CZY WIESZ JAK OSZUKUJĄ NAS BOGACZE!?

Sposób zarządzania światem i systemem przez elitę

Kiedyś miałem taki sen.. Byłem na ogromnym statku pasażerskim pilotowamym przez mojego tatę. Byłem zdziwiony tym, że prowadzi on akurat statek pasażerski.

Przechadzałem się po pokładzie, ale w pewnym momencie postanowiłem zejść na dół, do maszynowni. Bałem się, że hałas w maszynowni będzie tak potężny że mnie wręcz zabije.

Zszedł mimo wszystko ma dół. Maszynownia miała aż cztery piętra. Każde piętro miało kształt wyciętego w środku kwadratu. To wycięcie w środku było otoczone barierką, zza której można było spojrzeć w dół. Niczym w galerii handlowej.

W maszynowni było jednak niezwykle cicho. Panował tam spokój i odczuwałem błogość. Czułem się tam jak u siebie. Zobaczyłem, że maszynownia ma masę bocznych wejść i korytarzy. Były to o pomieszczenia pomocnicze, póki co nie używane. Chodziłem przez nie i zauważyłem, że nie są one aż tak całkowicie pogrążone w ciemnościach. Były tam źródła światła.

W pewnym momencie zszedłem na trzeci poziom maszynowni. Poszedłem do barierki i popatrzyłem w dół. Na samym dole, na czwartym poziomie maszynowni były tłoki, obrotownice i wały napędowe należące bezpośrednio do silnika. Sen się skończył.

Świat jako bezduszna maszyna?

Nasze życie na Ziemi porównałbym właśnie do tego statku. Maszynownia byłaby symbolem ludzkiej pracy.

Na pierwszym poziomie maszynowni (1), w pocie czoła pracują robotnicy, rolnicy, pracownicy fizyczni i ludzie innych, nisko opłacanych profesji. Mają oni dzień wypełniony ciężką i mało płatną praca na rzecz niewyobrażalnego bogactwa elity i na rzecz jako takiego bogactwa klasy średniej.

Drugim poziom maszynowni (2) podzielony jest na dwa podpoziomy. Na poziomie 2a znajdują się lekarze, inżynierowie, eksperci, urzędnicy, pracownicy biur i korporacji, czyli ogólnie klasa średnia.

Na nieco głębszym poziomie 2b maszynowni znajdują się Ci, którzy zarządzają poziomami 1 i 2a. Czyli znajdują się tam politycy, dziennikarze, socjotechnicy, inżynierowie ludzkich emocji, działacze organizacji pozarządowych, celebryci itp.

Bogacze napuszczają klasę średnią na biedotę, że biedota jest sama sobie winna i ma postawę roszczeniową. Zaś biedotę napuszczają na klasę średnią, że są tacy bogaci (a wcale nie są), i że przejadają wszystkie owoce wzrostu gospodarczego.

Tak bogaci napuszczają klasę średnią na biednych:

Cytat: „BOGACI – właściciele banków i korporacji oraz wszelkiej maści szarańcza w postaci spekulantów..

MÓWIĄ BOGATYM – właścicielom gazet, stron www typu onet, wp, właścicielom stacji telewizyjnych..

ABY POWIEDZIELI KLASIE ŚREDNIEJ – widzom oraz czytelnikom..

ŻE TO WSZYSTKO WINA BIEDNYCH – tych zapracowanych, którzy nie mają czasu i sił na czytanie, bo od rana do wieczora są zajebani robotą, więc nie są tak mądrzy, oczytani, i tak ą ę. Po robocie ledwo się umyć, zakupy, jedzenie i spać bo od rana znowu zapierdol.

CHODZI OCZYWIŚCIE O TO:

Że ta biedota to jest roszczeniowa hołota, spadają im przez nich wyniki w ich kropo. Nie chce im się tyrać za najniższą krajową, chorują za dużo, nie przykładają się do roboty. Nie biorą już tyle chwilówek, więc upadają parabanki w rękach krewnych i znajomych królika z PO. Głosują na PiS, bo 13 emerytura, bo 500+ i w ogóle to patola. Nie chcą pracować na śmieciowej umowie, nie czytają umów (co podpisują) i długi im rosną. Potem chcą pieniędzy za nadgodziny, chcą tanich mieszkań. I w ogóle kurwa mają jebaną czelność chcieć pojechać raz w życiu na wakacje z rodziną.”

(Autor: W.)

Zarządcy ziemskiego systemu

Na poziomie 3 maszynowni znajdują się Ci, którzy zarządzają pierwszymi dwoma poziomami. Są tutaj bankierzy, właściciele korporacji, spekulanci giełdowi, zaangażowani miliarderzy tacy jak Soros czy Gates. To ma tym poziomie znajdują się także liczne tajne organizacje (wolnomularstwo) i frakcje wewnątrz nich. I to do tego poziomu spływa 99 procent owoców pracy ludzi z klasy średniej i niższej.

Ludzie z tego poziomu są zafascynowani rządzeniem, nie wiedząc, że tak naprawdę rządzą iluzją. Rządzą światem, który jest trupem, bo poznając świat poznajesz trupa. Rządzą materią, czyli iluzją samsary, która jest tylko takim „lustrem” które „Bóg” ogląda jak film. Lub Bóg śni nasz świat, nasza materię jako swój sen. A my się emocjonujemy, myślimy że w tym „filmie” należy odpowiednio dobrze wypaść, że trzeba grać w nim jak wszyscy, i w końcu, że można tym filmem zarządzać.

Podczas gdy oni tak naprawdę nie mają żadnej władzy, bo jak można zarządzać czymś co jest filmem lub snem? W praktyce często śmietnikowy menel jest bardziej wolny i przede wszystkim bardziej moralny niż oni. Menel o piątaka na jabola grzecznie prosi. Oni zaś okradają i niszczą cały świat. Więc są niżej niż ten żul bo nie mają ani wolności ani dobra w sobie.

A może sami illuminaci? 😉

Poziom 4 maszynowni to elementy które wpływają bezpośrednio na kurs i na bezpieczeństwo statku. Na tym poziomie jest naprawdę niewielu ludzi gdyż tylko nieliczni umieją operować te maszyny. Ich nie obchodzą trzy pierwsze poziomy maszynowni. Ich obchodzi sam silnik i to, czy po uprzednim skręcie w lewo nastąpi skręt w prawo, by skorygować kurs statku. By zbyt duży wychył w lewo nie sprowadził statku na mieliznę.

Co ciekawe, nikt nikomu nie zabrania zejść na poziom 4 i popatrzeć jak to wszystko działa. Wbrew pozorom, najbardziej hermetyczne są poziomy 2b i 3. Zaś tutaj bariery są w Twojej głowie. Trzeba m. in. ogromnej determinacji by zjechać windą z poziomu 1 lub 2 na poziom czwarty i zobaczyć, jak to wszystko działa.

Także to nie jest takie proste na jakie się wydaje.

Autor: Jarek Kefir
.

jarek kefir

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

3 myśli w temacie “CZY WIESZ JAK OSZUKUJĄ NAS BOGACZE!?

  1. Pięknie zinterpretowany i implemento aby świat P acekeapera Arka Przyszłości 🥰 Lecz Powoli statek uderza w lodowiec a ciągłe turbulencj mg doprowadzić do zastoju maszyny ! Ps Pozdrawiam stały czy czytelnik

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.