8 LAT TEMU ANDRZEJ LEPPER ZOSTAŁ ZAMORDOWANY

Rocznica śmierci Andrzeja Leppera. Samobójstwo czy morderstwo?

Równo 8 lat temu na zlecenie polityków lub innych elit, został zamordowany Andrzej Lepper. Śmierć Leppera miała miejsce 5 sierpnia 2011 roku.

Jego śmierć jest do dziś niewyjaśniona. Okoliczności w jakich zmarł i późniejszy sposób prowadzenia śledztwa budziły ogromne kontrowersje i oburzenie.

Andrzej Lepper zasłynął z szokujących i nietuzinkowych przemów i wypowiedzi. Zdradzał polityków i bogaczy zamieszanych w różne przekręty i afery. Przykłady tych polityków to: Tusk, Cimoszewicz, Piskorski.

Na uwagę zasługują także inne jego wypowiedzi o funkcjonowaniu samego systemu, taka jak ta poniżej:

Zasady zarządzania państwem czy imperium są te same od tysięcy lat. Ulegają one tylko niewielkim modyfikacjom. Przed wieloma laty wszyscy śmialiśmy się z Andrzeja Leppera.

Teraz po prostu wiemy, że miał rację. Gorzka to prawda. Był niedocenionym wizjonerem, podczas gdy wszyscy uważali go za prostaka. Chciał zburzyć krawaciarski „Wersal” w polskim sejmie i zacząć mówić o prawdziwych problemach. Właśnie za to zginął.

Pokój jego duszy i część jego pamięci.

Autor: Jarek Kefir
.

jarek kefir
Czy wiesz, że tylko jedna na 4000 osób odwiedzających moją stronę wspiera jej istnienie finansowo, poprzez darowiznę? Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

3 myśli w temacie “8 LAT TEMU ANDRZEJ LEPPER ZOSTAŁ ZAMORDOWANY

  1. Wierzyłam w to co mówił Lepper.pamietam jak mąż się smiał ze mnie Na jakims nieznanym mi poziomie umysłu wiedzialam że mówił prawdę. Intuicja nigdy mnie nie zawiodła, rozum tak . Jak świat światem zawsze walka, bo taka jest natura człowieka -natura jeszcze zwierzęca

  2. Oczywiście, że go zamordowali. Jest na to dowód (choć nie bezpośredni oczywiście) przedstawiony w książce W. Sumlińskiego „Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera”. Otóż Sumliński dotarł do protokołu z oględzin w dniu znalezienia zwłok Leppera. Jak wykazała analiza na pętli wisielczej jak i na sznurze nie było w ogóle odcisków palców Leppera. Żeby to było możliwe Lepper musiałby się powiesić, a potem wytrzeć odciski palców. Jednak nawet wtedy powinna być gdzieś szmatka którą to zrobił z jego odciskami, a tego nie znaleziono. Zrobienie czegoś takiego jest w oczywisty sposób niemożliwe, a nawet gdyby było możliwe to który samobójca zaprząta sobie głowę tym czy na pętli znajdą jego odciski palców czy nie. Dlatego to było morderstwo upozorowane nieudolnie na samobójstwo na 1000%.
    Wg informacji uzyskanych przez Sumlińskiego i agenta ABW budzyńskiego Lepper zginął, gdyż posiadał coś co wysadziłoby scenę polityczną w powietrze gdyby to ujawnił. Na Ukrainie podobno zdobył nagranie z „negocjacji” z Rosją kontraktu na dostawy gazu jaki zawarł potem Pawlak. Nagranie dowodziło podobno, że był to jeden wielki szwindel, a Tusk o tym wiedział. W owym czasie Lepper i Samoobrona były politycznie skończone. Zbliżały się jednak jesienne wybory w 2011 r. Gdyby Lepper ujawnił tą taśmę publicznie to tak PO jak i PSL byłoby totalnie skompromitowane. Dlatego zginął. To wydaje mi się bardzo prawdopodobne.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.