ANOMALIE i ZMIANY KLIMATYCZNE WIDAĆ TEŻ W POLSCE!

Zmiany klimatu w Polsce i kwestia prawdziwych ich sprawców

Pobyt ludzkości na Ziemi dobiega końca z powodu kataklizmów klimatycznych. NASA wysyła grupę śmiałków w kosmos w celu poszukiwania nowego domu.

Czyli innej planety, na której można by budować trujące środowisko fabryki, jeździć paliwożernymi SUVami, budować Mc Donaldsy i Disneylandy, i kazać pracować ludziom za niskie stawki na ośmiorniczki i inne bogactwa elit. To scenariusz filmu Interstellar.

Powoli zaczynamy odczuwać pierwsze skutki skażenia środowiska i zmian klimatycznych. Także w Polsce. Chciałbym Ci pokazać, jak wyglądają te zmiany i anomalie w naszym kraju, które pierwszy raz możemy obserwować w tym roku.

.

Organizacje (pseudo)ekologiczne i prawdziwi truciciele środowiska

Nie, wpis ten nie ma nic wspólnego z oficjalną propagandą liberalnych elit, które myślą, że jedyna bolączka przyrody to dwutlenek węgla i ocieplenie klimatu. Wpis ten nie ma też nic wspólnego z propagandą organizacji pseudoekologicznych, które sponsorowane są przez rząd Niemiec lub inne wpływowe grupy interesu. Te organizacje realizują interes narodowy Niemiec jak i wolę swoich potężnych sponsorów, czyli miliarderów, którzy razem z korporacjami doprowadzili do obecnej katastrofy klimatycznej.

To ironia losu, że ci którzy prowadzą rabunkową gospodarkę i najwięcej zatruwają środowisko (korporacje, przemysłowcy, banki, miliarderzy), najwięcej bredzą o ekologii. Która w ich wydaniu jest pseudo ekologią, i opiera się w zasadzie tylko na dwutlenku węgla i kwestii zmniejszenia jego emisji.

Przykład to protest jednej z takich organizacji na terminalu w Gdańsku podczas przeładunkowu węgla antracytu ze statków na pociągi. Antracyt ten miał być transportowany do Czech. I teraz Czechy będą korzystać z bezpiecznych portów niemieckich, gdzie takich ekscesów nie ma. Chodziło tylko o interes narodowy Niemiec i ta organizacja pseudo ekologiczna go zrealizowała.

.

Więc wyliczmy zmiany klimatyczne które możemy obserwować już teraz w Polsce:

Susza trwa z pewnymi przerwami od pamiętnego 2015 roku. Czyli roku z upiornie gorącym latem i apokaliptycznymi burzami. Poziom wód w rzekach jest stale anomalnie niski. Nawet tego lata tak było. W lasach, na łąkach i na polach jest bardzo sucho. W kwietniu tego roku w Polsce wybuchało nawet 400 pożarow dziennie. Niedobory hydrologiczne są tak duże, że musiałoby padać przez 2 do 3 miesięcy bez przerwy, by je uzupełnić. Od lat mamy najmniejsze zasoby wody w całej Europie, mniej nawet niż pustyniejąca Hiszpania. Teraz to się będzie nasilać.

-W wyniku suszy ucierpiało w zasadzie całe polskie rolnictwo. Ogromne połacie Ziemi zostały zaorane, ponieważ plonów tam praktycznie nie było. Rząd uruchomił specjalny program pomocy rolnikom, wypłacając odszkodowania za stracone plony. Tam gdzie zebrano to co urodziła ziemia, plon był dużo mniejszy. Owoce i warzywa są mniejsze, bardziej suche, gorszej jakości niż jeszcze w zeszłym roku. Ich ceny poszybowały w niebo, ponieważ jest ich mniej na rynku. Możesz to zaobserwować w każdym sklepie i na każdym targowisku.

Cierpi przyroda. W lasach i na łąkach jest bardzo sucho. Mniej jest owadów i mniej jest także ptaków które żywią się tymi owadami. To też mogliśmy zobaczyć – kiedyś os i pszczół było od groma, a teraz widziało się ich mało. Praktycznie nic nie lata. Świergotu ptaków też jest dużo mniej. Odbija się to powoli na całym łańcuchu pokarmowym.

Przesunięcie pór roku. Lato mieliśmy już od kwietnia, który był bardzo gorący. Pamiętam że 1 kwietnia jak poszedłem do nowej pracy, o 5 rano był mróz. Już kilka dni później było gorąco. Pory roku nie tylko są w innym czasie, ale też zmieniają się bardzo szybko. Lipiec i początek sierpnia był typowo jesienny, kilkanaście dni ciepłych było dopiero w drugiej połowie sierpnia. Liście zaczęły opadać już pod koniec lipca. Także wtedy, w lipcu, dojrzała jarzębina i inne jesienne rośliny, było już po żniwach. Wtedy pierwsze ptaki zaczęły odlatywać do ciepłych krajów. Wg prognoz brytyjskich tegoroczna zima ma być upiornie mroźna, najzimniejsza od 30 lat, i ma zacząć się wyjątkowo wcześnie.

.

Co dalej ze zmianami klimatu w Polsce?

Można dyskutować czy doktryna globalnego ocieplenia i wpływu ludzkich emisji CO2 na klimat to fakt czy raczej oszustwo liberalnych elit. Racja. Jednak raczej nie powinno się ignorować faktów. Szczególnie tych, które można zaobserwować już na pierwszy rzut oka i w dodatku wszędzie.

Bez wątpienia czekają nas trudne czasy. Być może to, co masz w lodówce, w spiżarni i w skrytce na broń (o ile ją masz), będzie kiedyś ważniejsze, niż to co masz na koncie i w garażu.

Autor: Jarek Kefir
.

jarek kefir
Czy wiesz, że tylko jedna na 4000 osób odwiedzających moją stronę wspiera jej istnienie finansowo, poprzez darowiznę? Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

3 myśli w temacie “ANOMALIE i ZMIANY KLIMATYCZNE WIDAĆ TEŻ W POLSCE!

  1. No już tak padało miesiąc bez przerwy, a i tak momentalnie wyschło. Problem jest w tym, że jest mało powierzchni do zatrzymywania wody (np. bagna, mokradła). A zimę stulecia zapowiadają co roku od chyba 5 lat, a pizga dużo mniej niż niż kilkanaście lat temu.

  2. za komuny zmeliorowano każdy akwen wodny jaki się tylko dało i woda popłynęła sobie wartko ku morzu, a dziś mamy skutki socjalizmu realnego

  3. Bez dwutlenku węgla nie da się żyć, dla ludzi i co bardziej dla roślin. Bez powietrza też nie da się żyć, bo jest potrzebny dla każdego organizmu żywego. Poczytajcie sobie stronę pod nazwą: Niewygodneinfo.pl oraz kanał na YT: BaldTv.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.