SZOKUJĄCE WYNIKI WYBORÓW 2019! TO POGROM!

Mamy wyniki wyborów 2019 do europarlamentu

Słuchajcie, taka sytuacja. Oglądam relację z wieczoru wyborczego w TVP Info. Mówią, że PiS zadeklasowało rywali. I nagle słyszę jakiś trzask. Patrzę, rozglądam się, zastanawiam.. A to okazało się, że liberalnemu lewactwu pękła dupa! 😀 xD

PiS miażdży rywali w wyborach 2019 do europarlamentu. Jest to historyczne zwycięstwo, żadna inna partia nie miała tak wysokiego poparcia. Czy coś się zmieniło w świadomości Polaków? Czy ludzie zaczęli rozumieć że rządy lewicowo-liberalnych elit prowadzą tylko do zguby? Czy świat skręca na prawo?

Oto wyniki wyborów 2019 do europarlamentu:

PiS – 45,56%

KE – 38,3%

Wiosna – 6,04%

Konfederacja – 4,55%

Kukiz’15 – 3,7%

Lewica Razem – 1,24%

Wybory 2019: prawica i lewica

Łatwo policzyć ile w Polsce jest zwolenników danych opcji światopoglądowych.

Na opcję prawicowo-suwerenną (PiS, Konfederacja, Kukiz ’15) głosowało 53,81%

Na opcję liberalno-unijną głosowało 45,58%

Co sądzisz o wyniku wyborów? Są one szokujace, prawda? Wyraź swoją opinię w komentarzu. Zapraszam do dyskusji! 🙂

Autor: JarQ vel Jarek Kefir

jarek kefir

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:
Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna
Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282
Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

29 myśli w temacie “SZOKUJĄCE WYNIKI WYBORÓW 2019! TO POGROM!

  1. Wg Korwinopodobnych PiS jest partia lewicowa.

   Wg zwykłych ludzi nie wierzących w neoliberalna utopie PiS jest prawicowa. 😉

   1. A socjalistyczna utopia jest dobra? Ja wolę, żeby rząd mi nie zabierał niż żeby mi zabierał, a potem część oddawał i jeszcze często określał na co mogę te środki przeznaczyć. Socjal powinien być, ale ograniczony do minimum, żeby nie promować nieróbstwa jak teraz. Tak powinno być do czasu aż nie wejdzie technologia i zastąpi większość ludzi, którzy staną się zbędni. Wtedy dochód gwarantowany musi być, ale do tego czasu powinno być jak najmniej socjalizmu i biurokracji która się z tym wiąże.

   2. JarQ, PiS jest partią lewicową nie według Korwinopodobnych, ale według tego jak określana jest lewica w książkach socjologicznych. Tobie też radze zapoznać się z oryginalnym rozróżnieniem na prawicę (wolny rynek) i lewicę (socjalizm) jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś. To lewica w swojej naturze jest za socjalem i rozdawnictwem. To lewica rozdaje zasiłki przy czym prawica obniża podatki i redukuje fiskalizm. Światopoglądowo, tak, PiS to prawica, ale gospodarczo to lewica w najczystszej postaci.

    1. Daniel to jest właśnie pojmowanie przez Korwinopodobnych. Jaki wolny rynek? Nie ma czegoś takiego i nigdy nie będzie. Są żelazne kleszcze banków i korporacji, i to oni, neoliberalowie, takie pseudo ekonomiczne bajki tworzą. A pojęcia prawica i lewica dawno się zdezaktualizowaly. To podział z 19 wieku.

     Teraz jest stronnictwo propolskie (PiS, Konfederacja, Kukiz) i stronnictwo liberalnych elit finansowane przez banki, organizacje pozarządowe, Sorosa i korporacje (KE, Wiosna, Lewica Razem ).

     1. Ciekawe zestawienie, ludzie kontra elity. Myślę, że bardzo trafne i coraz bardziej będzie się uwidaczniać nie tylko w Polsce ale i w Europie.

     2. Spoko, ja tylko przytoczyłem to, co charakteryzuje zazwyczaj prawicę i lewicę. I oczywiście wiem, że to podział z początku XIX wieku.
      Jakoś nie widzę żadnych kleszczy korporacji u mnie na targu w mieście. Mogę sobie tam stanąć i handlować jak inni.
      Oczywiście, że masz banki i korporacje i tego kolo nie zmienisz! Oni mają władzę i pieniądze i mają gdzieś wszystkich anty- systemowców, bo wiedzą, że g***o mogą.

 1. Jak dla mnie nie są to wyniki szokujące tylko sfałszowane. PiS miał w exit poll wynik 42% a przez noc mu cudownie urosło o 4%, KE spadła o 1%. I ciekawostka Konfederacja w exit poll miała 6,1%, a przez noc odpłynęło gdzieś 1,5%, podczas gdy wyniki Kukiza i Wiosny zmieniły się minimalnie. Do tego mamy rzekomo 100.000 wyborców ograniczonych umysłowo, którzy nie potrafią postawić jednego krzyżyka w jednym miejscu i mamy rzekomo aż 100.000 głosów nieważnych – ok. 1%. Ja straciłem po tych wyborach już zupełnie wiarę w istnienie czegoś takiego jak demokracja. Do tej chwili miałem jeszcze złudzenia. PiS wygrał, bo miał wygrać gdyż Żydzi z nimi ustalili, że na jesieni po wyborach PiS jak wygra i utrzyma władzę to zacznie im wypłacać haracz za mienie bezspadkowe.

 2. Zablokowanie zaostrzenia ustawy aborcyjnej, sprowadzanie imigrantów, 500+, krowa+, rozbudowa programów socjalnych – no rzeczywiście – prawica pełną gębą.

  1. Amebo, po rządach Platfusow nie było innej opcji jak wprowadzić programy socjalne. Też głosowałem na Konfederację, do tego samego udało mi się nawet namówić rodziców ale to dlatego, że nikt z mojej rodziny nie korzysta z programów socjalnych PiS, więc bez sensu jest głosować na partię, która przynosi coś dobrego wielu osobom wokoło ale nie tobie. No ale przynosi jednak coś dobrego wielu osobom wokoło tak. Nie mam w sobie takiej zawiści, żeby żałować starszym ludziom kolejnej emerytury, czyli rodzicom dodatków na dzieci.

   A co do pierwszego zdania mojej wypowiedzi, to gdyby nie te programy socjalne, to Polska prowincja masowo wyjechała by za granicę na te PO’wskie szparagi. A tak to zasilają naszą gospodarkę a nie cudzą. Z prowincji nie ma dojazdów do pracy, nie ma też pracy wysoko płatnej. Nic by im nie dało obniżenie podatków za pracę. Z resztą obniżając opodatkowanie wcale nie zmusisz pracodawcy aby płacił taką samą kwotę na wypłacie temu pracownikowi. On mu powie, że ma jakieś problemy i inne farmazony, wejdzie w zmowę z gigantami korpo i wszyscy obniżą pensję! Tak to działa. Dlatego pomimo głosu na Konfederację, to ja popieram np płacę minimalną, tylko ona zmusza do podwyższenia wynagrodzenia dla pracowników.
   Bez płacy minimalnej, eg Konfederacja, to pracodawcy będą szukać samych zdesperowanych dłużników, alimenciarzy, nalogowcow, osoby w dramatycznych sytuacjach finansowych, osoby chore które potrzebują na lekito itd itd, tylko po to aby płacić im mało i trzymać ich na łańcuchu jak niewolników! Uważaj na prawdziwą prawicę, bo dla nich nie jesteś wyborcą tylko pracownikiem. Prawica powinna mieć prawo głosu np te 10% razem z narodowcami, aby rząd wiedział, że 10% społeczeństwa jest gotowe walczyć z imigracja a do tego są tam niezadowoleni Polscy przedsiębiorcy.

   Dodatkowo na prowincji ludzie mają mieszkania/domy/kamienice, które nie są prawie nic warte! Domy zaniedbane i budynki do remontu całościowego, takie domy kupuje się w cenie działki! To jest skandal, bo osoba która dostaje spadek, dostaję raptem małą część z tego, co jego rodzice włożyli w utrzymanie takiego domku. Więc myślę, że powinieneś najpierw ogarnąć całą sytuację w kraju, zanim z dużego miasta lub bogatszego zachodu będziesz próbował ferować wyroki, które zniszczą Polską prowincję i ludzi tam mieszkających…

   Ostatni akapit z dedykacją dla Jarka. Cieszy mnie bardzo, że zaangażowales się w kampanię przeciwko szkodliwej KE. Bardzo trafne wnioski wyciągales i na pewno z gronem 40k subskrypcji na Facebooku również przyczyniles się do klęski tej starej, chciwej formacji. Pozdrawiam.

   1. @Wariat –
    Dokonałes dobrej syntezy. A w popieranie PiS zaangażowalem się świadomie. Nie, nie jestem jakimś zatwardzialym prawicowcem ani broń Boże konserwatywny bigoten. Bo ideologie i doktryny to bzdura, jednak obecne czasy, obecny „duch epoki” potrzebuje silnych rządów prawicy. To synchronizacja systemu, nic więcej, no offence of kors. 😉 xD

    Widzę co się dzieje na świecie. Rządy PO (KE) to chuj dupa i kamieni kupa na jeszcze większą skalę.

    Jest nas na świecie miliony którzy pracują dla Dzieła Przemiany. Jesteśmy bardzo cierpliwi i pełni dyscypliny. Gdy liberalne elity gadają o zaimkach, lg.bt, gender, dawaniu tysięcy złotych zasiłków imigrantom itp., to my mówimy o godnej płacy i pracy, o bankach i korporacjach, wyzysku, bizantyjskim przepychu elit i tak dalej.

    1. No ja teoretycznie też chciałbym rządów prawicy. Wywodze się z tej minimum klasy średniej, średniej wyższej może nawet i mam ten swój bzdurny kierunek na studiach, oczywiście wart tyle, co jakość papieru (taki kiedyś wybrałem) i wcale dużo więcej mi do szczęścia nie potrzeba, bo zapewnili mi to rodzice. Ale nie mam ciśnienia w ogóle na wyścig szczurów, który jest zaprojektowany tak, aby zostawiał w tyle 70% społeczeństwa. Chcę mniejszej przepaści między top 2% a top 3-10%, a potem między top 3-10% a top 10-40% itd itd.
     Takie coś uniemożliwi dzielenie społeczeństwa, ograniczy korupcję i wiele innych pozytywnych rzeczy z tego wyniknie, chociażby powstawanie lokalnych klubów, każdy znowu będzie miał ochotę znać swojego sąsiada i zamiast go nienawidzić to może się zakolegować.
     Jedyny sposób na to jest taki, że trzeba wziąć za gardziel tych, którzy tak uwielbiają luksus i pokazać im, że muszą żyć bez niego i też się da.

     No ale wiem też, że rządy prawicy bardzo często łączą się z wielkimi korporacjami i usprawiedliwiaja każdy zarobiony miliard Bezosa, kosztem zdrowia szeregowych pracowników…. a nie chcę aby tak świat wyglądał, chociaż ja bym na tym mógł robić kasę , bo mam od rodziny bardzo dużo, chociażby mieszkania we Wrocławiu które wynajmuje. Ile % osób w moim wieku ma takie szczęście? A wiadomo, że pieniądz robi pieniądz w tym neoliberalnym systemie, a nie ciężka praca, tak jak się nam to przedstawia. Póki co nierówności galopują i minie jeszcze wiele lat zanim będziemy w stanie wziąć za mordę banki i korporację. O ile one nie zabezpieczą się wcześniej np monopolizujac wszystkie gałęzie gospodarki (już tak robią) , wtedy będą nie do ruszenia teoretycznie – bo zawsze można znacjonalizowac ich majątki na naszej ziemi i pokazać im środkowy palec, ale to jest tak samo szkodliwe jak wyzyskiwanie pracowników.

     W każdym razie mobilizacja wyborcza pokazała, że ludzie nie chcą być już bierni i mają dosyć. Na razie objawia się to we frekwencji, ale potencjalnie są to miliony gotowych do protestów ludzi. Najważniejsze to zatrzymać ideologię gender , bo to wewnętrzny rak, koń trojański w społeczeństwie. Narazie się udało!

 3. 45% idiotów zagłosowało na dalsze roztrwanianie naszych pieniedzy. Programy 500+ i rozdawnictwo moich pieniedzy dzieciorobom Sebixom…Gratuluje .
  A co do wypowiedzi Pana Jarka Kefira nt. chcesz pracowac za 6 złotych za czasów PO. Panie Jarku trzeba było sie uczyć żeby nie pracować w fabryce nudli badz czegokolwiek innego.

  Jestem ciekaw cyz dostajac odpowiedzialna posade Pan by sie z wywiązał.
  Łatwo jest narzekać gdy sie nie ma nic. Ciezej spiąć dupsko i zacząć zmieniać świat.
  Pana strona to suma narzekań Polaków ,to nie żadna duchowa przemiana. Pan się nią zasłania bo tak Panu wygodnie.

  1. @wqurwiony wyborca –
   Twój wpis to tak, jak bym czytał Balcerowicza z lat 90. Świat się bardzo zmienił. Ludzie się budzą. Pracownicy fabryk i robotnicy też mają prawo zarabiać godnie. Gdyby wszyscy się uczyli i nosili w tych korpo czy w urzędach kawusie i papierki, to kto by pracował na roli w fabrykach, na budowach?

   Wiesz, nie każdy może mieć tak ważna dla gospodarki pracę jak „specjalista od przenoszenia papierkow i kawusi z miejsca w miejsce.” ktoś musi nakurwiac przy maszynie podczas gdy ty w urzędzie grasz w pasjansa i uważasz się za dumnego przedstawiciela klasy średniej. I ten kto robi przy maszynie też ma prawo do godnej pensji.

   1. Tylko ze ja sie zajmuje programowaniem calych fabryk kolo :-).
    Generalnie na temat ludzi typu operatorzy instalacji moge sie wypowiedziec i zazwyczaj sa to ludzie : jak najmniej zrobic i robic w ch….a kierownictwo.
    Ja sam nie odpowiadam za ludzi ale duzo spedzam czasu z maszynami typu turbiny sprezarki wielkiej mocy etc….wiec nie trafiles niestety. Nienawidze ponadto papierow.

    Czego nie znosze—lenistwa ludzi.
    Sam napierdalam i sprawia mi to satysfakcje bo czuje centralnei ze cos zmieniam i probuje stwarzac innym nowe mozliwosci pracy.

    Przepraszam bardzo ale gosc ktory przeciepuje parowki z jendej tasmy na druga tasme nie ma prawa dobrze zarabiac. jest kapitalizm i tyle jestes wart ile potrafisz zawsze tak bylo jest i bedzie i nie zmieni to Twoja ezoteryczna paplanina.

    Jakby nie BAlcerowicz to teraz bylibysmy wdupie bo wlatach 90 tych po komunie nie bylo w Polsce niczego!!!
    Material na dzinsy sie sprowadzalo z zachodu jak w Kambodzy.

    Nie uwazam sie za przedstawiciela anik lasy biednej ani sredniej ani zadnej innej. Zyje po to by przezywac a u Ciebie na stronie widze jedynie zapedy psychotyczno-samobojcze.

    Moja rada jest taka abys znalazl cos w czym jestes dobry i zaczal sie rozwijac w tym temacie chyba ze praca w fabryce czyni Ciebie wolnym. Wtedy to tylko oznacza ze wcale nie jestes przebudzony poniewaz zachowujesz sie jak robot wstajac do pracy i wykonujac codzinenie ta sama czynnosc.Przeniesc, Zamontowac, Zespawac …to nie oto chodzi.
    Aby ludzkosc poszla dalej trzeba nabrac swiadomosci i zadac sobei pytanie- po co ja to robie, jaki jest w tym cel i czy nie posiadam innych predyspozycji???

    1. To co mowil komentator @Wariat. Ludzie konta elity. A kapitalizm i neoliberalizm zawiódł i sprowadzil nas do roli niewolników. To nie są żadne prawa ekonomii jak Balcerowicz mówił, ale globalna gra w karty, gdzie elity maja wiele asów w rękawie, a ludzie nie.

     Do przebudzenia ludzkości potrzeba więcej empatii, której Ci brakuje. Prezentujesz typowa liberalna podstawę „człowieka sukcesu” z kredytowego blokowiska. Tak, każdy ma prawo godnie zarabiać i żaden kapitalizm, czyli gra znakowanymi kartami nie ma to nic do rzeczy. Lata 90 minęły, choć w Polsce one trwały az 25 lat.

     Obalimy wasze elity. Konsekwentnie odbierzemy wam władze i wpływy. Powiem jedno: OBSERWUJ.

    2. @Wkurwiony: kapitalizm kiedyś kurwil na rząd wielkiej brytanii (lata około 1810-1840 polecam sprawdzić) za to, że rząd postanowił ustanowić limit czasu pracy dziennej na 12h dziennie max. Do tego zabronili zatrudniania dzieci. Media były wściekłe (te w rękach kapitalistów) i twierdziły, że to ingerencja rządu w wolny rynek, paranoja.

     W stanach to fabryki Forda zaczęły po raz pierwszy wprowadzać 8h dzień pracy, po tym ludzie nie mieli sił pracować i były gigantyczne protesty. Więc kapitalizm upada bardzo powoli od momentu gdy powstał.

     A idąc twoim tokiem myślenia, to kiedyś silniejszy zgarniał wszystko. Może lepiej aby tak zostało skoro tak było od zawsze? Złodzieje i mordercy najbogatsi i z najlepszymi kobietami, które sobie wzięli bo mogli?
     Może mnie wkurwiaja suchary bez mięśni i bez umiejętności łamania szczęki jednym ciosem? I co, chcesz abym zebrał takich tysiąc i zabrał się za tych pracowitych inżynierów, co im dolary z kieszeni wystają? Przecież od zawsze tak było i może będzie? Może taki inżynier cwaniakowaty nie zasługuje na większą kasę ode mnie skoro zgodnie z prawem dżungli mogę go złamać i zabrać mu portfel ? Nie? Nie fajnie? Taki sam jest kapitalizm, tylko zamiast siły używa pieniędzy. Im więcej masz kasy, to jakbyś więcej miał masy. Im dłużej zarabiasz ogromne sumy, to jakbyś dłużej trenował i łatwiej ci jak najszybciej okraść przeciwnika. Niestety jeden i drugi sposób polega na tym samym. Tu i tu masz silniejszego i słabszego.
     Po za tym ode mnie na pewno dostałbys w ryj za teksty o parówkach, widzisz, mam kolegę co pracuję na parówkach, świetny gość, a ty po jedziesz.
     Ciesz się, że w necie opowiadasz takie bzdury, bo ten kolega od parówek nie ma nic do stracenia, bo wiesz….robi parówki za psie pieniądze i patrzą na niego z pogardą tacy podludzie jak ty. Pamiętaj, że jak coś się sypnie kapitalistom, to ostatni będą pierwszymi, więc morda w kubeł i jazda naoliwić maszyny. Na pewno jakiś prezes jest dumny, że ma takiego posłusznego pracownika. Taki nie leniwy 😂

    3. „jest kapitalizm i tyle jestes wart ile potrafisz zawsze tak bylo jest i bedzie i nie zmieni to Twoja ezoteryczna paplanina.” – hmm, pogadamy kiedy umrzesz i zapytają cię jaki byleś dla innych. Życie jest króciutkie i kruche jak szkło. I tak prędzej czy później głupio zginiesz lub zestarzejesz się, zachorujesz i zdechniesz w bólach na jakiegoś raka.

 4. Jak dla mnie Jarku,to to,że partia interesów syjo…sprawiedliwych(!),przepraszam ;),wygrała to nie jest powód to radości,poza tym im najbliżej do SOCJALDEMOKRACJI…Poraża mnie jak Polacy są zdegenerowani przez socjal i komunizm,zobacz sobie co wczoraj dodał Wapniak,jak kto głosował,i DLACZEGO…szkoda strzępić ryja.Dyktatura większości,tyle moim zdaniem.

 5. Lepsza by była prawica Browna Ziemkiewicza Michalkiewicza Jakubiaka… No cóż wiosna wasza jesień nasza miejmy nadzieje

  1. Raczej wątpię, że jesień będzie nasza. Teraz był przedsmak tego jak ludzie będą głosowali na jesieni. POPiS na podium na 100%.

 6. PiS wygrał tylko 1.3% wiec jakie zaorał gdzie czym ? Wystarczy drobne wahnięcie elektoratu i PO razem z wiosną będzie rządzić.

 7. Proszę Pana. PiS w niczym nie zaorał. Nie należy liczyć partii, które nie weszły do Sejmu. Do Sejmu realnie weszły tylko 3 ugrupowania. PiS – 45,56; KO – 38,30 i W – 6,04. Zakładając że Wiosna połączy się z KO to dla opcji liberalnej jest to 44,34%. Tak więc PiS musi się liczyć z KO i W i samodzielnie rządzić nie będzie. Konfederacja przegrała z jednego powodu – za dużo osób o poglądach zbyt skrajnych dla społeczeństwa.

 8. Pan Prezes JKM kiedyś powiedział, że „Gdyby wybory miały coś zmienić to dawno by je zakazano”.
  Moim zdaniem cały cykl ekonomiczny Kondatiewa, wybory w Polsce dalej będą fałszowane nagminnie i celowo z powodu mentalności Post PRL…(moje ciało urodziło się w roku 1990 i w dodatku we wrześniu)
  XD tak dobrze przeczytałeś – też wiem że dusze są nieśmiertelne…
  W mediach internetowych twierdzi się że prawica polska ma „nigdy” nie zostać dopuszczona do sejmu… Kiedyś o tym poszukam.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.