CO SĄDZISZ O OSTATNIM MARSZU LGBT? O TYM MILCZĄ MEDIA!

Marsz Równości środowisk LGBT i kontrowersje z nim związane

W sobotę (20 lipca 2019) w Białymstoku miał miejsce pierwszy Marsz Równości, zorganizowany przez środowiska LGBT (lesbijek, gejów, biseksualistów, transseksualistów). W odpowiedzi na ten marsz kibice z całej Polski zawarli tzw. pakt o nieagresji i tłumnie zjechali do Białegostoku. Jak można było się spodziewać, na trasie obu manifestacji doszło do licznych incydentów i rozrób. Poszkodowanych zostało kilkadziesiąt osób.

Chciałbym zadać te pytania, które zadaje mało kto..

Dlaczego prezydent Białegostoku zezwolił na marsz i liczne inne manifestacje, widząc skalę mobilizacji i chęci walki po obu stronach barykady?

Dlaczego nie interweniował wojewoda podlaski i polskie władze, wiedząc, że może dojść do zamieszek na ogromną skalę, jak i że mogą być zabici i wielu rannych?

Jak wiecie, na profilu i na swojej stronie nawet nie skomentowałem burd na Marszu Równości w Białymstoku. Nawiązuję do nich dopiero teraz, i to w dość luźny sposób. To tematy zastępcze tworzone przez socjotechników i ideologów, przez które umyka Wam sedno. To stara jak świat zasada: divide et impera, czyli: wywołuj podziały, byś mógł łatwiej rządzić.

Do czego może doprowadzić takie ciągłe podsycanie konfliktów i antagonizowanie i tak już skłóconego społeczeństwa? Co nam umyka w tej ideologicznej wojnie? Na co nie zwracamy uwagi? Komu naprawdę zależy na tym, by ludzie byli poróżnieni i skłóceni?

.

Marsz LGBT i to, o czym się milczy

Zauważyliście, że często w lecie dzieją się różne „dziwne” rzeczy? Joanna spod krzyża i napuszczenie bojówek Palikota na ludzi pod tym krzyżem stojących? Palenie tęczy? Szarpanina w redakcji „Wprost”? Czarne marsze i letnie próby obalenia rządu po 2015 roku? Można tak wyliczać dalej. Czy tym sposobem mainstream chce podtrzymać polityczne napięcie także podczas letniego, wakacyjnego rozluźnienia?

Jak to jest, że bez względu na poglądy interesujemy się tak bardzo intymnym życiem około trzech procent populacji? Ignorujemy przy tym coraz większą nędzę i fakt, że żyjemy w ekonomicznym systemie post-niewolniczym. Ignorujemy, że okradają nas banki i korporacje. Że katastrofa ekologiczna już trwa, i pierwszy raz w dziejach mierzymy się z nią na naszej polskiej ziemi.

Nikt nie zadaje pytań o to, czemu owoce i warzywa są tak drogie. Nikt nie zadaje pytań o suszę, która trwa od półtorej roku i która jest tego przyczyną. Pytań o to, że 50-tysięczne Skierniewice i wiele małych gmin nie miało przez dość długi czas wody, bo studnie wyschły. O to, że pomimo lata które jest w pełni, praktycznie w ogóle nie słychać.. owadów.

No właśnie. Też masz okna otwarte na oścież w „komarowej porze”, czyli w godzinach 21:00 – 22:00, i nic nie wlatuje? Gdzie się podziały pszczoły, osy, komary, muchy, meszki i wiele innych owadów? Od znajomych i czytelników wiem, że mają podobne wnioski, zwłaszcza, jeśli chodzi o północną, zachodnią część kraju, jak i część Łódzkiego, Mazowieckiego i Opolskiego? Lubię wychodzić do parków i lasów, szczególnie w towarzystwie.

Na marginesie, teraz środowiska liberalne (nie tylko to osławione LGBT) czują się tak, jak przez 30 lat rzekomej balcerowiczowskiej „wolności” czuły się miliony polskich pracowników. Upodlone, poniżone, bezsilne, bezradne. Nie mogące nic zmienić. Wiedzące, że ta czarna rzeczywistość będzie trwała aż do końca świata i o jeden dzień dłużej. Niezbyt przyjemna perspektywa, prawda?

Autor: Jarek Kefir
.

jarek kefir
Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

Jedna myśl w temacie “CO SĄDZISZ O OSTATNIM MARSZU LGBT? O TYM MILCZĄ MEDIA!

  1. Jednak znalazłem 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=BAJKAoU9r4A

    Jeszcze raz tego posłuchałem i uważam, że Clay był wielki nie tylko z tego powodu, że skutecznie walił w mordę, ale też dlatego, że był zwyczajnie mądrym człowiekiem i swoje mądre myśli potrafił oblec w piękne słowa. To szokuje, jeśli poczyta się o skutkach mikrourazów mózgu, na które narażeni są bokserzy…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.