Kobiety związki i seks

O MIŁOŚCI UDANEJ.. NIE KOMPLIKUJ SOBIE ZWIĄZKU!

Miłość i związki w dobie kryzysu relacji

Mamy obecnie coś, co nazywa się kryzysem relacji. Stare modele relacji i związków się posypały. Pojawiły się nowe. Wielu ludzi nie potrafi się w tym nowym świecie odnaleźć.

Wielu ludzi jest w jakimś stopniu zaburzonych, i dopóki nie rozpracuje tego przyczyn, to przyciąga ludzi równie zaburzonych, lub zaburzonych nieco inaczej.

Wielu ludzi zapomina prostą prawdę, by nie robić awantur o nic i nie przypierdalać się do drugiego człowieka z byle powodu. Warto po prostu wyluzować, związek nie musi być idealny. Młode osoby mają tendencję do postrzegania swojego życia jako listy celów. To, to i tamto trzeba koniecznie spełnić. To i tamto trzeba mieć, zdobyć. A relacja odbiega choćby w małym procencie od wzorca idealnego, to zaczynają się dramy.

Otrzeźwienie czasami przychodzi koło 30 roku życia – by docenić życie takim, jakie jest, i nie spinać się o pierdoły, które w ostatecznym rozrachunku są i tak nieistotne. Jednak nie wszyscy tego doświadczają. Część ludzi wciąż powtarza te same błędy, nie wyciągając z nich wniosków i niczego się na nich nie ucząc. Cóż, bywa.

Chciałbym zaprosić Cię na dwa filmy psychologa Rafała Olszaka, które traktują o tych związkowych zagadnieniach. Jego kanał YouTube jest dostępny TUTAJ [LINK]. Polecam jego filmy. Jego niekonwencjonalne i nowatorskie podejście do psychologii relacji umożliwia wielu osobom zrozumienia tajników świata związków. Kanał polecam zarówno kobietom zagubionym we współczesności, jak i mężczyznom zatrutym różnymi „samczymi” idolami i forami dyskusyjnymi.

.

.

jarek kefir

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

Reklamy

1 odpowiedź »

  1. Gorzej, że jak zaczynasz tłumaczyć, że nie ma sensu się przyczepiać o pierdoły to druga połówka jeszcze bardziej się wścieka :P. Z reguły to też nie działa w dwie strony, jak jedna strona się nie czepia (chociaż mogłaby) to druga nawet tego nie docenia.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.