CZY OKŁADKA „THE ECONOMIST” ZAWIERA PRZEPOWIEDNIĘ NA 2020 ROK!?

Okładka The Economist z przepowiednią na 2020 rok

The Economist to pismo z USA poświęcone sprawom polityki i ekonomii. Ponoć jest to pismo wydawane przez samych illuminatów i co roku na przełomie grudnia i stycznia zamieszcza „przepowiednię” na zaczynający się rok. Przez kilka lat z rzędu co roku internauci mieli niezłą zagwozdkę z interpretacją symboli z okładki The Economist.

W tym roku jest nieco inaczej. Okładka The Economist mająca zawierać przepowiednię na ten 2020 rok jest bardzo „surowa” i w zasadzie pozbawiona symboli, poza jednym. Na okładce jest plansza liter, przypominająca planszę z gabinetu okulisty. Okulista, oko, wzrok. Czyżby ludzie przejrzeli na oczy knowania rządzących? Czyżby zaczęli się przebudzać ze snu?

Poza tym na okładce The Economist na 2020 rok są słowa takie jak:

-Trump (Prezydent USA, czyżby wygrał wybory?)

-Brexit (czyżby wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej miało dojść do skutku?

-Tokyo (po polsku Tokio, stolica Japonii – co tam się wydarzy? Lub jaką rolę odegra Japonia? W tym roku w Japonii odbędzie się olimpiada)

-Mars (planeta i Bóg wojny – czyżby wojna?),

-Climate (po polsku klimat – czy będą jakieś zawirowania klimatyczne i pogodowe? Jakieś klęski?)

-Recession (po polsku: recesja, czyżby nastąpił krach ekonomiczny? Wielu analityków wskazuje rok 2020 jako rok, w którym dojdzie do kryzysu ekonomicznego na ogromną skalę)

-Bond (seria filmów o agencie 007)

-Vision (ten napis jest na czerwono, po polsku to wizja. Czyja wizja będzie miała decydujący wpływ na wydarzenia 2020 roku?)

-War (po polsku: wojna. Bliski Wschód? Korea? Czy gdzieś indziej?)

-AI (Artificial Inteligence – sztuczna inteligencja. Czyży uzyskała w 2020 roku samoświadomość?)

-Beethoven (znany kompozytor muzyki klasycznej, autor utworu zaadaptowanego przez Unię Europejską jako hymn, będącego wyrazem idealistycznej wizji jedności rasy ludzkiej, której hołdują demo-liberałowie)

-Biodiversity (po polsku: bioróżnorodność, powoli zanikająca na skutek skażenia przyrody i zmian klimatu)

-Raphael Warren (nazwisko amerykańskiego eksperta ds. cyber bezpieczeństwa, jego profil jest dostępny tutaj – LINK)

-Nightingale (po polsku – Słowik, gatunek ptaka. Słowik jest w czterowierszach Nostradamusa jako zwiastun wojny, kiedy zboża dojrzeją na przełomie lipca i sierpnia)

-Expo (światowa wystawa, która rozpocznie się jesienią w Dubaju. Jej hasło przewodnie to Łączenie umysłów. Może coś związanego ze sztuczną inteligencją tam wyskoczy?)

-Xpos (czyli: expose. Bądź też: Xposd czyli exposed. Po polsku uwidocznić, zdemaskować, odsłonić, obnażyć)

-Rat (po polsku szczur. 2020 rok to zgodnie z horoskopem chińskim rok Szczura. Poprzedni duży kryzys ekonomiczny też miał miejsce w roku Szczura – 2008)

-Modi i Die (Die, po polsku śmierć. Modi to indyjski premier. Niektórzy dopatrują się przepowiedni jego śmierc)

-Russia (po polsku: Rosja. Słowo to jest na samym, szarym końcu, małymi literkami. Czemu?)

-DGS BOND (Deposit guarantee schemes – systemy gwarancji depozytów i obligacje. Czyżby czas próby DGS?)

-RAT NPT (RATification of NPT? Treaty on the Non-Proliferation of Nuclear Weapons – Traktat o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej. Ratyfikacja NPT?)

-XI (Xi Jinping, czyli sekretarz komunistycznej partii Chin?)

-Gra słów: ed war d s now den, co znaczy: Edward Snoden, znany chyba wszystkim antysystemowy aktywista

-Kolory: zielony, czerwony (cyfry) i biały (plansza) to kolory flag państw islamskich.
.

Poniżej: okładka The Economist z przepowiednią na 2020 rok z podkreślonymi przez internautę wyrazami

Aby ją wyświetlić w pełnym rozmiarze, kliknij w nią.

Co jeszcze tam widzisz? 😉 Czy jest tam coś wartego uwagi?


.

Autor: Jarek Kefir

Hej, poświęć chwilę swojej uwagi na przeczytanie tego! 🙂 Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić krocie. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi, by na tym zarabiać.

Nie wprowadzam żadnych płatnych treści, takich jak prenumerata lub opłata za wybrane artykuły. Bo chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób, których jest w Polsce większość. Ale utrzymanie strony internetowej (jarek-kefir.com) na serwerze jak i nawet sama chęć ciągłego publikowania wiąże się z różnymi wyzwaniami. Np z kosztami.

Jeśli cenisz moją pracę, uważasz, że moje publikacje wniosły coś dobrego do Twojego życia, i masz taką możliwość jak i chęć, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo. To jedyne źródło utrzymania strony, ponieważ z samej pracy na etat nie utrzymałbym jej. Powód? Moja pensja jest mała, a dochody z reklam są bardzo zaniżone przez cenzurę. Oprócz tego zmagam się z uczuciem „wypalenia”, czyli wyczerpania twórczego. Mimo tego w grudniu 2019 roku napisałem 23 artykuły, a w listopadzie 2019 – 18 artykułów, plus kilkaset krótszych wpisów na Facebooku. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam szczerą nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. 🙂

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

20 myśli w temacie “CZY OKŁADKA „THE ECONOMIST” ZAWIERA PRZEPOWIEDNIĘ NA 2020 ROK!?

 1. miedzy Recession i Bond masz jest

  XPOS… czyli expose…. albo XPOSD… exposed…. czyli uwidocznić, zdemaskować, odsłonić, obnażyć….

 2. Tak na szybko to widzę jeszcze „DGS BOND”. Deposit guarantee schemes – systemy gwarancji depozytów i obligacje. Czyżby czas próby DGS? Zamiast VISION jest VISIONS. XI – listopad 2020?
  „RAT NPT” RATification of NPT? Treaty on the Non-Proliferation of Nuclear Weapons – Traktat o nierozprzestrzenianiu broni jądrowej. Ratyfikacja NPT? 😉

 3. Jeszcze kolory podkreśleń ale to wyższa szkoła jazdy, bo każdy kolor ma dziesiątki znaczeń. Chociaz właśnie w kolorach może być ukryte prawdziwe znaczenie, czy przeznaczenie.

  XI to pewnie jest Xi Jinping, czyli sekretarz generalny komunistyczneej partii Chin.
  Npt tyczy się umowy USA-Iran, aby Iran nie wzbogacał uranu.
  AI czyli pewnie przełom w technologii sztucznej inteligencji.
  Beethoven to aluzja do UE skoro to ich hymn.

  Biodiversity przeraża mnie najbardziej ,bo to albo jakieś kolejne gówno dla Grety Hujwiekto albo znowu jakieś hybrydy LGBT z jakimiś zwierzętami czy z roślinami i osoby LGBT beda się zapladniać nasionami z drzew czy chuj wie, w każdym razie będzie to znowu kolejna taka bzdura, że wiem że nie warto nawet sprawdzać co to tak naprawdę jest , bo tylko jakaś ściema i skok na hajsy.

  1. No i wielkość czcionki i nawiązanie do tablicy okulistycznej (tablicy Snellena), tablica ta bada visus, czyli ostrość wzroku (źródło Wikipedia).
   Czy to oznacza, że ludzkość będzie więcej dostrzegać, czy coraz mniej jak posuwamy się w dół? Czy coraz więcej osób będzie się budzić z pułapki mainstremowej propagandy, czy może mają plan jak wplątać w tą pułapkę coraz większą ilość osób?

   Wielkość czcionki to ważność wydarzenia, czy chronologia wydarzeń?
   Trump zlecił zabicie pustynnika więc Trump już był, zaraz głosowanie w sprawie Brexitu w UK, czy to oznacza, że następne w kolejności będzie wrzucenie informacji o AI , a potem coś związanego z Japonią? Z resztą Tokyo może mieć dużo znaczeń, nie koniecznie nawet samo miasto ani kraj Japonię, a te okultystyczne kurwy lubią takie zagadki, bo im się ciągle nudzi.

 4. Rat – 2020r.to zgodnie z horoskopem chińskim rok Szczura. Poprzedni duży kryzys ekonomiczny też miał miejsce w roku Szczura (2008).
  Vision albo może VI Sion – 6. Protokół mędrców Syjonu, w którym jest mowa o spekulacji i podnoszeniu płac przy jednoczesnym wzroście cen artykułów pierwszej potrzeby. Czyli kryzys mamy jak w banku.
  Nightingale – Florence Nightingale to była słynna angielska pielęgniarka. Nad tym słowem jest „rat”, a szczury roznoszą różne wredne bakcyle. Może chcą nam zafundować epidemię jakiejś choroby, żeby szczepionki lepiej się sprzedawały? Albo ma to związek z „Project Nightingale”, w ramach którego Google zbierał cichcem dane medyczne Amerykanów.
  Tokyo – w tym roku w Japonii odbędzie się olimpiada.
  Expo – światowa wystawa, która rozpocznie się jesienią w Dubaju. Jej hasło przewodnie : „Łączenie umysłów”. Może coś związanego ze sztuczną inteligencją tam wyskoczy?
  Modi to indyjski premier. Niektórzy dopatrują się przepowiedni jego śmierci (Modi die).
  SBI może być odczytywane jako State Bank of India, czyli wtedy mielibyśmy Indie po raz drugi.
  2020 jest w kolorach czerwonym i zielonym. Ludzie dopatrują się tu barw z flagi Iranu, ale te kolory występują na flagach wielu państw, w szczególności islamskich. Czerwień symbolizuje męstwo, a zieleń islam.
  Bond to może obligacja lub tworzenie silnych więzi.
  Warren może też być Elizabeth, która zapowiedziała udział w wyborach prezydenckich.
  Niektórzy czytają nie tylko w poziomie i doszukali się np. „kim kiss pet poison”, co interpretują jako otrucie Kima, albo „two twin winter tex”, co niby ma zapowiadać jakąś masakrę w Teksasie.

 5. Według mnie ta okładka nie zawiera żadnych przepowiedni, może co najwyżej jest próbą przewidzenia paru wydarzeń w nowym roku które od dawna są zapowiadane, każdy człowiek interesujący się polityką i wydarzeniami na świecie może coś podobnego stworzyć.

   1. Kim Dzong Un faktycznie zniknął. Ciekawe, czy to rzeczywiście nieudana operacja serca, jak głoszą plotki, czy ktoś pomógł mu zejść z tego świata. Bo raczej chłopak nie udał się w tajemnicy na liposukcję, żeby swoim wyglądem nie drażnić żyjącego w nędzy narodu.

 6. Czy „przepowiednie” z którejkolwiek okładki spełniły się w danym roku? Moim zdaniem nie.
  Kolejna rzecz mająca odciągać uwagę od rzeczy ważnych i wprowadzać niepokój.

 7. W tym roku ta okładka i przesłanie jest tak surowe i wyraziste zarazem, by ślepy mógł nawet zobaczyć. Pod koniec roku 2019 czy zaraz po sylwestrze jak się na nią patrzyło, to można było snuć domysły.
  W bieżącym czasie, spojrzenie na nią nabiera nieco innego światła.
  Na dzień 30.01.2020
  – 3.01.2020 „WAR” „Trump” – było gorąco, ale się jakoś rozeszło oficjalnie. Nie oficjalnie zobaczymy jak sprawy się będą rozwijać.
  -07.01.2020 „AI” – naukowców z Google Health opracowują algorytmy sztucznej inteligencji do walki z rakiem
  – 21.01.2020 – pierwsze medialne informacje dotyczące koronawirusa
  – 23.01.2020 „Brexit” – królowa Elżbieta II wyraziła zgodę na wejście w życie ustawy o porozumieniu ws. wystąpienia z Unii Europejskiej, która to ustaliła datę wyjścia na dzień 31.01.2020
  – 25.01.2020 „Rat” – rozpoczęcie Roku Szczura, należy dodać że bardzo ważnym elementem jest również przypisany żywioł, w tym roku to metal. Środowisko szczura to woda. W tym czasie możliwe są katastrofy ekologiczne związane z wodą.
  – 29.01.2020 „AI” ciąg dalszy – Firma Microsoft przedstawia zupełnie nową platformę sztucznej inteligencji w celu poprawy opieki zdrowotnej. Proponuje wdrożyć ją min. przeciwko koronawirusowi. Nazywa ją „AI for Good Initiative” (AI dla Dobrej Inicjatywy).
  -30.01.2020 godz. 21 – WHO ogłasza światowe zagrożenie wirusem

  Tak więc początek roku upływa pod WAR, BREXIT, AI.
  WAR w odniesieniu do globalnej schizy podawanej przez telewizornie na całym świecie, odbije się na gospodarce Chin a to przełoży się na kolejne gospodarki .
  Bill Gates jako zwolennik szczepionek i depopulacji wyskoczy z jakimś pomysłem przez WHO, że trza się szczepić. Ludzie pod presją strachu będą jeszcze za to płacić.
  Wszystko wskazuje na to, że ten wirus to broń biologiczna do rozpoczęcia chaosu.

  PS.
  Nightingale – rozdzieliłbym na „Night in gale” (nie wiem czy to poprawnie gramatycznie, ale jakoś to widzę) i być może to znak sygnał ( w burzową/wichrową noc) w odniesieniu do „Climate” bardziej mi pasuje.

  Vision – dorzuciłbym te osamotnione s – Visions – co przekładałby się na „wizje” w różnych częściach świata w nawiązaniu do wykorzystania „AI”. Być może ruszy projekty „blue beam” ?

  Takie moje wypocinki. 🙂

 8. W „okładce” jest 20 słów/ kodów/ VISION’s jawnych (czerwony) i 20 „tajemnych” (zielony (patrz GREEN BOX w kinematografii).. czyli każde słowo ma 2 znaczenia. Te jakim się MAMI ŚWIAT i te TAJEMNE znane tylko im….

  Jeden z rozczytów jest taki

  TRUMP
  BREXIT
  AI
  TOKYO
  MARS
  CLIMATE
  XI
  RECESSION
  MODI
  EXPO
  SDGS
  BOND
  BEETHOVEN

  BIODIVERSITY
  RAT
  NPT
  WARREN
  RAPHAEL
  NIGHTINGALE
  RUSSIA

  w każdym razie CELEM jest „WYZWOLENIE” przez russię CAŁEGO ŚWIATA z LUDZI…. zwłaszcza BIAŁYCH….

  czyli ZAPROWADZENIE ŚWIATOWEJ DYKTATURY BOLSZEWICKIEJ/ NAZISTOWSKIEJ/ NOACHICKIEJ/ RABINICZNEJ/ neSSary….

 9. Ja widzę BTC malejącymi literami, co może potwierdzać jego malejące znaczenie i upadek. Do tego przytulony jest COR,
  Od „c” zaś idzie po skosie do góry OR, tworząc COR, czyli może corona.
  Upadku BTC poprzez CORonawirus jesteśmy świadkami, ale może będzie odbicie i pozostanie w świadomości konsumenckiej na stałe, tak jak ktoś przypuszcza w poście powyżej.

  Tak, czy siak jakieś Uuu…sukinsyny modelują Świat, śmiejąc nam się w nasze krótkie nosy.

 10. Warto byłoby przeanalizować dane z okladki po roku. Może ten tok myślenia przydałby się do analizy okladki na 2021.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.