DLA ZWOLENNIKÓW SZCZEPIEŃ. CZY TO WAM PRZEMÓWI DO ROZSĄDKU!?

Proponuję dziś krótką notkę odnośnie tego, na jakie choroby jesteśmy szczepieni, a na jakie nie. Wpis ten pojawił się na mojej tablicy na Facebooku i nie wiem, kto jest jego pomysłodawcą. Został on przerobiony technicznie i stylistycznie przeze mnie. Ale zacznijmy:

Jesteśmy niezaszczepieni przeciwko:

A:

Acinetobacter African sleeping sickness (African trypanosomiasis) Trypanosoma brucei AIDS Amebiasis Angiostrongyliasis Angiostrongylus Anisakiasis Anisakis Arcanobacterium haemolyticum infection Argentine hemorrhagic fever Junin virus Ascariasis Aspergillosis Astrovirus infection

B:

Babesiosis Bacillus cereus infection Bacterial pneumonia (multiple bacteria) Bacterial vaginosis Bacteroides infection Balantidiasis Bartonellosis Baylisascaris infection Baylisascaris species BK virus infection BK virus Black piedra Blastocystosis Blastomycosis Bolivian hemorrhagic fever Machupo virus Botulism Brazilian hemorrhagic fever Brucellosis Bubonic plague Burkholderia infection

C:

Calicivirus infection (Norovirus and Sapovirus) Campylobacteriosis Candidiasis (Moniliasis; Thrush) usually Candida albicans and other Candida species Capillariasis Intestinal disease by Capillaria philippinensis, hepatic disease by Capillaria hepatica and pulmonary disease by Capillaria aerophila Carrion´s disease Bartonella bacilliformis Cat-scratch disease Bartonella henselae Cellulitis usually Group A Streptococcus and Staphylococcus Chagas Disease (American trypanosomiasis) Trypanosoma cruzi Chancroid Haemophilus ducreyi Chikungunya Alphavirus Chlamydia Chlamydia trachomatis Chlamydophila pneumoniae infection (Taiwan acute respiratory agent or TWAR) Chlamydophila pneumoniae Cholera Vibrio cholerae Chromoblastomycosis usually Fonsecaea pedrosoi Chytridiomycosis Batrachochytrium dendrabatidis Clonorchiasis Clonorchis sinensis Clostridium difficile colitis Clostridium difficile Coccidioidomycosis Coccidioides immitis and Coccidioides posadasii Colorado tick fever (CTF) Colorado tick fever virus (CTFV) Common cold (Acute viral rhinopharyngitis; Acute coryza) usually rhinoviruses and coronaviruses Creutzfeldt–Jakob disease (CJD) PRNP Crimean-Congo hemorrhagic fever (CCHF) Crimean-Congo hemorrhagic fever virus Cryptococcosis Cryptococcus neoformans Cryptosporidiosis Cryptosporidium species Cutaneous larva migrans (CLM) usually Ancylostoma braziliense; multiple other parasites Cyclosporiasis Cyclospora cayetanensis Cysticercosis Taenia solium Cytomegalovirus infection Cytomegalovirus

To tylko litery od A do C, spośród chorób na które nie jesteśmy szczepieni i jakoś żyjemy. Do tego dochodzi ponad 1000 kolejnych znanych chorób zakaźnych spod liter od D do Z Doliczyć trzeba wiele jeszcze nieznanych nauce patogenów, z którymi mierzymy się na co dzień. Dla przykładu: trąd. Dlaczego nie boisz się trądu?

Jak myślisz, dlaczego wciąż żyjesz? Podpowiedź jest na obrazku poniżej:

.

Noo brawo, Einsteinie, w końcu na to wpadłeś! To Twój układ odpornościowy (immunologiczny), o który można dbać lub nie dbać! 😀

Autor: Jarek Kefir

Hej, poświęć chwilę swojej uwagi na przeczytanie tego! 🙂 Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić krocie. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi, by na tym zarabiać.

Nie wprowadzam żadnych płatnych treści, takich jak prenumerata lub opłata za wybrane artykuły. Bo chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób, których jest w Polsce większość. Ale utrzymanie strony internetowej (jarek-kefir.com) na serwerze jak i nawet sama chęć ciągłego publikowania wiąże się z różnymi wyzwaniami. Np z kosztami.

Jeśli cenisz moją pracę, uważasz, że moje publikacje wniosły coś dobrego do Twojego życia, i masz taką możliwość jak i chęć, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo. To jedyne źródło utrzymania strony, ponieważ z samej pracy na etat nie utrzymałbym jej. Powód? Moja pensja jest mała, a dochody z reklam zostały tak bardzo zaniżone, że musiałem je usunąć, bo przestały mieć sens. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam szczerą nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. 🙂

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

4 myśli w temacie “DLA ZWOLENNIKÓW SZCZEPIEŃ. CZY TO WAM PRZEMÓWI DO ROZSĄDKU!?

   1. Bardzo proszę, w skrócie

    2010 – Bill Ryan przedstawia wyniki planu, o którym dowiedział się po raz pierwszy dzięki zeznaniom byłego wojskowego, uczestnika tajnego spotkania City of Londyn w 06.2005 roku. Poniżej zaprezentuje jego uzyskaną wiedzę na ten temat:

    Spotkanie liczyło 25-30 osób należących do Masonerii zarówno władze kościoła jak i szef policji oraz znani i prominentni obywatele. Debatowali nad planem- który był nakreślony w przeszłości i mieli go wdrożyć, choć wydaje się iż nie był realizowany po ich myśli. Był to projekt „Anglosaska misja” której celem ma być redukcja populacji. W tym celu miano spowodować wojnę na środkowym Wschodzie której celem miało być wprowadzenie większej kontroli nad populacją (jest to jedne z głównych założeń Nowego Porządku Świata- NWO). Zapalnikiem w konflikcie miał być Izrael, by swoją agresje i potencjał militarny (z arsenałem nuklearnym) miał uderzyć na Iran. ten w następstwie miał odpowiedzieć (może do tego miały dołączyć się Chiny i tak miała powstać kontrolowana wojna nuklearna. Redukcja populacji w regionie znaczna, a i w następstwie tych wydarzeń zwiększona kontrola populacji powodowana strachem wydarzeń (taki WTC i wojna terroryzmem z zmniejszeniem swobód obywatelskich tylko na skale globalną).

    Drugim etapem planu miał był atak na Chiny bronią biologiczną. Wydaje się że miano użyć coś na bazie przeziębienia (grypy) „Chiny dostaną przeziębienia„- co faktycznie jest przez ostatnie lata w modzie. Pierwszy i drugi etap ma być przyczyną do wywołania prawdziwej III Wojny Światowej, dzięki czemu użycie broni atomowej już na dużą skale spowoduje hurtem redukcje populacji szacunkowo coś koło 50 %.
    Owe wydarzenia zdaje się, starają się tak przeprowadzać aby synchronizować je w czasie z pewnymi nieokreślonymi wydarzeniami. Zgadzam się z przypuszczeniami Billa, iż chodzi tu o wykorzystanie proroctw czy też przypuszczeń (jak Armagedon Biblijny, przesunięcie biegunów czy też Planeta X), w którym to owa świta zdaje się wierzyć, iż suma sumarum nadchodzi „geofizyczne zdarzenie” (mające mieć miejsce w 2012 r.) które ma być cykliczne geofizyczne zdarzenie powtarzane co 11 500 lat. (Informacje te potwierdziło sporo osób m.in. Leo Zagami, czy Bill Cooper). To własnie prowokacja wojny da przygotowanie i kontrolę do odbudowania świata po kataklizmie – Nowy Świat – Nowy Porządek Świata.
    youtube logo PL – Misja Anglosaksońska, wytłumaczona przez Billa Ryana (Luty 2010)
    30.08.2007 – Bombowiec B-52 przeleciał pół Ameryki dokładniej lecąc z Bazy Lotniczej Minot do bazy Lotniczej Barksdale w Luizjanie z sześcioma uzbrojonymi pociskami Cruise. Niby nic nadzwyczajnego ale grupa animowych inwestorów postawiła 2 mld $, że giełda zawaliłaby sie o 50% przed 21.09..2007 r. Gdyby to się stało (a najpewniej przy kraksie samolotu) owi poinformowani wygraliby 4,5 mld $. To świadczy o grupie która bez żadnych emocji kalkuluje zyski, nawet kosztem zniszczenia pół ameryki bronią atomową. (patrz np. Jak o mały włos USA nie wysadziła się w powietrze).
    Powered by wordads.co
    Seen ad many times
    Not relevant
    Offensive
    Covers content
    Broken
    REPORT THIS AD
    Oczywiście 2012 minął bez żadnych ekscesów w postaci „geofizycznych zdarzeń na skalę światową”. I całe szczęście. Nie bądźmy jednak aż tak sceptyczni do tych rewelacji – szufladkując je jako fikcje literacka, albo w najlepszym razie pomysły pomyleńców. Dlaczego? Ponieważ zarówno próby konfliktów międzynarodowych z wojną z Iranem na czele proklamują w kolejce po Izraelu również USA – i to są fakty, Użycie słów III Wojny światowej są coraz bliższe niż nam się wydaje (patrz Ukraine & WW3 (napisy PL) czy choćby Władimir Żyrinowski o zniszczeniu Polski! Szok [12.08.2014]. Próbę (lub idee użycia) broni biologicznej (patrz Choroby zakaźne wykorzystywane jako broń?, czy też generalną pandemii grypy (a dokładniej świńskiej grypy) przecież naprawdę już mieliśmy (patrz Jane Burgermeister ujawnia prawdę o pandemii, biznesie i depopulacji).
    Teraz – pisząc ten artykuł (08.2014 r.) mamy zagrożenie wirusem Eboli. Niestety dowodów ambicji realizacji takich założeń mały aż nadto. Bomba cyka… Pociesza mnie wszakże fakt, iż plany tak skrupulatnie i ambitnie , a zarazem tak mroczne w swej naturze mogą nie wyjść. I tym się cieszmy. Bo jeżeli znajdzie się dowód prawdziwości tych słów – Misji anglosaskiej- to już nikt nie będzie pisał- a nie mówiłem…, będzie to nie istotne.

 1. kochani bracia i siostry, błagam wysłuchajcie tej mądrej Pani, bardzo Was proszę. Mistrz Nelly mówi, że sami podążamy drogą ciemności. Dzięki jej międzygalaktycznej uprzejmości stosujmy codziennie mądrości, których możemy się wszyscy nauczyć.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.