CO NAPRAWDĘ SIĘ STANIE, JAK NIE PÓJDZIESZ NA WYBORY 2019!?

Co się stanie jeśli nie pójdziesz na wybory w 2019 roku?

A więc tak.. Po wyborach europejskich, które w Polsce zostały przegrane przez liberałów, czekają na wybory parlamentarne. Być może pójdą do nich takie konfiguracje partyjne:

-Zjednoczona Prawica, czyli PiS;

-Kukiz w koalicji z Konfederacją, ale bez Korwina, który jest gwarancją porażki i którego elektorat nie skończył 18 lat, i który nie zderzył się z realiami wciąż neoliberalnego, koszmarnego rynku pracy;

-Koalicja SLD, Wiosna, Razem, Zieloni;

-tzw Koalicja Obywatelska, czyli Platforma Obywatelska, Nowoczesna i inne liberalne i pro-systemowe przystawki.

.

Więc czy iść na wybory 2019?

A masz Ty rozum i godność człowieka? Mam nadzieję, że bez względu na poziom jebania systemu, jaki prezentujesz, pójdziesz na te wybory. To, co się dzieje obecnie w Polsce jest bezprecedensowe. Budzi się w nas nowa świadomość.

Polacy powoli wychodzą z mentalności ofiary, która nakazywała słuchać się Boga w postaci wolnego rynku, apostoła w postaci liberała i Pana w postaci pracodawcy któremu wolno wszystko.

Zobacz na poniższą grafikę:

.

To prognoza wyborcza z dnia 30 czerwca 2019. PiS ma 47,5%, zaś PO razem z Nowoczesną Lubnauer 25,9%.

Co o tym sądzisz? Jest to jakiś przejaw choćby minimalnego mądrzenia i budzenia się Polaków?

Ja osobiście uważam, że w 2015 roku (nie)świadomość zbiorowa naszego narodu zaczęła dojrzewać do zmian. Zmieniła się ekipa na obecny rząd Prawa i Sprawiedliwości. Ten rząd ma liczne zalety, jak i równie liczne wady. No nie będę Wam kłamał, że jest inaczej, bo poza plusami, dostrzegam też wady i oszołomstwo PiSu. Ale miejmy na uwadze to, że ludzkość ewoluuje powoli, wiele razy wolniej niż jednostka. Przez dekady, stulecia, a nawet millenia.

Pojawiają się dokładnie takie zmiany w Ojczyźnie, do których naród jako całość dojrzał, do których jest na obecną chwilę gotowy. Możemy snuć marzenia o jeszcze głębszych reformach i o bardziej sprawiedliwym państwie, ale na to czas dopiero przyjdzie. Przyjdzie na pewno, cierpliwości. My wiemy swoje, ale naród jako 39-milionowa zbiorowość musi do tego dojrzeć.

Musimy oceniać obiektywnie, patrząc na to, co jest tu i teraz. To jedyny rząd jaki mamy. Owszem, jest inna opcja i nazywa się ona Koalicja Obywatelska. I to na razie jest jedyna inna opcja, jaka istnieje. Czyli chuj, dupa i kamieni kupa. Bądźmy szczerzy, ale innej nie ma.

A przynajmniej nie ma w tych wyborach 2019 roku. To z czym się teraz zmagamy, to spadek po poprzednich złodziejskich rządach, to spadek po całej III RP. Tę liberalną stajnie Augiasza trzeba oczyszczać powoli, by nie doprowadzić do całkowitej zapaści systemu. Czyli do biedy i anarchii na olbrzymią skalę.

Dziś oni. A w następnych wyborach, jak dojrzejemy do kolejnych zmian, będzie następny krok w ewolucji naszej mentalności. I wtedy nadejdą Ci, którzy nadejść muszą. To nieuniknione.

.

Wybory 2019 będą trudne

Dlaczego? Gdyż wygra jedno z tych stronnictw:

 1. Budowanie silnej i prężnej gospodarki, zahamowanie przyjmowania nieasymilujących się i niepracujących imigrantów, stopniowe bogacenie się Polaków, pod autokratycznym przywództwem proamerykańskim, z kościelnymi i konserwatywnymi odchyłami (PiS)
  .
 2. Bycie już nawet nie „Biedronką i Amazonem Europy,” ale wręcz „Mozambikiem Europy,” dalsze biednienie społeczeństwa, praca za grosze, coraz większe podatki, parapodatki i koszta życia, pod oligarchicznymi, proniemieckimi rządami, z multi-kulti, poprawnością polityczną, agresywnymi przemianami obyczajowymi (Koalicja Obywatelska).

.

Co się stanie, jeśli nie pójdziesz na wybory 2019?

 1. Wróci chuj, dupa i kamieni kupa, czyli państwo teoretyczne, pod dyktando Niemiec i Francji;
  .
 2. Dużym problemem będzie powrót agresywnego kapitalizmu, czyli neoliberalizmu. Zostaną zlikwidowane transfery socjalne (500+, 300+, 13+). Przyhamowany zostanie wzrost płacy minimalnej, rent i emerytur. Wróci większy wyzysk i tzw. „rynek pracodawcy”, w którym to pracodawca będzie mógł dyktować niższe wynagrodzenia niż teraz.
  .
 3. Nastąpią agresywne przemiany obyczajowe w duchu liberalizmu obyczajowego. Wzrośnie cenzura internetu i ściganie tych, którzy sprzeciwiają się tym trendom.
  .
 4. W każdej spółce i spółeczce Skarbu Państwa wrócą pralnie pieniędzy, kręcenie lodów będzie na porządku dziennym.
  .
 5. Poza tym wszelkie reformy i naprawa państwa będą zatrzymane, bo liczyć się będzie tylko cichy i dobry klimat do kręcenia lodów i do robienia biznesów, biznesików, interesów i interesików.
  .
 6. Nastąpi rozbicie dzielnicowe, czyli wzrost siły samorządów i powiązań na styku lokalnych: politruków, samorządowców, przedsiębiorców, kleru, mafii.
  .
 7. Nawet te niewielkie bogacenie się Polaków zostanie zatrzymane. Gdyż wg nich Polska ma być zasobnikiem taniej siły roboczej i strefą pozbawioną własnego przemysłu, handlu i własnych inicjatyw przedsiębiorczych.
  .
 8. Nastąpi sprowadzanie imigrantów, ale nie tych czasowych, z naszego kręgu kulturowego, ciężko pracujących na nasz rozwój. Pod dyktando Niemiec i Francji sprowadzani będą ci imigranci, którzy się nie integrują, nie pracują i siedzą na zasiłkach. I na ich bardzo wysokie zasiłki (bo takie kwoty zasiłków narzuci nam UE) pieniądze już będą. Zaś na 500+ pieniędzy wg nich nie ma, nie było i nie będzie.

Wybór jest trudny. Jedni mówią, że to wybór pomiędzy dżumą a cholerą. Inni mówią: „Wszyscy won!” Jest mi przykro pisać te słowa, ale idealiści nie wygrywają wyborów. I nie będzie „wszyscy won,” co najmniej do 2023 roku. Być może dopiero wtedy scena polityczna się przemodeluje. Ale te cztery lata.. To może być świat, w którym luksusem będą dwa posiłki dziennie.

Autor: Jarek Kefir
.

jarek kefir

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

5 myśli w temacie “CO NAPRAWDĘ SIĘ STANIE, JAK NIE PÓJDZIESZ NA WYBORY 2019!?

 1. Ale PiS też podwyższa podatki i nic nie robi z bandą urzędników. Niestety nie wszystkim żyje się lepiej, niektórzy nie mają możliwości skorzystania z programów socjalnych, a dotykają ich rosnące ceny i podatki. PiS jest może trochę mniej ch*jowy od Platformy, ale mamy prawo wymagać czegoś więcej. Konfederacja może i chce dobrze, jednak na krytyce i narzekaniu daleko nie zajadą, a tym się głównie zajmują, przynajmniej na razie. Proponuję zagłosować na bezpartyjnych kandydatów z Listy Społecznej 1Polska. Jak na razie inicjatywa jest mało znana, ale jest jeszcze sporo czasu do wyborów. Wielkim problemem antysystemowych partii jest to, że nie mają swoich mediów, przez co wiele osób nie wie o ich istnieniu. Mam nadzieję, że uda im się coś zdziałać i raz na zawsze zlikwidować system partyjny, w którym „ręka rękę myje”.

 2. Bzdurna teoria spiskowa produkowana przez czekistów i wyrywaczy paznokci z siedziby KGB w Moskwie.

  Trąbią o tym od lat i jakoś żadna kamienica nie została im zwrócona, żaden projekt ustawy nie powstał. Za to dzika reprywatyzacja to raczej dzieło poprzedniej ekipy PO-PSL.

 3. Muszę sie z Tobą zgodzić. wybór pomiędzy dżuma i cholerą!
  Ostatnio rozmawiam ze znajomymi nt. wyjechania z tego burdlu. PiS również dzwiga podatki bo jakoś musi znależć finansowanie na +++.
  Przejebane…
  Ale świat zmierza do zbudzenia, widać to wszędzie.

 4. nie wiem co jest dobrego w placeniu na cudze dzieci a tym jest 500+ ja bym wolal zeby byly niskie proste podatki i zeby kazdy mogl sie dorabiac praca a tu nas dociskaja fiskalnie caly czas

 5. Dobrze, że wspomniałeś o roku 2023, bo w kolejnym nastąpi gwałtowne zakończenie i rozpoczacie kolejnego cyklu koniunkturalnego. to już będzie niebezpieczne…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.