GDY SENSU NIE MA ŻYCIE..

Czy wszystko, w tym życie, jest bez sensu?

Zobacz na poniższy obrazek:

.

Pomimo tego, że światem wydaje się rządzić gnostycki Demiurg, czyli szatan (czy aby na pewno?), i pomimo tego, że tak wiele rzeczy wydaje się bez sensu..

..To znajdź chociaż jedno „coś”, co ma sens, i maksymalnie włóż w to dyscyplinę i serce. A potem postaraj znaleźć kolejne „coś”. I potem może jeszcze kolejne.

Ja znalazłem zamiłowanie do robienia zdjęć, wędrówek i jeżdżenia po bezdrożach, chodzenia po lesie i zbieraniu grzybów i innych owoców leśnego runa, jak i do gotowania ich. 😉 Tak, obieranie grzybów czy jagód, a potem staranne ich gotowanie może być niezłą medytacją. 😀

W całym bezsensie i w całym złu tego świata, zapominamy często, jak wiele dobrego mamy wokół nas. Jak wiele pretekstów do radości czy zachwytu.

Przykład – idziesz rano do pracy, w której szczęśliwie nie ma mobbingu i jakichś „krzywych” akcji. To już duży plus dzisiaj. I nawet, gdy wstajesz o tej 5 rano, to idąc przed godziną 6 możesz podziwiać piękny wschód słońca. Całe niebo w wielu ognistych barwach. Możesz tego też nie podziwiać.

I tak dalej.

Znajdź swoje „coś”, co ma sens i cel, w tym całym oceanie pozornego bezsensu. W pewnym momencie warto przestać patrzeć na całość – na ignorancję, głupotę, brak świadomości, przemoc i tak dalej, i warto wtedy skoncentrować się na tym, na co masz realny wpływ i co dla Ciebie naprawdę ma sens.

.

Autor: Jarek Kefir

Czy zależy Ci na tym, by wartościowe informacje i demaskatorska wiedza były przekazywane dalej? Ty też możesz pomóc! A wiesz, że tylko jedna na 4000 osób odwiedzających moją stronę wspiera jej utrzymanie darowizną finansową? Jeśli cenisz moje publikacje, możesz to zmienić i wspomóc uświadamianie i docieranie z wiedzą do większej liczby ludzi! Poniżej masz informację, jak to zrobić. Dziękuję!

Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy obrazek:

2 myśli w temacie “GDY SENSU NIE MA ŻYCIE..

 1. Myślę że życie ma takie znaczenie jakie mu nadajemy.
  Podobnie z tzw przedmiotami. Nóż jest neutralny. Od nas zależy czy użyjemy go do przyrządzenia posiłku, przedłużenia funkcjonalności ciała, czy nim je zatrzymamy.
  I jeszcze z myślami uważam że jest podobnie. Nie mają znaczenia, są neutralne same w sobie, ale gdy zamiast ich używać twórczo, pozwolę im zarządzać swoim życiem, robi się nie fajnie.

 2. Moja pierwsza pasja: sport i E-sport
  druga: niebezpieczna pogoda czyli meteorologia, synoptyka i klimatologia
  trzecia: niewygodna wiedza z YouTuba i różnych książek…

  robię po drodze jeszcze wiele rzeczy ale o wiele rzadziej

  należę do ludzi którzy nigdy nie będą się nudzić…

  a co dopiero zacząć gdzieś pracować jak mnie nigdzie nie chcą…

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.