„DDT JEST BEZPIECZNE, MOŻNA JE JEŚĆ” – TAK SĄDZIŁY KORPORACJE

O wycofaniu DDT i propagandzie chwalącej ten toksyczny środek

Zapraszam Cię na krótki film reklamowy toksycznego środka owadobójczego, jakim jest stosowane przed wieloma laty DDT. Zostało ono zdelegalizowane w większości krajów świata, jednak jeszcze na początku lat 70-tych XX wieku było stosowane.

Zostało ono wprowadzone w 1944 roku przez korporację, której nazwy nie wymienię, ale która bardzo prężnie i agresywnie działa do dziś. Tak, to właśnie TA korporacja. Jest trująca dla układu nerwowego i odpornościowego u ludzi, powoduje u nich bezpłodność. Jest bardzo toksyczna dla środowiska.

Wycofanie DDT nastąpiło w atmosferze skandalu. Teraz ta korporacja, która wtedy produkowała DDT, sprzedaje ogromne ilości środków ochrony roślin z grupy neonikotynidów. Powszechnie oskarża się je o masową śmierć pszczół – CCD (colony collapse disorder, czyli zespół masowego wymierania pszczoły miodnej). Są też szkodliwe dla ludzi i środowiska.

Zobacz, jak bardzo zmieniała się „prawda.” Nauka ma być z założenia bezstronna, a tymczasem często stoi po stronie wielkich korporacji, elit czy liberalnego status quo. Ludzie którzy w przestrzeni publicznej podają się za racjonalistów i fascynatów nauki, bronią zawzięcie każdej „oficjalnej wersji rzeczywistości” (rządowej, korporacyjnej, liberalnej) nawet wtedy, gdy pojawia się coraz więcej przesłanek o tym, że to nieprawda.

.

jarek kefir
Czy wiesz, że tylko jedna na 4000 osób odwiedzających moją stronę wspiera jej istnienie finansowo, poprzez darowiznę? Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

2 myśli w temacie “„DDT JEST BEZPIECZNE, MOŻNA JE JEŚĆ” – TAK SĄDZIŁY KORPORACJE

  1. Tak samo jest z antysystemowcami i celebrytami w rodzaju antysystemowy kukiz, chylińska itd. Tylko odniosą sukces i wybiją się na sławie (dzięki krytyce władz i antysystemowym podejściu), to zaraz ćwierkają równo z systemem, a nawet go wzmacniają.

    Tutaj podobnie z nauką, profesor jeden czy drugi dostaje propozycję, że albo będzie bezrobotnym profesorem albo dostanie swoje granty na badania, laboratorium i wysoką pozycję na uczelni. Ale naukowcem już nie będzie, jedynie trybem systemu, który znów ma za zadanie go wzmacniać. Podobnie będzie ze zmianami klimatycznymi, w końcu wszyscy się sprzedadzą i będzie oficjalna wersja, że człowiek rodzi się winnym niszczenia planety i musi płacić na fundacje, które mówią, że zasadzą drzewo. 90% pieniędzy będzie szło na rozjebanie przez elity poprzez defraudacje. Reszta to będą wypłaty dla wybranych – bo większość osób z tych organizacji będzie tyrać za darmo (za poczucie winy), w formie wolontariatu, po raz kolejny na dobrobyt elit i maskowanie skutków lekkomyślnosci wielkich korporacji. Jeszcze przyjdą czasy, że ludzie będą się zgłaszać na ochotnika oczyszczać taką Wisłę ze ścieków, wchodząc do wody i robiąc cokolwiek im by tam kazali. A ciemny lud będzie oglądać ich poświęcenie w TV i stawiać im pomniki jak po kilku miesiącach będą zdychać na różne choroby. Tak jak bohaterowie Czarnobyla, poświęcili się na ZSSR i elit 😂 szlachetne zaiste.

  2. najgorszy roundup i nikotydony czy cos niestety u nas uzywane, rolnictwo chemiczne to nie rolnictwo i zawsze konczy sie tragicznie dla zjadajacego kwestia czasu tylko kiedy pojawi sie choroba, nie wiadomo tylko dlaczego nosi nazwe konwecjonalnego a nie chemicznego, bio rolnictwo powinnismy nazywac konwecjonalnym a chemiczne chemicznym i kazde spryskane warzywo zboze czy owoc powinno miec podane nazwy uzytych chemikali, w stanach poszli jeszcze dalej w mordowaniu bialych i pastetyzuja wszystko radioaktywnym cezem i kobaltem, u nas z poslusznym ameryce pisem bedziemy miec to samo wkrorce, niewielu tutaj wie ze pestycyd zabija robaka paralizujac jego uklad nerwowy i niestety u nas robi to samo stad demencje alzheimery parkinsony itd itp

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.