UWAGA! LEWICA ZALEGALIZUJE PEDOFILIĘ?! O FILMIE SEKIELSKIEGO

Lewica chce legalizacji pedofilii?! Na uboczu filmu Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu”

Z jednej strony film Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu„, jest ważny i potrzebny. Wszyscy znamy zagadnienia krycia pedofilskich zbrodniarzy w kościele. Czasami bywa tak, że zwyrodnialcy w sutannach są chronieni i przenoszeni do innych parafii. Biskupi i arcybiskupi kryją niektórych z nich. Nie bez powodu internet zalewają chamskie grafiki i fotomontaże w stylu: „Jan Paweł II jebał małe dzieci.”

Z drugiej strony film Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu” nie jest zwykłą produkcją, ale jest eksperymentem socjotechicznym na ogromną skalę. Liberalne elity postawiły wszystko na jedną kartę. PO, PSL i inne partie radykalnie skręcają w lewo. Z Zachodu Europy przyszedł nakaz, by polscy liberałowie za wszelką cenę przyspieszyli przemiany obyczajowe w Polsce. Grunt im się pali pod nogami, więc ich działania są coraz bardziej radykalne i agresywne. W Polsce ma być powtórzony „scenariusz irlandzki”, w którym po ujawnieniu skandali pedofilskich w irlandzkim kościele, zmieniono mentalność społeczeństwa na liberalną. Film „Tylko nie mów nikomu” wpisuje się też w kampanię wyborczą w Polsce.

Poniżej: „Tylko nie mów nikomu” cały film:

Czy liberalna lewica zalegalizuje pedofilię?!

Co gorsza, jedną z przemian obyczajowych ma być stopniowe „ocieplanie wizerunku” pedofilii i jej legalizacja za 10, 20 lub 30 lat. Wielu ludzi mówi, że legalizacja pedofilii jest absolutnie niemożliwa, wręcz pukają się w głowę i wyzywają od oszołomów. To jest tak straszne, że aż nie do uwierzenia. Więc zrozumiałym jest, że nie chcą oni tego dostrzec. Niestety, ale trwa szeroko zakrojona kampania socjotechniczna na rzecz legalizacji pedofilii. Działa ona na zasadzie „Okna Overtona”. Okno Overtona to stopniowe i powolne wprowadzanie takich przekonań i regulacji prawnych, które na daną chwilę są zupełnie nieakceptowalne. Z reguły tej korzysta cała lewica wprowadzając przez dekady przemiany obyczajowe. Tak wykreślono homoseksualizm z listy chorób i ustanowiono go jako coś normalnego.

To dlatego Platforma Obywatelska głosowała przeciw zaostrzeniom kar za pedofilię jak i przeciw gorliwemu ściganiu pedofilów przez sądy. Teraz sądy traktują pedofilów nadzwyczaj łagodnie. Wielu z nich dostaje za swoje zbrodnie wyroki w zawiasach. A to żaden wyrok, bo pedofil idzie potem jebać dzieci dalej. Ogólne zalecenie liberalnych elit na chwilę obecną jest takie, by kwestii pedofilii nie ruszać, jak i powoli „zmiękczać” społeczeństwo i oswajać je z legalizacją pedofilii w przyszłości. Cały aparat sądowniczy i prawny jest celowo skonfigurowany tak, by raczej chronić sprawców wszelkich przestępstw. Dowody, które są miażdżące, przedstawiam w tym artykule.

.

Zalecenia WHO ws edukacji seksualnej: krok w kierunku legalizacji pedofilii?

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski podpisał deklarację LGBT. W tej deklaracji jest zapowiedź, że ma wejść do szkół wychowanie seksualne opracowane wg standardów WHO. W dokumencie tym ujęto:

-Nauka masturbacji dla dzieci w wieku.. 0-4 lat.
-Dziecko w wieku 6-9 lat ma rozumieć pojęcie akceptowalne współżycie, akceptowalny seks czyli odbywany dobrowolnie za zgodą obu osób.
-Dziecko w wieku 9-12 lat ma umieć negocjować w sprawie przyjemnego bezpiecznego seksu z partnerem.

Czy to nie są pedofilskie zapisy? Zalecenia WHO ws edukacji seksualnej po polsku przeczytasz poniżej:
-Standardy edukacji seksualnej w Europie

.

Pro-pedofilskie wypowiedzi lewicowo-liberalnych elit

Cytat: „Choć Amerykańskie Towarzystwo Psychiatryczne wciąż uznaje pedofilię za dewiację, to są naciski na zmianę jej klasyfikacji jako „po prostu kolejnej orientacji seksualnej. (…) Jest wiele osób, które mówią: Zakazaliśmy homoseksualizmu i myliliśmy się. Być może mylimy się w kwestii pedofilii. Pociąg seksualny dorosłych do dzieci jest częścią kontinuum ludzkiej seksualności; nie jest to coś, co moglibyśmy wyeliminować, a zatem powinno się zacząć traktować pedofilii jako zwykłych członków społeczeństwa, mających standardy moralne jak każdy inny.”
Autor: Sarah Goode

Cytat: „Wybór pedofilii powinien być prawem. Mówiąc jako gej, sądzę, że powinniśmy dołączyć P jak pedofile do skrótu LGBTQ. Inne postępowanie oznacza zdradę zasad, które dają nam nasze prawa.”
Autor: James Cantor, kierownik Toronto Sexual Centre

Cytat: „Teksty o legalizacji pedofilii pojawiały się nie tylko w pismach lewicowych czy zbliżonych do ugrupowania Zielonych jak „Tageszeitung”, ale także w renomowanych tygodnikach jak „Der Spiegel” czy „Die Zeit”. Ślady ówczesnych apeli prowadzą do czasów współczesnych. Dyskusja zaczęła się w Niemczech od oskarżeń pojawiających się w mediach na temat Zielonych. Ugrupowania niegdysiejszych buntowników, którzy zmienili Niemcy nie do poznania, wytykając swym rodzicom grzech pierworodny nazizmu i oskarżając poprzednie pokolenie o udział w zbrodni wszech czasów, Holokauście. Walczyli o wolność dla każdego, także dla pedofilów.”
ŹRÓDŁO – CZYTAJ DALEJ: http://www.rp.pl/artykul/1075831-Media-bija-sie-w-piersi-za-propagowanie-pedofilii.html

Poniżej artykuł promujący legalizację pedofilii z „Gazety Wyborczej”, czyli głównego „rakowiska” wspierającego polski deep state. UWAGA: aby powiększyć artykuł, musisz na niego kliknąć:

.

Źródło powyższej grafiki: „Moja najdroższa” Gabriela Tallenta, czyli perwersyjna powieść dla młodzieży. Czy pedofil może być seksowny?” w Gazecie Wyborczej. Jak widzisz, powolne przesuwanie granic w przypadku pedofilii naprawdę ma miejsce. I jak widzisz, to nie dzieje się „gdzieś daleko na zgniłym Zachodzie”. To się dzieje tu, w Polsce. To nie jest żadna teoria spiskowa ani wymysł prawicowych oszołomów

Mirjam Heine, lewicowa aktywistka i studentka medycyny, przekonywała słuchaczy swojego wystąpienia, że pedofilia jest „normalną orientacją seksualną.” Broniła „uczuć” i czynów pedofilów wobec dzieci. Uznała, że pedofilia niczym nie różni się od heteroseksualizmu czy homoseksualizmu.

Nawiasem mówiąc.. W Polsce też jest cała masa takich wszystkowiedzących „studentów medycyny” czy młodych lekarzy. Są oni szczególnie aktywni w internecie, gdzie przekonują, że medycyna naturalna nie działa, że tylko lewicowa wizja świata jest prawdziwa, że rządy i korporacje o nas dbają i chcą naszego dobra. Ich radykalne skrzyło zajmuje się niszczeniem życiorysów specjalistów medycyny naturalnej. Co ciekawe, szarlatanów nie ruszają, jednak zastraszają i uniemożliwiają pracę tych rzetelnych naturapeutów.

Lewicowiec, czytając ten wpis, od razu zakrzyknie: „Prawicowa propaganda!” lub: „To fake news!”. Niestety, ale tak nie jest. Poniżej zamieszczam nagranie z wystąpieniem Mirjam Heine. Nagranie jest po angielsku, ale ręcznie możesz włączyć automatyczne tłumaczenie na język polski, choć nie będzie to tłumaczenie zbyt dobre.

.

Zmowa milczenia wokół pedofilii na szczytach władzy

Na początku lat 90-tych XX wieku, telewizja Discovery realizowała film „Conspiracy of silence” („Zmowa milczenia”). Film opowiadał o wielu przypadkach pedofilii wśród czołowych amerykańskich polityków. Dzieci z sierocińca „Boys Town” („Miasto chłopców”) były transportowane helikopterami na orgie do Waszyngtonu z udziałem polityków, takich jak Ronald Regan czy George W. Bush.  Film ten w niewyjaśnionych okolicznościach zaginął na godzinę przed emisją, wraz ze wszystkimi kopiami. Zachowała się tylko jego ocenzurowana przez kongres USA wersja.

Akcją dowodził Lawrence King, konserwatywny, republikański polityk, który również był pedofilem. Afera ta nigdy nie doczekała się wyjaśnienia. Kosztowała ona życie 20 świadków i osób prowadzących dochodzenia, którzy zostali zamordowani przez służby specjalne USA, kryjące globalny pedofilski spisek. Sprawę tę badali tak znane osobistości jak były szef FBI, który zdemaskował wiele spisków władz – Ted Gunderson, czy też senator John De Camp.

.

Lewactwo to rak naszej planety

Lewicowy liberalizm zjada własny ogon. Z kilku idei, które kiedyś mogły wydawać się słuszne, zrobiono ich karykaturę. Miej świadomość tego, że upadający system oparty o neoliberalizm ekonomiczny i liberalizm obyczajowy, nie był idealny. Tatuowanie sobie pacyfek, chodzenie z tęczowymi flagami, krzyczenie na manifach i debaty o aborcji to naprawdę nie wszystko. Wiele ważnych tematów zostało ośmieszonych i zapomnianych. Dotychczas rządzący doprowadzili do biedy, wyzysku, braku perspektyw, eksplozji umów śmieciowych, powiększania klas biedniejszych, podczas gdy sponsorzy liberałów, czyli banki i korporacje, bogacili się ponad miarę.

Doprowadzili też do dezintegracji struktur społecznych, co zaczęło być groźne dla nas wszystkich. Liberalna lewica skupiała się na niszczeniu tożsamości związanej z płcią, rodziną, narodem, państwem, rasą. Człowiek-atom, czyli człowiek bez tożsamości, nie ma także oparcia i ochrony ze strony swojej płci, rodziny, narodu, rasy. Jest więc bezbronny i skazany na łaskę i niełaskę liberalnej elity. O to im chodziło – o stworzenie bezmózgiej szarej masy bez tożsamości i bez właściwości, którą to masą można dowolnie sterować, dowolnie „ulepić”.

O pedofilii wśród celebrytów i światowych elit przeczytasz w poniższych artykułach. Zapraszam:

Film Sekielskiego „Tylko nie mów nikomu” i kwestia pedofilii
Dowody na to, że lewica zamierza zalegalizować pedofilię! [VIDEO]
Czy to możliwe, że elity zamierzają zalegalizować pedofilię?!

.

Autor: JarQ vel Jarek Kefir

.

jarek kefir

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

5 myśli w temacie “UWAGA! LEWICA ZALEGALIZUJE PEDOFILIĘ?! O FILMIE SEKIELSKIEGO

 1. http://niewygodne.info.pl/artykul9/04836-PiS-musi-uderzyc-w-kler.htm?fbclid=IwAR1Pd8Z-yuyGG0e0Fn8bbPTvsfQBFN4GwAaR91Vr7iCuc7cKeYvJIoFb5W8

  „Gigantycznym poparciem społecznym cieszy się pomysł powołania specjalnej komisji, której celem byłoby wyjaśnienie przypadków molestowania przez kapłanów oraz ukrywania takich sytuacji przez kościelnych hierarchów. Za powołaniem takiej komisji (która miałaby być całkowicie niezależna od struktur Kościoła katolickiego w Polsce) jest aż 84 proc. ankietowanych. Przeciwko powołaniu takiej komisji jest tylko 9 proc. badanych, a 7 proc. nie ma w tej sprawie zdania. Nie mam wątpliwości – jeśli PiS zlekceważy tak silny „vox populi”, to przegra wybory, a do władzy powróci PO.

  Wczoraj pisałem o tym, jak Tusk zastawił „kościelną” pułapkę na Kaczyńskiego, którą prezes PiS dał się złapać. Dziś wskażę w jaki sposób Kaczyński (a w konsekwencji cały PiS) może z tej pułapki wyjść o własnych siłach. Co istotne z politycznego punktu widzenia – ma na to raptem dwa, góra trzy dni, jeśli chce zdążyć przed niedzielnym wyborami.

  Wczoraj strona WirtualneMedia.pl opublikowała wyniki badania opinii społecznej przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster na temat postrzegania Kościoła katolickiego i Episkopatu Polski po wyemitowaniu filmu "Tylko nie mów nikomu". Okazuje się, że aż 84 proc. respondentów, którzy widzieli film braci Sekielskich uważa, że powinna powstać "niezależna od Kościoła Katolickiego komisja, której zadaniem byłoby wyjaśnienie przypadków molestowania seksualnego przez kapłanów, ukrywania takich sytuacji i zbadanie skali tego zjawiska". Tylko 9 proc. ankietowanych było przeciwnego zdania, a 7 proc. nie miało w tej sprawie opinii.

  Jakby tego było mało – 54 proc. badanych jest zdania, iż po ujawnieniu informacji zawartych w filmie „Tylko nie mów nikomu” Episkopat Polski powinien podać się do dymisji. Przeciwnego zdania jest 20 proc. respondentów, a 26 proc. nie miało na ten temat wyrobionej opinii.

  Platforma Obywatelska, czując szybko zmieniające się nastroje społeczne, zaproponowała powołanie niezależnej komisji do spraw zbadania przypadków pedofilii w Kościele katolickim w Polsce. Odpowiedź PiS była raczej szybka, jednak obarczona pewnymi warunki. – „PiS jest gotowe poprzeć komisję badającą przypadki pedofilii, ale nie tylko w kościele. Ani Nobel, ani Oscar nie obroni nikogo przed karą za tego typu przestępstwa – powiedział Prezes PiS” – napisała na Twitterze Beata Mazurek.”

 2. http://niewygodne.info.pl/artykul9/04836-PiS-musi-uderzyc-w-kler.htm?fbclid=IwAR1Pd8Z-yuyGG0e0Fn8bbPTvsfQBFN4GwAaR91Vr7iCuc7cKeYvJIoFb5W8

  „Gigantycznym poparciem społecznym cieszy się pomysł powołania specjalnej komisji, której celem byłoby wyjaśnienie przypadków molestowania przez kapłanów oraz ukrywania takich sytuacji przez kościelnych hierarchów. Za powołaniem takiej komisji (która miałaby być całkowicie niezależna od struktur Kościoła katolickiego w Polsce) jest aż 84 proc. ankietowanych. Przeciwko powołaniu takiej komisji jest tylko 9 proc. badanych, a 7 proc. nie ma w tej sprawie zdania. Nie mam wątpliwości – jeśli PiS zlekceważy tak silny „vox populi”, to przegra wybory, a do władzy powróci PO.

  Wczoraj pisałem o tym, jak Tusk zastawił „kościelną” pułapkę na Kaczyńskiego, którą prezes PiS dał się złapać. Dziś wskażę w jaki sposób Kaczyński (a w konsekwencji cały PiS) może z tej pułapki wyjść o własnych siłach. Co istotne z politycznego punktu widzenia – ma na to raptem dwa, góra trzy dni, jeśli chce zdążyć przed niedzielnym wyborami.

  Wczoraj strona WirtualneMedia.pl opublikowała wyniki badania opinii społecznej przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster na temat postrzegania Kościoła katolickiego i Episkopatu Polski po wyemitowaniu filmu "Tylko nie mów nikomu". Okazuje się, że aż 84 proc. respondentów, którzy widzieli film braci Sekielskich uważa, że powinna powstać "niezależna od Kościoła Katolickiego komisja, której zadaniem byłoby wyjaśnienie przypadków molestowania seksualnego przez kapłanów, ukrywania takich sytuacji i zbadanie skali tego zjawiska". Tylko 9 proc. ankietowanych było przeciwnego zdania, a 7 proc. nie miało w tej sprawie opinii.

  Jakby tego było mało – 54 proc. badanych jest zdania, iż po ujawnieniu informacji zawartych w filmie „Tylko nie mów nikomu” Episkopat Polski powinien podać się do dymisji. Przeciwnego zdania jest 20 proc. respondentów, a 26 proc. nie miało na ten temat wyrobionej opinii.”

 3. „84% Polaków chce komisji ds. tuszowania pedofilii w Kościele! PiS musi uderzyć w kler. Inaczej do władzy wróci PO

  Gigantycznym poparciem społecznym cieszy się pomysł powołania specjalnej komisji, której celem byłoby wyjaśnienie przypadków molestowania przez kapłanów oraz ukrywania takich sytuacji przez kościelnych hierarchów. Za powołaniem takiej komisji (która miałaby być całkowicie niezależna od struktur Kościoła katolickiego w Polsce) jest aż 84 proc. ankietowanych. Przeciwko powołaniu takiej komisji jest tylko 9 proc. badanych, a 7 proc. nie ma w tej sprawie zdania. Nie mam wątpliwości – jeśli PiS zlekceważy tak silny „vox populi”, to przegra wybory, a do władzy powróci PO.

  … Ostatnie dni – kluczowe z punktu widzenia sympatii politycznych Polaków – to przede wszystkim informacje związane z Kościołem oraz przypadkami ukrywania pedofilii przez kościelnych hierarchów oraz gigantyczne zainteresowanie społeczne tą sprawą. Próbując rozmyć zainteresowanie na „noblistów” i zdobywców Oskara PiS strzela sobie w stopę. Wszak obecnie to właśnie „kościelna purpura” gromadzi społeczną złość, którą najlepiej widać w cytowanych powyżej wynikach badania opinii społecznej. Jeśli PiS zlekceważy tak silny „vox populi” i w ciągu najbliższych dni w sposób jednoznaczny nie opowie się za powołaniem specjalnej komisji, której celem byłoby wyjaśnienie przypadków molestowania przez kapłanów oraz ukrywania takich sytuacji przez kościelnych hierarchów, to w mojej ocenie przegra niedzielne wybory, a to w konsekwencji otworzy Platformie Obywatelskiej drogę do powtórnego przejęcia władzy w Polsce.”

 4. Podstawowe prawo rzymskie na którym zbudowane jest nasze, chcacemu nie dzieje się krzywda i takie powinniśmy stosować do wszystkiego w tym pedofili, popadacie tutaj w kościelna ckliwosc, szczególnie matki półki niewydymki co to tylko za zaslonami i pod koldra

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.