Aktualności

ŚWIATOWY ŁAD ROZPADA SIĘ, SYTUACJA JEST BARDZO POWAŻNA!

Rok 2020 był od dawna przewidywany jako ciężki, a zarazem przełomowy. Coś w tym jest, bo ład światowy zaczął chwiać się w posadach i walić, na naszych oczach! Sytuacja jest już bardzo poważna, dlatego przytoczę tutaj suche fakty, nie bawiąc się za bardzo w słowne akrobacje.

Zaczynamy:

Epidemia koronawirusa staje się już pandemią globalną i praktycznie wymknęła się spod kontroli. Nie jest już możliwe jej zatrzymanie. Sytuacja w nowych ogniskach epidemicznych (Korea Południowa, Włochy, Iran) rozwija się bardzo dynamicznie. O Chinach nawet nie wspomnę, ponieważ rząd podjął decyzję o ukrywaniu nowych przypadków. Dane z Chin są już totalnie zafałszowane. Wszystko po to, by od nowa uruchomić stojącą gospodarkę. Ludzie którzy tysiącami zgłaszają się do lekarzy, są odsyłani z kwitkiem do domów i czasami właśnie w nich umierają. Praktycznie nikomu nie robi się już testów na koronawirusa, a zgony nim spowodowane nie są wliczane do statystyk. Sytuacja jest tam beznadziejna, powtarzam, BEZNADZIEJNA. Formują się nowe ogniska epidemii (Niemcy, Japonia), liczne pojedyncze przypadki notowane są w coraz to nowych krajach, nawet w maleńkim San Marino. Pojawiają się opinie, że niektóre kraje wręcz ukrywają fakt pojawienia się koronawirusa, zmuszając wszystkie media do milczenia. Nie będę pisał jakie to kraje, sytuacja jest zbyt poważna by podsycać w ten sposób panikę. Kolejni przewoźnicy zawieszają loty tym razem do Włoch. Powoli Włochy są odcinane od reszty świata, Austria robi problemy z przyjmowaniem pociągów z tego kraju. Przed chwilą Izrael totalnie odciął się od świata.

Giełdy na świecie dosłownie oszalały i spanikowały. Od trzech dni Nowy Jork i giełdy Europejskie notują duże spadki. Jest to najgorsza sytuacja od czasów pamiętnego kryzysu w 2008 roku. Globalna ekonomia się wali. Giełda w Nowym Jorku w ciągu tych kilku dni straciła wszystko to, co udało się odrobić w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Tendencja spadkowa jest wyraźnie zauważalna. Wszystko to jest związane ze strachem przed epidemią koronawirusa, jak i przed załamaniem łańcuchów dostaw z Chin.

W Syrii od kilku tygodni trwa gigantyczna ofensywa pancerna w wykonaniu rządu Syrii i Rosji, przeciwko Turcji i wspieranym przez nią terrorystom z Al Kaidy, którzy okupują część syryjskiego terytorium. Ostatnio Syria i Rosja zaczęła atakować tureckich żołnierzy którzy wspierają kurczące się terytoria okupowane przez Al Kaidę. W ostatnim ataku mogło zginąć nawet 65 tureckich żołnierzy. Erdogan, tyran i dyktator Turcji, zapowiedział przed chwilą krwawy odwet za ten atak. Nie wiadomo już, kto gra z kim i przeciwko komu w Syrii i na Bliskim Wschodzie. Izrael zaczął straszyć Turcję, wystąpił przeciwko niej. Turcja może poprosić kraje NATO o to, by wspomogły ją w walce z Syrią i Rosją. Niedawno w ataku odwetowym Turcja zaatakowała kilka rosyjskich baz w Syrii, w tym główną bazę w mieście Latakia. Jednak Turcja jest w bardzo złych stosunkach z USA, ponieważ wiele razy puszczała oczko do Rosji, jak i zakupiła rosyjskie systemy wojskowe za miliardy dolarów.

Turcja zapowiedziała, że przestaje powstrzymywać miliony uchodźców, którzy przebywają na jej terytorium, przed ruszeniem na Europę. Z pewnością czeka nas kolejna wielka inwazja ludzi ze świata islamu. A to w połączeniu z epidemią koronawirusa może tylko przyspieszyć jej rozprzestrzenianie.

.

Podsumowując: żyjemy w bardzo ciekawych czasach. Dzień 27 lutego 2020 sprawił, że sytuacja przyspieszyła jeszcze bardziej, i nie wiadomo, co się stanie dalej. Czy będzie eskalacja i totalny upadek systemu, czy raczej uda się ten upadek, który jest już nieuchronny, jakoś amortyzować.

Ja stawiam na to, że nowych wojen, poza tymi które już są, np w Syrii, już nie będzie. Że jednak świat się odmieni, i to na lepsze, tak jak to wielu już przepowiadało. Być może przepowiednia o upadku niewolniczego systemu Demiurga i nastaniu czasów globalnej świadomości okaże się prawdą. Oczywiście jest to tylko teoria i sfera domysłów. 😉 Jestem dobrej myśli. Poprzez upadek dotychczasowego, opresyjnego systemu, może nadejść przemiana. A ten zionący ducha system broni się wszelkimi sposobami, próbując do reszty zdestabilizować świat, by ten proces przemiany opóźnić lub zatrzymać.

Autor: Jarek Kefir

Hej, poświęć chwilę swojej uwagi na przeczytanie tego! 🙂 Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić krocie. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi, by na tym zarabiać.

Nie wprowadzam żadnych płatnych treści, takich jak prenumerata lub opłata za wybrane artykuły. Bo chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób, których jest w Polsce większość. Ale utrzymanie strony internetowej (jarek-kefir.com) na serwerze jak i nawet sama chęć ciągłego publikowania wiąże się z różnymi wyzwaniami. Np z kosztami.

Jeśli cenisz moją pracę, uważasz, że moje publikacje wniosły coś dobrego do Twojego życia, i masz taką możliwość jak i chęć, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo. To jedyne źródło utrzymania strony, ponieważ z samej pracy na etat nie utrzymałbym jej. Powód? Moja pensja jest mała, a dochody z reklam zostały tak bardzo zaniżone, że musiałem je usunąć, bo przestały mieć sens. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam szczerą nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. 🙂

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

9 odpowiedzi »

 1. Epidemia zostanie zatrzymana. Na razie ludzie są w szoku, w panice i strachu. Działają na oślep. To się zmieni. Nikt z nas nie chce umierać. Nie w taki sposób. Już niedługo, pewnego ranka, obudzimy się i przestaniemy liczyć na „władzę”, a zaczniemy liczyć na siebie – na siebie samych i na siebie nawzajem. Zaczniemy siebie wspierać. Odeprzemy atak mocą, która tkwi w naszych umysłach. Musimy to zrobić. Jeśli nie znajdziemy mocy, w sobie, teraz, to po nas.

 2. Allo
  Przede wszystkim styl pisowni wydaje sie dojrzaly i interesujacy.Szkoda tylko , ze nikt Ci nie placi za ten wklad w tak interesujaca literacka dzialalnosc, powiedzmy naukowa jaka jest Ezoteryka.
  Pamietaj jednak ,ze wchodzisz w nastepna faze wtajemniczenia. Jak w kazdej dzieinie zycia prawdopodobnie bedziesz sklasifikowany .Ktos czy cos da Ci nastepny stopien wtajemniczenia.
  Po tym bedziesz postrzegal swiat jeszcze inaczej jak dzisiaj. Prawdopodbnie potrzebna bedzie
  specjalnie przygotowana mikstura oparta na winie lub piwie. Potocznie mowiac bedziesz chodzic 3 dni bardzo zakrecony a nastepnie otworza ci sie oczy na nowo i bedzisz mogl zobaczyc szybkosc swiatla i dzwieku .Bardzo malo smiertelnikow posiada taka zdolnosc .To sa zalety czy przywileje.
  Teraz o nieprzyjemnej stronie psyche. Duzo ludzi nie bedzie Ciebie lubiec i nierozumiec. No coz pies ich drapal zwykle zjadacze chleba tak maja . Mozesz byc tez przesladowany na tym szczeblu wtajemnicznia lub takze byc atakowany przez tajemne oragnizacje ,sekty czy nawet panstwowe instytucje.Teraz juz czujesz o co chodzi .W przeszlosci bardzo duzo ludzi z roznych dziedzin zycia poprostu znikalo ,byli uprowadzani przez te wlasnie tajemne sily czy organizacje.
  Na koniec dodam mozliwe ,ze jest to widziane przez inne osoby w internecie takie bestie postronne o nachodzacym koncu ziemskiego cyklu. 5239 lat mniej wiecej konczy sie 30 kwietnia 2020 roku i koniunkcja planety, jowisza i saturna. Dodam jeszcze ,ze jestem zwyklym amatorem ,ktory zapomina poprawnie pisac po Polsku. Od 32 latach na emigracji jeszcze na tej samej planecie jaka jest nasza Matka Ziemia …
  Badz soba albo nie …☺
  Piter ♥

 3. –Giełdy na świecie dosłownie oszalały i spanikowały. Od trzech dni Nowy Jork i giełdy Europejskie notują duże spadki. Jest to najgorsza sytuacja od czasów pamiętnego kryzysu w 2008 roku. Globalna ekonomia się wali. Giełda w Nowym Jorku w ciągu tych kilku dni straciła wszystko to, co udało się odrobić w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Tendencja spadkowa jest wyraźnie zauważalna. Wszystko to jest związane ze strachem przed epidemią koronawirusa, jak i przed załamaniem łańcuchów dostaw z Chin.

  Jak cena akcji spadnie to dobrze dla tych co ich nie mają a mogą kupić, to znaczy że jest większa wartość pieniądza i usług, towarów ulokowanych poza giełdą, to nie kryzys tylko koniunktura !

 4. Fulford pisze co innego a ja raczej wierzę jemu. Zresztą po co ta cała panika skoro dla ludzi o normalnej odporności ten wirus nie jest groźny? Dzisiaj podali że w Polsce jest pierwszy przypadek – mężczyzna 65 lat wrócił z Niemiec. Stan jego jest dobry, przechodzi chorobę łagodnie. Po co ten cały cyrk? Fulford cytuje słowa gubernatora regiony Veneta we Włoszech gdzie jest epidemia koronawirusa: „80% wszystkich chorych ludzi leczy się sama, 15% potrzebuje leków, a 5% hospitalizacji. Wszystkie z 17 osób które zmarły miały duże problemy zdrowotne. Żadna zdrowa osoba, która zachorowała z powodu koronawirusa nie zmarła. To jest bezpodstawny alarm. Na początku reagowano jak reagowano bo brak był informacji o tym wirusie. Jednak po zobaczeniu jak sytuacja wygląda te informacje są wyolbrzymione”. 16.02. korporacja USA miała spłacić kolejną ratę długów. Nie zrobili tego, a więc de facto USA zbankrutowało. Dlatego to USA wywołało ten cały cyrk. Wszystko na to wskazuje. Najprawdopodobniej chodzi właśnie o to, aby doprowadzić do upadku obecny system finansowy, a to spowoduje że długi będą musiały zostać anulowane, co sprawi że ludzkość zostanie uwolniona z niewoli ekonomicznej,w której tkwimy. A tkwimy co najmniej od początku XX w. gdy rodzina Rothschildów opanowała giełdy i banki centralne.
  Ja tam jestem dobrej myśli. Niech się wali. A ci co mają oszczędności lepiej niech kupują złoto, bo inflacja niedługo może zacząć szaleć.

 5. Wydaje mi się, że przepowiednie różnych genialnych Jasnowidzów spełnią się, tylko potrzeba do tego silnej władzy pewnych ludzi: Nostradamus (wyjątek), Baba Wanga, Jackowski, Ossowiecki, oraz ktoś jeszcze…

  • Jeszcze Klimuszko – przepowiedział kilka rzeczy, które się sprawdziły.

   Mówił też, że wielka fala zaleje Zachodnią Europę, a Polska i nasze kraje ocaleją. Czy falę można interpretować jako koronawirusa? Tam infekcji jest bardzo dużo (mówił, że cały but włosi znajdzie się pod wodą), a Słowianie wydają się być odporni na koronawirusa.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.