APOKALIPSA 2030: ŚWIAT PO EPIDEMII KORONAWIRUSA

Dziś gratka dla tych, co lubią się bać. Przecież mamy się bać, bać i jeszcze raz bać. 😉 Nawet więcej, niż potrzeba. W tym przypadku częściowo zgodzę się z teoretykami spisku, którzy uważają, że koronawirus jest realizacją tzw doktryny szoku. W myśl tej doktryny, społeczeństwo odpowiednio przerażone zgodzi się na każde ograniczenie wolności, byle tylko odsunąć to zagrożenie od siebie. Tak było chociażby z tajemniczymi zamachami 11 września 2001 roku. To jest prawdą.

Jednak nie zgodzę się z tym, że koronawirus jest jak zwykła grypa. Pisałem o tym w wielu poprzednich felietonach, podawałem statystyki i inne fakty, które mają miejsce i które można obiektywnie zweryfikować. W czasach smartfonów i internetu praktycznie nic się nie ukryje przed społeczeństwem. To dlatego elita w 2018 roku wzięła się za internet i ograniczyła zasięgi niezależnym mediom, w tym moim, chcąc je finansowo „zagłodzić.”

Ale do rzeczy.

Świat, który znaliśmy jeszcze pod koniec 2019 roku, już nie istnieje. Czasy starego systemu dobiegają końca, on umiera na naszych oczach. Elita wszystko zaplanowała, ale oni są jak roboty, które uważają, że mogą kontrolować świat i być nawet lepszymi, niż Bóg. Że mogą wypuścić gdzieś wirusa bez konsekwencji. A tymczasem on rozlazł się na cały świat, i teraz zagrożone są także te stare dziady typu Soros, Rotszyld i inni. Podobnie jest z klimatem – chcieli ograniczyć globalne ocieplenie poprzez rozprzestrzenianie różnych aerozoli na niebie, a tymczasem klimat to zbyt delikatna i zbyt złożona struktura.

I teraz, w konsekwencji, mamy znacznie większe ocieplenie niż zakładali w latach 90-tych XX wieku, i globalne kataklizmy pogodowe. Elita zawsze będzie chciała kontrolować system i kreować wydarzenia (np zamach z 11 września), ale zawsze pojawiają się sytuacje niespodziewane, które te plany wywracają do góry nogami. Uważam, że epidemia koronawirusa jest jedną z takich niezliczonych sytuacji, z którą nie bardzo wiedzieli / wiedzą, co mają zrobić.

Poniżej zapraszam na komentarz czytelnika, który pokazuje czarny scenariusz świata po epidemii koronawirusa:

Cytat: „Wirusa w chinach nie będzie za 1-2 miesiące. Zostaną kontrole celne i 2 tygodnie kwarantanny dla tych, którzy przyjeżdżają do Chin.
Od tego momentu – każde społeczeństwo będzie żądać tego samego od swoich władz.

W przeciwnym wypadku – anarchia. Widać to było już doskonale we Włoszech. Uciekali więźniowie, ich rodziny się zradykalizowały i próbowały im pomóc pomimo konsekwencji prawnych dla nich samych. Kradzieże w sklepach, napady – desperacja.

Inna sprawa to paraliż służby zdrowia. Jeżeli ktoś płaci składki zdrowotne ale szpitale będą ciągle zajęte przez chorych na koronawirusa, to co z innymi chorobami? Już teraz lekarze z innych branż pomagają przy usuwaniu skutków wybuchu epidemii. Ci lekarze mają swoje prywatne biznesy, które upadną i do tego oni już wtedy są praktycznie bez szans aby powrócić do swojej specjalizacji, bo w Polsce mamy 6 mln emerytów, którzy co roku będą umierać i to w jakich ilościach? I po co płacić składki zdrowotne skoro płaci się de facto na rzeszę lekarzy dla starych ludzi, a jak mam alergię to najpierw muszę przejść 2 tygodnie kwarantanny zanim zobaczę dermatologa, bo dermatolog to stary dziad i boi się, że go zarażę podczas wizyty..

Kolejna sprawa to emerytury. Po co płacić składki emerytalne, skoro nie dożyje wieku emerytalnego jeżeli ta choroba z nami zostanie i raz-dwa razy w roku będzie osłabiać moje płuca, żeby któregoś roku w końcu mnie zabić jak będę już zbyt słaby, by się bronić? To oznacza, że miliony młodych ludzi zbuntują się aby obniżyć wiek emerytalny do 50 roku życia co najmniej. Czyli dziesiątki miliardów mniej w składkach.

Kolejna sprawa to obrazki z Włoch czy Chin. Trupy na ulicach i w domach. Kto normalny będzie chodzić do pracy 40 godzin w tygodniu, 365 dni w roku, za kurwa 2-4 tysiące złotych, kiedy wokoło śmierć ? Każdy kto chociaż trochę myśli, nie pozwoli jakiemuś typowi zarabiać 60 tysięcy miesięcznie, podczas gdy ja miałbym dajmy na to zarabiać najniższą krajową i omijać trupy na ulicach w drodze do pracy, wiedząc ,że nie dożyje 60 roku życia, a jak złamie nogę, to nie ma lekarzy, bo połowa z nich zmarła na wirusa (mamy bardzo „starą” służbę zdrowia), a druga połowa walczy z rok-rocznie z zarażanym stadem dawnych emerytów 😀 ten prezes z pensją 60 tysięcy będzie sobie pracował zdalnie z jakiejś wyspy gdzie nie ma wirusa a ja mam nie wpierdolić mu kosy w szyję jak go zobaczę chociaż raz w życiu?

Obecny ład społeczny łamie się jeżeli ten wirus zostanie. Wszystko idzie w pizdu i jest średniowiecze – silniejszy zgarnia wszystko. Za duża umieralność. Kraje, które nie pozbędą się wirus będą traktowane jak trędowate na arenie międzynarodowej. To jest właśnie nowy ład, czy Nowy Porządek Świata.”

(Koniec cytatu. Autor: Wariat)

.

I jak? Boisz się? Nie trzeba! To tylko jeden z niezliczonych scenariuszy! 😀 Ja tam jestem dobrej myśli.

.

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się wyłącznie z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam żadnych płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.