ISLAMSKIE GANGI TERRORYZUJĄ BERLIN. CHCESZ TEGO W POLSCE!?

Islam i islamizacja Europy: zbliża się wojna cywilizacji?

Argumenty liberalnej lewicy odnośnie inwazji islamu na Europę, islamizacji i miejsca Polski w tym wszystkim, zaskakują hipokryzją i naiwnością. Mówią oni, że większe problemy mamy w Polsce z dresiarzami, kibolami i katolickimi fanatykami, niż z muzułmanami, których tu praktycznie nie ma. I że prawica histeryzuje, bo skoro muzułmanów tu nie ma, to nie ma się czego bać.

To logika na poziomie gimnazjum. Sam pamiętam, jak pod koniec lat ’90 i na początku lat ’00 hordy młodocianych byczków z wyżu demograficznego lat ’80 terroryzowały polskie miasta. Teraz oni są starsi. Wyjechali za granicę do roboty, część poszła po rozum do głowy, część trafiła do więzień lub umarła. Zjawisko zdecydowanie osłabło.

A tutaj nasza lewica proponuje, byśmy sobie sprowadzili kilkaset tysięcy muzułmańskich uchodźców. Wtedy to, co było na początku lat ’00 będzie tylko miłym wspomnieniem. Zajebista, lewacka logika. Nie mamy problemów z terroryzmem, z islamskimi gangami i pedofilami, a skrajna prawica przesadza. Więc sobie ich sprowadźmy, i wtedy te problemy będziemy mieć.

.

Cywilizacja euro-amerykańska kontra cywilizacja barbarzyńska (Azja, Afryka, islam, Izrael, Rosja, Prusy w Niemczech)

Muzułmanie są agresywniejsi, brutalniejsi i bardziej patriarchalni niż europejscy mężczyźni. Częściej dopuszczają się napaści, morderstw, gwałtów. Łączą się w wieloosobowe grupy a potem w gangi. Handlują narkotykami, żyją z socjalu, kradną, trudnią się przestępczością. Stronią od normalnej pracy jak tylko mogą.

Ich mentalność i wychowywanie dzieci jest fatalne. Chłopców wychowuje się tam metodami plemiennymi, na wojowników. Wpaja się im rasizm i nienawiść względem nas, białych. To zupełnie inna, niższa mentalność. Oni mają swoje kraje i tam też powinni siedzieć.

Dlaczego feministki kochają islam i nienawidzą białych?

Lewactwo bardzo broni islamu, szczególnie feministki. Feministki nienawidzą białych mężczyzn, ale uwielbiają brutalnych i patriarchalnych islamskich macho. Freud by miał tu dużo do powiedzenia. Feministki są wewnętrznie zlęknione o to, czy zdołają utrzymać wizerunek samej siebie jako kobiety silnej i niezależnej. Są wewnętrznie słabe i pełne obaw, a europejski kryzys męskości nie ułatwia sprawy. Wokoło same wrażliwe, europejskie „ciapy” bez jaj.

Więc taka feministka podświadomie będzie dążyła do zniszczenia tych męskich ciap bez jaj, jak i będzie w końcu pragnęła spocząć u boku brutalnego, patriarchalnego samca alfa. To dlatego wiele feministek broni islamu, a część bierze muzułmanów za mężów i przechodzi na islam. Ktoś kiedyś powiedział, że ostatecznym, „archetypowym” celem każdego lewicowca jest uznanie, że nie ma boga nad allaha i przejście na islam. Coś w tym jest.

.

.

Jestem dumny z tego że jestem mężczyzną, Polakiem, Europejczykiem

Dlaczego nie mogę być dumny z tego, że jestem mężczyzną, że jestem Polakiem, że mam biały kolor skóry, że należę do Cywilizacji Europejskiej? I dlaczego oskarża się mnie o całe zło świata? (Czyli o: patriarchat, grzechy ojców, kolonializm, jedwabne itp itd). Tożsamość związana z: płcią, miastem, narodem, rasą, cywilizacją daje siłę i daje wsparcie. To dlatego liberalne elity chcą nam tę tożsamość odebrać – byśmy nie byli silni, nie mieli wsparcia od naszych sióstr i braci, i byśmy byli ich robolami za miskę ryżu i niewolnikami.

Robert Anton Wilson, znany autor illuminatów kolportujący dzieła literackie wprowadzające zamęt, pisał kiedyś o illuminatach. Stwierdził nawet, że illuminaci to zakamuflowana komórka sufich, czyli okultystyczno-ezoterycznego, tajnego islamskiego stowarzyszenia. Gdy połączy się fakty, to wniosek do jakiego możesz dojść, może wydać się szokujący. Dlaczego islam jest tak silnie propagowany, chroniony, a wszelka jego krytyka grozi więzieniem?

.

Dlaczego sądy chronią islamistów?

Dlaczego niszczy się chrześcijan, za to sprowadza do Europy miliony muzułmanów? Dlaczego islamscy przestępcy a nawet zwyrodnialcy, są chronieni przez europejski wymiar sprawiedliwości? Czemu policja dostała tajny rozkaz, by nie ścigać przestępstw islamistów, lub ścigać je w miarę niedbale?

Dlaczego sądy i prokuratury Europy zachodniej również dostały tajny „prikaz”, by umarzać sprawy, wypuszczać ich po wyrokach w zawiasach, po śmiesznie niskich wyrokach? Lub w miarę możliwości dawać niższe wyroki, gdy sprawa ewidentnie się rypnie?

Jeśli to nie jest spisek, to ja naprawdę nie wiem, czym to jest. Na pewno nie jest to „zaczadzenie” brukselskich elit lewacką ideologią. Lewicowy liberalizm służy wyłącznie jako narzędzie do globalnej tyranii i do maksymalnego osłabienia społeczeństw. Elity obracające miliardami, a czasami i bilionami dolarów, nie są głupcami, by wierzyć w takie bzdury.

.

Media chronią islamskich sprawców zamachów

Ostatnio media dostały tajne wytyczne od środowisk związanych z europejskimi elitami. Mają odwlekać jak najdłużej informację o religii sprawcy, lub w ogóle jej nie podawać. Mają podawać do informacji, że zamachu dokonał nie Marokańczyk wyznający islam, ale „obywatel Belgii.” I zawsze mają też dodawać – „psychicznie chory”, lub chociaż: „podejrzewany o zaburzenia psychiczne.”

Rozumiecie to? Nie muzułmanin-dżihadysta z Maroka, ale chory psychicznie Belg, nie związany z żadną religią. Kto wie, być może też chrześcijanin i o prawicowych poglądach? Kto wie.. Przecież media tego już nie mówią, ale pole do szerokich domysłów i spekulacji zostaje.

Muzułmanie mają teraz inną taktykę. Zaniechali póki co „spektakularnych”, czyli masowych zamachów. Za to dokonują tysięcy „pojedynczych” zamachów, klasyfikowanych jako pospolite przestępstwa. O zamachu w Berlinie mówiły media całego świata. Zaś o tym, że w ciągu jednej doby we Francji ma miejsce tysiące „pojedynczych” zamachów (dźgnięcie nożem, zabójstwo, gwałt, rozbój) nie mówi nikt. A to kilka tysięcy traum, kilka tysięcy zniszczonych żyć dziennie. Jeśli to nie jest wojna i ludobójstwo, to co nim jest?

.

Plan Kalergi – islamizacja, afrykanizacja a potem ludobójstwo Europejczyków

Plan Kalergi, to plan globalnej federacji narodów pod bezpośrednim zarządem USA. Plan ten zakłada też ludobójstwo i anihilację białych narodów przez sprowadzenie do Europy, Ameryki, Australii i Nowej Zelandii milionów arabów, turków, murzynów, azjatów. Dlaczego tak się dzieje? Ponieważ biali ludzie są bardziej inteligentni i oczytani. Zaczynają rozumieć więcej, niż powinni wg elit. Zaczynają zadawać niewygodne pytania, dostrzegają też to, że miliardy ludzi pracuje za grosze na monstrualne fortuny garstki bankierów i miliarderów. No i biali mają konkretne wymagania wobec standardów życia.

Zaczynają się burzyć, tak jak we Francji. Tymczasem ludy mniej inteligentne, często mieszkające w przysłowiowych „kurnych chatach” w buszu lub na pustyni, są znacznie mniej wymagający i dużo łatwiej nimi manipulować. Obecnie liberalna lewica w bardzo agresywny sposób atakuje białych, szczególnie białych mężczyzn. Feministki na Zachodzie namawiają kobiety, na aborcję, gdy noszą w brzuchu białego chłopca. Feministki otwarcie zastanawiają się, czy biały, heteroseksualny mężczyzna jest jeszcze człowiekiem. Postulują też redukcję populacji białych mężczyzn i zostawienie 10% z nich, by służyli im jako seks-zabawki.

.

Wybory 2019 – czy zezwolisz na islamizację?

Przed nami wybory 2019 roku. Te euro i parlamentarne. Politycy PO jeszcze rok temu powtarzali, że 500+ to zły pomysł, i że na to pieniędzy nie ma i nie będzie. Ryszard Petru i jego kolejna już partia (nawet nie pamiętam nazwy, tyle tego było) do dziś mówi, że jest to rozdawnictwo, na które Polskę nie stać.

Na co natomiast nas stać? Na dawanie zasiłków (plus szkolenia plus bony żywnościowe itp itd) w wysokości 6.000 – 12.000 złotych dla około 120.000 islamskich imigrantów. Na to pieniądze są, bo przecież jesteśmy nowoczesnym, liberalnym, demokratycznym państwem prawa. Dlaczego tak duża kwota? Na tę kwotę składają się: zasiłki, dodatki mieszkaniowe i na opłaty, kursy, szkolenia językowe, bony żywnościowe i tak dalej. No i taką kwotę narzuciłaby Polsce Unia Europejska. Skąd liczba 120.000? A nawet więcej? Bo te 7.000 imigrantów które Polska miała przyjąć w 2015 roku, ściągnęłoby swoje liczne rodziny, zgodnie z prawem UE.

Podsumowując: Chcesz ogromnego wzrostu liczby morderstw, gwałtów i rozbojów? Chcesz bać się wracać do domu wieczorem? Chcesz widzieć kilkunastu byczków idących razem, którzy idą całą szerokością chodnika i popychają innych pieszych? Chcesz bać się o swoją dziewczynę, żonę, matkę, siostrę, córkę? Chcesz, by romantyczny spacer w świetle gwiazd w sobotnią noc był niemożliwy, tylko wzorem Europy zachodniej z klubu w taksówkę i prosto do strzeżonego osiedla, bo po ulicach łażą te islamskie byczki?

.

Jeśli tego nie chcesz, to nie głosuj na Koalicję Obywatelską ani na Wiosnę. „Te wybory to wojna kultur, to wojna cywilizacji” – tak powiedział liberał Marek Belka. Oni to wiedzą. Oni wiedzą też, że ich czas się kończy, i że niebawem mogą stanąć przed Trybunałem Międzynarodowym i zostać rozliczeni, jak kiedyś naziści. Bo oni, lewicowi liberałowie, stali się katami, stali się współczesnymi nazistami.

Arabskie klany opanowały Berlin video:

.

Autor: JarQ vel Jarek Kefir

.

jarek kefir

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

9 myśli w temacie “ISLAMSKIE GANGI TERRORYZUJĄ BERLIN. CHCESZ TEGO W POLSCE!?

 1. W Austrii powstała grupa o nazwie „Identitarians” i ruch ten powoli rozlewa się na całą Europę. Chociaż i tak nie wróżę nic dobrego na zachodzie. Gdyby powstały rządy prawicowe w każdym z krajów zachodnich , to mieliby jakieś szanse, jakieś… bo struktury państwowe, sądy, celebryckie bagno, służby specjalne oraz oligarchowie są lewakami, czyli chcą zniszczenia białych ludzi i nawet tracąc władzę polityczną dalej robią co chcą w całym kraju, rękoma organizacji pozarządowych chociażby – idealny przykład to Wielka Brytania. Konserwatyści rządzą w Wielkiej Brytanii, a jednak ciągle napływają tam muzułmanie i murzyni, właśnie dlatego, że struktury państwowe są przesiakniete lewactwem, a do tego BBC skutecznie wypralo ludziom mózgi i masy społeczne są chore na tolerancję.

  Kraje takie jak Wlochy, Austria mają jeszcze szansę aczkolwiek nie daję im wielkich szans – już mają pełnię władzy w kraju ale społeczeństwo jest przyzwyczajone tam do murzynów i arabów na ulicach i MFW, bank światowy, ONZ itd mogą skutecznie naciskać na te kraje finansowo i sankcjami aby dokończyli dzieła poprzedników i zlikwidowali białą rasę.

  Lepiej wygląda Europa środkowa i wschodnia ale bardzo ważne są te wybory nadchodzące. PiS , Kukiz i Konfederacja muszą mieć co najmniej 60% (razem) w wyborach do parlamentu polskiego i mamy kolejne 4 lata wzrostów gospodarczych, kto wie, może wysokie poparcie Kukiza i Konfederacji sprawi, że będziemy iść bardziej na prawo. Wtedy możliwe, że skończą się programy pomocowe i zaczniemy obniżać podatki i kłaść ładny i stabilny grunt pod nogi polskich przedsiębiorców – z akcentem na przymuszanie ich do dzielenia się zyskami z pracownikami, jeżeli przedsiębiorcy tego nie zrobią, to za kolejne 4 lata wygra Lewica Zandberga razem z Wiosną. A przedsiębiorcy Polscy będą odpowiedzialni za sprowadzenie muzułmanów, którzy w kilka lat zniszczą polską tożsamość narodową.

  1. Aha, zapomniałem wyjaśnić wątku ruchu „Identitarians”. Generalnie to chłopaki tam uczą się napierdalac. Ćwiczą wszystkie rodzaje sztuk walki, pomimo, że większość z nich to normalne chłopaki , a nie wojownicy. Są po prostu pewni wojny domowej za kilka lat (moim zdaniem 5-10 lat na zachodzie) i chcą mieć umiejętności organizacyjne i umieć się napierdalac kiedy wybije godzina „zero”. To samo radzę przede wszystkim ludziom w moim wieku i starszym (28 i więcej), inaczej za te 5-10 lat wiek zrobi swoje i może być za późno na naukę.

 2. Panie Jarku kiedyś lubiłam czytać pana blog ale teraz to pan zmienił język pełen demagogi flustrcji. Niech pan się modli bo Bóg jest miłością. Współczesny świat przynosi mnóstwo problemów, które trzeba rozwiązać a nie szukać spisków wrogów i pogłębić flustrację dlatego z całego serca życzę PANU niech pan dojrzeje. A na razie muszę przerwać pronumeratę . Z Bogiem

  1. No i to jest właśnie przykład ameby o której piszę. Urobiona propagandą „tolerancyjna” ameba.
   Kobieto ciebie pierwszą wezmą muzułmanie w obroty. „Bóg jest miłością” to jedź do Paryża do dzielnicy no go to zobaczysz te miłość. Piszesz pierdoły bo mieszkasz w Polsce i sprawne państwo chroni twoją dupę, bo możesz w każdej chwili wezwać pomoc.

  2. To nic że całe życie wali w 4 litery-pomódl się do Bozi,i Bozia załatwi wszystko.Nie,jestem młodym facetem-który już kilka razy był prawie w kostnicy,”bo nic nie rozumiesz!”-zbyt wiele rozumiem,nie uważam się za jakiegoś „filozofa”,i Ludzie wkońcu zaczynają ROZUMIEĆ,o co w tym wszystkim chodzi do cholery.Nie mam prawa narzekać,bo wiek,bo jesteś „na starcie”,”wszystko możesz zmienić”-chcesz wyjść z bagna,ale coraz bardziej cię wsysa.Tak,i frustracja będzie narastać,kiedy Kobieta nie rozumie,że chcesz Jej zapewnić godne Życie,ale nie masz za bardzo ochoty wypruwać bebechów za jakieś śmieszne ochłapy,przegrywać NA WŁASNE ŻYCZENIE,JEDYNE ŻYCIE i zostawia w piekle-„bo ty ka nic nie rozumiesz!!!!” i co,zostajesz sam,brniesz w coraz większy nałóg,a robisz to w 100% dla tej osoby,żeby przestać ją ranić przez to jaki jesteś,i wszystko przestaje mieć jakikolwiek K sens ?! Tak,to jest demagogia i TO JEST FRUSTRACJA,nie mam dla Pani dobrych wieści -to BĘDZIE NARASTAĆ,właśnie przez taką postawę,bo ty nic nie rozumiesz!NIE MASZ PRAWA ZADAĆ CZY OBECNE STATUS QUO NIE JEST JEDNĄ WIELKĄ KPINĄ I NIESMACZNYM ŻARTEM,ZMIERZAJĄCĄ W JEDNĄ STRONĘ-nie,da się tu się to ogarnąć,ale narazie to idzie W TYM KIERUNKU,I NIE MAM OCHOTY PRZELEWAĆ KRWI,PO TO ŻE TO SAMO ZOSTANIE I BĘDZIE TYM SAMYM W INNYM OPAKOWANIU-PROSZĘ MNIE NIE ZROZUMIEĆ,BO ZDAJĘ SOBIE SPRAWĘ ŻE są CHWILE,MIEJSCA I LUDZIE DLA KTÓRYCH WARTO(!) Żyć.bo Życie JEST PIĘKNE-to jest gra albo o pełną stawkę,albo śmierć,a ja mam zamiar wygrać tą grę 1-,0.Dziękuję,Pozdrawiam,i proszę nie oburzać się na taką a nie inną formę wypowiedzi.

 3. Zgadzam się, poprawność polityczna jest po to właśnie aby związywać ręce i prędzej czy później dotrze ona do Polski. Do tego gra na emocjach wchodzi na coraz wyższy poziom i wykorzystują to w Polsce nauczyciele, niepełnosprawni, budżetówka itd itd. Ludzie krzyczą dejcie im dejcie im, a zaraz cyk nowy podatek i nagle zdziwienie. A matka osoby niepełnosprawnej jedzie na wakacje nad morze za dodatki, nie musi pracować i odkładać podatków, które sama odbiera za opiekę nad niepełnosprawnym. A pracujący ledwo wiąże koniec w końcem i o wakacjach może pomarzyć , pomimo, że to on pracuję, zarabia i płaci podatki.
  Nie chcę nikogo urazić pojazdem na rodziców osób niepełnosprawnych ale ogarnijcie sobie sami temat roszczeń na kolejny protest tych osób, który szykuje się na jesień. Oni wliczają internet, opłaty za samochód, abonament za telefon, opłaty na ciuchy i to wyższe kwoty niż ja na siebie wydaję wszystko. A głupi lud krzyczy dejcie im dejcie , a potem kolejne podatki i wychodzi na to, że pracując utrzymujesz stado grup, które nie pracują z różnych powodów lub pracują i chcą dostać znacznie więcej. Problem polega na tym, że po pewnym czasie zaczynasz rozumieć że utrzymujesz tabuny ludzi , nie będąc w stanie utrzymać samego siebie.

  I dobrze, że pocisnales tej babce, bo za ignorancję się płaci, szczególnie jak ktoś był na zachodzie tylko palcem po mapie, a info czerpie z gazety wyborczej na temat imigracji i wydaje mu się, że jest moralnym autorytetem, bo jak zobaczy murzyna czy araba to kłania mu się w pas, bo on przecież jest taki biedny imigrant beżowy , a wokoło sami rasiści ojejku jejku.

  1. W sedno.Może Ty też „nic nie rozumiesz” ,że można to ogarnąć by wilk był syty i owca cała,ale nie.

 4. Władzę w Polsce wybiera się,kto da im więcej,chodzi o społeczeństwo.Demokracja już raz doprowadziła w Polsce do zniknięcia jej z map,a skutki tego co się stało mamy od prawie 250 lat,po prostu to chory ustrój,dyktatura większości-a większość jaka jest,taka jest nie oszukujmy,na całej Ziemi-w Dniu Świra jest ta scena- „nam najwięcej!”- a potem leje się Niewinna Krew.Tylko nie że nawołuję do jakiejś dyktatury tak,po prostu,”mówię jak jest”,Nowy Jork ;).

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.