Afery

KORONAWIRUS: CZY UPADEK SYSTEMU ZACZYNA SIĘ TERAZ!?

System chwieje się w posadach i rozlatuje się na naszych oczach. Świat, który znaliśmy jeszcze cztery tygodnie temu przestał już istnieć. Obserwujemy wzrost zachorowań na koronawirusa, który jest dużo bardziej zaraźliwy niż grypa, ale mniej zabójczy niż SARS. Utraciliśmy poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Od około dwóch tygodni obserwujemy rekordowe spadki na giełdach na całym świecie. Równolegle do epidemii koronawirusa, trwa zagłada światowej gospodarki, która od 2008 roku ledwo co zipie.

Jednak ostatnie doniesienia mogą oznaczać, że wcale nie jest tak źle, a to wszystko zostało zaplanowane, by.. No właśnie, po co? Ponoć stronnictwo, które przejmuje obecnie władzę w USA i na świecie, chce odsunąć od władzy skorumpowaną i zdemoralizowaną, finansową elitę. Czy jest możliwe, by zaczęły się aresztowania i procesy ludzi odpowiedzialnych za nieludzki, światowy system?

Aby zacząć przybliżać Wam to zagadnienie, najpierw zapraszam na przemówienie, jakie wygłosił Prezydent Donald Trump, i porównanie tego przemówienia z tym, co powiedział przed laty zamordowany przez finansowe elity Prezydent Kennedy.

Obecnie w USA (i na świecie) mamy dwuwładzę.

Pierwszy ośrodek władzy to Cabal lub też Deep State. Deep State to inaczej „ukryta władza”, związana z miliarderami (Soros, Rockefeller, Rotshild), bankami, finansistami, korporacjami. Sponsorują oni swoich aktorów, czyli polityków liberalnych, lewicowych, zielonych i tak dalej. W Polsce ich aktorami na scenie politycznej są politycy PO, Lewicy, Nowoczesnej, PSL. Deep State popiera drapieżny kapitalizm (w wersji neoliberalnej). Zaś w sferze obyczajowej – lewiocowy liberalizm, destrukcję tradycji, państwowości, rodziny, gender studies, feminizm, multikulturalizm (destrukcja więzi narodowych i białej cywilizacji), LGBT i tak dalej. Tajne organizacje takie jak Wolnomularstwo lub Illuminati (góra Wolnomularstwa) są ich wywiadem i „ramieniem zbrojnym.” Na dużo głębszej płaszczyźnie realizują oni archetyp lucyferyczny – są przekonani, że ten świat i tak jest pomyłką, błędem stwórcy, więc nie ma znaczenia, czy go splugawią jeszcze bardziej, czy będą rządzić moralnie. Więc to robią. To oni odpowiadają za destrukcję wszelkich dziedzin życia, łącznie z przyrodą, co grozi zagładą życia biologicznego na Ziemi w ciągu najbliższych 20 do 30 lat. Mają oni przyczółki w polityce (wyżej wymienieni), w systemie prawnym, biznesie, urzędach, wśród celebrytów, artystów, w świecie nauki i tak dalej.

Drugim ośrodkiem władzy jest stronnictwo Trumpa, a wraz z nim kraje takiej jak Polska, Węgry, Włochy, Austria i inne. Chcą oni zwalczać struktury Deep State i wyrwać w końcu tego chwasta.

Poniżej przemówienie Trumpa o elitach i upadku systemu, i porównanie z przemówieniem Kennedy’ego:

.

Jeśli ciekawi Cię inne przemówienie Trumpa, to wejdź w poniższy link:
Szokujące i ukrywane przemówienie Trumpa!

Wersję tę potwierdza Q Anon, czyli anonimowy aktywista walczący z systemem. Od kilku lat udostępnia on informacje, których nie ma w obiegu medialnym. Mówi o tym, że idzie wielka zmiana na świecie. Elity odpowiedzialne za ten nieludzki system mają zostać schwytane i osądzone. Koronawirus jest przykrywką do aresztowań tych ludzi, do wprowadzenia stanu wojennego i do tego, by chronić zwykłych obywateli, którzy pozostaną w domach. Wojska USA które przyjechały do Polski w ramach ćwiczeń DEFENDER Europe mają chronić swoich sojuszników przed atakiem ze strony struktur Depp State.

Niektórzy uważają, że Q Anon mówi to już od jakiegoś czasu, i że jest to pułapka dla ludzi dopiero co budzących się. Tylko że to, co mówił od 2018 roku, zaczyna sprawdzać się dopiero teraz, z opóźnieniem. Ostatnio wiele osób z elit albo zrezygnowało z pełnionych funkcji (Bill Gates i inni), albo przebywa na przymusowej kwarantannie pod pozorem koronawirusa (Tom Hanks). To, co się dzieje, ma być tylko preludium do wielkiego oczyszczenia świata z tych psychopatycznych pasożytów.

Być może prawdą jest, że nadchodzi jakaś wielka zmiana na Ziemi. Być może teorie o nastaniu czasów globalnej świadomości się sprawdzą. Ma być to zmiana systemu operacyjnego planety (nieświadomości zbiorowej wg Junga), opartego na zwierzęcości (rywalizacja, nieświadomość, przemoc, prawo silniejszego i bezwzględniejszego) na świadomość zbiorową (globalną), czyli na system ludzki.

Zapraszam Cię teraz na obszerne nagrania video o tym, co zapowiada Q Anon o upadku systemu:

.

.

.

.

Co ciekawe, słowa Q Anona potwierdza też David Wilcock, słynny badacz UFO. Przestrzega on przed koronawirusem, nawołuje do zachowania środków ostrożności. Koronawirus miał być „wypuszczony” przez elity Deep State pod koniec tego roku, jednak coś im poszło nie tak, więc przyspieszyli ten plan. Więc stronnictwo Trumpa postanowiło wykorzystać tę epidemię do oczyszczenia terenu z nich.

David Wilcock jest pisarzem, profesjonalnym wykładowcą, filmowcem i badaczem starożytnych cywilizacji, nauki o świadomości oraz nowych paradygmatów materii i energii. Jego przełomowe myśli i wiedza na temat świadomości dotarły do setek tysięcy ludzi dzięki jego obecności online. Pomimo tego, że bada temat UFO, zachowuje racjonalny i chłodny ogląd sytuacji. Nie jest kimś „prostopadłym”, czyli nie jest świrem bytującym w „światach prostopadłych”, czyli światach absurdalnych.

Poniżej nagranie Davida Wilcocka po angielsku. YouTube już go nie cenzuruje i odblokowało mu możliwość transmisji Live (czyli na żywo):

.

I fragment tego nagrania z polskimi, żółtymi napisami:

.

Ważne jest też, to, że portale korporacji Alphabet (Google i YouTube), jak i Twitter zaprzestał cenzury internetu. Zaczęły one indeksować i pokazywać w wynikach wyszukiwania te treści, które był cenzurowane i usunięte z indeksu. Administratorzy niezależnych mediów na całym świecie donoszą o tym, że zasięgi jak i czytelnictwo wzrosły. To niezwykle ważna zmiana, która potwierdza to, co mówił Q Anon.

Pisałem o tym w linku poniżej:
Dobra wiadomość: Google nie cenzuruje już internetu!

Pożyjemy, zobaczymy. Możliwe, że to się spełni. Bez wątpienia nadchodzi radykalna zmiana systemowa. Wg Sai Baby, hinduskiego mistyka, to w roku 2020 miał się zacząć radykalny reset nieludzkiego systemu. Mówił on o tym już około 2000 roku, więc żadnym tam „wieszczem apokalipsy”, który dostosowuje aktualne wydarzenia do swoich wizji, nie jest.

Wszystkim nam życzę radykalnej zmiany obecnego systemu. Bo bez niej ludzkość zwyczajnie nie przetrwa więcej niż te 30 lat. Za daleko zaszło już niszczenie naszej planety.

Przeczytaj też moje wpisy o epidemii koronawirusa, która przebudza ludzi:

Epidemia koronawirusa ma Tobą wstrząsnąć i Cię przebudzić!
Epidemia, która przebudzi ludzkość

Poniżej masz inne ważne materiały o epidemii koronawirusa

Przeczytaj je koniecznie, jest tam dużo cennych danych, nie zawartych w tym artykule!

Jak groźny jest koronawirus? Tu masz odpowiedź!
Koronawirus: jak sie chronić? Sprawdzone metody!
Nowe dane o groźności koronawirusa

Jak poznać czy jesteś chory na koronawirusa?
Jak odróżnić koronawirusa od zwykłej grypy?
Leki na gorączkę zwiększają ryzyko złapania koronawirusa!

Czy koronawirus to broń biologiczna która uciekła z laboratorium?

Poniżej ciekawe artykuły na ten temat.

Koronawirus: globalny sabotaż bronią biologiczną?
Czy koronawirus to broń biologiczna? Nowe dowody!

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam żadnych płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

16 odpowiedzi »

  • @Michał, od 2008 mamy permanentny kryzys. I nic z tym nie zrobiono. Nie ukrócili swoich destrukcyjnych ekonomicznych praktyk. Teraz wirus doprowadzi do czegoś większego – do KRACHU. To będzie całkowity, systemowy upadek globalnej ekonomii opartej na wirtualnym pieniądzu dłużnym.

   • To prawda nikt jeszcze nie pomyślał jak odwrócić trend, pieniędzy jest mniej niż długu, a każdy dodatkowy dolar realny czy wirtualny generuje dług bo jest wpompowywany do gospodarki w formie pożyczek, z punktu widzenia garstki „finansistów” to łatwy szybki pieniądz ale tego typu praktyki niestety na długą metę prowadzą do krachu gospodarczego, finansowego i pogłębiania rozwarstwienia, już nie mówię o spirali zadłużenia publicznego jaki dotyka sam zachód. Myślę że ten temat powinien stać się jednym z głównych tematów kampani prezydenckiej w USA, kiedyś pieniądź był tylko narzędziem płatniczym a jego podaż organiczały zasoby złota czy srebra, potem już tylko metalu, miedzi etc, potem papieru, obecnie eksela także rośnie skala ewentualnych nadużyć, a nikt chyba nie chce stać się drugą Wenezuelą prawda?

 1. jeszcze sie trzeba uwolnić od wpływów Watykanu, siedliska Szatana od KK i przestać im płacić miliardy na ich rozpustne życie, wtedy. Polsce będzie lepiej

 2. Trzeba dodać że między tymi diabelskimi elitami siedzą Reptilianie podszyci za ludzi. Ja wiem, że to się w głowie ludzkości nie zmieści ale tak jest. Stąd ich niebieska krew tak zwana.

  • Oczy są zwierciadłem duszy, proszę o artykuł w temacie i wypowiedzi ekspertów w komentarzach ewentualnie kto pochodzi od reptilian kto od szaraków, kto od kozioła, kto od gada a kto od małpy i jak to się ma do ras/narodów ewentualnie koloru źrenicy czy płci 😁 ciekawi mnie na jakim poziomie w tym temacie jest para nauka i czy teorie spiskowe są spójne czy może występują sprzeczności i rozbierzności.

 3. Właśnie czytam że ONZ coś na kształt stanu wojennego dla całej planety zaleca .
  Moi drodzy wy tu sobie gadu gadu o upadku systemu ,,, hip ,, hip ,, hura
  a tu na waszych oczach dokonuje się nie Upadek ale Konwersja Owego Systemu.
  To naiwność, deficyty w logice czy skansen mentalny w głowach że się tego nie widzi ?

  • A czy ktoś ten stan wojenny wprowadził? To miało sens wtedy kiedy wirus był w Chinach żeby zawiesić loty i zrobić rygor sanitarny z tym państwem to oni wtedy Trumpa oskarżali o radykalne działania, teraz kiedy już jest przygotowane zaplecze medyczne, sprzęt, metody leczenia oraz leki to więcej strat i ofiar może przynieść izolacja i utrudnienia dla gospodarki, tak więc stopniowo obostrzenia będą zdejmowane, najlepszym sposobem obecnie na walke z wirusem jest wyizolowanie osób w grupie ryzyka, można zamknąć kawiarnie, restauracje nakazać noszenia maseczek w sklepach, galeriach, tłocznych miejscach, rozwiązać imprezy masowe rozgrywki piłki, siatki etc. zakazać dużych zgromadzeń, na dłuższą metę tylko takie rozwiązanie ma sens.

 4. A dowody na jakiekolwiek aresztowanie członka Cabal?Qanon to wentyl bezpieczeństwa żeby ludzie zostali w domach i nie wyszli czasem z buntem na ulicę.Całą brudną robotę odwali Trump i tajemniczy Q.Jak ludzie się zorientują że zostali po raz kolejny zrobieni w balona będą już zaczipowani i zaszczepieni przez Billa.Tylko obawiam się że będzie już za późno…

 5. Może ci którzy są za depopulacją w stylu eko chcą uratować planete, a może chcą dalej czerpać z pieniędzy magnatów finansowych by stworzyć kolorową kurtynę za którą odbywają się dantejskie sceny, a może chcą się jak wszyscy wylansować na przeróżnych hasłach.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.