EPIDEMIA KORONAWIRUSA MA TOBĄ WSTRZĄSNĄĆ I CIĘ PRZEBUDZIĆ

Z negatywnych skutków apokalipsy koronawirusa: Ludzie teraz siedzą w domach. Świat stanął w miejscu, zwolnił szaleńczy, kapitalistyczno-konsumpcyjny pęd nie wiadomo dokąd i po co. I o zgrozo! Ludzie mają wolny czas. Dzieci mają wolny czas. I nie wiadomo, co z tym wolnym czasem zrobić. Tkwiliśmy w tak wielkim zniewoleniu, że zapomnieliśmy nawet, co robić z wolnym czasem.

Więc wybuchają kłótnie, frustracje i spory, podsycane dodatkowo strachem o przetrwanie (zaraźliwy wirus groźniejszy niż grypa, rynek pracy). Ludzie kupują mnóstwo alkoholu i piją go, byle tylko nie skonfrontować się z.. samym sobą. Sprzedaż alkoholu znacznie wzrosła, gdy tylko idę do sklepu np po bułki, to widzę puste półki z piwem. Byle tylko się znieczulić. Siedzą przed telewizorami, nudzą się.

Dodatkowo, teraz dzieci nie są w szkołach i po szkole na zajęciach pozalekcyjnych. I tutaj rodzice zbierają to, co zasiali. Dzieci hodowane jak gęsi, po kapitalistycznemu, ze smartfonem w ręku, hodowane przez rodziców pracujących 14 godzin na dobę, dokazują i rozrabiają. A dzieci naprawdę wychowywane są teraz dobre. Kłopot polega na tym, że większość ludzi nie umie wychowywać swoich dzieci, tylko je hoduje, i nie powinno ich mieć.

Z pozytywnych skutków apokalipsy koronawirusa: Ludzie w końcu mogą zwolnić. Poznać inne wartości, niż zapierdalanie przez większość dnia na Janusza biznesu płacącego grosze. W końcu widzą swoich bliskich, partnerów, rodziny, dzieci. W końcu zaczynają te dzieci naprawdę poznawać, a nie tylko hodować. Mogą zająć się hobby, lub inaczej: mogą w końcu znaleźć to, co ich interesuje. W końcu zaczyna do nich dochodzić to, co było dotąd ukryte. Po co to wszystko? Jakie jest moje miejsce na tym świecie? Czy przeznaczam bliskim odpowiednią ilość czasu? Po co mi ta cała kariera? I o większa zgrozo: jaki jest sens tego wszystkiego, sens życia?

Ludzie także jednoczą się w obliczu zagrożenia. Obok kłótni i sporów, jest też większa serdeczność i lepsza współpraca. Kto wie, może wielu ludzi w końcu skuma, o co na tym świecie naprawdę chodzi? A to jest największym zagrożeniem dla elit. Dlatego system od początku do końca jest tak skonstruowany, by tego czasu wolnego ludzie mieli jak najmniej. A teraz ten chory, psychopatyczny system się sypie. Są ludzie, którzy zaczynają zombieć przed telewizorem. Ale myślę, że jeszcze większa ilość ludzi zaczyna.. myśleć.

I to jest w tym najlepsze. Ten okres społecznej kwarantanny spadł nam, ludziom coś tam kumającym, jak gwiazdka z nieba. Będzie nas coraz więcej. Świat, który znaliśmy jeszcze 3 tygodnie temu, odszedł. Nic już nie będzie takie samo. Teraz przyjdzie olbrzymi kryzys gospodarczy. A to spowoduje, że jeszcze większa ilość ludzi zacznie się nad „tym wszystkim” zastanawiać.

Ludzie zaczęli w końcu kumać, że są czymś więcej niż towarem, niż produktem. Że są czymś innym, niż to, co mówią o nich inni. Że ich mieszkanie, samochód, wakacje czy kupione rzeczy wcale nie są nimi samymi. Że jest coś więcej, jakieś inne wartości niż wyścig szczurów i rzekomy rozwój osobisty. Który tak naprawdę nie jest rozwijaniem siebie, ale jedynie przystosowywaniem do nieludzkiego systemu i do zarabiania na kogoś innego. Że jest coś więcej, niż tylko uchodzenie za normalnego i statecznego obywatela. Że nie liczy się to, ile kto ma zer na koncie. Bo teraz wielu ludzi może umrzeć. Wielu może stracić zdrowie. Mogę umrzeć ja, możesz umrzeć Ty, mogą umrzeć nasi bliscy. Nie wiemy choćby, co będzie jutrzejszego dnia – czy zastaniemy nasz zakład pracy otwarty czy zamknięty, czy gospodarka nagle nie upadnie wręcz w apokaliptyczny sposób, czy rząd całkowicie nie zamknie granic i nie ustawi kordonów sanitarnych wokół miast.. A ta niepewność bardzo pobudza do myślenia i do rozważań nad całym naszym życiem.

Ale to jest też w tym wszystkim najgorsze. Bez bata nad ludźmi nie ma postępu i nie będą chcieli nic zmieniać na lepsze. Stają się wtedy gnuśni i rozlaźli, jak Niemcy czy Anglicy znudzeni luksusem życia. Dopiero w obliczu zagrożenia rodzaj ludzki się jednoczy i przeciwstawia złu. To przeciwności i zagrożenia powodują, że obok znieczulicy i zła, z ludzi wydobywają się najlepsze cechy. I tak źle, i tak niedobrze. Zawsze musi być coś, co przeszkadza. Ale tu już można przytaczać rozważania gnostyckie – o źle (czy aby na pewno źle?) zaprojektowanym świecie, o systemie operacyjnym (nazywanym różnie: prawa natury, demiurg, jahve, szatan) będącym matrycą błędu, gdzie 90% wartości i pojęć jest odwróconych o 180 stopni. Czyli dobro nazywane jest złem, a zło – dobrem. Ale to nie czas na takie rozmyślania.

Jestem dobrej myśli. System upada, ale to nie koniec. Ludzkość czeka ogromny wstrząs, on już trwa, już się zaczął. Zaraz posypie się ekonomia, i jeśli nie będzie radykalnej zmiany systemowej, to naprawa skutków złego zarządzania gospodarką globalną i skutków koronawirusa zajmie czas jednego pokolenia (25 lat).

Teraz jest ten czas, gdy zbierane są owoce, czas żniw. Podczas introwersji w domu, podczas kwarantanny, ma miejsce wgląd w siebie. Przemawiają przez człowieka treści z nieświadomej części jestestwa, z podświadomości, z miejsc wypartych, nieuzdrowionych, zapomnianych. To wszystko, co przez lata gonitwy wypieraliśmy i ukrywaliśmy, lub zwyczajnie nie zauważaliśmy, teraz woła o dostrzeżenie i uznanie. Lub odwrotnie: teraz procentują treści uzdrowione, przepracowane, otoczone miłością i zrozumieniem. Ten okres to okres weryfikacji i jednocześnie próby. Na przykład próby charakteru. To w czasach kryzysów weryfikuje się prawdziwe oblicze człowieka.

Jedni zzombieją przed telewizorem z piwem w ręku, kłócąc się i obrażając. Inni z kolei będą się jednoczyć, pomagać sobie, wspierać się. Będą więcej dostrzegać i więcej rozumieć. Może zweryfikują swoje dotychczasowe życie, nieraz nad nim zapłacząc. Może nawet zbudzą się ze snu zwanego Samsarą czy też Matrixem.. Who knows. 😉

.

Przeczytaj też mój poprzedni wpis o epidemii koronawirusa, która przebudza ludzi:

Epidemia, która przebudzi ludzkość

Poniżej masz inne ważne materiały o epidemii koronawirusa

Przeczytaj je koniecznie, jest tam dużo cennych danych, nie zawartych w tym artykule!

Jak groźny jest koronawirus? Tu masz odpowiedź!
Koronawirus: jak sie chronić? Sprawdzone metody!
Nowe dane o groźności koronawirusa

Jak poznać czy jesteś chory na koronawirusa?
Jak odróżnić koronawirusa od zwykłej grypy?
Leki na gorączkę zwiększają ryzyko złapania koronawirusa!

Czy koronawirus to broń biologiczna która uciekła z laboratorium?

Poniżej ciekawe artykuły na ten temat.

Koronawirus: globalny sabotaż bronią biologiczną?
Czy koronawirus to broń biologiczna? Nowe dowody!

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam żadnych płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

47 myśli w temacie “EPIDEMIA KORONAWIRUSA MA TOBĄ WSTRZĄSNĄĆ I CIĘ PRZEBUDZIĆ

 1. Może w końcu lemingi zrozumieją, że lekarka czy pielęgniarka, czy diagnosta w laboratorium, ratownik medyczny, kasjerka w sklepie itd ryzykują obecnie życiem swoim i…swoich bliskich za grosze. A gwiazdy tak wielce ważne jak piłkarze , co zarabiają milion euro miesięcznie, siedzą pokitrani w domach. Ci, którzy mają najwięcej do powiedzenia, gdy system działa na ich korzyść, teraz skomlają o dotacje i wpłaty na ich konta. A sami są schowani w luksusowych domach i nie pomagają ZUPEŁNIE NIC a tak naprawdę to widać jak na widelcu, że trzeba ich utrzymywać. Jedno dobre z tego wirusa. Spadną dochody z reklam i może zdechną wkurwiający you tuberzy i instagramerzy, którzy demoralizują młodzież, bez konsekwencji swoich czynów i wypowiedzi.
  A każdy kto nachlany siedzi teraz lub chleje na kwarantannie, bo nie umie zupelnie nic zrobić ze swoim czasem wolnym, to zwykła patola pijacka i nie ma się co nad nimi pochylać tak naprawdę.
  Sam nie jestem zbyt elokwentny ale nie ćpam i nie piję, bo to jest zabieranie sobie życia tylko ludzie nie wiedzą o tym, bo rzadko są trzeźwi tak naprawdę 😀 a wiem jak to jest, przecież też studiowałem, no ale z tego powinno się wyrastać…

  1. Ludzie pozbawieni więzi i rozumu wpadają jak śliwka w kompot w fałszywy kolektyw futbolu oraz alkocholu, telewizja nie zawsze ale zazwyczaj wysysa z nas życiodajną energię podobnie jak demoniczna pornografia, ludzie to zauważają i cofają „subskrypcje” wtedy system się powoli wali bo bez widzów gwiazdy i politycy bledną.

  2. Paradoks tego jest taki, że to właśnie piłkarze, uważani za samolubnych narcyzów i bufonów, aktywnie włączyli się do informowania o epidemii, i zaczęli działać charytatywnie.

   Gwiazdy instagrama natomiast, jak i różne ekolożki, feministki i celebrytki, protestujące w sprawach karpi i innych takich, teraz milczą.

 2. Taaaaaak, ja również studiowałam, heh.
  Dotarłam do bardzo ciekawych informacji. Do baaaardzo ciekawych.
  To, co się teraz odbywa, to misterny plan i gra nie toczy się o pieniądze , chociaż w pewnym stopniu również.
  Wczoraj, wracając ze sklepu, niosąc trzy dwulitrowe butle coli, bez której nie wyobrażam sobie życia , przyszedł mi do głowy film, w którym poruszony jest aktualny temat. ” Dziewiąte wrota” . O to toczy się gra.

  1. Na studiach można znaleźć takie informacje? 😁 Możesz coś więcej powiedzieć o tych swoich obserwacjach, być może czas spędzony na wsi z kotami działa na Ciebie pro rozwojowo bo teoria jest niezwykle śmiała, chyba ty też nie wierzysz w to że nagle ktoś postanowi nam uchylić nieba i nie oczekuje nic w zamian.

   1. Nie jestem na wsi, tylko na zadupiu, a to różnica.

    Jak na razie nikt nam nieba nie uchylił (chyba, że posiadam zaburzony obraz nieba) i nie wygląda, żeby miało się to zmienić.

  2. Dzięki za kolejny polecony film 😅 czuje się jak na szkoleniu tyle „materiału” do przerobienia że nie ma mowy o nudzie

   1. Saaamoolub, w którym miejscu mojej wypowiedzi znajduje się fragment świadczący o tym, że polecam film?
    To moja refleksja na temat zaistniałej sytuacji.
    Temat poruszony w filmie jest mi bliski i tyle.

    Na marginesie – nie musisz nic oglądać, ani czytać.

     1. Rząd Słowacji podał się do dymisji.
      Eeeeee, no to już jajca są .
      Optuję, że wieczorem przylecą ufoludki.

      1. Dlatego ważne jest przestudiowanie tego, co teraz pisze Q Anon. Bo to, co pisał w 2018 roku, sprawdza się z opóźnieniem, właśnie teraz.

      2. No właśnie – z opóźnieniem.
       A skąd wiesz, że Tom Hanks został aresztowany? Może to kolejna mistyfikacja dla motłochu?
       Znasz kogoś chorego na wirusa?
       A twoi znajomi kogoś znają?
       Gdzie relacje
       chorych Polaków ze szpitali?
       Mnóstwo Polaków rozsianych jest po całym świecie. Mają smartfony. Chyba coś jest nie tak. Może ich relacje, że nic się nie dzieje są natychmiast przechwytywane.
       Jeden marny filmik Włocha w masce. Jeden.
       Gdzie reszta?

      3. Moi znajomi, którzy są we Włoszech lub mają tam swoich znajomych, znają takich ludzi i znają tamtejszą sytuację.

       Wystarczy też znać język włoski i wejść na włoski internet.

       Jedna znajoma na Facebooku opisała też realie kwarantanny i izolacji szpitalnej w Polsce.

      4. Muszą wszystkim smartfony rekwirować zaraz na wejściu do szpitala. Albo trup się ściele gęsto, potykają się o zwłoki, umierający ludzie się drą i ogólnie pandemonium, albo w drugą stronę – nic się nie dzieje.

      5. To świństwo na pewno jest bardziej zaraźliwe i śmiercionośne niż mówi się oficjalnie, a rządy ukrywają przypadki choroby jak i to, ile tego wszystkiego jest. Ale nie ma aż takiej tragedii, nie staniemy się zombie, spokojnie. 😀

      6. Rządy to raczej ukrywają kompletne nieprzygotowanie na taką sytuację.
       Ale w to, że jakiś minister, czy aktor lub piłkarz załapał koronę to już nie uwierzę. Za nic.

      7. Weszłam w ten link i co? Potwierdza się to, co pisał Wariat, który zresztą chce pożreć moje koty – kanał, który chce przyciągnąć publikę i zdobyć rozgłos. Istnieć na fb po prostu. Skąd wiesz, że komentarze piszą Polacy, mieszkający we Włoszech? Nie wiadomo, co to za ludzie. Jest temat, należy to wykorzystać. Zobacz ilu youtuberów tak robi. Jedzie na koronawirusie i zdobywa coraz więcej subów.
       Im dłużej to trwa, tym bardziej mam tego dość.
       Wiemy już wszystko, co musimy – dbać o higienę, nie wychodzić z domu, najlepiej z nikim się nie kontaktować, przynajmniej na razie, nie oglądać mediów, nie wyszukiwać na fejsie kanałów, portali z komentarzami , nie wiadomo kogo i skąd.
       Jeśli chodzi o mnie , limit strachu, który był we mnie, został wyczerpany. Na zawsze. Nie zniosę już ani jednej informacji na ten temat. Nawet, jeśli jutro okaże się, że w Polsce umarło 751 osób, to mam to już w dupie.
       Spójrz na dzieci i młodzież – zdecydowana większość ma wyjebane, co nie znaczy, że nie znają tematu.
       Popatrz – na samym początku bombardowali nas informacją, że chorują i umierają głównie starcy. Później już, że osoby starsze, jednak nie bardzo stare, tak w okolicy 60tki. I co? I nic. Ludzie na kwarantannie chodzili całymi rodzinami na zakupy, albo urządzali grille nad rzeką.I co się okazało? A to, że już młodzi ludzie też chorują i to ciężko. Nawet dzieci, niemowlaki !!!!!!!!!!!!
       Rząd Słowacji podał się do dymisji!!!!!!!!!!!
       Dziękuję bardzo za taki rząd. No ale jednak ktoś przejmuje schedę po nich. Nie uciekają wszyscy? Dziwne.

       Przyleci UFO, stany oficjalnie przyznają, że utrzymują kontakty kosmitami od bardzo dawna, zombie wylezą z czeluści ziemi i sama już nie wiem, co jeszcze się wydarzy.
       A może mamy siedzieć w domu, ponieważ kroi się jakaś grubsza akcja i chcą zatrzymać nas w domach z jakiegoś konkretnego powodu. Idzie opornie, to wymyślają upadek rządu, dymisje, dzieci chorują itd, i będą tak wymyślać, aż naprawdę wszyscy , ale to wszyscy będą kompletnie posrani i kiedy ulice będą zupełnie puste, przeprowadzą jakąś akcję.
       Ciężka sprawa.

      8. „A może mamy siedzieć w domu, ponieważ kroi się jakaś grubsza akcja i chcą zatrzymać nas w domach z jakiegoś konkretnego powodu.”

       Właśnie o to chodzi. Ale co się kroi, to do końca nie wiem.

      9. Nie wkręcałbym się w Q Anona serio. Moim zdaniem Q Anon to wielka akcja służb.
       Pomyśl sobie Jarek, jak się czujesz kiedy czytasz Q Anon’a? Wspaniale zapewne. Tak samo jak i ja się czułem. Wiedząc, że sprawiedliwość dosięgnie zaraz tych wszystkich psychopatów…

       Tak działają służby, że jak jest duża opozycja antysystemowa, która skupia wokół siebie coraz więcej ludzi. To rzuca się kilkoro swoich, którzy mają za zadanie rozbić ten elektorat antysystemowy.
       W Polsce pionki służb to moim zdaniem Marcin Rola, Bąkiewicz, Korwin, Braun i kilku YTberów typu NTV… wokół nich zbiera się sporo świadomych ludzi, a oni ich wodzą za nos ku przepaści. Są przedłużeniem władzy lub robią za tzw „fałszywych proroków”.

       Podobnie wygląda sprawa z Q Anonem, jego działania komentuje sporo „whistle blowerów” , którzy w ten sposób się pokazują i służby wiedzą już kogo mieć na oku. Ale przede wszystkim działa psychologicznie na zasadzie: usiądź wygodnie w fotelu i czekaj aż zaraz zrobimy porządek z tymi pedofilami itd. A tak naprawdę to zgarniają oni coraz więcej władzy, coraz więcej akcji w kluczowych korporacjach i nie ma dużego oporu, bo każdy czeka na to co zrobi Q Anon.
       No sry ale w tych czasach, ktoś kto tak strzela z ucha jak Q Anon – jest martwy w ciągu kilku tygodni. A gościu niby ukrywa się od lat i dalej wali z ucha 😀 nie łykam tego już.

 3. „… oto najdziwniejsza „teoria spiskowa” – makta wszystkich wirusowych…

  heca z koronowirusem to operacja przeciwko syjonistom na globalną skalę…

  miała wykończyć wszystkie ich źródła dochodów: banki, przemysł, parki rozrywki, centra handlowe, holywood i prosze bardzo: wszystko idzie na dno

  oraz miała uniemożliwić im ucieczkę: wszystkie granice będa pozamykane, lotniska etc…

  oto co się dzieje:

  „Dziś rano o 4:30 premierowi Kanady Justinowi Trudeau został doręczony akt oskarżenia przez USA za przestępstwa korporacyjne i finansowe. Właściciele mediów zostali poinstruowani aby wyprać mózgi każdemu, że Trudeau i jego żona zarazili się koronawirusem i przez jakiś czas nie będą przez jakiś czas opuszczali swoich domów.

  Tom Hanks został aresztowany 48 godzin temu za pedofilię i jest obecnie przetrzymywany w pokoju hotelowym w Australii ponieważ nie chce wracać do USA. Kolejnymi aresztowanymi celebrytami będą Celine Dion, Madonna, Charles Barkley i Kevin Spacey. Wszyscy będą zgłaszać infekcję koronawirusa.

  Włoskie lotniska zostały całkowicie zamknięte ponieważ ponad 80 urzędnikom Watykanu i organów finansowych doręczono takie same akty oskarżenia dotyczące przestępstw finansowych, pedofilii, handlu dziećmi i wykorzystywania seksualnego.

  Zjednoczone Emiraty Arabskie zakończyły masowe aresztowania własnej rodziny królewskiej i jej asystentów.

  Skazany hollywoodzki gwałciciel Harvey Weinstein zgodził się na umowę w zamian za zeznania przeciwko setkom hollywoodzkich celebrytów za ich udział w handlu narkotykami, pedofilii i handlu dziećmi. Zamiast 55 lat więzienia otrzymał wyrok tylko 23 lata więzienia. W zamian, dostarczył zeznań przeciwko niektórym z największych i najbardziej wpływowych nazwisk, w tym książe Andrzej z Wielkiej Brytanii, były prezydent Bill Clinton, były wice-prezydent Joe Biden, Tom Hanks, Oprah, Ellen Degeneres, Quentin Tarantino, Charlie Sheen, Boba Sachaitu, Kevin Spacey, John Travolta, Steven Spielberg, John Podesta, NXIVM i kluby handlujące lydźmi PIZZAGATE i setkom innym, którzy byli bezpośrednio związani z Jeffreyem Epsteinem.

  Jeffrey Epstein podobno dostał również pozwolenie aby zawrzeć umowę i upozorować samobójstwo w więzieniu w zamian za jego zeznania.

  Dyrektorzy generalni kilku dużych światowych korporacji zostali oskarżeni lub aresztowani a niektórzy zostali zmuszeni do rezygnacji – wszystko w ciągu ostatnich 30 do 60 dni – tacy jak dyrektorzy NBA, Harley Davidson, Fundacji Billa Gatesa, Intela, McDonalda, Cesar Awards, Disneya i szef policji Watykańskiej, między innymi. W przybliżeniu kolejne 700-800 rezygnacji nastąpi w ciągu najbliższych 3 miesięcy.

  ‘Nowy koronawirus’ opracowany w laboratorium jest przykrywką dla obowiązkowego programu szczepień. Teraz jest to największa tajna operacja amerykańskiego wywiadu jaką świat kiedykolwiek widział. Ta rozległa operacja – 158000 aresztowań – schwyta i usunie najbardziej nikczemnych i skorumpowanymi polityków, celebrytów i dyrektorów generalnych, w tym światową elitę i bankierów takich jak George Soros, urzędnicy ONZ i założyciele ‘GRETA Inc’.

  Prezydent Trump wygra wybory w 2020 r. a aresztowania byłych prezydentów USA zost na początku 2021 r.Wszystkie główne aresztowania zostaną przedstawione przez media jako przypadkowe lub teorie spiskowe. Wszystkie aresztowane osoby otrzymają ‘Śmierć Rommela’, co oznacza, że będą miały wybór między przedstawieniem ich śmierci publicznie jako samobójstwa lub przypadkowej śmierci w zamian otrzymają pewność, że ich reputacja pozostanie nienaruszona. Alternatywnie mogą wybrać stawienie czoła procesowi karnemu, który doprowadzi do publicznej kompromitacji.

  Niektórzy czołowi przywódcy religijni są aresztowani lub zmuszeni do przejścia na emeryturę a niektórzy nagle ‘zaczną chorować’. Watykan będzie pierwszy a papież zostanie usunięty w 2020 roku. Dystrybucja wyodrębnionego ludzkiego adrenochromu zostaną ujawniona a Hollywood i Watykan zostaną ujawnione jako bezpośrednio odpowiedzialne za to.

  Nastąpi 2-miesięczne zamknięcie najpowszechniejszej działalności na świecie, takiej jak szkoły, giełda, niektóre banki, lotniska, żegluga, podróże, wydarzenia, gale, wystawy, gry sportowe, mistrzostwa sportowe, nagrody muzyczne, gry NBA/NHL/Baseball i rejsy morskie. Będą niedobory żywności i upozorowane przerwy w dostawie prądu. Ceny gazu spadną, ceny żywności wzrosną, ubezpieczenie wzrośnie, zasiby złota i srebra spadną a wiele firm zbankrutuje lub poniesie znaczne straty finansowe, tak jak w przypadku Air Canada, Disneya i Coca-Coli.”

  … a wy nie zauważyliście przypadkiem że nagle od kilku dni wszyscy wysoko postawieni pedofile zgłaszają koronowirusowe zarażenie: ci premierzy, prezydenci, aktorzy, ministrowie, księciowie i księżniczki?

  to właśnie to!!!!

  to jest ich koniec i stąd ta telewizyjna epidemia 🙂 „

  1. @Sanctus, to brzmi jak Q Anon, z którego wyrosłem już półtora roku temu, bo zawsze pisał o masowych aresztowaniach siatek pedofilskich, a chwilę potem te siatki znowu zdobywały najlepsze role w Hollywood, politycy coraz większą władzę, a ich korporacje coraz więcej kasy 😀
   Q Anon to zwykła przynęta na ludzi, którzy liczą na jakaś sprawiedliwość na tym świecie. Żeby siedzieli cicho i czekali na to, co powie Q Anon.

  2. Sanctus, to jest możliwe. Świat demiurga (szatana) jest faktem, to czemu faktem ma nie być teoria o ewolucji ludzkości ku globalnej świadomości?

   Cytat: „Wiemy że ciemni, zaplanowali NWO, stworzyli też nie pierwszego już wirusa by zapoczątkować chaos i zacząć depopulacje ludzi, planowali rozpocząć rozprzestrzenianie się wirusa dopiero pod koniec roku od USA i obalenia prezydenta na którego już były zamachy. Wiadomo że wszystko co wydarzy sie w USA dopiero później rozprzestrzeni sie na cały świat. Pech (dla nich) chciał że wirus „przez przypadek” zaczął wcześniej rozprzestrzeniać sie od Chin, i pokrzyżował im plany. Obecną sytuacje wykorzystały siły światła „pozytywny ruch oporu”, na przejęcie pod pretekstem stanu wyjątkowego dominacji w aparatach władzy, lecz nie wszyscy przywódcy przyłączyli sie do Trumpa, stąd wojska Amerykańskie w Europie, które obecnie są po naszej stronie.
   Szala zaczęła przechylać sie na stronę światła, możesz wesprzeć ją i dokonać pozytywnych zmian w sobie i na świecie.
   W chaosie dezinformacji, wyłapujcie te informacje które ujawniają drugie dno obecnej rzeczywistości, koncentrujcie sie na pozytywnych zmianach obecnej sytuacji, empaci powinni wyczuwać zmianę energetyczną przestrzeni. NIECH MOC BEDZIE Z WAMI! „

 4. Lubisz Jarek tę scenę w „Truman Show”, co Truman zniknął, szukają go w jego domu, po czym reżyser rozkazuje przerwać transmisję? W tym momencie widzowie doznają szoku, następuje jak gdyby przerwanie snu i zaczynają być zaniepokojeni.
  To jedna z moich „ulubienych” (jak mawiał Boczek w „Kiepskich”) 🙂

   1. Jarku, jak to co , cieszyć się życiem.
    Stare, wredne w bolączkach odchodzi, Nowe wiatr sprawiedliwości dziejów przywiewa.
    A ciemnym zakałom i naszym ciemiężcom na pohybel.
    Wirus wymyślono, by to wszystko się sprawnie zadziało.
    Co kto posiał , to i zbierze, czy to na piechotę, czy na rowerze. 🙂 🙂
    Katharos, masz rację, my prawe Istoty tej przepięknej planety dostaniemy KORONĘ, a ciemne siły zła i nierządu WIRUSA.
    Tak musi się stać, i pomału,ale się staje.

    1. Tak SłowiAnko, wirus to pretekst, tylko, jeśli wprowadzą przymusowe szczepienia, a w szczepionkach nie wiadomo co + chip, zlikwidują gotówkę, to po nas. Potrzeba teraz mnóstwo miłości, braku naszej zgody, pozytywnego myślenia, żebyśmy pokrzyżowali plany zniewolenia nas wszystkich.

    2. @SłowiAnka – ja uważam, że teraz jest czas ujawnienia – czyli ujawnia się prawdziwa natura ludzka, poza tym wielu ludzi dostrzega to, czego wcześniej nie widziało. Jak i teraz jest czas oczyszczenia – czyli resetu systemu i jego naprawy. Nowe i lepsze nadchodzi, mam taką nadzieję. 🙂 I jestem spokojny o przyszłość.

 5. Powiem tylko tyle: to zbawienna i konieczna sytuacja dla ludzkości, choć kosztuje wiele istnień ludzkich. Ale ten porypany system, w którym żyjemy obecnie i cała kapitalistyczno-konsumpcjonistyczna globalna machina, kosztuje rocznie miliony istnień ludzkich, ich cierpienie i zdrowie. Także o ludzkości naprawdę zastanówmy się.

  Powiem trochę złośliwie, przyznam, że naprawdę współczuję wielu ludziom tej przymusowej vipassany, gdy nienawidzą swojego męża, żony, dzieci…ciekawe ile rozwodów potem będzie. Ale czas na konfrontację na wielu poziomach przyszedł. Nie można uciec do galerii handlowej i jakoś przemiliczeć sytuacje i kontynuować zamiatanko pod dywan jak od lat. Choć niektórzy napewno będą chcieli tylko przetrwać przed netflixem…godne pożałowania, żeby w obliczu śmiertelnego zagrożenia nie mieć w sobie żadnej refleksji. niektórzy to chyba naprawdę żyjące zombie.

  No nic, mam nadzieję, że choć w małym stopniu świat już nigdy nie będzie taki sam. Że ten wstrząs już jest wystarczający. Czy co trzeba zrobić z człowiekiem, żeby otworzył oczy?

  System tak szybko nie upadnie. Sami musimy do tego doprowadzić. Mnie wciąż najsensowniesze wydaje się to co proponuję The Venus Project czy Zeitgeist Movement.

  1. Natureza17 – no właśnie tak będzie. Teraz będzie radykalny reset systemu i wiele, jeśli nie wszystko, się zmieni.

   A wielu ludzi jest teraz zamkniętych w swoich domach, i muszą albo zweryfikować swój stosunek do rodziny, albo mogą zwariować. Bo rzeczywiście, teraz przy tym siedzeniu w domach to dopiero wyłażą demony z ludzi. 😀 Pozdrowienia!

 6. Sprawdzają się moje slowa które tutaj zostały opublikowane jakimś cudem z mojego profilu na FB Skąd wiecie że istnieje śmiertelny wirus z telewizji?Jeśli tak uważacie to jest już po was

  1. Wiadomo to z wielu różnych faktów i analiz. Gdyby wirusa nie było, to media i rządy nie tuszowałyby prawdziwych rozmiarów epidemii. Nie będę mówił, które kraje to robią, ale pewnie się domyślacie.

   Nie jestem zdania, że wirusy nie istnieją – tak piszą w większości wyznawcy różnych dziwacznych teorii spiskowych, albo też, w mniejszości, trolle zagranicznych służb specjalnych, którzy chcą, by jak najwięcej ludzi umarło (depopulacja), i by jak najbardziej zdestabilizować sytuację w Polsce.

   Nie uważam, że jest po nas, bo o siebie można zadbać. Poza tym wirus jest śmiertelny głównie dla osób starszych i chorych, choć młodsi czasami też chorują i umierają. W wielu przypadkach wirusa można wyleczyć mieszanką środków naturalnych i konwencjonalnych.

  2. Po nas to będzie, kiedy zaczną nas przymusowo szczepić.
   A wirusy istnieją, dlaczego miałby ten nie istnieć. Wirus, jak wirus. Grypa również jest śmiertelna.
   Gorsze jest to, że, oprócz przymusowych szczepień mogą nam, teraz, zabrać samochód, dom, mogą nas przymusowo skierować do pracy w celu zwalczania epidemii i narazić nas na zarażenie, co chcą, mogą zrobić.

   1. Koty też mogą zabrać. Na testowanie leków i szczepionek. W Chinach podobno masowo zabierają pupili, bo tyle testów trzeba wykonać. Nasi pupile poświęcą się dla naszego życia, czy to nie piękne?

    1. Wariat, nie strasz. Nikt nie będzie zabierał kotów, no co ty 🙄
     Żeby wyniki były miarodajne , wszelkie testy musiałyby odbyć się na małpach, a na nich eksperymentów się nie przeprowadza.
     W sumie w jakim celu miałby to robić, skoro są ludzie 🤧

     1. Dawaj koty na testy albo na pasztet! Ludzie będą głodować, firmy tracić, a sierściuchy tłuściutkie chodzą swobodnie po ogródku.
      Na żarcie albo testy trzeba zwierzęta domowe, ja przygotowuje petycję i jak zbierzemy odpowiednią ilość głosów to sierściuchy idą pod nóż! Znaczy na talerz 😀

 7. Jarek, to jest tak – ile ludzi , tyle punktów widzenia. Dwie osoby mogą opisywać to samo miejsce, bądź tę samą sytuację na różne sposoby.
  Zdarzyło mi się odwiedzić polski szpital. To, co wtedy słyszałam na temat szpitali w Polsce nijak się miało do tego, co tam zastałam. Byłam zaskoczona na plus. wszystko mi pasowało, włącznie z żarciem. Inni pluli na szpitale, opiekę, jedzenie , na wszystko. Gdzie leży prawda?
  To samo ma miejsce, kiedy policjanci wypytują świadkó jakiegoś zdarzenia. Nie ma jednomyślności. Jeden powie, że czerwony samochód jechał, jak szalony, a ktoś inny, że samochód nie był czerwony, tylko zielony i wlókł się jak ślimak. Itd.
  Tak to wygląda.
  500 ofiar koronawirusa , w całej Polsce i to jest tragedia? Chyba, że jest ich już 5000, czy 10 000 kwalifikujących się do respiratora, jednak to chyba wciąż, na całą Polskę niezbyt dużo. No nie wiem.

 8. Co do Q Anona – jeśli istnieje, to na bank nie jest to jedna osoba. To organizacja, grupa ludzi, nie wiem, czy członkowie zamieszkują całą kulę, czy pół, czy USA, czy Anglię, ale na pewno nie jest to jeden człowiek.

 9. A to, gdy new age wejdzie za mocno. Takie podejście jest drugą skrajnością:

  Cytat: „Ja się już spotkałem z podejściem – nie ma wirusa, nie ma materii, nie ma chorób. To są opinie ludzi z Facebooka, którzy uważają się za przebudzonych. Służby nie muszą opłacać idiotów, wystarczy, że pozwoli im się być.”

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.