Kategoria domyślna

CZY WSPOMOŻESZ NIEZALEŻNE MEDIA W LUTYM?

Moim celem jest przekazywanie Tobie ukrywanej lub przemilczanej wiedzy dalej, by szła w świat. Chcę, by treści na mojej stronie były dostępne za darmo, dla każdego wędrowca poszukującego prawdy.

Publikuję niezależne materiały od 2009 roku, a na tej stronie (jarek-kefir.com) od kwietnia 2011 roku. Jestem więc w polskim internecie już od 11 lat. Chcę reagować szybko na wydarzenia, które dzieją się na świecie. Sam widzisz, jak wiele działo się w tym 2020 roku, choć minął zaledwie miesiąc. Te wydarzenia będą nabierały dalszego rozpędu i zawsze będę na posterunku, by je Tobie zrelacjonujować. Znajdziesz u mnie także wiele artykułów na temat duchowości, szczególnie tej gnostyckiej i z nurtu non-duality. To najbardziej racjonalne jak i najmocniej związane ze światem realnym nurty mistyczne. Choć oczywiście, ostatecznej prawdy być może nigdy nie poznamy. Jestem tego świadom. 🙂

Uruchomiłem możliwość wsparcia finansowego mojej strony. Wiadomo, że miejsce na serwerze kosztuje, inne rzeczy także. Nie utrzymałbym strony z mojej pracy na etat, bo wszyscy wiemy, jakie w Polsce są pensje. Dlatego proszę o pomoc czytelników, także Ciebie.

Od 2018 roku byt niezależnych mediów w internecie jest bardzo utrudniony. Facebook bardzo zmniejszył zasięg nie tylko niezależnym stronom, ale wszystkim stronom na świecie. Jest to związane z chciwą polityką tej korporacji, która robi co jej się podoba, jak i z ogólnym trendem cenzurowania internetu. Podobne kroki poczyniła korporacja zarządzająca wyszukiwarką Google.

Ostatnio (od stycznia 2020) Facebook kolejny raz ściął mi zasięgi wpisów. A im mniejszy zasięg wpisów, tym mniej czytelników. Jest więc trudno. Elity boją się rozprzestrzeniania się niezależnych informacji o ich przestępczych czynach, więc stąd kolejny postęp cenzury. Podobnie było z dochodami z reklam. Spadły one do tak niskiego poziomu, że musiałem je zlikwidować. To już naprawdę nie ma sensu.

Jest więc trudno. Nie wiem co dalej z moją stroną, jak zasięgi spadną ponownie. Mogę mieć problemy z jej utrzymaniem na serwerze. Kto wie, być może wróćmy do metod naszych ojców i dziadków, czyli drukowania ulotek i rozwieszania ich np na przystankach. Jak upadnie cały internet, to będziesz mógł zobaczyć moje ulotki w miejscu, w którym mieszkam. 😉

Proszę Cię więc, byś rozważył moją prośbę o wsparcie moich niezależnych mediów. Za okazaną pomoc serdecznie dziękuję.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282Na

Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Kategorie: Kategoria domyślna

3 odpowiedzi »

 1. Przyszło Ci nieść Światło w świecie, gdzie do tej pory roznoszono kiłę (czas przeszły użyty celowo). Zbyt niewygodny jesteś, żebyś sobie trzepał konkretny hajs, temu Cię odpowiednio „oprogramowali”, podobnie zresztą jak mnie. Jak przytulę wypłatę (minimalna krajowa), to coś się podziałkuję. I tak mam lepiej, bo wcześniej żyłem z renty. Cóż poradzić, okropnie „leniwy” jestem, żeby np. startować z własną działalnością gospodarczą.
  Chcesz to obejrzyj „ku pokrzepieniu serc” film, który mi się podoba (pomimo tego, że jest wulgarny): „Polskie gówno” – o idealistach, rockmanach i ich kapeli „Tranzystory”, jak właśnie próbują funkcjonować w świecie, gdzie dominuje kiła 😉 Czyli ich zderzenie z „showbizem” – film to ostry „pocisk”, satyra. Myślę, że Ci się spodoba. Jest na CDA, bezpłatnie. Wpisz w szukajce: cda 137896861.

  • Dzięki za propozycje filmowe, być może obejrzę któryś z nich z dziewczyną. 🙂

   Mariusz, nie wpłacaj mi darowizn, nie chcę Ci odbierać ciężko zarobionego chleba, którego masz mało. Niech robią to ludzie, którzy mają więcej. Sam wiem o co chodzi, u mnie zarabia się najniższą plus premie plus dodatek za dojazd do zakładu. Więc nie jest mi obcy lęk o to, czy do dziesiątego wystarczy.

   Pozdrawiam i z fartem. 🙂

   • „(…) nie chcę Ci odbierać ciężko zarobionego chleba, którego masz mało. Niech robią to ludzie, którzy mają więcej.”

    Spokojnie, to są dobrowolne wpłaty, akt swobodnej woli. Gdybym mógł przekazywać Ci środki częściej i/albo w większej ilości, to bym to czynił.
    Tymczasem żyję sobie spokojnie, bez stresu, bez kredytu, bez zobowiązań, mam czas, dużo czasu dla siebie, dla rodziny i najbliższych mi osób. Zamykam różne stare tematy i to są sprawy z poprzednich wcieleń, no muszę to napisać wprost i uaktywnić tryb ezoterycznego szura, inaczej się nie da. Takie np. ślubowania kapłańskie czy ubóstwa to nie jest temat na jedno wcielenie. Sporo się dowiedziałem od mojego nazwijmy mentora, mistrza i co najważniejsze – jest to wiedza, która działa. Z czasem znajdę sobie lepiej płatne zajęcie, kosztem czasu i swobody, coś za coś.
    Widzę że teraz masz okres w życiu/doświadczaniu, co twardo stąpasz po Ziemi, to ja zachowam milczenie i oszczędzę Ci różnych odjechanych tematów 😉

    Pozdrawiam i .. z fartem 🙂

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.