Afery

PRZERAŻAJĄCE nagrania z Chin: koronawirus sieje zniszczenie, rząd kłamie! [+18]

Epidemia koronawirusa.. O tym, że w Chinach dzieje się coś bardzo, bardzo złego, pisałem już od około 20 stycznia. Swoje trzy grosze dokładali także moi czytelnicy, jak i czytelnicy i komentatorzy innych platform internetowych. Jednak dotychczas byli oni zbywani, a im samym mówiło się, że publikują fejkowe(czyli fałszywe) nagrania i filmiki.

Mówiono im, a jakże, że sieją niepotrzebną panikę jak i hołdują spiskowej teorii dziejów. Przecież sytuacja w Chinach jest pod kontrolą, nic nam nie grozi, a rząd Chin dobrze radzi sobie z epidemią koronawiorusa, i przede wszystkim podaje prawdziwe dane na temat zachorowań i zgonów. Przecież rządy o nas dbają, a korporacje sprzedają dobrej jakości produkty, weryfikowane na wolnym rynku, w ramach liberalnego, demokratycznego państwa prawa. No i oczywiście wszystkie strony konfliktu w Syrii, od USA do Rosji, walczą tam o prawa zwykłych ludzi, a nie o surowce i strefy wpływów, Ty spiskowy oszołomie z aluminiową folią na tym zakutym od spisków łbie! 😀

Jednak teraz media jakby zaczęły puszczać pary odnośnie prawdziwych rozmiarów epidemii koronawirusa. Powoli mniejsze portale publikują prawdę, taką, jaka ona jest, bez cenzury. Te portale to m.in. GeekWeek, Twoja Pogoda, Gospodarka Morska PL, czy prorządowy portal niezalezna.pl, który opublikował niedawno wstrząsający materiał.

Powiem tyle – spiskowe hipotezy na temat epidemii koronawirusa w Chinach zaczynają się potwierdzać. Co to za czasy, żebym musiał weryfikować prawdziwość moich materiałów po tym, czy pojawiają się w oficjalnych mediach. A jednak, pojawiają się! A gdzie byliście przez ponad półtorej miesiąca, drodzy dziennikarze? Ile przez ten czas można było zrobić choćby w Polsce, by przygotować się na epidemię koronawirusa? Czyli choroby, w której około 4% przypadków to stan krytyczny, zaś 10% – 15% to stan ciężki, więc te osoby potrzebują intensywnej hospitalizacji?

Artykuł na portalu niezalezna.pl jest napisany w alarmistycznym tonie, autor duży nacisk kładzie na podejrzenia o to, że chińskie władze ukrywają prawdziwy rozmiar epidemii. Poniżej zamieszczam nagrania video przedstawiające prawdę o epidemii koronawirusa w Chinach:

Ostrzegam, nagrania są przeznaczone wyłącznie dla ludzi o silnych nerwach. Oglądasz je na własną odpowiedzialność!

.

.

.

.

.

.

.

Artykuł o którym mówię możesz przeczytać w linku poniżej:
Wstrząsające nagrania z Chin – ZOBACZ, jakie spustoszenie sieje koronawirus

Zdjęcie poniżej: chorzy na koronawirusa lub podejrzani o bycie zarażonym są umieszczani w lazaretach (umieralniach), które są tworzone gdzie popadnie – w opuszczonych budynkach, halach magazynowych, halach fabrycznych czy budowane od podstaw. Ludzie leżą na podłogach, jeden przy drugim. Nikt nie dba o to, by jeden nie zarażał drugiego. Jak przeżyje – idzie do domu, jak umrze to umrze. Selekcja naturalna:

.

Odpowiedz sobie na pytanie, czy dalej wierzysz mediom, że nic nam nie grozi i że sytuacja jest opanowana, skoro nawet w mediach są już takie przecieki?

Autor: Jarek Kefir

Hej, poświęć chwilę swojej uwagi na przeczytanie tego! 🙂 Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić krocie. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi, by na tym zarabiać.

Nie wprowadzam żadnych płatnych treści, takich jak prenumerata lub opłata za wybrane artykuły. Bo chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób, których jest w Polsce większość. Ale utrzymanie strony internetowej (jarek-kefir.com) na serwerze jak i nawet sama chęć ciągłego publikowania wiąże się z różnymi wyzwaniami. Np z kosztami.

Jeśli cenisz moją pracę, uważasz, że moje publikacje wniosły coś dobrego do Twojego życia, i masz taką możliwość jak i chęć, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo. To jedyne źródło utrzymania strony, ponieważ z samej pracy na etat nie utrzymałbym jej. Powód? Moja pensja jest mała, a dochody z reklam zostały tak bardzo zaniżone, że musiałem je usunąć, bo przestały mieć sens. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam szczerą nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. 🙂

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Reklamy

14 odpowiedzi »

 1. Na tych nagraniach widać tylko że Chiny nie są tak biedne jak to się wdrukowuje w te polskie łby 🤚

 2. Życzę zwyrodnialcom, żeby koronawirus wytrzebił ich do zera.
  Tak, by już żaden pies, ani żaden kot ,przez tych psycholi, nie cierpiał, nie umierał w przerażających katuszach.
  Ci zwyrodnialcy sadyzm, zapisany mają w genach i nie ma innego sposobu, jak broń biologiczna.
  Koronawirus powinien rozprzestrzenić się, również, na Hiszpanię . Tacy sami zwyrole.
  W ogóle powinni stworzyć hiperkoronawirus , który zabija psychopatów, zwyrodnialców i sadystów.

  • Katharos czemu tak? Nie lubisz ludzkiego gatunku, prawda? Ale przecież sama należysz do gatunku dominującego na tej planecie, czyli homo rzekomo sapiens sapiens. 😉

   • Jarku, Chińczycy, Koreańczycy, Azjaci w ogóle, to nie ludzie, ani homo sapiens.
    Hiszpanie to ludzie, ale zwyrodnialcy, lubujący się w cierpieniu żywych, czujących istot.
    Dla tych, człekokształtnych , zwyrodniałych istot, nie ma miejsca na Ziemi.

    • Katharos czy widzisz zło w lekarzach którzy pracują tam 22 godziny na dobę, potem spia 2 h na materacu i znowu robota? 200 z nich umarło w pracy, najczęściej nie z powodu wirusa, ale tego, że organizm nie wytrzymal takiego przeciążenia. Albo widzisz zło na zdjęciu, na którym lekarz zegna się z ukochaną bo jedzie na teren epidemii, i oboje płaczą?

     Zastanawiam się, skąd jest ten fenomen ubóstwienia zwierząt przy jednoczesnej nienawiści do ludzi. Przecież to ze świata zwierzęcego (demiurg / barbarzyńskie prawa natury) bierze się całe zło ludzi. Zło czyli nieświadomość.

     • Jarek, ja widzę zło w potworach, które znęcają się nad zwierzętami. Koniec ,kropka.
      Nie w chińskich lekarzach, walczących o życie. W zwyrodnialcach widzę zło. Nie wyrażam się jasno?
      I nie ma to nic wspólnego z ubóstwieniem zwierząt .
      Jeśli ktoś nie lubi zwierząt, nie ma problemu. Jednak nielubienie zwierząt, a znęcanie się nad nimi to, mimo wszystko, nie to samo, prawda?
      Nie dlatego nienawidzę zwyrodnialców, bo ubóstwiam zwierzęta, tylko nienawidzę zwyrodnialców, ponieważ mają zwyrodniałe umysły, to potwory, które krzywdzą, w potworny sposób, odczuwające ból, zarówno fizyczny, jak i psychiczny, istoty.
      Tak to wygląda.
      Zwyrodnialec to potwór i nie ma prawa chodzić po Ziemi.
      W tej kwestii zdania nie zmienię.

  • Katharos, w ludzkich ciałach różne byty inkarnowały. Owszem, są zwierzaki, które robią tutaj „trzodę” mówiąc młodzieżowym językiem, ale są też na przykład inkarnowane anioły. Wiem że to Opowieści Dziwnej Treści, od ciebie zależy – wierzysz czy nie i na kim się skupiasz, jak wiadomo – energia podąża za uwagą. Chcesz widzieć wszędzie bydło i zło, to zobaczysz. Tak to działa.

   • Mariusz, ja nie widzę zła wszędzie. Ja widzę zło w Chińczykach, Koreańczykach, Azjatach. To są zwyrodnialcy.
    Masz rację, różne byty inkarnują, jednak w Azji źli są wszyscy. Wszyscy, co do jednego. Mieli wyjątkowego pecha, że zło upodobało sobie tylko ich, tyle milionów człekokształtnych.
    W tamtym roku , w czasie ” festiwalu psów”, ktoś napisał piękne zdanie – żebyśmy wszyscy modlili się za te wszystkie zwierzęta, za wszystkie psy i koty, które giną w przerażających męczarniach, by umierały szybko.
    Nigdy tego nie zapomnę. TEGO ZDANIA. Muszą umierać w niewyobrażalnym , dla człowieka, cierpieniu, ja muszę żyć ze świadomością ich cierpienia i tym, że nic nie mogę zrobić.
    Mogę tylko się modlić, by umierały szybko………..

 3. Każdy koronawirus jest wyjątkowo zależny od działania pH! Rozwiązanie jest bardzo proste …
  Grypa, czy zakażenie jakimkolwiek koronawirusem, a nawet zwykłe przeziębienie, to zaburzenie równowagi lub rezerwy alkalicznej, innymi słowy, jest to już łagodna kwasica. Najlepszym sposobem na podniesienie pH w przypadku zagrożenia klinicznego jest wodorowęglan sodu!
  Najważniejszym czynnikiem w tworzeniu właściwego pH jest dotlenienie organizmu, ponieważ żadne odpady lub toksyny nie mogą opuścić ciała bez wcześniejszego połączenia się z tlenem. Im bardziej środowisko jest alkaiczne, tym więcej tlenu mogą otrzymać płyny ustrojowe. Tlen utlenia metaboliczne odpady o kwaśnym pH, pomagając tym samym w utrzymaniu większej alkaliczności. .

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.