ELITY i PEDOFILIA: TO NIE TEORIA SPISKOWA A FAKT! WIELKI SKANDAL W USA!

Czy elity polityczne są pełne pedofilów?

Materiał o pedofilii wśród najwyższych członków elit, który tutaj przedstawiam, jest bardzo mocny. I co ważne, jest on potwierdzony przez tzw czynniki oficjalne, w tym przez prokuraturę i media. Niestety, ale nie jest to teoria spiskowa, typowa dla środowisk „foliarskich.” Chciałbym by to były tylko domysły i opowieści dziwnej treści z gatunku tych o płaskiej Ziemi, ale tak nie jest. W dalszej części artykułu umieszczę link do relacji medialnej na ten temat. Osobom nadwrażliwym stanowczo odradzam dalszą lekturę tego artykułu [+18] Czytasz go wyłącznie na własną odpowiedzialność – zostałeś ostrzeżony.

Wielki skandal pedofilski, który ma obecnie miejsce w USA, może wstrząsnąć tamtejszą sceną polityczną, jak i elitami w ogóle. Od dawna demaskuję fakt, że światem rządzą psychopaci. Jest ich bardzo dużo w biznesie, świecie korporacji, wśród miliarderów, bankierów i finansistów, w polityce, u celebrytów. Na przykład pedofil, satanista i morderca swojej żony, reżyser Roman Polański, który jest nietykalny jako członek liberalnych elit, dlatego nie tknie go żaden sąd na świecie. Dziwiłeś się, dlaczego każdy sąd go wypuszcza i chroni przed ekstradycją do USA? To masz odpowiedź.

Na marginesie, elita jest odwzorowaniem stanu mentalności całości ludzkości, jak i systemu zarządzającego planetą. Nasza mentalność, jako ogółu, czyli średnia, niewiele różni się od mentalności zwierzęcej, w której króluje prawo silniejszego, walka, rywalizacja, przemoc, i zagarnianie większości zasobów przez najsilniejszego i najbardziej bezwzględnego osobnika w stadzie. To jest też system zarządzający światem – tzw natura, jungowska nieświadomość zbiorowa, jahve, demiurg i inne nazwy tego samego. Opiera się on głównie na nieświadomości (a więc zwierzęcości, złu). Zaś obszar świadomości jest wciąż mały, choć systematycznie i coraz szybciej rośnie, być może w kierunku zmiany systemu operacyjnego planety na świadomość zbiorową (globalną świadomość).

.

Liberalny miliarder pedofilem i mordercą

Tym razem skandal dotyczy miliardera o liberalnych poglądach pochodzenia „wiadomego” (czyli tzw. „eskimoskiego” – domyślcie się o co chodzi 😉 ). Jeffrey Epstein, bo tak nazywa się ten liberalny zwyrodnialec, został aresztowany przez amerykańską policję w dniu 6 lipca 2019 roku. Był on już wcześniej skazywany za przestępstwa pedofilskie, ale wiadomo, ze względu na immunitet, jaki mają przedstawiciele liberalnych elit, sąd traktował go wyjątkowo łagodnie. Skazano go zaledwie na 13 miesięcy aresztu częściowego (do więzienia szedł tylko na godziny nocne).

Jeffrey Epstein posiadał prywatny odrzutowiec o nazwie „lolita express.” Samolot ten był wyposażony w kabinę sypialną, gdzie urządzał on pedofilskie schadzki. Tym razem oskarżenie dotyczy przymuszania do prostytucji osób nieletnich, w tym dziewczynek w wieku 12 – 13 lat. Posiadał on przez wiele lat prywatny „harem” stworzony z małoletnich. Utrzymywał on biznesowe relacje z wieloma możnymi tego świata (psychopatami), m.in.: Bille Clinton (były prezydent USA, liberał), książę Andrzej z Wielkiej Brytanii, Echud Barak z Iz*raela, Woody Allen (celebryta, liberał), Kevin Spacey (celebryta), Alan Dershowitz (znany adwokat). Ta lista jest znacznie dłuższa, bowiem wielu przedstawicieli liberalnych elit to psychopaci, którzy upodobali sobie krzywdzenie dzieci, bo zwykłe okłamywanie, wyzyskiwanie i niszczenie społeczeństw nie daje im już takiej adrenaliny.

.

Zagadkowy pożar i skandal pedofilski

Miliarder ten posiada też prywatną wyspę Saint James na Karaibach. Także tam miało dochodzić nie tylko do przestępstw pedofilskich, ale także do mordowania małoletnich. W styczniu tego roku, gdy śledztwo się rozpoczęło, na wyspie wybuchł pożar. Strawił on większość zabudowy i była to typowa próba zatarcia dowodów.

Obecnie skandal pedofilski z udziałem Jeffreya Epsteina wstrząsnął Ameryką. W mediach pojawiło się dużo relacji kobiet, które były przymuszane do pedofilskiej prostytucji przez tego liberalnego miliardera. Jako pierwsze medium sprawę opisało Miami Herald Tribune, a teraz cały mainstream jak i półświatek teoretyków spiskowych aż huczy od domysłów, dociekań i plotek. Liberalne amerykańskie media robią jednak wszystko, by nie dopuścić do tego, by ludzie powiązali tę aferę pedofilską ze środowiskiem demokratów i liberałów. Poniżej możesz przeczytać po angielsku relację z amerykańskiej stacji TV Fox News:

Flight logs show Bill Clinton flew on sex offender’s jet much more than previously known

.

O pedofilii wśród celebrytów i elit przeczytasz w poniższych artykułach. Zapraszam:

Dowody na to, że lewica zamierza zalegalizować pedofilię! [VIDEO]
Czy to możliwe, że elity zamierzają zalegalizować pedofilię?!

Obserwujmy, jak to wszystko się potoczy. Czy za te zbrodnie znowu włos nikomu z głowy nie spadnie, tak jak w przypadku innego przedstawiciela elit – Polańskiego? Czy media będą robiły wszystko, by albo wyciszyć sprawę, albo oddalić tę sprawę jak najdalej od liberałów i demokratów? Liberalne elity mają być pełne pedofilów i innych zwyrodnialców, jak alarmowali kiedyś zwolennicy teorii spiskowych. Teraz okazuje się, że jest to kolejna teoria spiskowa, która została już oficjalnie potwierdzona.

„Nie ma bardziej obrzydliwych ludzi, niż fanatycy tolerancji”, jak mawiał Jacek Piekara. Czy ma rację?

Autor: Jarek Kefir

.

jarek kefir
Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

2 myśli w temacie “ELITY i PEDOFILIA: TO NIE TEORIA SPISKOWA A FAKT! WIELKI SKANDAL W USA!

  1. Czy na pewno Polański zamordował zonę, bo ja słyszałem, ze zrobili to ludzie sekty Mansona, a Polański ciężko to przeżył.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.