BLOKUJĄ KAŻDĄ INWESTYCJĘ W POLSCE! KIM SĄ I KTO ICH FINANSUJE?

Każdego roku tak zwani „aktywiści ekologiczni” blokują w Polsce kilkaset inwestycji państwowych o znaczeniu strategicznym. Zależy od nich rozwój i los naszego kraju. Kim są? Na czyje zlecenie działają? I najważniejsze: kto i jak ich finansuje? Fundacja Polska Ziemia i portal wSensie.pl przedstawiają skandalizujący film na temat tego zagadnienia. 

Z organizacjami ekologicznymi problem jest taki, że często działają na zlecenie albo innych państw, albo międzynarodowego lobby demokratyczno-liberalnego. Część ich działań finansuje Rosja, a część ludzie związani z demo-liberalną agendą tacy jak Soros. Chcą oni na przykład tego, by nasz kraj się nie rozwinął i był bardziej zależny od nich. Przykład takich destrukcyjnych działań to próba zablokowania przekopu Mierzei Wiślanej. Na tym zyskałaby i Rosja i Zachód Europy. 

Pożary czy celowe podpalenia w Australii?

Ostatnio z czołówek mediów nie schodzą apokaliptyczne pożary buszu i lasów w Australii. Czy prawdziwa jest teoria spiskowa, że ekolodzy i ich organizacje maczały w tym palce? Teoria ta głosi, że pożary w Amazonii, Afryce i w Australii były wywoływane celowo, by przykuć uwagę światowej opinii publicznej i dać argumenty na poparcie tezy globalnego ocieplenia.

Media podały, że policja w Australii zatrzymała aż 183 osoby podejrzane o wywołanie ognia. Niektórzy ludzie twierdzą, że to właśnie czynnik ludzki, a nie przyczyny naturalne wynikające ze zmian klimatu, odpowiada w głównej mierze za pożary w Australii. Takiego zdania są m.in. Craig Kelly z Liberalnej Partii Australii oraz amerykański dziennikarz Todd Starnes. Jeszcze inni uważają, że stoją za tym aktywiści globalnego ocieplenia z organizacji ekologicznych.

Kilka osób zatrzymanych w Australii było poszukiwanych w związku z podpaleniami w Grecji i w Amazonii. Czyżby demo-liberalny terror mający skłonić społeczeństwa do takich a nie innych decyzji, przybierał na sile? Czy robi się to po to, by lobbować za globalnym ociepleniem? Tego prawdopodobnie nigdy się nie dowiemy. Ale sam widziałem nagranie, na którym latający dron wyposażony w substancję łatwopalną, kamerę video i miotacz ognia dokonywał podpalenia buszu. Nagranie to krąży obecnie po Facebooku, spróbuj poszukać go w źródłach anglojęzycznych po angielsku.

Film: Amazonia podpalana z helikopterów:

.

Film: Blokują każdą inwestycję w Polsce – kim są?

 

Autor: Jarek Kefir

Hej, poświęć chwilę swojej uwagi na przeczytanie tego! 🙂 Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić krocie. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi, by na tym zarabiać.

Nie wprowadzam żadnych płatnych treści, takich jak prenumerata lub opłata za wybrane artykuły. Bo chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób, których jest w Polsce większość. Ale utrzymanie strony internetowej (jarek-kefir.com) na serwerze jak i nawet sama chęć ciągłego publikowania wiąże się z różnymi wyzwaniami. Np z kosztami.

Jeśli cenisz moją pracę, uważasz, że moje publikacje wniosły coś dobrego do Twojego życia, i masz taką możliwość jak i chęć, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo. To jedyne źródło utrzymania strony, ponieważ z samej pracy na etat nie utrzymałbym jej. Powód? Moja pensja jest mała, a dochody z reklam są bardzo zaniżone przez cenzurę. Oprócz tego zmagam się z uczuciem „wypalenia”, czyli wyczerpania twórczego. Mimo tego w grudniu 2019 roku napisałem 23 artykuły, a w listopadzie 2019 – 18 artykułów, plus kilkaset krótszych wpisów na Facebooku. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam szczerą nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. 🙂

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

3 myśli w temacie “BLOKUJĄ KAŻDĄ INWESTYCJĘ W POLSCE! KIM SĄ I KTO ICH FINANSUJE?

  1. Jeśli to jest prawda, to kraj w którym stwierdzono celowe podpalenia powinien ogłosić stan wojenny, i na bazie prawa stanu wojennego natychmiast rozstrzeliwać podpalaczy ujętych na gorącym (nomen omen) uczynku.

  2. Co do myśliwych i hodowców, to po obejrzeniu tych filmów jestem w rozterce. Zawsze byłem przeciwko dręczeniu zwierząt (rozumiem przez to zabijanie dla rozrywki), ale to jest tak, jak z nachodźcami: JAK JEST ICH ZA DUŻO,TO ZACZYNAJĄ NAM ZAGRAŻAĆ WYPARCIEM, i wprowadzenie określonych prawem regulacji jest konieczne. Tylko, że do tego powinny być powołane specjalne instytucje, takie swoiste einsatzgruppen – nie może być tak, że kasiasty pan Wacek, który chce jeszcze trochę rozepchać swoje ego zgłasza się do jakiegoś związku, otrzymuje pozwolenie na broń, idzie se na „polowanie”, siada w jakiejś altanie, czy innej ambonie sześć bezpiecznych metrów nad ziemią i rozstrzeliwuje zwierzęta, które się właśnie posilają, albo w skrajnym przerażeniu uciekają przed nagonką, kierującą je pod lufę takiego „bohatera”. Weź dzidę albo topór w łapę kutasie i idź na niedźwiedzia (nie u nas na szczęście, bo tu miśki są pod ochroną). Co do hodowców, to pozostawiam to ich sumieniu, bo nie ma co się kopać z koniem – chcesz jeden z drugim zarabiać na tych kłębkach nieszczęścia – twoja sprawa, ale hodowca, który przeznacza swoje krowy na rytualny ubój, jest takim samym skurwysynem, jak te religijne zboki, i zasługuje na taką samą pogardę cywilizowanego człowieka, jak oni. HWwD!

  3. To co piszesz w artykule jest prawdą, nasi sąsiedzi są zainteresowani tym, żeby Polska się nie rozwijała. Obecny rząd przynajmniej robi coś w tym kierunku- przekop Mierzei Wiślanej, uniezależnienie od gazu z Rosji (Polska miała najdroższy gaz w Europie podpisany przez Tuska i Pawlaka) i budowa super lotniska. O super lotnisku mówił Trzaskowski- „po co nam takie lotnisko, jeżeli mamy takie w Berlinie”. „Mamy”? To chyba Niemcy mają. Dlatego apel- nie głosujmy na takich ludzi w wyborach- to jedyna okazja, żeby ich eliminować.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.