Afery

USA PRZEJMIE POLSKIE ZŁOŻA NATURALNE ZA DARMO!

USA planują odebrać nam nasze złoża naturalne!

O tym, że Polska ma niezwykle bogate złoża naturalne różnych surowców, plotki krążą od dawna. Przez lata uważano je za teorie spiskowe. Dziś na naszych oczach okazuje się, że kolejna rzekoma „teoria spiskowa” staje się prawdą.

Dla przykładu, odkryto w Polsce ogromne złoża miedzi, np w Bytomiu Odrzańskim. Polska dosłownie śpi na miedzi, która jest potrzebna korporacjom do budowy podzespołów elektronicznych. Czy wiesz, że USA chcą wydobywać polskie złoża miedzi i chcą by obniżyć u nas podatek miedziowy. Pytanie, czemu nie może robić tego masz KGHM do spółki z innymi polskimi konsorcjami? Czy to przez brak technologii, czy raczej chcą nam te złoża zawłaszczyć? I to nic nam nie płacąc, bo korporacje i banki nie płacą w Polsce ani grosza podatków?

Czy prawdą jest to, że jako kraj praktycznie nie jesteśmy niepodlegli, ale Święto Niepodległości 11 listopada świętujemy najbarwniej na świecie? Ale to byłby paradoks.

Pora zrozumieć, że zachodnie korporacje są większym zagrożeniem dla naszej suwerenności, niż Niemcy, Rosja i Chiny razem wzięte! Powinniśmy sprzeciwić się tej międzynarodowej ukrytej ręce władzy, która tak naprawdę jest tyranią nie kontrolowaną ani przez ONZ, ani przez żaden rząd? Korporacje = współczesne niewolnictwo, współczesny podbój i współczesne ludobójstwo.

Film o tym, jak USA chce zrabować nasze złoża naturalne:

.

Złoża węgla w Polsce i kwestia kopalń

Otóż nadchodzi prawdziwa rewolucja przemysłowa. Chodzi o wodór i jego spalanie. Posiada on większą wydajność od benzyny, nie powoduje emisji dwutlenku węgla do atmosfery ani innych zanieczyszczeń. Polska posiada najwięcej węgla kamiennego i brunatnego w Europie. Stale odkrywane są nowe złoża. Trwają ciągle poszukiwania nowych złóż węgla.

Możliwe, że wydobycie w polskich kopalniach zostało celowo wygaszone po 1989 roku. Po co? Ano po to, by za jakiś czas zacząć pozyskiwać nasz węgiel w celu produkcji wodoru. To samo można zrobić z naszymi zasobami gazu ziemnego, w tym tego z łupków. Prezydent Andrzej Duda już podpisał zniesienie podatku od gazu z łupków. To wszystko może zostać wykorzystane przez zagraniczne korporacje, nie płacące ani gorsze jak i ani centa podatków.

Poniżej film o wodorowej rewolucji przemysłowej:

.

Wiele wskazuje na to, że właśnie szykowany jest rozbój tysiąclecia. Być może na zawsze zostaniemy uzależnieni od woli korporacji. Poza tym Polska jest bardzo żyznym krajem, zdolnym wyżywić miliony ludzi. Nasza żywność jest eksportowana do wielu krajów świata, i to pomimo tego, że ogromne połacie gruntów to ugory i leżą odłogiem. W naszym kraju krzyżują się też szlaki drogowe i kolejowe łączące wschód z zachodem, Europę z Azją. Halford John Mackinder mówił, że:

„Kto rządzi Europą Wschodnią, panuje nad sercem kontynentu. Kto rządzi sercem kontynentu, panuje nad największą wyspą świata. Kto rządzi największą wyspą świata, panuje nad światem.”

Możliwe, że właśnie przystępujemy do rozgrywki finałowej. Od jej wyniku zależy, czy będziemy krajem suwerennym, czy też na zawsze pozostaniemy „dziadami Europy”, czyli zasobnikiem taniej siły roboczej dla korporacji.

.

Autor: Jarek Kefir

Wspieraj niezależne publikacje! Darowizny finansowe to dziś w zasadzie jedyny ratunek dla niezależnych mediów. Nie mamy innych możliwości pozostania na coraz trudniejszym rynku. Info poniżej. Dzięki!

Na konto bankowe:

Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Reklamy

7 odpowiedzi »

  1. Przypomina mi się prorocza książka Piekary „Przenajświętsza Rzeczpospolita”
    Polska za 30 lat. Myli się tylko (?) o roli kościoła i losach Izraela.

  2. Ciekawy artykuł. Więcej takich. Bardzo fajnie że cytujesz film z kanału Bald tv oraz Halford’a John’a Mackinder’a.

  3. Bardzo ciekawy artykuł. Bardzo fajnie, że cytujesz kanał Baldtv oraz amerykańskiego specjalistę od geopolityki o którym czytałem w książce ” Rzeczpospolita: Między lądem a morzem „

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.