywna. A już na pewno bardziej konserwatywna niż ja, który nie chodzi do kościoła, tylko umiarkowanie popiera rząd PiS jak i uważa, że ma mieszane poglądy.

To stąd bardzo agresywna propaganda w filmach amerykańskiego Hollywoodu (Marvell, Czarna Pantera) jak i na Eurowizji. Jeśli chcesz zarobić trochę hajsu, to postaw u bukmachera 200 złotych na wygraną kandydata Francji. To czarny transseksualny gej wyznający islam, i jest on murowanym zwycięzcą.

.

Elity prowadzą coraz bardziej brutalne i bezkompromisowe akcje, ponieważ wiedzą, że ich czas się kończy. Komisarze unijni są teraz niczym komisarze bolszewiccy. Poprawność polityczna jest nową cenzurą. Liberalna demokracja jest nowym prześladowaniem za przekonania. Neoliberalny kapitalizm jest nowym feudalizmem. Aresztowania za krytykę islamu są niczym dawne aresztowania za krytykę narodowego socjalizmu. Liberalizm stał się karykaturą samego siebie, a lewicowi liberałowie stali się nowymi hitlerowcami.

.

Czytelnik Kuba dobrze to opisał:

Cytat: „Jarek, piszesz o odchodzącej (?) liberalnej elicie – zgadzam się z Twoim artykułem. To są bandyci w ładnych garniturkach, do rozliczenia za przelaną krew, rzeki łez, nędzę i cierpienie zwykłych ludzi na całym świecie. Chodzi mi o to, że z psychologicznego punktu widzenia człowiek albo grupa osób skupiająca władzę, by terroryzować tyranią innych, jeżeli zaczynają rozumieć, że ich czas się kończy (dosłownie!) będą coraz bardziej brnęły w rozlew krwi i coraz większy zamordyzm.

To było kiedy Niemcy zaczęły przez Hitlera przegrywać wojnę. Skurwysyny robili marsze śmierci do vaterlandu, byleby tyko „odpisać” ostateczne rozwiązanie na „liście zadań, mimo że mogli spożytkować inaczej niewolników Rzeszy, nie tylko Polaków, Żydów, ogólnie całą Europę (nie że usprawiedliwiam!). To samo było z Kolumbijskim „Krzysztofem Krawczykiem” z Medellin, kiedy rząd i Cali zaczęli się do niego dobierać.

Multimilionerzy (Hitler też był milionerem), którzy skupiali cała władzę u siebie, gdy zaczęło się robić gorąco, coraz bardziej się „rozkręcali” w mordowaniu i terroryzmie. Ale „chcieli dobrze!” (sic!), i dzisiaj mechanizmy są te same, też te „elyty” mordują w imię „praw człowieka, demokracji, misji stabilizacyjnych” i ogólnie dla „wyższych celów.” Chodzi tylko o kasę, zmieniły się tylko nazwiska, otoczenie, ideologiczne bajki i daty w kalendarzu.” ~Kuba

Zapraszam na inne artykuły w temacie upadku systemu i upadku liberalnej demokracji:

III wojna światowa: 99,9% ludzkości kontra nasi oprawcy
Obudź się! Te teorie spiskowe okazały się faktem!
Ty także możesz poóc zakóńczyć dyktat banków!
9 etapów tworzenia globalnego totalitaryzmu. To już się dzieje!
Ten kto rządzi NBP, ten rządzi Polską. Zobacz kto a zdziwisz się bardzo!
Dr Gabon Mate: przyczyny Twojego cierpienia i rozpaczy
Upadek systemu: kto jest Twoim rzeczywistym wrogiem?
Weług prawa międzynarodowego jesteś niewolnikiem! Wiedziałeś o tym?
O tym jak elity zrobiły z Ciebie niewolnika korzystając z Twojej bierności i niewiedzy!

.

Autor: JarQ vel Jarek Kefir

.

jarek kefir

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

Jedna myśl w temacie “CZY CZEKA NAS UPADEK LIBERALNEJ DEMOKRACJI? CO DALEJ?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.