GDY DUCHOWA DROGA DOBIEGA KOŃCA

Na końcu duchowych poszukiwań

Chciałbym, byś najpierw przypatrzył się zwykłemu obrazkowi z niezwykłym przesłaniem. Co o nim sądzisz? Jeśli naprawdę szczerze czujesz jego przesłanie, to jesteś jednym z nielicznych.

Prawda ducha i prawda idei

Być może jesteś już po wieloletnim poszukiwaniu własnej drogi. Przerobiłeś pewnie dużą ilość doktryn i metod duchowych. Nie znalazłeś tam prawdy, bo prawda nie jest czymś zapisanym. Prawdy nie ma w ideach. Prawda to wszystko to, co się aktualnie wydarza. Prawda jest więc.. czasownikiem.

Jeden z najważniejszych błędów polega na tym, że poszukujemy prawdy nie w życiu, ale w sztywnych ideach. Np politycznych, religijnych, mistycznych.

Tymczasem prawdą jest życie. Całe miliardy ziemskich wydarzeń, emocji, reakcji, interakcji, przeżyć i tak dalej. Sekunda po sekundzie. Różne mogą być jedynie interpretacje prawdy – stąd powstają ideologie, doktryny, religie, szkoły mistyczne. Część prawdy która się zadziała, jest ukrywana – stąd powstają plotki, domysły, spekulacje, teorie spiskowe.

Gdy uduchawianie się dobiega końca

Gdy droga dobiega końca, zderzasz się z przysłowiową ścianą. Na najważniejsze z najważniejszych pytań znowu odpowiadasz: „nie wiem.” Masz wtedy wybór – albo pozostać dalej w tym dołku z obrazka i skończyć w kaftanie bezpieczeństwa po uprzednio przeprowadzonej lobotomii mózgu. Tak skończyło wielu ezoteryków. Albo możesz wejść na drabinę, i wrócić znowu do punktu wyjścia – do życia. Ale już będąc innym, odmienionym człowiekiem.

To jest cały sekret, który tak naprawdę nie istnieje. Tak naprawdę to hipnozą była ta cała mistyczna przygoda, czyli zejście po drabinie w dół. Wszystkie te książki, horoskopy, numerologie, symbole, archetypy, tajemna wiedza, i tak dalej.

To nie było przebudzenie. To był.. sen. Cały myk polega na tym, by od tych wszelkich „praw duchowych” się uwolnić. Wtedy uzyskujesz wewnątrzsterowność. Na tym polega wyzwolenie się z koła Samsary, z kołowrotka karmy. Horoskopy, numerologia, plan duszy, karma i inne takie już nie rządzą Twoim życiem.

Ty nim rządzisz jako wolna osoba.

Autor: Jarek Kefir
.

jarek kefir

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:
Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna
Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282
Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

3 myśli w temacie “GDY DUCHOWA DROGA DOBIEGA KOŃCA

  1. Nic dodać nic ująć? Dodać można! To samo dotyczy wszelkich religii, a więc by nie tracić życia na pierdoły nie zajmuj się bzdetami, tylko właśnie życiem, które z sekundy na sekundę staje się krótsze. Nie trać czasu na kopanie wokół drabiny, bo ona doprowadzi na DNO – po prostu omiń ją szerokim łukiem…

  2. Najważniejsza sprawa w życiu Wiara w siebie i Wysoka samoocena.Mobilność jak po kilku piwkach i żaden dołek nie stanowi problemu bo czujemy tą siłę w rękach.Może kiedyś się uda 😀 Zawsze można spróbować dwubiegunowości, tylko pół życia będzie spierdolone a druga jak w raju.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.