Afery

Wirus z Chin: broń biologiczna!? Sytuacja katastrofalna, ukrywają prawdę!

Będzie konkretnie i na temat. Przez długie lata byliśmy przyzwyczajeni do tego, że kolejne epidemie wybuchały (SARS, ptasia i świńska grypa, ebola), ale równie szybko zanikały. Media siały panikę i rumor na cały świat, a w przypadku świńskiej grypy namawiały do masowych szczepień. To nas znieczuliło, zaczęliśmy bagatelizować takie informacje. Ale teraz wszystko wskazuje na to, że żarty się skończyły. Media nie tylko nie rozdmuchują za bardzo paniki. Ale wszystko wskazuje na to, że wręcz ukrywa się przed nami informacje o liczbie zarażonych, poddanych kwarantannie i ofiar śmiertelnych. Czyli teraz robi się odwrotnie – tuszuje się prawdę, bo zrobiło się bardzo gorąco.

Koronawirus z Chin jest trzy razy bardziej zaraźliwy niż grypa. Nie jest tak zaraźliwy jak odra, ale robi to wrażenie. Często mutuje, czyli dostosowuje się do zmieniających się warunków. Może przenosić się z człowieka na człowieka (drogą kropelkową, jak przeziębienie i grypa). SARSem trudno było się zarazić. Świńską grypę złapało miliony ludzi, w 2010 i 2011 szczepy A/H1N1 odpowiadały za ponad 90% przypadków grypy, ale była ona praktycznie niegroźna. Ebolą bardzo trudno się zarazić, bo nie przenosi się drogą kropelkową. Ale koronawirus 2019/nCov to już nie przelewki. Co prawda wg danych które mamy teraz, uśmierca „tylko” 1% – 5% zarażonych, ale przenosi się bardzo łatwo. Ma bardzo długi okres inkubacji. Od momentu zarażenia się do momentu wystąpienia widocznych objawów mija od 5 do 14 dni. W tym czasie jedna osoba może zarazić kilkanaście innych.

Są duże przesłanki by twierdzić, że rząd Chin (i przy okazji inne rządy) tuszuje informacje o rozmiarze epidemii. Kilka niezależnych źródeł w chińskiej służbie zdrowia podało szacunkową liczbę zarażonych na 90.000 (stan na 23 stycznia). Dziennikarze, reporterzy i zwykli ludzie kręcą filmy o tym, że zarażeni mdleją i umierają na ulicach jak i w przychodniach. Że w przychodniach i szpitalach niespecjalnie spieszą się, by zabierać z korytarzy zawinięte w prześcieradła ciała zmarłych, bo tak dużo jest pracy. Owszem, część tych omdleń i zgonów może być spowodowana zwykłą grypą, czy choćby stresem i paniką. Ale takich przypadków jest mnóstwo.

Ten artykuł jest kontynuacją mojego poprzedniego wpisu o koronawirusie z Chin. Jeśli go nie czytałeś, to zrób to koniecznie teraz. Tam podawałem wiele innych informacji o tym wirusie jak i o prawdziwym rozmiarze epidemii:
Alarmujące dane z Chin! Koronawirus jeszcze groźniejszy!

Poniżej film o sytuacji z ogarniętych epidemią koronawirusa Chin:

Nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach. Angielski na poziomie podstawowym wymagany:

.

Koronawirus z Chin: broń biologiczna?

Jest to oczywiście teoria spiskowa, a więc strefa przypuszczeń i domysłów. Istnieje kilka ważnych przesłanek by twierdzić, że koronawirus z Chin z Wuhan jest bronią biologiczną. Pierwsza opcja zakłada, że wirus ten wyciekł z laboratorium broni biologicznej o najwyższym rygorze bezpieczeństwa, gdzie pracowano nad najgorszymi typami wirusów. Zbieg okoliczności jest taki, że takie laboratorium broni biologicznej znajduje się w chińskim mieście Wuhan, gdzie doszło do pierwszych objawów.

Druga opcja to atak bronią biologiczną na Chiny. Epidemia koronawirusa wydarzyła się akurat w momencie, w którym USA zaczęły powoli wycofywać się z Bliskiego Wschodu i dogadywać się z Rosją, by zacząć osaczać Chiny. To nowa strategia geopolityczna Stanów Zjednoczonych. Kolejny zbieg okoliczności to Chiński Nowy Rok, czyli tygodniowe wakacje (tak się zbiegło w kalendarzu), które zaczęły się w piątek 23 stycznia. To najgorszy okres pod względem rozprzestrzeniania się wirusa, bo Chińczycy odbędą około 3 miliardy podróży. Ludzie wtedy masowo podróżują, odwiedzają przyjaciół i rodziny. Zakażeń na pewno masowo przybędzie.

Następny zbieg okoliczności to anomalie klimatyczne, które są obecnie na całej Ziemi. Pożary a potem powodzie w Australii, marcowa pogoda w styczniu w Europie i tak dalej. W Chinach o tej porze roku powinno być mroźnie i słonecznie, nie licząc oczywiście prowincji południowych. Tymczasem jest tam teraz temperatura dodatnia i jest pochmurno, a to idealne warunki do rozmnażania się wirusów. Wirus na pewno wpłynie na gospodarkę Chin i być może świata (nowa fala kryzysu, zapowiadana od kilku miesięcy na 2020 rok?) jak i wpłynie na wizerunek Chin. Branża turystyczna już rozłożona na łopatki, nikt do Chin nie pojedzie przynajmniej przez rok. Od Chin mogą się odwrócić zachodni inwestorzy, może zacząć uciekać zachodni kapitał. Szczególnie gdy wypłyną informacje o tuszowaniu przez rząd Chin rzeczywistego rozmiaru epidemii koronawirusa.

Ciekawe też będzie to, jak zarażenie koronawirusem będą przechodzić Europejczycy i Amerykanie, a więc rasy inne niż azjatyckie. Jeśli będą je przechodzić słabiej, łagodniej niż Chińczycy, to zaraz pojawi się teoria, że jest to wirus wyprodukowany celowo po to, by uderzyć w Azję.

Na Instagranie powstał specjalny anglojęzyczny profil „Truth about Coronavirus” (pol. „Prawda o koronawirusie”) prowadzony przez grupę studentów z Wuhan:
https://www.instagram.com/truth_about_coronavirus/

Polecam też profil „Konflikty i katastrofy światowe.” Mają tam dobry research różnych informacji:
https://www.facebook.com/konfliktyPL/

Profil „Znowu ryż” prowadzony jest przez Polaków mieszkających w Chinach. Mają oni najświeższe informacje:
https://www.facebook.com/znowuryz/

Na profilu Dr Eric Feigl-Ding’ a możesz poczytać też o tym, jak działa koronawirus z Wuhan z Chin:
https://twitter.com/DrEricDing/

Wpis ten będę na bieżąco aktualizował. Pojawią się prawdopodobnie nowe artykuły. Zaglądaj do mnie od czasu do czasu!

Autor: Jarek Kefir

Hej, poświęć chwilę swojej uwagi na przeczytanie tego! 🙂 Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić krocie. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi, by na tym zarabiać.

Nie wprowadzam żadnych płatnych treści, takich jak prenumerata lub opłata za wybrane artykuły. Bo chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób, których jest w Polsce większość. Ale utrzymanie strony internetowej (jarek-kefir.com) na serwerze jak i nawet sama chęć ciągłego publikowania wiąże się z różnymi wyzwaniami. Np z kosztami.

Jeśli cenisz moją pracę, uważasz, że moje publikacje wniosły coś dobrego do Twojego życia, i masz taką możliwość jak i chęć, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo. To jedyne źródło utrzymania strony, ponieważ z samej pracy na etat nie utrzymałbym jej. Powód? Moja pensja jest mała, a dochody z reklam są bardzo zaniżone przez cenzurę. Oprócz tego zmagam się z uczuciem „wypalenia”, czyli wyczerpania twórczego. Mimo tego w grudniu 2019 roku napisałem 23 artykuły, a w listopadzie 2019 – 18 artykułów, plus kilkaset krótszych wpisów na Facebooku. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam szczerą nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. 🙂

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Reklamy

9 odpowiedzi »

 1. Jak wskazują naukowcy z amerykańskich Narodowych Instytutów Zdrowia, istnieje szansa, że w ciągu trzech miesięcy zostanie przygotowana do testów szczepionka przeciwko koronawirusowi z Wuhan. Pomocne mogą okazać się doświadczenia dot. wirusów SARS i MERS. cóż za zaskoczenie..wirus wydostaje się z najbardziej bezpiecznego laboratorium wojskowego w Wuhan trzy miesiące po tym jak Bill Gates tworzył symulację pandemii koronawirusa, obecnie ten patogen rozprzestrzenia się na cały świat (notabene Fundacja Billa i Melindy Gatesów zorganizowała pod koniec 2019 r. badanie analizujące rozwój pandemii, w którym symulowano globalny wybuch koronawirusa. Tak się przypadkowo składa, że finansuje również grupę, która jest właścicielem patentu na śmiertelnego wirusa i pracuje nad szczepionką w celu rozwiązania kryzysu )..A amerykanie już mają prawie gotową szczepionkę.Cóż za zbieg okoliczności ! 2 pieczenie na jednym ogniu-pierwsza – wyśle się do piachu ileś tam tysięcy bogu ducha winnych ludzi a druga najbardziej smakowita-zarobi się miliardy $$$ na testowej szczepionce.Zgodnie z Event 201>
  1: Rządy, organizacje międzynarodowe i firmy powinny teraz zaplanować w jaki sposób zostaną wykorzystane podstawowe zdolności korporacyjne podczas dużej pandemii.
  2: Przemysł, rządy krajowe i organizacje międzynarodowe powinny współpracować w celu zwiększenia międzynarodowych zapasów środków medycznych i środków przeciwdziałania (MCM), aby umożliwić szybką i sprawiedliwą dystrybucję podczas poważnej pandemii.
  3: Kraje, organizacje międzynarodowe i globalne firmy transportowe powinny podczas poważnych pandemii współpracować w celu utrzymania podróży i handlu.
  4: Rządy powinny zapewnić więcej zasobów i wsparcia dla rozwoju i szybkiego wytwarzania szczepionek, środków terapeutycznych i diagnostyki, które będą potrzebne podczas ciężkiej pandemii.
  5: Globalny biznes powinien uznać ciężar ekonomiczny pandemii i walczyć o większą gotowość.
  6: Organizacje międzynarodowe powinny priorytetowo traktować zmniejszanie wpływu epidemii i pandemii na gospodarkę.
  7: Przed kolejną reakcją na pandemię rządy i sektor prywatny powinny nadać większy priorytet opracowaniu metod zwalczania błędnej informacji i dezinformacji.
  Po raz kolejny pamiętajmy, że wszystko to miało miejsce przed pierwszym udokumentowanym zgłoszeniem choroby pod koniec grudnia 2019 r. 1: Rządy, organizacje międzynarodowe i firmy powinny teraz zaplanować w jaki sposób zostaną wykorzystane podstawowe zdolności korporacyjne podczas dużej pandemii. http://www.prisonplanet.pl/…/trzy_miesiace_po_tym_jak… i jeszcze jedno – po to była przeprowadzona nowelizacja ustawy o GIS

 2. Można się ochronić przed zarażeniem prewencję czyli podniesienie odporności. Jak wiadomo są Ci , którzy chorują i są tacy , którzy są zdrowi mimo epidemii. Jeżeli ma się dobrze działający układ odpornościowy to nie ma bata. Służę radą jeśli ktoś zainteresowany jak sobie taki układzik wyhodować za niewielkie pieniądze.

  • Poprosiłbym bym tedy, jeśli łaska, o tą radę, jak to sobie można ten układzik podhodować. Z uszanowaniem Olaf.

 3. Instagram: Sorry, this page isn’t available.
  The link you followed may be broken, or the page may have been removed.

  No to już prawdy się nie dowiemy… 😉

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.