LEWICA vs PRAWICA: JAK TO SIĘ SKOŃCZY?

Postępy liberalnego postępu i zwrot świata ku prawicy

Postęp nauki i techniki dokonuje się w coraz szybszym tempie i coraz bardziej zadziwia. Czasami wręcz szokuje. Obecna elita uważa, że starą zasadę „Bóg, Honor, Ojczyzna”, należy zastąpić nową – „Nauka, Sztuka, Technika.” Ten eksperyment o nazwie „wolna amerykanka (liberalizm), wraz z galopującym postępem technicznym i społecznym, trwa od czasów rewolucji francuskiej.

Zarządcy systemu (możesz ich nazwać bankierami, przemysłowcami, politykami, Illuminatami i tak dalej) eksperymentowali z nowymi pomysłami i ideami. Sprawdzano, jak nowe idee wpłyną na jednostki i na równowagę systemu. Te nowe idee, które miały zastąpić stare podwaliny cywilizacji, to:

  1. Liberalizm obyczajowy – czyli tolerancja, „róbta co chceta”, większe poluzowanie obyczajów, większy obszar wolności dla jednostki, więcej możliwości samorealizacji i tak dalej.
    .
  2. Ateizm – czyli nie ma ani Boga ani duchowości, wszystko powstało przez przypadek i na drodze samorzutnych, przypadkowych zmian. Nasza egzystencja nie ma ani sensu ani celu, po śmierci się rozpadamy na amen w pacierzu. Więc nie ma znaczenia, czy postępujesz dobrze czy źle, choć wielu ateistów kieruje się etyką i postępuje raczej dobrze. Etyka (wewnętrzny kompas) miała zastąpić moralność (zewnętrzny, społeczny kompas.
    .
  3. Racjonalizm, sceptycyzm – doktryny silnie popierające naukę. Wynikały one z założenia, że Boga nie ma, a wszechświat, świat, człowiek i inne istoty żywa są po prostu czymś w rodzaju „maszyny.” Fizyka, biologia, chemia, matematyka i inne dziedziny nauki mają wg racjonalistów i sceptyków wystarczająco dobrze tłumaczyć naturę świata.

.

Nauka a zniszczenie chrześcijaństwa

Mają one dobre jak i złe strony. Mamy więcej wolności i możliwości samorealizacji. I wszyscy z tych zdobyczy liberalizmu korzystamy. Ale obecny lewicowy liberalizm, pod przywództwem korporacji, przemysłowców i bankierów, stał się zaprzeczeniem samego siebie. Panoszy się coraz bardziej cenzura internetu (Facebook, Google i jego YouTube), panuje terror politycznej poprawności, wymyśla się coraz gorsze absurdy, takie jak 50 i więcej rzekomych płci (gender), czy seksualizacja dzieci (standardy wychowania seksualnego WHO). Elita dociska pasa ekonomicznie – pauperyzacja i biednienie społeczeństw mają miejsce nie tylko w Polsce (niskie pensje, umowy śmieciowe), ale nawet na bogatym dotąd Zachodzie.

Ateiści chcą zniszczyć chrześcijaństwo, które daje spójność systemowi i które było podstawą cywilizacji, ale bardzo bronią panoszącego się islamu. Eksperyment liberalizm zaczął zjadać samego siebie, zaburzył porządek społeczny i zagraża stabilności systemu. Stąd elita teraz po cichu kibicuje „zwrotowi na prawo.” Ta wolna amerykanka stała się po prostu zbyt trudna do kontroli, więc nastaną rządy prawicy, a liberalizm zostanie oficjalnie poświęcony „dla dobra sprawy.”

.

Nauka i jej chęć „zabicia duszy”

Z kolei racjonaliści, sceptycy i inni „zwolennicy nauki”, nie są zbyt chętni, by podważać stare, zdezaktualizowane już naukowe konsensusy. Stali się de facto konserwatystami, broniącymi upadającego systemu. Od zawsze w nauce trwał konflikt między siłami „Orthodoxa” (zwolennikami starych konsensusów) i „Heterodoxa” (zwolennikami nowych odkryć i zmian). Obecnie naukowi ortodoksi są dodatkowo wzmacniani przez korporacje produkujące dziadowski sprzęt, bo tak jest taniej, jak i przez lewicowo-liberalny status quo. Są oni przeciwnikami wszelkich teorii spiskowych, różnych alternatywnych wersji rzeczywistości, jak i rozmaitych nowinek i propozycji zmian.

Chcą oni kontrolować, albo najlepiej przytłumić narastający w społeczeństwie nurt new age, jak i wszelkie alternatywne i spiskowe wersje rzeczywistości, by to społeczeństwo było skrojone na jedną miarę. By myślało tak samo, jak oni, w jedynie słuszny sposób. Chcą też kontrolować jak i zdusić wszelkie przejawy intuicji, nieracjonalności, nielogiczności. Bo ma pozostać tylko umysł z jego wąskim postrzeganiem świata, czyli z racjonalnością. Promują umysł i logikę, podług wskazania ze słynnego, illuminackiego posągu Georgia Guidestones: „Niech te przykazania będą wskazówkami na wiek rozumu.”

.

Bankierzy jak Lucyfer, liberalna klasa średnia jak jego demony 😉

W latach 90-tych wszyscy wzięliśmy tezy ekonomicznych neoliberałów za pewnik. Uwierzyliśmy Balcerowiczowi, Ayn Rand i Margaret Thatcher. Nie protestowaliśmy, gdy nasze zakłady przemysłowe były zamykane lub sprzedawane za grosze, a gospodarka celowo niszczona, by nie była w przyszłości konkurencją dla niemieckiej lokomotywy UE.

Nie protestowaliśmy, gdy wprowadzono zachodnie ceny, a zarobki pozostały wschodnie, czyli cztery razy mniejsze niż na zachodzie. Wierzyliśmy w jakieś magiczne „prawa ekonomii”. Ufaliśmy „niewidzialnej ręce wolnego rynku” nie wiedząc, że ta ręka jest ściśle sterowana i kontrolowana. Zgodziliśmy się być pariasami pracującymi ponad siły za grosze, bez mieszkań, bez wakacji, bez perspektyw, bez przyszłości.

.

Liberalne elity i kwestia ekologii

Ekologia i szczególnie kwestia zmian klimatu została upolityczniona przez liberalne elity. Powstały liczne „partie zielonych,” a tę tematykę poruszają głównie lewicowe media. A to bardzo źle. Być może liberalna elita chce w ten sposób obrzydzić ten bardzo ważny temat większości ludzi, którzy nie łykają propagandy liberałów. A ostatnio bycie liberałem czy lewakiem staje się wręcz synonimem odmóżdżenia, a liberałowie są na coraz większym cenzurowanym. Liberalna lewica upada i to jest fakt. Czekają nas kataklizmy klimatyczne, także w Polsce – i to też jest fakt.

Ważna jest też rabunkowa gospodarka prowadzona przez korporacje sprzyjające liberalnym elitom i finansujące liberalne i paradoksalnie „zielone” partie polityczne. Dlaczego bateria w telefonie wytrzymuje max dwa lata, a sam telefon też tyle? Dlaczego żarówki psują się po roku, a auta po upływie okresu gwarancji? Dlaczego tak często musimy wymieniać różny sprzęt, choć mamy technologią pozwalającą produkować długowieczne sprzęty? Odpowiedzią na to jest tak zwany „spisek żarówkowy.” Najpierw firmy porozumiały się co do żarówek, by nie produkować żarówek działających latami. Ale takie, które psują się np co dwa lata. Wtedy firma sprzedaje więcej i zarabia więcej. Potem rozszerzono tę praktykę na różne sprzęty, od ciągników rolniczych, po samochody i ekspresy do kawy.

Powstają przez to olbrzymie ilości śmieci. Określam to jako „kapitalistyczny kanibalizm cywilizacyjny.” Opresyjna, liberalno-kapitalistyczna cywilizacja, która mieli ludzi i zasoby, po czym zamienia je w zysk, czyli w cyferki na ekranach komputerów. Tak, zmiany klimatyczne i kataklizmy klimatyczne to wina lewicowych liberałów, finansowanych przez wielkie korporacje. To zgniła, przeżarta złem, psychopatyczna elita, która musi odejść.

.

Czas bogatych, liberalnych elit dobiega końca

Elity prowadzą coraz bardziej brutalne i bezkompromisowe akcje, ponieważ wiedzą, że ich czas się kończy. Komisarze unijni są teraz niczym komisarze bolszewiccy. Poprawność polityczna jest nową cenzurą. Liberalna demokracja jest nowym prześladowaniem za przekonania. Neoliberalny kapitalizm jest nowym feudalizmem. Aresztowania za krytykę islamu są niczym dawne aresztowania za krytykę narodowego socjalizmu. Liberalizm stał się karykaturą samego siebie, a lewicowi liberałowie stali się nowymi hitlerowcami.

Świat skręca w prawo i widać to coraz bardziej. Liberałowie są w coraz większej defensywie. Są usuwani z rządów różnych krajów, z mediów, sądownictwa i tak dalej. Jest to proces dość powolny, ponieważ liberalna elita obrosła w obrzydliwy, bizantyjski przepych. Ma ona poparcie banków, korporacji, miliarderów, finansistów, gigantów medialnych, celebrytów, organizacji takich jak ONZ, WHO, UE, i wielu innych.

Mimo wszystko zmiana wajchy na prawo jest faktem. Kwik i pisk, jaki wydaje odchodząca już, liberalna elita, niesie się po całym świecie. Bądźmy dobrej myśli. Zwrot na prawo i tak się dokona, ale mam nadzieję, że odrobiliśmy lekcję związaną z latami ’30 XX wieku..

Autor: JarQ / Jarek Kefir

.

jarek kefir

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

Jedna myśl w temacie “LEWICA vs PRAWICA: JAK TO SIĘ SKOŃCZY?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.