Aktualności

CZY KORONAWIRUS TO PRETEKST DO ZNISZCZENIA ELIT NWO!?

Epidemia koronawirusa zatacza coraz szersze kręgi. Wzrasta ilość zachorowań jak i zgonów. Rządy w panice wprowadzają coraz to nowe restrykcje, chcąc ograniczyć rozprzestrzenianie się zarazy. Wraz z blokadą życia społecznego i gospodarczego zaczyna się także v kryzys gospodarczy. Upadek jest systemowy, czyli całościowy. Stary system właśnie zionie ducha na naszych oczach. Nic już nie będzie takie samo.

Jaki jest tego cel?

Gra toczy się o to, by odsunąć skorumpowaną i zdemoralizowaną elitę finansistów od władzy. Na całym świecie, globalnie. To temu służy przymusowa izolacja w mieszkaniach jak i zamjnięcie granic i zablokowanie lotów. To inaczej gra o nasze przetrwanie. Stawka jest bardzo wysoka, Donald Trump i jego stronictwo postawiło wszystko na jedną kartę.

Z jednej strony mamy kreatorów NWO, którzy chcą utrzymać obecny system władzy i opresji, a z drugiej strony mamy tych, którzy chcą zreformować obecny nieludzki system. Upadek gospodarki i kryzys najbardziej uderzy po kieszeni właśnie kreatorów NWO. Oni tracą miliardy dolarów i nie mogą już bez przeszkód finansować swoich tajnych operacji. To też było celem tego, co nazywa się Lockdown, a co oznacza po prostu kwarantannę i paraliż całych państw, z kryzysem na czele.

Jeśli jeszcze nie czytałeś, zapoznaj się z moim poprzednim artykułem na temat planowanego upadku systemu i aresztowań bankierskiej elity. Naprawdę warto! Są tam obszerne materiały na ten temat:
Koronawirus: Czy upadek systemu zaczyna się teraz!?

W tym artykule przedstawię Ci materiały dowodzące temu, że koronawirus jest pretekstem do tego, by obalić elity NWO.

Autor z Klubu Jagiellońskiego zaprasza na prelekcję video, w której zadaje pytania, czy system upadnie:

.

Czy kryzys związany z koronawirusem spowoduje upadek Unii Europejskiej?

.

Zapraszam na transmisję Michała o koronawirusie i upadku systemu.

Omawia on publikację Q Anona, czyli tajemniczego człowieka zapowiadającego aresztowania członków elit i upadek NWO.

Ten film jest bardzo ważny, poświęć mu szczególnie dużo uwagi.

.

Przeczytaj też moje wpisy o epidemii koronawirusa, która przebudza ludzi:

Epidemia koronawirusa ma Tobą wstrząsnąć i Cię przebudzić!
Epidemia, która przebudzi ludzkość

Poniżej masz inne ważne materiały o epidemii koronawirusa

Przeczytaj je koniecznie, jest tam dużo cennych danych, nie zawartych w tym artykule!

Jak groźny jest koronawirus? Tu masz odpowiedź!
Koronawirus: jak sie chronić? Sprawdzone metody!
Nowe dane o groźności koronawirusa

Jak poznać czy jesteś chory na koronawirusa?
Jak odróżnić koronawirusa od zwykłej grypy?
Leki na gorączkę zwiększają ryzyko złapania koronawirusa!

Czy koronawirus to broń biologiczna która uciekła z laboratorium?

Poniżej ciekawe artykuły na ten temat.

Koronawirus: globalny sabotaż bronią biologiczną?
Czy koronawirus to broń biologiczna? Nowe dowody!

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam żadnych płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

7 odpowiedzi »

 1. Optymista:D
  Lepiej obejrzeć film z 2011 roku – Contagion. Właśnie o podobnej pandemii wirusa, który jednak miał trochę większą śmiertelność. W trakcie takiej pandemii trwa wojna o zasoby pomiędzy elitami, a społeczeństwem. Dlatego mówi się społeczeństwu, że nic się nie dzieje i nie należy nosić masek i robić zapasów. W tym samym czasie rządy i ich rodziny i znajomi, mając najlepsze informacje – gromadzą dla siebie maski, respiratory i prywatną opiekę medyczną. Tak samo jak żywność i środki do przetrwania przez kilka miesięcy albo nawet rok, do czasu wynalezienia szczepionki.
  W momencie szczytu zachorowań, który ogarnia już prawie całe społeczeństwo, takie elity mają już gotowe urlopy i uciekają z kraju lub w miejsca odizolowane i całkowicie wyposażone w odpowiedni sprzęt do przetrwania. Konta pełne gotówki już dawno mieli przygotowane w rajach podatkowych.
  Oczywiście po pandemii te same osoby nie wrócą do władzy w danym kraju ale dalej będą mieć środki odpowiednie do przetrwania do końca życia w luksusie.
  Na logikę rzeczywiście po pandemii nawet najbardziej uśpione i ślepe społeczeństwo zorientuje się, że zostali oszukani i okradzeni.
  Ale nie jest to raczej zmiana systemowa, tzn prowokowana przez inne elity. Po prostu społeczeństwo mówi dość i żąda zmian. A ma narzędzia odpowiednie do takich żądań, bo jest ich po prostu znacznie więcej i są głodni, biedni i wkurwieni. Duża część potraciła ogromne majątki i członków rodziny więc nie mają nic do stracenia.

  Podsumowując, w trakcie pandemii dostajemy festiwal kłamstw, propagandy i kradzieży przez elity. Jedyny ratunek jest taki, że wirus nie zmutuje i nie zacznie zabijać młodszych i zdrowszych.

  • Myślę inaczej . Otóż od początku już twierdziłam, że nie ma żadnego niebezpieczeństwa o jakim mowa w mediach na temat wirusa.( zakaźność) |Przecież co roku umierają ludzie po powikłaniach grypowych i nie ogłaszali pandemii. Ten wirus to zasłona dymna dla gawiedzi i niemyślących samodzielnie. Pod płaszczykiem wirusa i pandemii odgrywa się TEATR POLITYCZNY I ROZGRYWKI PODZIAŁU WŁADZY NA ŚWIECIE, . pr\zed czymś o czym jeszcze głośno się nie mówi. Myślę o katastrofie kosmicznej, która zagraża światu.( mówi o tym na you tube Lalak) Pewne elity chcą pozbyć się miliardów obywateli ( zgładzić ich w imię czegoś tam ( pandemia,) by na czas katastrofy nie mieć wrogów i spokojnie moc się schować w bunkrach. Z małą ilością ludzi którzy juz poznają prawdę to sobie poradzą. Elity katastrofę przetrwają, zabierając ze sobą technologię i najlepszych wyselekcjonowanych specjalistów, również artystów no i potrzebny im narybek w postaci dzieci, młodzieży ( zdrowych) których to uchronią na czas tej apokalipsy, by po przetrwaniu była siła robocza. W wielu miejscach na świecie pokazywali przez lata symbole.Teoria o upadku NWO nie trzyma się kupy, to jest grupa ludzi, która w swoich rękach dzierży 80 % światowego kapitału. Oni wygrają. Kiedyś w 2013 roku jechałam z facetem z Berlina, który pracował w tunelach pod ziemia ( inżynier pracujący dla jakieś niem spółki ) i powiedział że w tunelach Elity przygotowane ale wielu, którzy im służyli będą ZDRADZENI I ODSUNIĘCI -ZROBILI SWOJE I MOGĄ ODEJŚĆ TAK TO WIDZĘ. MAMY NAJWYŻEJ 2 LATA, KIEDY ZACZNIE SIE COŚ DZIAĆ, A MOŻE WCZEŚNIEJ, BO WSZYSTKO NABIERA TAKIEGO TEMPA ze az niemożliwe 1) pozamykają nas w domach z powodu narastającej pandemii i w pierwszych dniach dla uspokojenia będą dowozić jedzenie i wodę ( wojsko ,policja) 2) Później pod tym zakazem juz nie będą pomagać czekając aż ludzie będa sie buntować i wychodzić na ulice- wówczas zadziała rozkaz „strzelać” Ludzie będa umierać w domachi na ulicy z powodu braków leków, jedzenia czy wody, a z resztą rozprawią się również GAZEM ( coś mi mówi chroń oczy oczy oczy) Resztę ludzi posegregują i jakaś część oficjalnie do odstrzału, a dzieci i zdrowa młodzież do w bunkrów ( nagminne pożary Katedr rowniez w Gorzowie, to przygotowanie wejścia do podziemnych tuneli , zaraz po spaleniu Katedry robia wielkie remonty ulic az do dzisiaj) TAK TO WIDZĘ i nic nie pomoże nawet święty Boże. Przepraszam za tą Kasandryczną wizje ale wolę PRAWDĘ Ja wyjdę pierwsza po kulkę. bo i tak trzeba stąd odejść na DRUGA STRONĘ LUSTRA .Nikomu nic nie narzucam po prostu tak myślę i przypuszczam. Nawet mam zamiar do końca spłacić kredyty i czysta odejśc. Do tej pory głęboka intuicja i mój somnambulizm mnie nie zawiódł. choc zawsze jest NADZIEJA bo historia się rechocze z planów Napoleona czy Hitlera, czy wielu innych, sięgając głęboko do historii. ŚWIAT ROZPOCZNIE NOWĄ ERĘ ( i nadejda Igrzyska smierci ) Możę to była już informacja> Odebrałam ten film jako przekaz

 2. Przyjacielu nic nie rozumiesz.
  W temacie prawdziwej przyczyny zaplanowanej epidemii, wirusa stworzonego w labolatorium i ukrytego niebezpieczeństwa z tym związanego.  Spodziewałem sie tego od 5-6 lat. Niegdyś nikt by nie uwierzył w to co się dzieje ale juz czas.
  W skrócie.
  Robert D. Steele – emerytowany oficer CIA (łatwo potwierdzić) opublikował to na swoim profilu jakies dwa tyg temu:

        „Let me start by praising the World Health Organization (WHO) for its totally sound decisiona to NOT declare a world pandemic. They are correct. This was a fake pandemic with the ultimate goal of forcing a universal vaccine with digital ID on everyone, starting with the European Union mandate led by France.
  As a former (CIA) spy and top intelligence pioneer of holistic analytics and true cost economics I lay it out as I see it, and end by calling for a joint China-US investigation into the bio war, the 5G, the media war, the insider trading, and Bill Gates (my colleagues at NSA have every email, text, and call he has ever made, the President has not yet asked NSA for a total unmasking of all participants in the fake pandemic conspiracy).
  I made one mistake in this video: I forgot to mention pollution. That is the other contributing factor in China’s high numbers of ill citizens.
  The fake pandemic is OVER. All that remains now is for justice to be done — I hope that a proper investigation leads to the total dismantling of the Center for Disease Control (whose director Nancy Messonnier is a Never Trumper and the sister of Rod Rosenstein), and the indictment and incarceration of Bill Gates for crimes against humanity that include in the past the sterilization of millions without their informed consent.

  The revolution has started — the truth at any cost lowers all other costs, and I am pleased to say that for the first time in my third years of wandering in the wilderness as an intelligence reformer, I feel that the truth finally has a chance to be heard by We the People.

  Jego opinia potwierdza to czego sie spodziewałem , celowo wprowadzona epidemia to narzędzie na drodze do przymusowej szczepionki z czipem RFID? (Radio frequency identyfication device – urządzenie do inwigilacji totalnej) Juz lata temu czytalem o tej technologii.  Miałem nadzieje ze bedzie to kwestia wyboru ale teraz widzę że jednak podstępem i przymusem. Jednocześnie między innymi w Polsce czy Belgii (niebawem cały świat) ostatnimi dniami wprowadzono zapis iż rząd ma prawo do zastosowania przymusu zabiegów medycznych i szczepień. Pasuje do układanki.

  Tutaj jest link do strony id2020 Alliance.
  Zajmują sie właśnie taką technologią
  http://id2020.org/

  A tutaj na potwierdzenie https://www.biometricupdate.com/201909/id2020-and-partners-launch-program-to-provide-digital-id-with-vaccine

  Od lat czytam o możliwościach tej technologi o której nikt głośno nie mówi.
  Daje ona możliwość całkowitej manipulacji człowiekiem, uczuciami, zachowaniem, nawet myślami.. można sprawić że ktoś słyszy głosy w głowie. Testowano to już w latach 70tych w GB, później przejęły tą technologie służby wywiadu największych mocarstw i skutecznie wykorzystywały. Mówił o tym obszernie w swoich wykładach Barry Trower, emerytowany agent brytyjskiego MI 5 (Brytyjska służba wywiadu) i specjalista od walki radioelektronicznej Royal Navy. Badał tą technologie przez 25 lat a jego wykłady nie trudno znaleźć w sieci.

  W 1996 roku „Nexus Magazine”, wydaniu październik/listopad, opublikował artykuł o komputerowym chipie implantowanym w czaszce, który potrafi zapisywać wszystkie przeżywane myśli i doświadczenia. Ten chip miał być jak czarna skrzynka, zarejestrować obrazy, zapachy, dźwięki, słowa wypowiedziane i usłyszane przez zainplantowanego człowieka. Ten chip nazwano „końcem śmierci”. Jeden z naukowców pracujących nad tym rewolucyjnym wynalazkiem, dr Chris Winter z British Telecom z Martlesham Health Laboratories, oświadczył, ze dzięki połączeniu tych informacji z zapisem genów można odtworzyć człowieka fizycznie, emocjonalnie i duchowo. Jednym z pierwszych który skorzystał z tej technologii. (za D. Nejman)

  A teraz grubsze tematy jeśli masz otwarty umysł choć mam nadzieję że to wiesz. W skrócie wszystko to a nawet wiele więcej zostało zaplanowane jakieś kilkadziesiąt lat temu. Przez głównego wroga ludzkości. Która dąży do władzy absolutnej. Od 300 lat nadzwyczaj efektywnie. To o nich mówił Kennedy tuż przed swoją śmiercią i to go zabiło. Oni przejęli wpływy nad zasobami finansowymi całego świata, stworzyli bank rezerw federalnych i zadłużyli cały świat . Są w stanie wywołać wojnę w kazdym miejscu na ziemi pod hasłem „przywracania demokracji”.
  Zasiada tam około 150 najbardziej wpływowych potentatów finansowych, rodziny królewskie itd. Kiedy się spotykają żadna gazeta nie napisze słowa bo gazety i media też do nich należą, zrozumiałe sa tez ich metody prania mózgu przez telewizje.
  Jest o nich wiele informacji, nie trudno znaleźć w sieci.

  A druga część to rzeczy jakie powinien wiedzieć każdy katolik.
  O tej zarazie wiedziałem od pół roku zanim sie zaczęła, przez oredzia pewnego polaka, Grzegorza z Leszna.

  A tutaj fragment innego oredzia polki „Anny od Jezusa” z 6 stycznia 2020 odnośnie ustawy którą wprowadzili w marcu 2020.

  I nie mam wątpliwości co do nich bo „poznacie ich po owocach”.

  „Już wkrótce zostanie uchwalona ustawa, która umożliwi wszczepienie tak zwanych czipów pod skórę Polaków by można było ich lepiej kontrolować. Przedstawi się wiele zalet tego wynalazku, lecz wiedzcie że to wielki jest podstęp szatana. Nie gódźcie się dzieci na wszczepienie znaku szatana, gdyż wtedy skarzecie się na jego niewolę. ” fragment jakże trafnego ostrzeżenia

  To pewnie znasz.

  Sw Jan w Apokalipsie ostrzega :
  ” I sprawia, że wszyscy
  mali i wielcy,
  bogaci i biedni,
  wolni i niewolnicy
  otrzymują znamię na prawą  rękę lub na czoło
  i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
  kto nie ma znamienia –
  imienia Bestii
  lub liczby jej imienia.”

  Kojarzysz pewnie fakty.?
  Gotówkę juz chcą zlikwidować bo podobno przenosi zarazki… Później czipy pod skórę jeśli chcesz zachować majątek i wygody.

  Mam wiele innych objawień z całego świata i z rożnych wieków ostrzegających przed tym co było, jest i będzie.. Wszystko się sprawdza.

  Dodając iluminaci którzy za tym stoi to szataniści, mówią że Boga nie ma i nazywają się ateistami ale prawda jest inna, wyznają kabałę, starożytną wiedzę (greckie. Gnoza, w Azji Wedy).
  Jeszcze sto lat temu każde dziecko o tym wiedziało a oni się nie ukrywali, jawnie walczyli z Kościołem . Papież Pius X (pierwszy polak papież – tego nie wiesz bo polska była pod zaborami i była to niewygodna informacja którą ukrywano.) pisał jawnie ostrzegając przed nimi. Czytałem te pisma (w książce której też nie można znaleźć w empiku, trzeba osobiście dzwonić do autora. W latach 60 wybitny polski pisarz, dziś zapomniany bo mowił prawdę i komuna zakazała sprzedaży) . Dziś oni się ukrywają, przekaz medialny robi z nich legendę i ludzie już zapomnieli. Oni też powodują upadek kościoła katolickiego. 100 lat temu postanowili zmienić metody z walki otwartej na walkę ukrytą, od środka postanowili zniszczyć kościół. Fala pedofilii, zakłamania, homoseksualistów w kościele to efekty ich działalności. Weszli pomiędzy struktury kościoła, udają księży i są na najwyższych szczeblach hierarchii w Watykanie. Pius X ostrzegał o ich planie 100 lat temu.

  Nie napisze tu wszystkiego bo w książce by brakło miejsca.
  Nie słuchaj telewizji i sprzedajnych ekspertów, część polityków to też ich marionetki.
  Mam nadzieję że większość tych rzeczy to nie nowość. Niestety ludzi którzy rozumieją jak funkcjonuje ten system jest zbyt mało żeby to zmienić, szary obywatel sie o tym nie dowie, dlatego trzeba szukać prawdy i ją szerzyć by to koło zatrzymać.

 3. Przecież jak system upadnie to wszystko poleci na łeb na szyję….bezrobocie, bieda, samobójstwa….

 4. https://polskatimes.pl/swiat-nie-uporal-sie-jeszcze-z-koronawirusem-a-w-chinach-jest-smiertelna-ofiara-hantawirusa/ar/c1-14877727

  Ciekawe najpierw epidemia w Chinach później załagodzenie i ustanie teraz umiera rasa biała a koronka wloska jakby zjadliwsza większą większa śmiertelność i umierają też młodzi, nie jest to czasem nowy sposób prowadzenia wojny? I nikt nikomu nic nie może zarzucić bo brak dowodów ale widzimy co się dzieje Chiny stanęły ale się uporały teraz stoi cały świat tylko Chiny produkuja, zachód zaczął się bać dominacji chin po wyjściu krajów zachodu z kwarantanny więc dostali 2 wirusika co by nie zalali nas swoimi produktami i nie wykupili za bezcen, my po włoskiej koronce dostaniemy kolejnego jak zaczniemy uruchamiać produkcje, obawiam się że bd tylko gorzej a nie żadne przebudzenie jesteśmy na linii frontu (ja szczególnie jako aptekarz) 3 wojny światowej trwa od stycznia i zgodnie z przewidywaniami Ameryka zaczęła bo nie chciała stracić statusu hehomona, obawiam się że może być to najpodlejsze wojna jaka kiedykolwiek była

 5. Mam nadzieję, że masz Jarek rację z upadkiem elit😅 tylko coś mi się wydaje, że to właśnie zwykli ludzie (zresztą jak zawsze) ucierpią najbardziej 😪 rządy zaciskają pętlę na naszych szyjach coraz bardziej.

 6. Kefirku proszę napisz o :

  Teorie spiskowe stały się spiskami . Były nimi od zawsze .
  Wirus uziemił samoloty. Nad UE wróciło słońce , a wilgotność spadła z 80-90 do 40-50% . To są fakty . Jeżeli powiesz ludom że smugi , to nowoczesna technologia silników RR – wezmą Cię za wariata .
  Jeżeli powiesz że to chem tra ils też wezmą Cię za wariata. ALe teraz jest jedyna niepowtarzalna okazja .Wirus . Niebo czyste bo samolotów brak . Dowód : Każdy widział samolot przelatuje zostaje smuga . Smuga zamienia się w brzydką chmurę i zasłania słońce . My jako ludzie mamy prawo do słońca . Kto nam je odbiera? Napisz o tym . Teraz mamy dowód . Nawet jeżeli to tylko nowa technologia silników RR to Nas to nie interesuje , bo my chcemy słońca !!!

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.