NIE TOLERUJĘ LAKTOZY i OSKARŻYLI MNIE O KROWO-FOBIĘ!

Tolerancja i nietolerancja w debacie publicznej

Najpierw popatrz na poniższy obrazek, który na pierwszy rzut oka wygląda okej, ale zawiera bardzo istotny błąd:

tolerancja

.

A więc tak.. Wiecie co mi się przytrafiło? 😉

Rok 2044. Otóż zrobiłem badania na nietolerancje pokarmowe. Wiecie, różnie to z tymi ludzkimi interfejsami bywa. One zapewniają pewne ciekawe funkcje, ale generalnie ta ludzka forma mnie ogranicza.

Wyszło w wynikach badań, że nie mogę pić mleka, tak po prostu. Wiadomo, ścisła dieta i inne zalecenia lekarskie.

Jednak to wcale nie oznaczało spokoju, a wręcz przeciwnie. Zaczęła się moja istna gehenna, która Wam opiszę.

Otóż napisałem na Facebooku, że nie toleruję laktozy i nie lubię mleka. Co się wtedy stało? Facebook zablokował mi konto za nietolerancje i szerzenie mowy nienawiści. Na 7 dni.

Krowy oskarżyły mnie o gatunkizm, antykrowityzm i mlekofobię. Powiedziały, że moje zachowanie jest nie do zaakceptowania w debacie publicznej w ramach demokratycznego, liberalnego państwa prawa. Zastanawiały się czy podać mnie o to do sądu.

Ale to nie wszystko. Niektóre krowy zaczęły atakować prozdrowotne restauracje w których mogłem zjeść posiłek bez mleka. Domagali się też „opcji mlecznej” w naszych skromnych knajpach.

tolerancja-i-nietolerancja

.

Inne krowy zaś zaczęły atakować tych, którzy nie tolerują laktozy. Zdarzały się ugryzienia, powarkiwania, krytyka była ciągła i ostra. Bywało, że krowy profanowały ważne dla tych chorych miejsca, np laboratoria gdzie wykonywano testy na tolerancję laktozy. Rysowały tam rogami obrzydliwe symbole, np penisy, oddawały mocz i kał. takie akcje rodziły słuszne żądze odwetu ze strony osób nie tolerujących laktozy.

Krowy i producenci mleka zdobyli wielkie wpływy w mediach, wśród celebrytów, polityków, sędziów, naukowców i tak dalej. Poprzez swoje koneksje zaczęły niebezpiecznie narzucać prawo, nawet pomimo tego, że lekarze biją na alarm, bo laktozy nie toleruje już większość społeczeństwa i tendencja ta stale rośnie. Ale mimo tego narracja w mediach była bardzo agresywna. Często osoby nietolerujące laktozy były skazywane i sądzone. Dodatkowo, w szkołach wprowadzili przymus trzech szklanek mleka dla każdego dziecka bez wyjątku. Nawet moje dzieci, które w genach otrzymały nietolerancję laktozy, były zmuszane do picia mleka pod groźbą odebrania praw rodzicielskich i oskarżania mnie o krowofobię.

Poza tym, krowy wraz z producentami mleka organizowali bardzo liczne i obsceniczne parady, w których obrażały osoby, które nie mogą pić mleka lub go zwyczajnie nie lubią. Budził one zrozumiałe zgorszenie nie tylko wśród tych, którzy tego mleka nie lubią. Więc zaczęły się kontr-manifestacje, czasami o brutalnym charakterze. Co jeszcze bardziej podjudzało społeczeństwo i ogólnie, debatę publiczną.

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam żadnych płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

 

7 myśli w temacie “NIE TOLERUJĘ LAKTOZY i OSKARŻYLI MNIE O KROWO-FOBIĘ!

    1. Ten wpis to żart. Mniej spinania się, więcej luzu. Teraz wpisy są luźniejsze i nie są tak dopieszczane „dziennikarsko”, bo nie o to w tym chodzi.

      1. Jarek. Lech Anonim moim zdaniem ma nieco racji. Jak na żart, jest dość czerstwy. Pisz na poważnie. Wtedy jest o wiele lepiej.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.