CZY DO 2030 ROKU NASTĄPI ZAGŁADA ŻYCIA NA ZIEMI? [VIDEO]

Czy do 2030 roku nastąpi ostateczna dewastacja klimatu i zagłada przyrody?

Na pewno słyszałeś o katastrofalnych pożarach, suszach, huraganach i innych zawirowaniach pogodowych, które coraz częściej nękają nasz świat. Ten rok był rekordowy pod względem ilości tych zjawisk i raczej nie zanosi się, by coś się w tym względzie polepszyło.

Wiele mówi się teraz o tym, że coraz bardziej realna jest zagłada życia na Ziemi. Możliwe, że czytałeś artykuły temu poświęcone.

Jednak w tym wpisie chciałbym przedstawić Ci to zagadnienie z nieco innej perspektywy. Zapraszam Cię na film „Zagłada ludzkości 2030” autorstwa Jana Pająka i Dominika Myrcika, który przedstawia to, jak bardzo korporacje i inni truciciele zniszczyli nasz świat. Premiera filmu miała miejsce 6 maja 2018 roku, a więc jeszcze przed tym, co możemy zaobserwować teraz. Od tamtego czasu wymieranie biosfery i perturbacje klimatyczne są jeszcze bardziej dobitne.

W 2019 roku Polacy po raz pierwszy mogli obserwować konsekwencje zatrucia środowiska i zmian klimatu na swojej Ziemi. Susza, racjonowanie dostaw wody lub jej brak w wielu gminach, katastrofalne straty w rolnictwie i drożyzna, na którą wszyscy narzekamy – oto rezultaty tych zmian.

.

Cytat: „Człowiek niszczy planetę, na której mieszka, żyje i rozwija się i nic z tym nie robimy. Nasza uwaga skupia się na fake newsach, błahostkach, skandalach często sztucznie napędzanych przez elity – żeby tylko odwrócić uwagę od tego, co najbardziej powinno nas interesować.

Topnieją lodowce, płoną lasy, giną bezsensownie zwierzęta, zaśmiecamy oceany i wlewamy do nich ropę i chemikalia. I nikogo praktycznie to nie obchodzi. W mediach cisza.

Tymczasem wywalamy miliardy na odbudowę Katedry Notre Dame, łatamy dziury w budżetach państw, które mają sztucznie napędzane długi i pracujemy ciężko, by Ci na górze piramidy mieli jak najlepiej. To się w głowie nie mieści jakimi ignorantami są ludzie i jak bardzo są zacofani umysłowo.

Kiedy się obudzimy z tego snu? Kiedy człowiek dla człowieka stanie się wartością nadrzędną? Kiedy zaczniemy szanować naszą Matkę Ziemię? Kiedy przestaniemy ze sobą walczyć? Kiedy weźmiemy odpowiedzialność za nasze i cudze życie? Kiedy powiemy Dość?!”

.

Film o zmianach klimatycznych i skażeniu środowiska „Zagłada ludzkości 2030”:

.

Ten autorski, polski film dokumentalny pochodzi z kanału YouTube „Totalizm” [LINK TUTAJ] Polecam zapoznanie się z tym kanałem.

Przeczytaj też o zmianach klimatu:

Syberia: to największa katastrofa w historii ludzkości! [Opisywałem tam pożary na Syberii, które po jakimś czasie zostały „zapomniane” przez media głównego nurtu]

Owoce już są, żniwa w czerwcu, straty w rolnictwie do 90%. Żarty się skończyły! [W tym artykule podsumowałem szereg anomalii klimatycznych w Polsce]

Naukowcy: Polskę czekają kataklizmy klimatyczne! [Bardziej szczegółowa analiza zmian klimatycznych]

Polecam też stronę Ex Ignorant [LINK TUTAJ], na której autor zamieszcza bezcenne tłumaczenia artykułów na temat klimatu, skażeń, ekonomii, polityki i wojen, których nie ma nigdzie indziej w języku polskim.

.

jarek kefir

Czy wiesz, że tylko jedna na 4000 osób odwiedzających moją stronę wspiera jej istnienie finansowo, poprzez darowiznę? Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

3 myśli w temacie “CZY DO 2030 ROKU NASTĄPI ZAGŁADA ŻYCIA NA ZIEMI? [VIDEO]

  1. Akurat lasy Amazonii są prawdopodobnie celowo podpalane przez człowieka, w celu pozyskania ziemi uprawnej. Reszta się zgadza.

  2. Z uwagą odsłuchałem tekstu dołączonego filmu, który rzeczywiście budzi przerażenie. Ale jego przesłanie, skażone jest informacją, że Bóg na to wszystko patrzy i chyba ma niezłą bekę. Słyszę o nowych kontynentach, które Bóg zafunduje pozostałej po zagładzie ludzkości, jakby nie było mu łatwiej wyeliminować przyczyny tego syfu, który na Ziemi się tak rozpanoszył. Film byłby dla mnie wiarygodny, gdyby nie to pieprzenie o przepowiedniach, o przyjściu (podwójnym) jakiegoś Eliasza, co to zrobi wywiad, powie Panu Bogu co i jak (może nawet dla jaj sam zaingeruje) i będzie gitara, bo człowiek znów zacznie siać, hodować jabłka i żyć jak Bóg przykazał. Jest tu tyle sprzeczności, że rzygać się chce. Ot, choćby sprawa przeludnienia. Powiedziane jest w Biblii, że człowiek ma się rozmnażać na chwałę bożą – no to się rozmnaża (a raczej namnaża) i tego pilnują jego gwardie z rozmaitych kościołów. Szkoda tylko, że Biblia nie podała limitu tego namnażania i sposobu, jak go nie przekroczyć. To że nasza cywilizacja ginie nie ulega wątpliwości – stacza się po równi pochyłej w gówno, które poprzedzi jej całkowitą zagładę. Ale taka jest kolej rzeczy. Przecież każdy, kto nie jest kiepem wie że nic, ale to dosłownie NIC nie trwa wiecznie i to dotyczy także naszej cywilizacji, która już zamieniła się w „cywilizację”. I dobrze – niech se Ziemia odpocznie…

  3. Wszystko wskazuje na to, że zbliża się reset, który ma miejsce cyklicznie co 676 lat Ostatni jaki miał miejsce to była tzw.”Dźuma” w 1347r, kiedy to w bardzo krótkim czasie wymarła większość populacji planety. Objawy choroby, były bardzo podobne do choroby popromiennej i ludzie umierali bardzo szybko, w ciągu kilku dni. Ta cała ściema z ociepleniem klimatu i wskazywaniem jako jego rzekomy powód dwutlenku węgla. jest niedorzeczna/ Naturalne jest, że klimat się zmienia tak jak wszystko dookoła. Nie ma miejsca żadne ocieplenie, no chyba, że świadczą o tym mroźne zimy w USA w 2018 i 2019 roku Badania tzw.naukowców i wypowiedzi ekspertów z amerykańskich uczelni nie są dla mnie wiarygodnym źródłem (jak wiadomo większość badań jest kupiona czyli wykonana na zlecenie elit). Ci którzy przetrwają reset, ponownie zostaną nabici w butelkę i tak w kółko, dopóki wreszcie nie zmądrzejemy. Polecam filmy Artura Lalaka i Grzegorza Skwarka odnośnie zbliżającego się kataklizmu i odkłamywania Naszej historii..

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.