Aktualności

IDZIE WIELKI RESET SYSTEMU NWO! KULISY GLOBALNEJ OPERACJI

Z powodu wielkiej epidemii koronawirusa globalny system upada na naszych oczach. Świat, jaki znaliśmy jeszcze miesiąc temu, i do którego byliśmy przyzwyczajeni, już nie istnieje. Budzi to w nas uzasadnione obawy i lęki. Jedni panikują na maksa i na ślepo wierzą w to, co mówi rząd. Inni natomiast wypierają swój lęk i hurraoptymistycznie uważają, że żadnego wirusa nie ma. W tym artykule chciałbym Ci przedstawić i opisać przemiany, jakie właśnie zachodzą na świecie i to, co w teorii może nastąpić.

I to jeszcze w całkiem niedalekiej przyszłości. Zaczynamy.

Cenzura internetu odeszła w niebyt. Administratorzy niezależnych witryn i profili na Facebooku, jak i ich Czytelnicy donoszą, że czytelnictwo i zasięgi wzrastają. Od około tygodnia Google zaczęło uwzględniać w wynikach wyszukiwania treści antysystemowe i alternatywne, które przez lata cenzurowało. W wynikach wyszukiwania częściej pojawiają się strony antysystemowe. Więcej ludzi na nie wchodzi, większe jest czytelnictwo. YouTube, portal tak samo jak Google należący do korporacji Alphabet, również zaprzestał cenzury. Podobnie portal Twitter – nie zaniża już zasięgów niezależnym mediom.

Poniżej wkleję dowód na to – screen z panelu administracyjnego mojej strony jarek-kefir.com:

.

Na powyższym screenie macie zaznaczone na czerwono wejścia z wyszukiwarek (głównie Google), YouTube i Twittera. Jeszcze około tydzień temu było od 50 do maksymalnie (i rzadko) 200 wejść z wyszukiwarek. Obecnie liczba ta przekracza tysiąc i rośnie. Z YouTube i Twittera jeszcze tydzień temu wejść nie było w ogóle, lub było ich po jeden, dwa, czasami pięć. Obecnie jest ich więcej, każdego dnia. A jak to jest z główną tubą liberalnej agendy deep state i z głównym cenzorem, czyli z Facebookiem?

Facebook, tak samo jak Google i inne portale, rozpoczął w lutym 2018 roku systematyczne zaniżanie widoczności stron niezależnych mediów, jak i ograniczanie im zasięgu. Następowały spadki wejść i spadki czytelnictwa. U mnie, na mojej stronie (fan page) na Facebooku „Jarek Kefir Bez Cenzury” [LINK TUTAJ] największy spadek nastąpił na początku stycznia 2020 roku. Przez trzy miesiące moja strona na FB była praktycznie martwa. Przy prawie że 40.000 polubieniach moja wpisy były wyświetlane przez od 400 do 1200 osób. Rzadko było to 1600 osób. Strona ta była praktycznie martwa.

Jednak to zaczęło się zmieniać dwa dni temu, około 23 marca 2020 roku. Facebook również zaprzestał zaniżania zasięgów i zaniechał cenzury. Przynajmniej częściowo, by zasięgów ze stycznia 2018 roku jeszcze nie ma. Poniżej mój wpis z sprzed tygodnia, z dnia 17 marca 2020 roku. Zasięg był bardzo mały:

.

Z kolei poniżej jest screen z wczoraj, z dnia 24 marca 2020 roku. Zasięg jest już znacznie większy, choć jeszcze nie jest to stan sprzed rozpoczęcia cenzury na początku 2018 roku. Na pewno nie można tłumaczyć wzrostu czytelnictwa tym, że ludzie siedzą teraz w domach, więc częściej przebywają w internecie. Dlaczego?

Ponieważ ludzie siedzą w domach już od dwóch tygodni, a wzrost czytelnictwa był nagły i skokowy, od zaledwie kilku dni. Wcześniej, jeszcze w czasach pełnej cenzury, automatyczny program (skrypt) Facebooka z automatu zaniżał mi zasięgi do max 1600 osób, a najczęściej mniej. Teraz ten program został z jakiegoś powodu wyłączony.

.

Dlaczego zaniechano cenzury internetu i zaniżania zasięgów? Warto tutaj przytoczyć to, co pisze od jakiegoś czasu anonimowy aktywista, być może powiązany ze stronnictwem Donalda Trumpa, czyli Q Anon. Mówi on, że stronnictwo Trumpa walczy z globalistami, czyli z lewicowo-liberalnym obozem zwanym jako cabal lub deep state. Trump chce poluzować i zreformować nieludzki system, czyli NWO (które istnieje już od dawna tak naprawdę), jaki stworzyło właśnie deep state. Nowy system ma być bardziej ludzki i humanitarny. Zniesione ma być niewolnictwo ekonomiczne które teraz znamy, jak i zwiększone mają być nasze prawa. Zbrodnie, jakich dopuszczali się emisariusze obozu deep state mają zostać ujawnione ludzkości. Być może związane jest to z teorią globalnej transformacji, czyli ze wzrostem ludzkiej świadomości, które ma dać bardzo pozytywny efekt na świecie.

Q Anon mówi, że oba obozy zaciekle walczą ze sobą. Emisariusze deep state mają być wyłapani i osądzeni pod pretekstem epidemii koronawirusa. Wielu z nich (np Bill Gates) już zrezygnowało z pełnionych funkcji. Część z nich, np aktor Tom Hanks, jest przetrzymywanych w areszcie domowym, oficjalnie z powodu podejrzenia koronawirusa. To ma eskalować i nasilać się dalej, aż do ujawnienia ludzkości ich prawdziwego oblicza i zmianie zasad globalnego systemu.

Obecnie w USA (i na świecie) mamy dwuwładzę.

Pierwszy ośrodek władzy to Cabal lub też Deep State. Deep State to inaczej „ukryta władza”, związana z miliarderami (Soros, Rockefeller, Rotshild), bankami, finansistami, korporacjami. Sponsorują oni swoich aktorów, czyli polityków liberalnych, lewicowych, zielonych i tak dalej. W Polsce ich aktorami na scenie politycznej są politycy PO, Lewicy, Nowoczesnej, PSL. Deep State popiera drapieżny kapitalizm (w wersji neoliberalnej). Zaś w sferze obyczajowej – lewiocowy liberalizm, destrukcję tradycji, państwowości, rodziny, gender studies, feminizm, multikulturalizm (destrukcja więzi narodowych i białej cywilizacji), LGBT i tak dalej. Tajne organizacje takie jak Wolnomularstwo lub Illuminati (góra Wolnomularstwa) są ich wywiadem i „ramieniem zbrojnym.” Na dużo głębszej płaszczyźnie realizują oni archetyp lucyferyczny – są przekonani, że ten świat i tak jest pomyłką, błędem stwórcy, więc nie ma znaczenia, czy go splugawią jeszcze bardziej, czy będą rządzić moralnie. Więc to robią. To oni odpowiadają za destrukcję wszelkich dziedzin życia, łącznie z przyrodą, co grozi zagładą życia biologicznego na Ziemi w ciągu najbliższych 20 do 30 lat. Mają oni przyczółki w polityce (wyżej wymienieni), w systemie prawnym, biznesie, urzędach, wśród celebrytów, artystów, w świecie nauki i tak dalej.

Cytat: „Koronawirus zamyka epokę liberalizmu. Liberalizm sprzyja we wszystkich wymiarach rozprzestrzenianiu się wirusa. Żąda likwidacji wszystkich odmienności.Liberalizm jest sam wirusem. Za jakiś czas liberałów porównywać będzie się z „zainfekowanymi”, zarażonymi „maniakami” wzywającymi do tańców i zabaw pośród wybuchu dżumy. Liberał jest nosicielem i apologetą koronawirusa. Szczególnie, jeśli okaże się – a ku temu wszystko zmierza – że wirus został wyprodukowany jako broń biologiczna.”

.

Drugim ośrodkiem władzy jest stronnictwo Trumpa, a wraz z nim kraje takiej jak Polska, Węgry, Włochy, Austria i inne. Chcą oni zwalczać struktury Deep State i wyrwać w końcu tego chwasta.

Wg Q Anona za epidemię koronawirusa odpowiedzialne są spec-służby kontrolowane przez deep state. Wypuścili oni wirusa w Chinach, Iranie, Włoszech i Hipszpanii, by zdestabilizować sytuację na Ziemi. Ale stronnictwo Trumpa ogłosiło tzw. lockdown w wielu krajach, czyli kwarantannę, blokadę granic i zakazy gromadzenia się i wyjść z domów. Ma to posłużyć jako pretekst do ich odnajdywania i wyłapywania, bo zamknięte są granice, a ruch lotniczy de facto nie istnieje. Nigdzie już nie uciekną.

Jeśli nie czytałeś moich poprzednich wpisów na ten temat, to serdecznie zapraszam do ich lektury. Jest tam obszerna baza danych na ten temat. Naprawdę warto z tymi materiałami się zapoznać, bo za hipotezą Q Anona przemawiają liczne fakty, np zaniechanie cenzury internetu. On o tym również wspominał.

Linki do tych materiałów:
Czy upadek systemu zaczyna się teraz?
Czy koronawirus to pretekst do zniszczenia elit NWO?

Jeśli ciekawi Cię szokujące w swej wymowie przemówienie Trumpa, to wejdź w poniższy link:
Szokujące i ukrywane przemówienie Trumpa!

A poniżej założenia nowego systemu światowego:

-Pandemia koronawirusa będzie trwać dokładnie tyle, by zniszczyć światowy system ekonomiczny oparty o zadłużenie i wirtualny pieniądz.

-Wprowadzona zostanie jedna światowa waluta, a pensje i ceny produktów i usług w różnych krajach będą na podobnym poziomie. System będzie oparty o suwerenne państwa narodowe.

-System ekonomiczny oparty o władzę bankierów i finansistów związanych z deep state zostanie zniszczony i zresetowany. Rządowe, korporacyjne jak i prywatne długi zostaną wyzerowane.

-Otwarty zostanie dostęp do najnowszych, lecz ukrywanych dotąd, lub po prostu nieużywanych technologii. Ropa naftowa i gaz ziemny odejdą w niebyt. Przykład? Już około 2000 roku została opatentowana technologia baterii do telefonów komórkowych, która może wytrzymać na jednym ładowaniu przez bardzo długi okres czasu. Jednak korporacje jej po prostu nie wprowadziły, bo lepiej co dwa lata sprzedawać ludziom nowy telefon i na tym zarabiać, niż produkować trwały sprzęt (tzw spisek żarówkowy).

Zapoznaj się też z nagraniem video o Q Anonie i zmianach na Ziemi:

.

Podsumowując: będzie to nowy, lepszy system, niż ten niewolniczy, który mamy teraz. Zbyt piękne, by mogło być prawdziwe? Być może. Jednak wiele faktów, w tym zaniechanie cenzury internetu, przemawia za prawdziwością tego, co pisze Q Anon. Cóż, pożyjemy, zobaczymy. Obserwujmy uważnie to, co się dzieje.

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam żadnych płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

24 odpowiedzi »

 1. Czytam Twoje artukuly i często się zgadzam ale ten … trochę bajka. Czy Ty znasz osobiście chociaż jednego, jedna osobę należąca do Wolnomurarzy? Chyba nie. Proponuje poznaj kogoś i poznaj od środka jak to działa, a zobaczysz co to jest to wielkie Wolnomularstwo w dzisiejszych czasach.

  • W skrócie: wyznają „Lucka”, mają wyprane mózgi (zanim dojdą do 33 stopnia) i pokazują sobie różne gesty, np. podrzynania gardła?

 2. Błagam, niech Pani powie , że żartowala? Przecież wonomularstwo to oficjalne, legalne Stowarzyszenie, w każdym kraju mają swoje oddziały, Ci mali członkowie jednak niewiele wiedzą, by zostać wtajemniczonym należy albo się dobrze urodzić, albo bardzo mocno sobie zasłużyć i mieć ogromny majątek i władzę. Tutaj link, Pan i też może się zapisać chociaż inicjacja rzekomo jest trudna.https://wolnomularstwo.pl/jak-zostac-wolnomularzem/

 3. Doszedłem wczoraj do podobnych wniosków, tylko sądzę że wirus został prawdopodobnie celowo zmodyfikowany przez przeciwnkow globalizmu i przeciwnikow „deep state” (to jest przez stronnictwo Trumpa) aby zmniejszyć śmiertelność wirusa natomiast zwiększyć szybkość rozprzestrzeniania infekcji, w celu spowodowania światowej paniki i wymuszenia powszechnej kwarantanny co umożliwi reset systemu. Kwarantanna już teraz blokuje cały przemysł i handel co dobije duże firmy i banki które nie mogą przetrwać nawet tygodnia jeśli ich walory i rezerwy bardzo spadną. Nastąpi tzw „margin calls” i „call on loans” (nie wiem jak to jest po Polsku) co spowoduje że cały system korporacji i banków w krotce nawzajem się zbankrutuje. Natomiast sami ludzie łatwo przeżyją, zwłaszcza ci co mieszkają blisko wsi alboo mogą na wieś uciec. Pozdro, Stan (Heretyk) @stanbles

 4. Ale to nadal będzie system na który będziemy musieli, chcąc nie chcąc lozyc ?
  Ludzie potrzebują zdrowej żywności i wolności a nie telefonu którego bateria będzie trzymała długo. Opcjonuje do powrotu do plemion i życie zgodnie z natura, a nie przekształcanie jednej niewoli w druga „ łagodniejsza”.

 5. Niepokoi mnie ta wspólna światowa waluta. Prawda, że to źle brzmi ? Oprócz wielu pytań, jej specyfikacji, etc., , interesuje mnie, czy będzie pod postacią gotówki także , hipotetyczne założenie ktoś zna ? Jak będzie gotówka, to nie będzie chipów. Nie dajmy się tylko zwieść.

 6. Dokladnie. Martwi mnie waluta globalna. I jak by mialo to wygladac?
  Z drugiej strony eksperyment z przerzuceniem aktywnosci ludzkiej do internetu sprawil, ze wydajnosc laczy spada, sa problemy z platnosciami karta.

 7. Obym się mylił, ale Trump to kolejna marionetka w rękach tych co sterują światem od wielu stuleci🤷🏻‍♂️ wszystko wskazuje na to iż zaplanowany kryzys ma na celu pozbawić nas całkowicie wolności 🤫 jeśli rzeczywiście nie nastąpi reset to bogaci będą jeszcze bardziej się bogacić a biedni padać z głodu

 8. Trump też mi się wydaje marionetką. Czy oni walczą z nami czyli anty-semitiyzm wirus ???
  Posłuchajcie Trumpa

  • Qanon, Trump i to że sami się prosimy o stan policyjny jest bardzo niebezpieczny, a deep state oraz jak twierdzisz że cenzura zniesiona? naprawdę czy dalej są wiadomości które chcą żębyśmy czytali.. własnie o Q, deep state itp…

 9. Jesli Tramp jest ten dobry i Polska tez ta dobra to oznacza ze PIS dobrze robi?!? Ten PIS co dokreca śrubę od kilku lat wykancza przedsiebiorcow i chce kontrolowac wszystko i wszystkich. Cos tu niegra. Nawet w czasie kryzysu teraz rzad zachowuje sie jak w amoku i dąrzy raczej do panstwa policyjnego(ustawa o policiji sanitarnej) i zniszczenia gospodarki przez nieudolność czyli brak sensownego przeciwdziałania kryzysowego.

  • PiS nie wyznaje kapitalizmu ale wyznaje klientelizm dlatego uzupełnia tak zwane „elity” swoimi przyspieszając upadek starego systemu który się wyczerpał w okresie 2008-2015 czyli od czasu tak zwanego kryzysu kiedy banki i korporacje dostawały socjał na „stymulacje gospodarki” to był odwrócony kapitalizm pod zasłoną socjalu który płynął strumieniami do najbogatszych, PiS pociągnie ich na dno już całkiem stąd taka popularność tej partii w Polsce. W USA czy Wielkiej Brytanii w latach 2008-2015 upadła klasa średnia, ma nastąpić jej odbudowa Trump chce odbudowy społecznej poprzez pracę i wzmocnienie sektora prywatnego, Brytyjczycy zaś myślą o szerszym interwencjonizmie chcąc wzmocnić takie gałęzie jak handel, przemysł stoczniowy czy energetykę, natomiast dobrym newsem jest to że w obu państwach odchodzi się od modelu dominacji sektora finansowego/bankowego który jest odpowiedzialny za obecną sytuację społeczną. Widać wyraźnie że ludzie się przebudzają i że opinia międzynarodowa dostrzega ich malwersacje

 10. Ten Q Anon to jak mawiał złomek „Bujdy na resorach”. Gdyby ktoś chciał wyłapać tych wypaczonych to wystarczyłoby ich zaprosić na jakąś galę lub wręczenie nagród i po ich zakończeniu całą śmietankę po cichu do paki a nie zamykać całe kraje. Walka toczy się o coś więcej niż tylko kilku dewiantów i ich rodziny. Większość mamony jest wirtualna i będąc u władzy w kilka dni można banki doprowadzić do zniewolenia. Idzie kataklizm jak niektórzy wieszczą co 676 lat czyli już za cztery lata wg ich teorii, która wydaje się być bardziej logiczna i prawdopodobna.

   • Nie jestem zwolennikiem teorii resetu, bo takowa nie ma zbyt wielkiego sensu.
    Radzę czytać ze zrozumienie. Nie reset, przejęcia, upadki, a odwrócenie uwagi od katastrofy naturalnej. Tylko i aż tyle. Tacy ludzie czy też organizacje jak Q Anon w 99.99% przypadków pracują po to aby kogoś skłócić lub ODWRÓCIĆ UWAGĘ! Po to są mś, olimpiady, katastrofy, „Madzie” aby o 3 nad ranem przepchnąć po cichu ustawę, itp.
    Reasumując proszę sprawdzić np. odczyty promieniowania dla najbliższych ciał z SOHO sprzed kilku lat oraz porównać z tymi z chwili obecnej. Proszę sprawdzić np. na portalu zmianynaziemi.pl ilość komet, rozbłysków, burz elektromagnetycznych sprzed powiedzmy 2010 i ostatnich miesięcy.
    Co do płaskiej ziemi to dodam iż nie wiem jaki jest jej kształt, lecz na pewno nie taki jak nam się wmawia. 10 lat temu sprawdzałem rzekomą krzywiznę i zakupiłem do tego wysokiej jakości sprzęt optyczny i … z Paguer’y na Majorce widziałem miejscowości nadmorskie na Ibizie, której najwyższy szczy miał być kilkaset metrów poniżej widnokręgu.Jak to możliwe że widziałem coś co winno być ponad 1km poniżej linii krzywizny ziemi? Można sprawdzić z Bornholmem, który również nie powinien być widoczny z polskich plaż a jest. Potrzeba tylko dobrej lunety aby się o tym przekonać.Poza tym z racji zawodu odbyłem kilkadziesiąt (70+, nie liczyłem ile dokładnie) ok. trzygodzinnych lotów i nigdy nie zauważyłem krzywizny z pokładu samolotu.
    Jak jest naprawdę tego nie wiemy ale nie jest to tak jak w podręczniku (co można łatwo udowodnić posiadając np. program cad do pomiarów oraz lunetę, statyw oraz lustrzankę.

 11. Trump to byc moze Antichryst. ZObaczcie jak Was mami. Robi cos co bysmy stw ze jest „dobre” po czym przepycha cos znacznie gorszego. Tak idzie chipowanie, jeden rzad, jedna waluta. To nie beda dobre rozwiazania

 12. Myślę że chodzi i chipowanie. Depopulacje i szczepionkę. Ze nie ma to nic edpolnego z wyłapywaniem tych ludzi. A skąd ty niby wiesz ze chodzi tylko o wypłapanie tych ludzi.a niby w jakim celu jest tyle 5g to wszystko jest powiązane. 5g+chip+szepionka pomyślcie.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.