CZY WSPOMOŻESZ UTRZYMANIE NIEZALEŻNYCH MEDIÓW W CZERWCU?

Witaj. Czy pomożesz utrzymać tę niezależną stronę, jak i inne moje akcje uświadamiające w czerwcu? Nie ukrywam, że bez Waszego byłoby to utrudnione. Pensje w Polsce są jakie są, i mimo że pracuję na etat, nie zarabiam kokosów. Nieprawdą jest też to, że strony takie jak moja mają duże wpływy z darowizn. Nie jest też prawdą, że reklamy dają duży dochód. Wpływy z tych źródeł nie są jakieś ogromne, to stereotyp.

Koszt utrzymania strony na serwerze to 300 dolarów amerykańskich. Z kolei darowizny są formą podziękowania za trud włożony w zdobywanie wiedzy i pasję dzielenia się nią z Wami. Jeśli uważasz, że moje wpisy są wartościowe i wniosły coś dobrego do Twojego życia, możesz się odwdzięczyć.

Staram się być niezależnym od różnych grup nacisku i wpływu. Wasze darowizny i reklamy pomagają tę niezależność osiągać. Dzięki temu zamieszczam wiele materiałów, których nie ma na innych stronach. Zdaję sobie sprawę, że moje artykuły mogą być gorszące dla zwolenników różnych doktryn politycznych i religijnych. Ale chcę opisywać dla Ciebie prawdę, a nie pisać pod publikę. Jest to trudne zadanie, bowiem pisanie pod publikę, czyli pisanie słodkich kłamstw, które ludzie lubią słuchać, jest bardziej popularne.

Poprzez to, że Facebook i Google, dwa giganty uzurpujące sobie rząd dusz, ograniczyły zasięgi niezależnym stronom, nasz byt jest obecnie trudny. Nawet nie wiecie, ilu autorów zrezygnowanych musiało albo ograniczyć ilość artykułów, albo całkowicie zrezygnować z publikowania i zamknąć swoje strony. Niestety, zostaliśmy w bardzo podstępny sposób uzależnieni od tych dwóch monopolistów, i teraz oni pokazali swoje prawdziwe, totalitarne oblicze.

My nie mamy wpływów z prenumerat jak Gazeta Wyborcza, czy z abonamentów jak TVN. Aby sfinansować istnienie naszych stron, często musimy prosić o pomoc Czytelników. Chcę publikować dalej, bo dzielenie się wiedzą, by rozszerzała się w społeczeństwie, jest moją pasją. Pragnę lepszego świata i lepszego jutra, w którym ludzie podniosą głowy i przestaną być niewolnikami.

Poniżej przedstawiam sposoby wsparcia moich akcji uświadamiających:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

4 myśli w temacie “CZY WSPOMOŻESZ UTRZYMANIE NIEZALEŻNYCH MEDIÓW W CZERWCU?

 1. Nigdy dzielić się. PRZEKAZUJ. Dzielić się, to tak jak gdyby odłamywać kawałek siebie i oddawać. Samodzielny = sam się dzieli. Lepiej samemu się wzmacniać 😉 A gdy przekazujesz – to jest informacja, że ma napływać nowe, robisz miejsce na nowe.

  Brzmi jak wynurzenia ezoterycznego szura? Cóż, byli tu tacy na Ziemi, co sprawili, żeby ludzie nie wierzyli jak ważne jest to, co wypowiadają i że myślami kreują. Taka inkwizycja trwała ponad 400 lat. Każdy, kto ujawnił że ma moc – był zabijany. Istoty Światła miały zapomnieć, że nimi są.

  1. A możesz powiedzieć coś więcej o tej kwestii słownictwa?

   Z drugiej strony gdy odpowiednio się wyluzuje to żadne prawa no prawidła człowieka nie ruszają. Nie sądzisz?

 2. Na nazwa.pl masz serwer za 61 zł a nie za 300$.
  Zreszta istnieje wiele tańszych nawet darmowych.

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.