KORONAWIRUS TO BROŃ BIOLOGICZNA! SĄ DOWODY!

Wprost szokujące informacje przychodzą do mnie z powodu epidemii koronawirusa SARS-CoV-2. Donald Trump oskarżył Chiny o rozpoczęcie pandemii koronawirusa, na co w odpowiedzi rząd Chin stwierdził, że to wojsko USA przyniosło do miasta Wuhan koronawirusa i rozpoczęło tę pandemię. Mamy więc potwierdzenie od czynników oficjalnych, że wirus ten jest bronią biologiczną. Niektórzy twierdzą, że epidemia jest fałszywa (to niemożliwe w dobie smartfonów i mobilnego internetu), lub że koronawirus nie jest groźniejszy niż zwykła grypa, a rządy celowo napędzają panikę. To też nie jest możliwe, bo grypa ma o kilkaset do kilku tysięcy procent niższą śmiertelność i nie powoduje tylu ciężkich i krytycznych przypadków.

Ja uważam, że wirus ten jest bronią biologiczną, ale postraszenie Chin im nie wyszło, bo zaraza rozlazła się po całym świecie i wirus zmutował. Nie wiadomo z czym tak naprawdę mamy do czynienia. Ponieważ po pierwsze, wirus jest nowy, mało poznany i wciąż mutuje. We Włoszech przybrał groźniejszą formę niż w Chinach. Po drugie, rządy starają się zapobiegać panice i tuszują rzeczywiste rozmiary epidemii. Wystarczą odpowiednie kontakty i znajomości w służbie zdrowia, by zweryfikować modną wśród antysystemowców plotkę, że koronawirus jest jak zwykła grypa.

Koronawirus, teoria spisku i doktryna szoku

Z drugiej strony, prawdą jest to, że rządy wykorzystają tę okazję po to, by wdrożyć założenia Doktryny Szoku. Społeczeństwo sterroryzowane i zastraszone jakimś wielkim zagrożeniem zgodzi się na wszystko, albo na wiele, i rządzący to wiedzą. Zostanie wprowadzone nowe, autorytarne prawo o konserwatywnym charakterze. Elita porozumiała się co do tego, że cała ta liberalna wolna amerykanka zagroziła ładowi społecznemu i sprawiła, że ludzie stali się trudni do kontroli. Więc elita od kilku lat rozpoczęła operację wycofywania doktryn liberalnych i lewicowych. Nowy porządek świata będzie miał prawicowy i konserwatywny charakter, bo tylko tak można zapewnić spójność społeczeństwa jak i można skutecznie trzymać ludzi za buzie. Specjalnie więc doprowadzono lewackie szaleństwo wręcz do kuriozum, by ludzie tego lewactwa znienawidzili i zgodzili się na nowe, twarde konserwatywne prawo. W rezultacie nikt za liberalną demokracją, oprócz części klasy średniej, płakał nie będzie.

Prawdą jest też to, że wśród korporacji farmaceutycznych trwa istny wyścig o to, kto pierwszy opatentuje szczepionkę na koronawirusa. Kto pierwszy ten lepszy, rządy od razu zamówią ogromne partie tego towaru. Szczepionki te nie będą miały do końca poznanych skutków ubocznych, ponieważ ich wprowadzaniu na rynek towarzyszy ogromny pośpiech. Nie wiadomo, jakie będą niepożądane odczyny poszczepienne. Będzie to jak gra w rosyjską ruletkę nie z jednym nabojem, ale z dwoma a nawet z trzema nabojami.

Więc nie zaprzeczam, że rządy wykorzystają to do niecnych celów, a chciwe korporacje farmaceutyczne będą chciały zarobić na szczepionce. Ale nie zaprzeczam też, że koronawirus rzeczywiście jest groźny. Nie wiadomo jak sytuacja na świecie się rozwinie. Wszyscy powinniśmy podjąć środki zaradcze, dbać o higienę i w miarę możliwości zostać w domu.

A teraz zapraszam Cię na niesamowity film – koronawirus bronią biologiczną?

Ewa Pawela mówi, że mamy do czynienia z prawdziwą wolną informacyjną. Doniesienia wzajemnie się wykluczają. Jedna niezależna hipoteza (koronawirus jako broń biologiczna) wyklucza się z drugą niezależną hipotezą (koronawirus jako zwykła grypa i rządy napędzające panikę w swoich niecnych celach). Obie hipotezy funkcjonują w środowiskach antysystemowych i są publikowane przez niezależne media.

Uważam, że koronawirus nie jest jak zwykła grypa (prosta statystyka i matematyka to wykluczają), ale faktem jest też to, że ta epidemia spadła rządom jak z nieba i że na pewno ją wykorzystają. Poza tym agenci wpływu ich trolle mogą rozpowszechniać plotki, że koronawirus jest niegroźny po to, by było jak najwięcej zarażeń i by zdestabilizować sytuację w naszym kraju. Polska od dawna jest na celowniku wywiadów różnych krajów, nasza Ojczyzna stoi kością w gardle wielu potęgom.

.

Poniżej masz materiały o epidemii koronawirusa – przeczytaj je koniecznie, jest tam dużo cennych danych, nie zawartych w tym artykule!

Jak groźny jest koronawirus? Tu masz odpowiedź!

Koronawirus: jak sie chronić? Sprawdzone metody!

Nowe dane o groźności koronawirusa

Jak poznać czy jesteś chory na koronawirusa?

Zalecenia lekarzy odnośnie epidemii koronawirusa: zostań w domu!

UDOSTĘPNIJ TEN MATERIAŁ NA SWOIM PROFILU, NIECH INNI TEŻ O TYM WIEDZĄ!

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam żadnych płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

10 myśli w temacie “KORONAWIRUS TO BROŃ BIOLOGICZNA! SĄ DOWODY!

 1. Jakie są konsekwencje szczepionek to tutaj
  whale.to/vaccine/sf1.html
  Bacowy to wrzucił w poprzednim artykule.

 2. Tylko nie NTV 😀 Oni wierzą w kosmitów w kształcie wielkich hot-dog’ów, do tego przeprowadzają wywiady nawet z ludźmi, którzy twierdzą, że są galaktycznymi podróżnikami i mają jakieś zdolności komunikacji z najważniejszymi istotami we wszechświecie 😀 ten kanał NTV to jest jakaś agenturalna parodia, która skupia w sobie nie logicznie myślących, tylko poschizowanych ludzi. Szczerze, to prędzej bym włączył TVN niż tych świrów.
  Wiadomo, że czasem muszą dla niepoznaki zaprosić kogoś sensownego, ale w większości to skupisko oszołomów moim zdaniem.
  To tylko moja opinia w ich temacie a kiedyś sporo ich filmów obejrzałem, potem już tylko coraz bardziej byłem zszokowany, jakie to jest gniazdo oszołomów tam 😛

 3. A cholera wie, co to jest. Gdyby Chiny w grudniu zamknęły granice, to tego czegoś już by nie było.
  A tak, „władza” , może teraz zrobić , co zechce. Wprowadzić stan wyjątkowy, zlikwidować gotówkę dla dobra ludzkości, chipy nam zainstalować, również, tylko i wyłącznie, dla naszego dobra, wygonić z naszego mieszkania, by przejąć je z sobie wiadomego względu i co tam jeszcze wymyślą.
  Zasada, no i wprowadzić obowiązkowe szczepienia, a wtedy czeka nas to, co żołnierzy w artykule o hiszpance .
  Niektórym korona spadła na głowę z nieba .
  Nawet, jeśli epidemia wygaśnie, media mogą siać panikę tak długo, jak będzie trzeba.
  W końcu tych zarażonych, a tym bardziej denatów, nigdy nie zobaczymy.
  A sami raczej się nie ujawnią, szczególnie ci z kostnicy 🤮

 4. https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,ile-testow-na-koronawirusa-wykonuje-sie-w-roznych-krajach-,artykul,20645172.html

  Łapaj Jarek. Wiem, że onet i w ogóle ale ciekawe wnioski można wyciągnąć. Ilość testów na koronawirusa na milion mieszkańców vs ilość zachorowań i zgonów. Wychodzi na to, że w Korei wykonują bardzo dużo testów i wykrywają nawet te niewidoczne przypadki. Stąd śmiertelność to 0,7%. Włochy z kolei nie mają pewnie tylu testów albo chorych jest już tak dużo, że nie ma odpowiedniej ilości lekarzy i pielęgniarek do ogarnięcia takiej ilości testów w ciągu doby.
  Więc wychodzi na to, że z jednej strony śmiertelność jest niższa, a z drugiej strony, Włochy mają kilkadziesiąt tysięcy osób z koronawirusem, które chodzą po kraju i nie wiedzą, że mają wirusa.
  Może o to chodzi z zamknięciem Włoch, ale nie chcą straszyć mieszkańców (żeby jeden drugiego nie pozabijał jak ten kichnie). Czyli jak zamykają kraj, to znaczy, że chorych jest znacznie więcej niż testów i ludzi, którzy są zdolni te testy przeprowadzać w miarę szybko i bezpiecznie. Co nie oznacza, że wirus jest niegroźny… Przy populacji Włoch, jeżeli cały kraj by się zaraził w rok, to 420 tysięcy osób umrze przy umieralności 0,7%. U nas byłoby to 266 tysięcy. Dodać do tego 400 tysięcy, które umierają rocznie to daje nam 666 tysięcy. Wątpię, że ludzie będą rodzić dzieci, skoro krąży wirus, który sprawi, że sami nie zobaczą swoich wnuków. Wątpię też, że ludzie będą płacić składki emerytalne skoro długość życia to jedna choroba przewlekła + wirus lub max 70 lat. Ogólnie to jeżeli wirus zostanie to zawali się system emerytalny, bo ludzie się zbuntują skoro i tak szanse na przeżycie poza wiek emerytalny maleją drastycznie. Do tego nikt nie będzie chciał być biednym i każdy będzie chciał odżywiać się naturalnie i zdrowo i tutaj znowu bunty przed niskimi pensjami i śmieciowym jedzeniem. Elity mają tylko jedno wyjście, pozbyć się wirusa.

 5. „To też nie jest możliwe, bo grypa ma o kilkaset do kilku tysięcy procent niższą śmiertelność i nie powoduje tylu ciężkich i krytycznych przypadków”
  Podasz jakieś konkretne źródła i dane czy tak po prostu straszysz?

  1. To oficjalne, potwierdzone info jeszcze z czasów, gdy śmiertelność koronawirusa szacowano na 3,4%

   Obecnie po przeprowadzeniu nowych analiz, w tym nowych przypadków i pewnego marginesu nosicieli bezobjawowych, śmiertelność corony oficjalnie szacuje się na 1,4%. Jest to i tak znacznie więcej, niż grypa, która ma śmiertelność na poziomie 0,1%

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.