JAK WYCZYŚCIĆ UMYSŁ I ZBUDZIĆ SIĘ ZE SNU?

Bajki dla dzieci to: święty Mikołaj, zajączek, aniołek, zębowa wróżka (w USA), stworzone po to, by miały w co wierzyć i by się „zachowywały.”

Bajki dla dorosłych level 1: Jezus, Jahve, Mahomet itp, stworzone po to, by mieli w co wierzyć i się „zachowywali.”

Bajki dla dorosłych level 2: ateizm, racjonalizm, kult nauki. Poza tym: new age (czyli ezoteryzm dla mas), gnostycyzm, okultyzm, illuminizm (czyli ezoteryzm dla nielicznych), stworzone dla tych, którzy myślą, że wyszli z iluzji. A czy wyszli, to sprawa dyskusyjna.

A tymczasem prawda co się „po tej drugiej stronie dzieje”, może wyglądać właśnie tak, jak na poniższym obrazku:

.

Owieczka boziowa która kieruje się w stronę światła może być zarówno z poziomu 1, 2 jak i rzadziej 3. Bóg który się śmieje to Demiurg, bóstwo zarządzające nie tylko materią, ale też strefą duchową, wszystkim co istnieje. Jest możliwość zrezygnowania z gry, gdy wyczyszczasz swój umysł.

Etap pierwszy to zaprzestanie wyznawania doktryn politycznych, ideologicznych i religijnych.

Etap drugi to rezygnacja z bajek dla dorosłych wyższego poziomu (ezoteryzm dla ludu i ezoteryzm dla nielicznych). A więc wszelkie energie, prawa przyciągania, transferfingi i inne – te prawa mogą istnieć, ale nie musisz ich wyznawać i im ślepo podlegać.

Etap drugi to także utrata WIARY w nieomylność nauki (która non stop się zmienia i często się myliła) i w to, że nauka operująca racjonalną logiką jest w stanie wyjaśnić cały świat. Cały, czyli także jego nielogiczną i nieracjonalną połowę.

Etap trzeci to zaprzestanie poszukiwania sensu życia, zaprzestanie poszukiwania prawdy, świadomość tego, że wszystko co ludzie wymyślili, od polityki, po idee, religie, ezoteryzm – jest tylko tworem umysłu. A więc interpretacją i uproszczeniem. Ale przede wszystkim, twory umysłu to inaczej DOMYSŁY, a więc mniemanie, że np po śmierci lub „po tej drugiej, duchowej stronie”, jest tak i tak. A tego nie wiemy i póki żyjemy się nie dowiemy. Illuminaci, którzy posiadają niezwykłe zdolności, tak naprawdę wiedzą tyle, co głupcy, którymi gardzą, jak i tyle, co inni kumaci ludzie, których ich agenda uważnie obserwuje. A więc nie wiedzą NIC.

Dopiero wtedy można bardziej wyluzować i myśleć, co dalej..

Cytat: „Sen w nocy jest snem indywidualnym, snem 8 miliardów słońc. Jawa w dzień jest snem zbiorowym, śnionym zarówno przez nas pojedynczo, ale razem, jak i przez naszą wspólną (nie)świadomość zbiorową. W nocy masz nieskończoną ilość możliwości snu, w dzień śnisz tylko w jednym, zbiorowym śnie. Przez pryzmat tego indywidualnego, nocnego snu – indywidualnego umysłu – patrzymy na ten jeden sen za dnia, zwany jawą. Z czego to się bierze? No właśnie z tego, że każdy ma niepowtarzalną część nieświadomą, zajmującą nawet 99 procent umysłu. Która sprawia, że każdy umysł inaczej widzi ten sam sen – jawę.”

Jarek Kefir
.

jarek kefir

Czy wiesz, że tylko jedna na 4000 osób odwiedzających moją stronę wspiera jej istnienie finansowo, poprzez darowiznę? Dzięki dobrowolnym darowiznom mogę utrzymać stronę, jak i docierać z demaskacjami i ukrywaną wiedzą do setek tysięcy ludzi. Wesprzyj moje publikacje, jak je lubisz. Byt wolnych mediów jest teraz ciężki i od dobrej woli Czytelników zależy ich istnienie:
Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna
Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282
Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

2 myśli w temacie “JAK WYCZYŚCIĆ UMYSŁ I ZBUDZIĆ SIĘ ZE SNU?

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.