Felietony i artykuły autorskie

„NASZ DOM” – NIEZWYKŁY FILM O ZWYKŁYCH RZECZACH

Przesłanie filmu „Nasz Dom”

Niezwykły film z przesłaniem „Nasz Dom” jest bezpośrednio oparty na tajemnej wiedzy.

Główny bohater, czyli egoistyczny lekarz, umiera na problemy z przewodem pokarmowym. Trafia do mrocznego świata zwanego Umbra. Umbra ma w języku łacińskim kilka znaczeń. Cień, osłona, ochrona, noc, duch.

W Umbrze umarli doświadczają wielu męk i trudów. Świat ten do złudzenia przypomina chrześcijańskie piekło. W końcu jednak bohater filmu zaczął szczerze żałować za to, co złego zrobił za życia. Został więc przeniesiony do wyższego świata duchowego zwanego „Nasz Dom„.

Bohater filmu poznaje arkana duchowej wiedzy. Rozwija się na tyle, że postanawia się więcej nie wcielac w ziemskie cialo, by w nim doświadczać trudów życia w ograniczającej i niedoskonałej materii.

Zostaje on w Naszym Domu. Często urządza sobie wycieczki na Ziemię, by pomagać żyjącym. Uzdrawia swojego zięcia jako duch, a następnie przekazuje pisarzowi bezcenna duchową wiedzę.

Dzięki temu przekazowi z zaświatów pisarz napisał aż 16 książek o duchowości. Patrząc z perspektywy jungowskiej, to bohater filmu Nasz Dom osiąga najwyższe możliwe wtajemniczenie, i staje się częścią nieświadomości zbiorowej, nie musząc się już wcielac. Jest to uwolnienie z tzw koła samsary, czyli ciągłych reinkarnacji i cierpień w świecie materii.

Jako meta program nieświadomości zbiorowej wpływa on zarówno pojedynczych jednostek (uzdrowienie zięcia), jak i na losy całej Ziemi (zainspirowanie pisarza do napisania 16 książek o duchowości). Dostąpił on tym samym illuminacji / Wniebowstąpienia. Podobnie było z Jezusem Chrystusem. Ziarno które zasiał po Wniebowstąpieniu zreformowało ówczesny okrutny system. Pomogło to wtedy wejść ludzkości na wyższy poziom.

Ale dziś mamy inne czasy i inne wyzwania. Szykuje się kolejny, być może największy przełom.

Poniżej link do filmu „Nasz Dom”:

Autor: Jarek Kefir
.

jarek kefir

Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:
Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna
Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282
Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

1 odpowiedź »

 1. Przełom to może i się szykuje ale dla pojedynczych osób co najwyżej.
  Jak jesteś lekarzem i zaczynasz leczyć i kwestionować wielkie korporacje medyczne, to tracisz po pewnym czasie licencję. Tak samo jak jesteś prawnikiem, sędzią, prokuratorem i chcesz działać zgodnie z sumieniem, zamiast naginać przepisy dla najbogatszych. Tak samo związkowcy zawodowi są szantażowani i poniżani, a po paru latach pracy, już jako wrak psychiczny człowieka, są i tak zwalniani, walczyli tyle o innych, że zabrakło im siły na siebie. Ilu aktywistów, czyli osób, które twarzą w twarz obnażają zazwyczaj zbrodnie korporacji ginie rocznie? Ostatnio ktoś doliczył się jednego aktywisty dziennie na świecie, zamordowanego lub zmarłego w bardzo dziwnych okolicznościach. Można dodać do tego polityków, radnych, przedsiębiorców itd itd, których w najlepszym wypadku spotkają nieprzyjemności, a w najgorszym utrata prestiżu i pracy, tylko za wyłamywanie się ze zgniłego systemu.

  Może być lepiej tylko jeżeli liberalne elity w końcu upadną, ale to Ty jesteś w tym przypadku optymistą, ja nie. Ja biorę pod uwagę z jakim społeczeństwem mamy obecnie doczynienia, tzn dużą część jest zdemoralizowana, obojętna – często przez zmęczenie już lub łańcuch w postaci rodziny / kredytu. Są też tacy, którzy nigdy nie będą świadomi, o czym pisał Audus Huxley, że ok. 25% społeczeństwa można „zahipnotyzować”, tzn są tak strasznie podatni na manipulacje, że rządy potrzebują właściwie tylko ich aprobaty i mogą przeprowadzać swoje zmiany społeczne bez przeszkód.
  Czyli reasumując, dostaniemy takie władze, jakie mamy społeczeństwo, a społeczeństwo nie zbuntuje się przeciwko elitom już, nie ma szans. Więc nie ważne, że elity mają wpadkę za wpadką i normalni ludzie widzą, że to farsa, ważne, że zdecydowana większość nie piśnie ani słowa.
  Moim zdaniem powoli dochodzimy do etapu władzy absolutnej dla elit, gdzie każdy okrzyk buntu, dotyczy maks 10% społeczeństwa i łatwo go stłumić. Elity są dużo sprytniejsze niż masy. Korporacje wyzyskowe takie jak Amazon, budują się w strefach bez pracy, gdzie bezrobocie jest znacznie większe niż w innych częściach kraju. Do tego w tych samych okolicach, po powstaniu tych korporacji, w innych miejscach obniżają się pensję. To jest fakt i jest to tak zwana technika ekonomiczna „corner the market”, tzn, że i tak ludzie nie mają wyboru i albo zapłacą za twój produkt znacznie więcej, bo jesteś monopolem, albo jak w przypadku Amazona i pensji, i tak pójdziesz do pracy za mniej, bo nie masz wyjścia, wszędzie wszystko mało płatne i mało możliwości albo Amazon ze złotówką więcej na godzinę i wyzyskiem. Często wystarczy, że gmina podniesie czynsz lub opłaty za wywóz śmieci itp. i ta złotówka więcej sprawi, że nie będziesz się zadłużać i na weekend gdzieś gówniaka do mcdonalda zabierzesz.

  Tym bym Ci polecał się zając Jarek – ekonomią. Wtedy łatwiej zrozumieć posunięcia elit i też większość technik manipulacji, powstaje aby właśnie zarabiać hajs. Wtedy obraz jest klarowny, wystarczy zmienić zamożność społeczeństwa, tzn narzucić biedę i można ich ulepiać jak z plasteliny.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.