Banki i tajna władza

CZY PiS WPROWADZI STAN WOJENNY Z POWODU KORONAWIRUSA!?

Wpis ten będzie krótki i na temat, bo sytuacja na świecie staje się coraz bardziej „poważna.” Nie będę tutaj owijał w bawełnę, ja mogę przedstawić Ci to wszystko tak, jak jest w rzeczywistości, bez cenzury. I zrobię to.

Justyna Socha ze Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach „Stop NOP” i posłanka Kukiz ’15 pisze o nocnym posiedzeniu sejmu. Uchwalono na nim ustawę nazywaną „Stanem wojennym plus.” Ustawa ta rozszerza kompetencje Głównego Inspektoratu Sanitarnego, daje mu nowe uprawnienia i przywileje.

Artykuł 44a. 1. tej ustawy mówi:

„Jeżeli użycie innych sił i środków jest niemożliwe lub może okazać się niewystarczające, Minister Obrony Narodowej może przekazać do dyspozycji Głównego Inspektora Sanitarnego lub wojewody, na którego obszarze podejmowane są działania związane ze stanem zagrożenia epidemicznego, stanem epidemii albo w razie niebezpieczeństwa szerzenia się zakażenia lub choroby zakaźnej, które może stanowić zagrożenie dla zdrowia publicznego, w szczególności wystąpienia choroby szczególnie niebezpiecznej lub wysoce zakaźnej, pododdziały lub oddziały Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, wraz ze skierowaniem ich do wykonywania zadań z tym związanych.”

Do wspomagania zwalczania epidemii jest też szykowana armia, jak twierdzi Ministerstwo Obrony Narodowej:

„Dowództwo Operacyjne Rodzajów Sił Zbrojnych jest przygotowane na wdrożenie planów wsparcia administracji publicznej zgodnie z Planem Zarządzania Kryzysowego Resortu Obrony Narodowej (PZK RON), który jest załącznikiem do Krajowego Planu Zarządzania Kryzysowego. Przedstawia on zasady działania jednostek wojskowej służby zdrowia ze szczególnym uwzględnieniem jednostek pionu sanitarno-epidemiologicznego, osłony przeciwepidemicznej i osłony przeciwepizootycznej w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskie. Określa również kierunki współdziałania służb cywilnych i Sił Zbrojnych RP w przypadku naturalnych ognisk epidemicznych chorób zakaźnych o wymiarze katastroficznym, a także w odpowiedzi na atak terrorystyczny z użyciem broni masowego rażenia.”

.

Kolejną sprawą podjętą w tej ustawie jest też możliwość wprowadzenia obostrzeń typowych dla stanu wojennego, ale bez oficjalnego jego ogłaszania. Co to oznacza w praktyce? Ano to, że różnego rodzaju wolności i swobody typowe dla państwa liberalno-demokratycznego, z których korzystały na ogół elity (bo dla zwykłych ludzi była minimalna krajowa i kop w dupę), zostaną zawieszone, ale stan wojenny nie zostanie ogłoszony. Tak naprawdę taka sytuacja oznacza, że budzimy się w państwie autorytarnym. Bo jak inaczej nazwać sytuację, gdy nie ma ogłoszonego stanu wojennego, ale swobody obywatelskie zostają zniesione?

Od dawna pisałem, że PiS tylko czeka na moment światowego kryzysu, by wziąć sytuację w kraju za przysłowiową mordę. Ta sytuacja z epidemią koronawirusa i galopującym coraz szybciej kryzysem gospodarczym wywołanym przez ten wirus, spadła polskiemu rządowi jak z nieba. Oni przecież tylko na to czekali. Moje przewidywania kolejny raz się sprawdziły. W sytuacji epidemii globalnej, olbrzymiego kryzysu gospodarczego, zamknięcia granic, kwarantann, kordonów sanitarnych i tak dalej, będzie można podjąć radykalne działania. Gdyż wtedy nie będzie nadzoru różnych Merkelów, Macronów, Brukseli, a męty i degeneraci tacy jak Soros będą zajęci ratowaniem swoich tyłków. Nikogo nie będzie obchodziła polska demokracja czy też okupowane przez UBeków i ich potomków polskie sądownictwo.

.

Ponoć:

„Każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją. Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa.”

Ale zastanówmy się: wobec kogo to prawo było niesprawiedliwe? Wobec

zwykłych obywateli. Biznes, korporacje i klasa średnia (10% społeczeństwa) miały raj na Ziemi, zbudowany na krwawicy ciężko pracującej reszty społeczeństwa. Rozkradli majątek narodowy, pozamykali zakłady pracy, zrobili z naszego kraju montownię i magazynownię różnych dziadostw dla Zachodu, jak i zasobnik taniej siły roboczej. Zrobili z nas upodlonych i upokorzonych dziadów, tyrających za grosze na ich majątki, jak i na bogactwo Zachodu. Więc społeczeństwa się zemściły i wybrały do władzy jawnych narodowych socjalistów (Słowacja), lub niejawnych narodowych socjalistów (Polska, Węgry itp).

A oni docisną śrubę liberalnemu lewactwu, i to bardzo mocno. Nadchodzi sądny dzień dla unijnej liberalnej lewicy. Tej hydrze zostanie poderżnięte gardło. Jak jest koronawirus to można przepchnąć wszystko. Bo o to w tym chodzi, a nie o żadną epidemię, w końcu Europejczycy chorują na to łagodniej niż Azjaci. Co nie oznacza, że należy tę epidemię bagatelizować – to zupełnie inny temat. Nie jestem zwolennikiem scenariusza apokaliptycznego, często promowanego przez tych, którzy bardziej cenią Rosję, niż naszą Ojczyznę, Polskę. Jeśli PiS dobrze rozegra najbliższe lata, to mamy szansę wybić się na większą suwerenność. Obecnie polski rząd ma jeszcze związane ręce przez liberałów, Unię Europejską, wpływy Berlina, Moskwy i przez międzynarodową finansjerę. Ale to dobiega już końca, ponieważ system się wali. Ponieważ nadchodzi operacja ostateczna rozgrywka.

Pamiętaj twarze, imiona, nazwiska i adresy zdrajców Ojczyzny. Wkrótce odpowiedzą za swoje zbrodnie. Nadchodzi czas zemsty i odwetu. Będzie to odwet surowy, srogi i straszliwy, ale w pełni zasłużony i przede wszystkim sprawiedliwy. Od naszej postawy też zależy, jak to się wszystko potoczy.

Autor: Jarek Kefir

Hej, poświęć chwilę swojej uwagi na przeczytanie tego! 🙂 Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić krocie. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi, by na tym zarabiać.

Nie wprowadzam żadnych płatnych treści, takich jak prenumerata lub opłata za wybrane artykuły. Bo chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób, których jest w Polsce większość. Ale utrzymanie strony internetowej (jarek-kefir.com) na serwerze jak i nawet sama chęć ciągłego publikowania wiąże się z różnymi wyzwaniami. Np z kosztami.

Jeśli cenisz moją pracę, uważasz, że moje publikacje wniosły coś dobrego do Twojego życia, i masz taką możliwość jak i chęć, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo. To jedyne źródło utrzymania strony, ponieważ z samej pracy na etat nie utrzymałbym jej. Powód? Moja pensja jest mała, a dochody z reklam zostały tak bardzo zaniżone, że musiałem je usunąć, bo przestały mieć sens. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam szczerą nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. 🙂

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Reklamy

6 odpowiedzi »

  1. Żona wróciła wczoraj z Nepalu, na wszystkich lotniskach spokój, żadnych kontroli. W Nepalu dzieci latają w takich najtańszych maseczkach i bawią sie w epidemię. U mnie na wsi też zero paniki, sklepy pełne towaru. Sąsiedzi uśmiechnięci i zadowoleni. Jak zapuka do drzwi jakiś głupek co nas będzie chciał zaszczepić to niech se szczepi, będzie większa beka na najbliższej imprezie :). Ciekawe co tam wstrzykną, benzynę, szpyrytus, nanoroboty co nas w zombi zamienią? A może po prostu wodę fizjologiczna pobraną z jakiejś fikusnej mondrze opisanej fiolki. Nastanie nowy dzień i życie potoczy się dalejjjj. Dobregoo i szczęśliwego życia życzę wszystkim żyjącym a tym co kombinują jak trzymac władzę zyczę żeby chociaż frajdę z tego mieli. Buziaki.

  2. Ja się nie dam zaszczepić.
    Jeśli jednak koronawirus pozwoli nam się uniezależnić od Macronów Masonów, to jestem za .

  3. Oby to była prawda z tymi zdrajcami, bo jak na razie żaden nie siedzi i za nic nie odpowiedział. Jak dla mnie to trwa wciąż układ – my nie ruszamy waszych, a wy naszych. I nie wierzę, że PiS coś zmieni. Jak na razie PiS działa pod dyktando korporacji i oddaje nasze ogromne złoża obcym. Tu jest świetny apel do narodu Dariusza Budziszewskiego ze strony społecznej na komisji sejmowej ds. złóż. Pokazuje on, że dużo już jest ludzi obudzonych i wiedzą o zdradzieckich (nie)rządach, o chemikaliach rozpylanych na niebie i wielu innych rzeczach. Naród nie jest aż tak głupi jak się tym wszystkim politykierom wydaje. https://www.youtube.com/watch?v=o7VHjXK3YoU -apel do Polaków od 3:45

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.