LEKARZE W USA STOSUJĄ WITAMINĘ C W LECZENIU KORONAWIRUSA!

Wielu ludzi zadaje sobie pytanie, czy istnieje lek na koronawirusa. Epidemia rozkręca się w coraz to nowych krajach, mamy tysiące zgonów na świecie na dobę. Początki zachorowań notuje się już w Afryce, gdzie w wielu krajach nie tylko służba zdrowia, ale i sama instytucja państwa nie istnieje. Ludzie się boją i chcieliby wiedzieć, czym leczyć koronawirusa.

W tym artykule postaram się na pytanie o lek na koronawirusa odpowiedzieć.

Lek na koronawirusa z Polski!?

W Polsce ruszy produkcja leku na koronawirusa który jest właśnie próbnie testowany w tej chorobie. Jest to stary i znany lek na malarię o nazwie chemicznej hydroksychlorochina. Nową, bardzo tanią metodę produkcji wynalazł Polak, prof. Bartosz Grzybowski. Produkcja ma ruszyć już niebawem. Patent na tę metodę produkcji ma zostać udostępniony całemu światu za darmo. Pomimo tego, że jest to lek na malarię, wykazuje on skuteczność także w leczeniu koronawirusa.

Podobną skuteczność wykazują znane już leki stosowane przeciwko retrowirusom takim jak HIV. Lekarze w Indiach ogłosili całkowitą skuteczność leczenia wirusa. Użyli kombinacji leków takich jak: Lopinavir, Retonovir, Oseltamivir i Chlorphenamine. Zaczęli sugerować używanie tej mieszanki leków reszcie świata. Dowiedziono też, że osocze pacjentów którzy przeszli koronawirusa i wyzdrowieli, może być wykorzystywane w leczeniu innych zarażonych.

Chiny przekupiły Światową Organizację Zdrowia (WHO), by ta przestała blokować terapię wysokimi dawkami witaminy C podawanej dożylnie w leczeniu koronawirusa. W Chinach z powodzeniem stosowano dożylne podawanie askorbinianu sodu, czyli zasadowej formy witaminy C w leczeniu tej choroby. Jednak to nie wszystko. Okazuje się bowiem, że również w Stanach Zjednoczonych używa się z powodzeniem dużych dawek witaminy C w leczeniu koronawirusa.

Witamina C w leczeniu koronawirusa? Lekarze z USA: TAK!

Jak donosi gazeta New York Post, poważnie chorzy pacjenci z koronawirusem w największym kompleksie szpitalnym stanu Nowy Jork, otrzymują ogromne dawki witaminy C – na podstawie obiecujących doniesień, że pomogło to ludziom w Chinach. Chorym oczywiście podaje się mieszaninę kilku leków, a witamina C jest dodatkiem do nich. Nie należy też traktować jej jako „cudownej pigułki” na koronawirusa, że weźmiesz sobie tabletkę z witaminą C i jesteś już bezpieczny.

Dr Andrew G. Weber, lekarz związany z instytucją zdrowotną o nazwie Northwell Health na Long Island, powiedział, że jego pacjenci chorzy na koronawirusa, którzy są na intensywnej terapii, natychmiast otrzymują 1500 mg dożylnej witaminy C.

Powiedział, że identyczne ilości tego silnego przeciwutleniacza są następnie podawane ponownie trzy lub cztery razy dziennie. Każda dawka jest ponad 16 razy wyższa niż zalecana przez National Institutes of Health, która wynosi zaledwie 90 mg dla dorosłych mężczyzn i 75 mg dla dorosłych kobiet. Świadczy to o tym, że te dawki ustalono zbyt nisko. Pytanie, dlaczego to zrobiono? Po to, by ludzie nie brali dostatecznej ilości tej witaminy i chorowali, a potem napędzali zysk korporacjom farmaceutycznym?

Medyczne trolle internetowe i witamina C w leczeniu koronawirusa

Dotychczas witamina C była wyśmiewana przez medycznych trolli, piszących artykuły i nagrywających filmy (na zlecenie, za pieniądze), i była pokazywana jako nieskuteczna. Niemal jako śmieciowa. Jerzy Zięba, który polecał witaminę C na wiele chorób, był wyzywany od szarlatanów i oszołomów. A tymczasem tutaj przyszła epidemia koronawirusa, czyli choroby znacznie gorszej niż grypa, więc żarty się skończyły. I teraz medycyna akademicka została wręcz zmuszona przez okoliczności natury do tego, by sięgać po metody naturalne, które są naprawdę skuteczne. „Śmieszkować” z witaminy C i mówić, że jest nieskuteczna, wręcz niepotrzebna, można było w bezpiecznych czasach, a teraz już nie. Bo trzeba szybko znaleźć lek, który naprawdę działa, nie ma już zbyt dużo czasu.

Ale wracając do meritum. Według Webera schemat ten oparty jest na eksperymentalnych metodach leczenia osób z koronawirusem w Szanghaju w Chinach. Jak stwierdził – „Pacjenci z koronawirusem, którzy otrzymywali witaminę C, radzili sobie znacznie lepiej niż ci, którzy jej nie otrzymywali.”

Rzecznik Northwell Hill, która prowadzi 23 szpitale, w tym Lenox Hill Hospital na Manhattanie, powiedział, że witamina C była szeroko stosowana przy leczeniu koronawirusa w całym systemie opieki zdrowotnej, ale zauważyła, że metody leczenia, np dawkowanie witaminy C, były różne dla poszczególnych pacjentów. Powiedział też, że około 700 pacjentów jest leczonych z powodu koronawirusa w całej sieci szpitalnej, ale nie jest jasne, ilu spośród nich otrzymuje witaminę C.

Perspektywy metod naturalnych, nie tylko w leczeniu koronawirusa

Prezydent Trump napisał na Twitterze, że w leczeniu koronawirusa niesprawdzona terapia kilkoma środkami ma prawdziwą szansę, aby stać się jednym z największych postępów w historii medycyny. Weber powiedział, że poziom witaminy C u pacjentów z koronawirusem gwałtownie spada, gdy cierpią na sepsę, reakcję zapalną, która występuje, gdy ich ciało reaguje nadmiernie na infekcję. Stwierdził też, że próba utrzymania tego poziomu witaminy C w normie ma medyczny sens. Badanie kliniczne podawania witaminy C w leczeniu koronawirusa rozpoczęło się 14 lutego w szpitalu Zhongnan w Wuhan w Chinach, w epicentrum pandemii.

I co sądzisz o tej informacji? Czy istnieje szansa, że medycyna akademicka otworzy się też na naturalne metody leczenia – ziołami, witaminami, minerałami (wapń, magnez, cynk, potas), aminokwasami i tak dalej? Przecież to też są substancje chemiczne (witamina C) lub ich połączenia (zioła), to też są lekarstwa. Też wykazują swoją skuteczność w leczeniu lub profilaktyce wielu chorób. Osoby cierpiące na różne dolegliwości często donoszą znaczną poprawę lub wręcz ustąpienie objawów, jeśli tylko terapia metodami naturalnymi prowadzona jest rzetelnie i fachowo. Owszem, trudno o prawdziwych wirtuozów medycyny naturalnej, którzy współpracują z lekarzami jak i opierają się na nauce, ale tacy istnieją. Link do strony takiej rzetelnej osoby masz TUTAJ [KLIKNIJ], można się zapisać na sesje skype.

Metody naturalne są obiecującą formą terapii różnych chorób, szczególnie wtedy, jeśli stosuje się je w połączeniu z dobrze dobranymi lekarstwami medycyny akademickiej. Czy do ludzi coś dotrze, gdy służba zdrowia ogłosi w przyszłości, że leczy chorych na koronawirusa wysokimi dawkami witaminy C? I to znacznie wyższymi, niż te oficjalnie zalecane? Czy dotrze coś do lekarzy? Mam nadzieję, że coś zacznie się zmieniać na lepsze, że lekarze też pójdą po rozum do głowy i nie będą tak ślepo negować każdej metody, której nie da się wypisać na recepcie.

Witaminę C w leczeniu koronawirusa zalecali Jerzy Zięba i był lekarz, dr Jerzy Jaśkowski. Wyśmiewano ich i wyszydzano na wszelkie sposoby, medyczne trolle publikujące materiały na zlecenie koncernów nie pozostawiły na nich suchej nitki. Jednak rzeczywistość jak zwykle to zweryfikowała.

W poniższych artykułach poruszałem zagadnienie leków na koronawirusa, próbnych metod jego leczenia. Pisałem o tym, jak w naturalny sposób można chronić siebie i bliskich. W czasie epidemii jest to bardzo ważne:

Koronawirus: jak się chronić? Sprawdzone naturalne metody
Nadzieja na lek na koronawirusa? Są dobre wiadomości!
Leki na gorączkę zwiększają ryzyko złapania koronawirusa!
Ten lekarz witaminą C uratował osobę z sepsą
Czy lek na koronawirusa istnieje? Zaskoczę Cię!

Materiał o leczeniu koronawirusa witaminą C z New York Post:

New York hospitals treating coronavirus patients with vitamin C

Poniżej masz inne materiały o epidemii koronawirusa:

Przeczytaj je koniecznie, jest tam dużo cennych danych, nie zawartych w tym artykule!

Jak groźny jest koronawirus? Tu masz odpowiedź!
Nowe dane o groźności koronawirusa
Jak poznać czy jesteś chory na koronawirusa?
Jak odróżnić koronawirusa od zwykłej grypy?
Leki na gorączkę zwiększają ryzyko złapania koronawirusa!

Czy koronawirus to broń biologiczna która uciekła z laboratorium?

Poniżej ciekawe artykuły na ten temat.

Koronawirus: globalny sabotaż bronią biologiczną?
Czy koronawirus to broń biologiczna? Nowe dowody!

Przeczytaj też moje wpisy o epidemii koronawirusa, która przebudza ludzi:

Epidemia koronawirusa ma Tobą wstrząsnąć i Cię przebudzić!
Epidemia, która przebudzi ludzkość

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam żadnych płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

4 myśli w temacie “LEKARZE W USA STOSUJĄ WITAMINĘ C W LECZENIU KORONAWIRUSA!

  1. Abstrachując od koronawirusa, nauczyłem się mieć zapasową paczkę antybiotyku, przyda się przy poważnym zapaleniu bakteryjnym lub ropniu kiedy ty, rodzina, znajomi nie będą mogli w trybie nagłym udać się do lekarza np kiedy pracują za granicą lub pracodawca nie życzy sobie „zawodnych” ludzi i trzeba wytrwać do weekendu żeby nie stracić pracy,

  2. New York Post, poważnie chorzy pacjenci z koronawirusem w największym kompleksie szpitalnym stanu Nowy Jork, otrzymują ogromne dawki witaminy C – jakiś link do artykółuw NYP

  3. Oby naukowcom jak najszybciej udało się znaleźć szczepionkę na ta straszną chorobę, która przenosi się w zastraszającym tempie. Właściwie cały świat się zatrzymał. Takiej sytuacji nie było od drugiej wojny światowej.

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.