LEKCEWAŻYSZ KORONAWIRUSA? LEPIEJ TO PRZECZYTAJ!

Lekceważysz epidemię koronawirusa? Lepiej to przeczytaj..

Ludzie sądzą, że od koronawirusa uratuje ich Bóg, wysokie wibracje czy weganizm. Wg tych osób duchowość lub dieta mają ich uchronić przed zarazą. Kij z tym, że mogą przekazać wirusa osobom z grup ryzyka. Przecież to ich wina, mają to na własne życzenie, bo nie są uduchowieni lub nie dbają o siebie. Niech zdychają, co mi tam, liczy się przecież tylko zbawienie, poza tym ja to jestem nieśmiertelny.

Inni lekceważą i jeszcze dziś wybiorą się do pubów. Jeszcze inni z kolei uważają, że rządy celowo nakręcają panikę. Są też tacy, co mówią, że wirus jest jak zwykła grypa, czemu przeczy prosta statystyka. Z kolei Ci, co sądzą, że to przez sieć 5G, nie wiedzą chyba, że na ogromnej większości terenów tej sieci jeszcze nie ma. Ja powiem tak: czas wszystko zweryfikuje. Oby nie boleśnie. Pożyjemy, zobaczymy. Byleby przez taka postawę nie doszło do tego, co ma miejsce we Włoszech, że brakuje respiratorów i trzeba wybierać kogo uratować, a kogo posłać na pewną śmierć.

Wiem że Wy jesteście wiecznie młodzi, nieśmiertelni, bez stresów, trosk, wad. Jesteście tacy idealni, wysoko wibrujący czy tam chronieni przez swoje bóstwo. Ale na pewno wśród bliskich i w swoim otoczeniu macie osoby, które nie tylko nie są nieśmiertelne, ale wręcz są w grupach ryzyka zachorowania na koronawirusa. No trudno, nie każdy jest ideałem którego nie ima się śmierć i choroba. Warto pomyśleć też o innych, a nie tylko o czubku własnego zajebistego noska. Ten wirus to test zarówno na inteligencję, jak i na postawę obywatelską. To taki papierek lakmusowy, zresztą jak każdy kryzys.

Taka pseudo-duchowa postawa łączy się z negacją jugnowskiego „cienia fizyczności.” Człowiek negujący fizyczną sferę życia nadmiernie zaczyna się interesować duchowością, zaczyna bujać w obłokach. Ale cień jak to cień, zacznie po pewnym czasie dawać znać o sobie, bo on dąży do ujawnienia się i do przepracowania. Często cień fizyczności zaczyna się przejawiać w postaci.. chorób, także tych wirusowych. Ci wszyscy wysoko wibrujący tak naprawdę unikają tego, co realne, a więc fizyczne. Nie akceptują tego, co jest, co istnieje, co jest zagrożeniem. Obnaża to głęboki, ale zupełnie nieuświadomiony strach przed tą rzeczywistością. Skutkiem tego jest owo bujanie w obłokach, chęć oderwania się od tej trudnej realności, jak i zaklinanie rzeczywistości na siłę. Taki człowiek chce na siłę przekonać siebie, że wszystko jest okej, a wirus mu nie zagraża.

Życzę wszystkim większej pokory wobec tego, co jest, a co często jest wyzwaniem, i co czasami może nam zagrażać. Jeśli możesz, zostań w domu. Jak się da, to pracuj zdalnie lub weź wolne. Nie chodź do miejsc, gdzie jest dużo ludzi. Na spacery wybieraj leśne i polne ścieżki, zamiast centrów miast czy promenad. Nie organizuj przyjęć i imprez w domu. Nie idź do kościoła – władze kościelne wydały dyspensę. Obejrzyj mszę świętą w telewizji lub wysłuchaj jej w radiu i przyjmij komunię duchową w domu. To czas wyłączenia życia całego kraju. Ważne jest też to, byś nie odwiedzał swoich starszych bliskich. Zrób im jeszcze dziś lub jutro zapasy jedzenia na tydzień lub dwa, i jeśli ich stan na to pozwala, to powinni siedzieć w domu sami. Młodzi ludzie mogą przechodzić koronawirusa bezobjawowo, ale mogą przy tym zarazić starszych i przyczynić się do ich śmierci.

.

Poniżej masz inne ważne materiały o epidemii koronawirusa

Przeczytaj je koniecznie, jest tam dużo cennych danych, nie zawartych w tym artykule!

Jak groźny jest koronawirus? Tu masz odpowiedź!
Koronawirus: jak sie chronić? Sprawdzone metody!
Nowe dane o groźności koronawirusa
Jak poznać czy jesteś chory na koronawirusa?
Zalecenia lekarzy odnośnie epidemii koronawirusa: zostań w domu!

.

.

UDOSTĘPNIJ TEN MATERIAŁ NA SWOIM PROFILU, NIECH INNI TEŻ O TYM WIEDZĄ!

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam żadnych płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16 1020 4795 0000 9102 0139 6282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

4 myśli w temacie “LEKCEWAŻYSZ KORONAWIRUSA? LEPIEJ TO PRZECZYTAJ!

 1. Prawdziwa rzeźnia dopiero się zaczyna… niedawno jeszcze mówiliśmy o tym, że koronawirus nie zabija w afryce i w krajach latynoskich. I zgadnijcie co? Właśnie rozpoczynają się tam nowe ogniska wirusa… tam to będzie rzeź… nie ma co liczyć na rzetelne informacje, bo rządy tam nie będą mieć nawet testów do tej choroby. Sądząc po wierzeniach ludów Afryki, jak zacznie się tam epidemia, to mogą tam nawet zabijać osoby kaszlące na ulicy. Powodzenia w odkażaniu miast, gdzie 99,9% podłoża to piasek. Europa to 2-4 miesiące tragedii (chociaż nie Polska na co mam swoją teorię) ale Afryka czy kraje latynoamerykańskie – ogromne dzielnice biedy, syf brud i przestępczość…
  Do tego dodać takie kraje jak Filipiny, Indonezja, Indie itp, z Azji środkowej i wschodniej. Gęsto zaludnione ale biedne kraje, ze słabą infrastrukturą i słabo rozwiniętą opieką medyczną… to będzie rzeź. Pamiętacie symulację choroby koronawirusa, która stworzył Bill Gates? Event 201. „Przepowiedział” śmierć dziesiątek milionów w ciągu pierwszych sześciu miesięcy. I to się za chwilę zacznie sprawdzać…

 2. Jeszcze apropos Europy. Włochy, Niemcy, Hiszpania, Wielka Brytania, Francja to będą siedliska choroby rzeczywiście. Mocno zlewaczone społeczeństwa. Zero przywiązania w rozumieniu tradycji do swoich starszych członków społeczeństwa. Weganie i zwierzoluby (kociarosy), feministki, okultyści, lgbt i ekoterroryści którzy pewnie będą nawet pochwalać depopulację… To wszystko środowiska, które będą sprzyjać rozwojowi epidemii do momentu całkowitej izolacji krajów. Może nawet i w trakcie i po izolacji tak samo. Ci ludzie nie mają przywiązania do społeczeństwa, bo z reguły ciągle przeciw temu społeczeństwu występują i protestują. To oznacza mnóstwo ludzi, którzy tam będą szkodzić i udawać, że nic się nie dzieje, bo są zaślepieni jakimiś hipsterskimi filozofiami tak jak Jarek opisuje.

  Z drugiej strony mamy Polskę, trochę mniej zakażeń (chociaż w społeczeństwie na pewno przebywa coraz więcej zakażonych i nieświadomie zarażających osób) i już mamy uruchamiane Wojska Obrony Terytorialnej (kilkadziesiąt tysięcy osób), studentów (wolontariusze), i co bardzo zabawne…. ludzie ze sztabów wyborczych kandydatów na prezydentów. Tak, wolontariusze, którzy zbierali głosy na kandydatów teraz będą chodzić pomagać emerytom w zakupach i osobom niezdolnym do tego aby wychodziły na zewnątrz – to jedyny obecnie sposób promowania swojego kandydata na prezydenta.
  Mogę się założyć, że tego typu akcji będzie znacznie więcej w miarę upływu czasu. To będzie działać na naszą korzyść akurat.
  Swoją drogą, wielu polskich celebrytów od dawna marzyło o społeczeństwie, które „pracuje dla idei” zamiast za pieniądze. I właśnie może powoli takie społeczeństwo nam wyrasta. Tradycyjnie, masy uczy się empatii i uczciwości, a elity uczy się zarabiania i kontroli mas właśnie.
  Ciekawa teoria, co?

  PS: wirus z nami będzie przez jakieś 6-12 miesięcy. Po wirusie…zostaną żołnierze i masę środków „bezpieczeństwa, czyli kontrole tożsamości itp itd i mnóstwo ułatwień inwigilacji dla władzy… Dlaczego tak sądzę? Bo w miarę jak u nas pandemia będzie ustawać i przypadki będą nieliczne…to w Afryce, Azji i Ameryce Południowej będzie dziać się istne piekło…
  Może po to byli Uchodźcy2015? Aby przygotować nas na Uchodźców2020? Z tym, że tym razem będą uciekać przed podłymi warunkami sanitarnymi na swoich kontynentach?

  Podsumowując, możemy mieć do czynienia z najbardziej wyrachowanym planem migracji i depopulacji w historii świata. Jeśli ktoś wierzy, że Bill Gates prezentuje to jako wiadomość, a 6 tygodni później mamy pierwszą ofiarę wirusa i jest to przypadek…? To powodzenia… ale moim zdaniem to skrupulatnie opracowany plan globalistów.
  Depopulacja – check.
  Masowa emigracja do bezpiecznych krajów – check.
  Eksterminacja starych emerytów – check.
  I wiele wiele innych…. Tak do przemyślenia 😀

 3. A tutaj do myślenia artykuł z Onetu, dziennikarze z onetu trafili w samo sedno tym artykułem ale sami nie wysnuli z tego odpowiednich wniosków:

  https://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,ile-testow-na-koronawirusa-wykonuje-sie-w-roznych-krajach-,artykul,20645172.html

  Ilość testów na milion mieszkańców. Dlatego są takie rozbieżności co do % zgonów. Najbardziej rzetelne informacje daje Korea Południowa, gdzie ilość testów na milion mieszkańców jest nieporównywalnie większa niż np Włochy.
  Idąc tym tropem…skoro Włochy mają tyle ofiar śmiertelnych…to powinni mieć około 160 tysięcy osób zakażonych…. po prostu ludzie nie wiedzą, że są zakażeni dlatego kraj został odcięty od świata….

 4. A tutaj do myślenia artykuł z Onetu, dziennikarze z onetu trafili w samo sedno tym artykułem ale sami nie wysnuli z tego odpowiednich wniosków:
  (USUNĄĆ SPACJĘ PO HTTPS)

  https ://www.medonet.pl/koronawirus/koronawirus-na-swiecie,ile-testow-na-koronawirusa-wykonuje-sie-w-roznych-krajach-,artykul,20645172.html

  Ilość testów na milion mieszkańców. Dlatego są takie rozbieżności co do % zgonów. Najbardziej rzetelne informacje daje Korea Południowa, gdzie ilość testów na milion mieszkańców jest nieporównywalnie większa niż np Włochy.
  Idąc tym tropem…skoro Włochy mają tyle ofiar śmiertelnych…to powinni mieć około 160 tysięcy osób zakażonych…. po prostu ludzie nie wiedzą, że są zakażeni dlatego kraj został odcięty od świata….

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.