CZY WIESZ PO CO ELITY STWORZYŁY WOJNĘ PŁCI?

Kulisy wojny płci – tajny plan elit

A więc tak..

Elity stworzyły wojnę płci, gdyż społeczeństwem podzielony łatwiej się rządzi. Jest to zasada divide et impera, czyli wywołuj podziały byś mógł łatwiej rządzić. Obecnie w bólach umierają dawne, wymyślone jeszcze w XIX (19) wieku podziały ideologiczne wzdłuż osi prawica vs lewica.

Owszem, istnieje trend „zwrotu na prawo”, czyli triumfu rządów prawicowych. Jednak pomimo pochodu prawicy przez świat, ludzie myślą już inaczej. Wielu z nas zdaje sobie sprawę ze zdezaktualizowania dotychczasowych systemów ideologicznych, jak i z tego, że ideologie i religie są po prostu systemami władzy i kontroli. A więc są iluzja. Powstają nowe prądy myślowe, takie jak Symetryzm, identytaryzm, neorealizm. Szukamy na nowo utraconej tożsamości, jednak z zachowaniem naszego oświeceniowego, humanistycznego dziedzictwa.

Więc elity postanowiły stworzyć nowe podziały. Wcześniej napuszczano robotników na fabrykantów, chłopów na kułaków, nazistów na komunistów, prawicę na lewicę. Obecnie główna oś podziałów to wojna płci. Najdotkliwsza z wojen bo dotyka sedna ludzkiego jestestwa – serca.

.

Opowiem Wam, jak stworzono wojnę płci:

Po wyzwoleniu siły kobiet, które było konieczne, bo nikt nie lubi być obywatelem drugiej, a nawet trzeciej kategorii, elity tworzyły coraz bardziej radykalne formy feminizmu. Nadchodząca czwarta fala feminizmu chce odebrać mężczyznom wszelkie prawa.

Śledzę debatę publiczną także na Zachodzie. W USA feministki atakują już nie tylko mężczyzn hetero, ale także odmawiają białym feministkom prawo do bycia.. Feministkami. Serio to się dzieje. To wszystko spowodowało wkurzenie mężczyzn i ich kontrę w postaci zwrotu na prawo i powstania męskich ruchów emancypacyjnych.

.

Poprzez telewizję, gazety, czasopisma, filmy, teledyski, celebrytów, stworzono nierealny model wymagań względem urody i wielu innych cech. Model ten jest nie do spełnienia przez większość ludzi. Promowano chude modelki, jak i maksymalnie umięśnionych, przystojnych mężczyzn. Na teledyskach które zapadają w podświadomość pokazywano jachty, drogie samochody, piękne plaże, bogactwo, hajs.

Spowodowało to zawyżenie wymagań względem tego, co mogą zaoferować ludzie. A to jest teraz powodem tego, że ludzie, szczególnie młodzi (16 – 30 lat), mają problemy ze stworzeniem szczęśliwego związku. To przyczyna szeregu problemów. Od frustracji, przez załamania i choroby psychiczne, aż po samobójstwa czy choćby triumfu skrajnych idei i partii politycznych.

.

Więc mężczyźni zaczęli się na to wszystko wkurzać. Tutaj elity zaczęły kolejny etap planu. Ten etap to rozpoczęcie radykalizacji mężczyzn. Powstały różne męskie idee emancypacyjne, od łagodnych, przez skrajne, skończywszy na tych o stricte terrorystycznym charakterze. Ruchy takie jak MRM, red pill, MGTOW popełniają podobne błędy, co dawniej i dziś ruchy feministyczne.

I przede wszystkim są one źródłem podziałów wśród społeczeństwa, bo taki był przecież plan. Z kolei beta uprising czy incele to społeczności i idee o skrajnym, terrorystycznym charakterze. Ludzie skupieni wokół nich mają na sumieniu kilkadziesiąt ofiar. Przykłady to Alek Minasian czy Eliot Rodger, którzy z broni maszynowej zabili wielu przypadkowych, a więc niewinnych ludzi.

.

Wojna płci – Endgame

Ostatecznie tworzony jest tzw klimat paraliżu. Czyli takie zantagonizowanie społeczeństwa, by wszyscy walczyli że wszystkimi. Oczywiście, walczyli o SŁUSZNĄ SPRAWĘ, a jakże. Ludzie mają być podzieleni ma frakcje i frakcyjki. Na szaleć cenzura i zamordyzm, co tylko dodaje sił w walce o SŁUSZNĄ SPRAWĘ. Jest to nic innego, jak „lobotomia społeczeństwa”.

Człowiek będzie w tej powszechnej walce bardzo zagubiony, i nie będzie miał wsparcia od innych ze względu na szalejące podzieli. Jedynym ratunkiem dla niego będzie wszechwładne państwo sterowane żelazną ręką przez liberalną elitę.

Wtedy ludzie zgodzą się na wszystko, w imię chwili spokoju. Będzie to tyrania o ostatecznym charakterze, bo struktury władzy będą sprawowały nieograniczoną kontrolę nad jednostką.

.

Wszyscy zostaliśmy nabici w butelkę w tej wojnie płci

Przyznajmy, że wszyscy zostaliśmy nabici w butelkę. Te antagonizmy i radykalizacje dotyczą nas wszystkich bez wyjątku. Wszyscy obrywamy tym bezlitosnym wahadłem historii, z gracją walca drogowego skręca raz w lewo, raz w prawo.

Twórzmy mimo wszystko wzajemne sieci wsparcia i strefy stabilizacji na tym oceanie ideowej niestabilności. W nadchodzących czasach będzie to bardzo ważne.

Psycholog Rafał Olszak, który specjalizuje się w przemianach społecznych i w tematyce wojny płci, napisał niedawno o sobie:

Cytat: „Niektórzy mówią z przekąsem: centrysta. Ani za kobietami, ani za mężczyznami. No naprawdę mogły się zdecydować, po której stronie barykady stoi w wojnie płci. Zdradzę Wam pewien sekret. To ja jestem tą barykadą, byście się nie pozabijali.” (~Rafał Olszak)

Autor: Jarek Kefir
.

jarek kefir
Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

3 myśli w temacie “CZY WIESZ PO CO ELITY STWORZYŁY WOJNĘ PŁCI?

 1. Ważnym elementem w wojnie płci jest też właśnie prawodawstwo. Tzn po rozwodzie, w 94% przypadków, kobieta dostaje opiekę nad dziećmi. 70-80% rozwodów jest inicjowane przez kobiety. Dodatkowo można płacić alimenty nie tylko na dzieci ale również na kobietę.
  To strasznie osłabia instytucje małżeństwa i sprawia, że kobiety są strasznie pewne siebie przy rozwodach, bo pomimo, że mają tzw gówno-pracę , to wyjdą na rozwodzie z 50%tami majątku (zazwyczaj faceta) jak i z miesięczną wypłatą….
  Kobiety wtedy przestają szanować tzw beta males, czyli znaczną część męskiej części społeczeństwa, a skupiają się na tych alfa. Niszczą tym samym sobie życie i szanse na związek, bo alfa nie jest po to aby się zmienić dla kobiety ale po to, aby tych kobiet mieć w życiu mnóstwo.

  Jest to wszystko doskonale przemyślane, jako że facet alimenty będzie płacić, wyda mnóstwo hajsu na prawników i będzie dodatkowo opiekował się dziećmi czyli płacić alimenty + , aby dzieci nie miały mu za złe tego, że jego z nimi nie ma. Kobieta w tej samej sytuacji się załamie i zrobi sobie krzywdę albo sobie i dzieciom, bo nie będzie w stanie podołać wyzwaniom. Więc celowo robi się z mężczyzn w ten sposób siłę roboczą, która do osiągnięcia przez dzieci pełnoletności , będzie tyrać w pocie czoła na ich utrzymanie lub wyjście drugie to odsiadka za brak płacenia alimentów.
  No i kobiety się napuszają przez to, a faceci zaczynają ich nienawidzić. Jest to więc wojna instytucjonalna, a nie tylko komercyjna na zasadzie piosenek i filmów Hollywood o samotnych, biednych, pokrzywdzonych zawsze matkach (to jest tylko dodatek).

  1. Kryzys relacji jest u kobiet poniżej 27, 30 roku życia. One były wychowywane już w zupełnie innej rzeczywistości i w innym systemie wartości.

   Z jednej strony „księżniczki tatusia”, które podpatrywały, jak ich mamy zrzędzą i nienawidzą swoich mężów a ich ojców. Z drugiej strony miliony młodych mężczyzn, bez wzorca ojcowskiego, „wykastrowanych” mentalnie przez wściekłe mamusie, które niszcząc synom męskość, podświadomie chciały wziąć odwet na swoich mężach, a ich ojcach.

   U tych młodych dziewczyn jak facet nie spełnia wyśrubowanych wymagań co do wyglądu, to od razu out. I tym samym niszczą sobie psychikę, bo przystojniak pije, bije, zdradza, pomiata. Niszczą sobie też szansę na stworzenie trwałej relacji.

 2. jak radzisz sobie Jarku kiedy Pan Rafal cytuje slowo w slowo komcie i wypowiedzi z portralu na ktorym ostro sie udzielalem i sporo wnioslem jak i inni po konfiskatach mieszkan i dzieci? a on tak sie po prostu zalegendowal i robi biznesik .-) Marek Be Rafal cooool. cos mi tu nie gra…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.