SYSTEM NWO UPADA PONIEWAŻ JEGO CZAS MINĄŁ

Czy obecny system upadnie? Czy to możliwe, że koronawirus to broń biologiczna!?

Ostatnie dni przynoszą wprost szokujące ustalenia odnośnie tego, co dzieje się obecnie na świecie. A dzieje się bardzo dużo. Epidemia koronawirusa obejmuje coraz to nowe kraje. Gospodarki się walą, nadchodzi ogromny kryzys. Wszyscy w miarę możliwości siedzimy w domach. Króluje niepewność i strach o jutro. Nie wiadomo jak rozwinie się epidemia, i czy nie spowoduje całkowitego paraliżu służby zdrowia, dewastacji gospodarki, wybuchów anarchii.

Jednym słowem, system wali się na naszych oczach

W tym artykule chciałbym Ci przedstawić kolejne już dowody na to, że koronawirus może być po prostu bronią masowego rażenia, czyli bronią biologiczną. Jest to bardzo interesujące, bo kolejne już osoby publiczne, w tym znany i ceniony dziennikarz, potwierdzają hipotezę broni biologicznej. Przedstawię też najnowsze materiały od aktywisty Q Anona, który mówi o nieuchronnym upadku obecnego, niewolniczego systemu władzy i opresji.

Zaczynamy.

Najpierw będzie trochę spiskowo. 😉 Obejrzyj proszę wystąpienie piosenkarki Madonny na zeszłorocznej Eurowizji, z maja 2019 roku. Są tam tajemnicze postacie w kapturach, jak i ludzie w maskach przeciwgazowych spadający w przepaść. Wg jednej z teorii spiskowych, tajemniczy zakon Illuminatów ma specyficzny kodeks honorowy, wg którego zapowiada przyszłe wydarzenia w tego typu aranżowanych przedstawieniach. Lub w filmach, teledyskach, książkach i tak dalej. Na ile to jest prawdziwe, to nie wiem, ale dopuszczam możliwość, że ta teoria jest prawdą.

.

Upadek systemu: kolejna celebrytka o tym wiedziała?

A teraz zobacz występ polskiej celebrytki Dody. W swoim wystąpieniu żartuje ona, że jest Illuminatką, i że jak to Illuminaci, wiedziała zawczasu o epidemii koronawirusa. To dlatego już jako jedna z pierwszych artystek miała odwołać wszystkie swoje koncerty.

Wspominała też, że jest patriotką i chce, by Polska dobrze poradziła sobie z epidemią. Dlatego jako jedna z nielicznych celebrytek włączyła się w akcję uświadamiania swoich fanów i reszty społeczeństwa na temat koronawirusa. To znamienne, bo większość celebrytów od bronienia karpii, dzików i kornika w puszczy, po prostu milczy. Milczy jak zaklęta, nie wykorzystuje swoich zasięgów i swoich fanów do tego, by edukować społeczeństwo. A dlaczego? Bo nie mogą się w ten sposób promować i zarabiać, więc olali sprawę, i jeszcze część z nich bezczelnie prosi fanów o wsparcie.

.

Wystąpienia Billa Gatesa z 2018 i 2019 roku o globalnej epidemii. Skąd to wiedział?

Przypomnę jeszcze wystąpienie Billa Gatesa z początku 2018 roku. Zapowiadał on tragiczną pandemię wywodzącą się z Chin, która może uśmiercić 30 milionów ludzi w ciągu 6 miesięcy. Również w 2019 roku, tuż przed epidemią koronawirusa, Bill Gates wypowiadał się w podobnym tonie. Wtedy także twierdził, że pandemia rozpocznie się w Chinach, ale uznał tym razem, że zabije ona około 80 milionów ludzi, i rozprzestrzeni się na całym świecie.

Skąd on to wszystko wiedział? Można powiedzieć, że to tylko przypadek. Ale prawda, że jest to dość dziwny zbieg okoliczności, że mówił o tym pod koniec 2019 roku, tuż przed pandemią koronawirusa? 😉

.

Szokujące nagranie Gadowskiego o epidemii i systemowym upadku

Znamy i ceniony dziennikarz, Witold Gadowski, szokuje w swoim najnowszym nagraniu poruszanymi kwestiami. Naprawdę warto obejrzeć to nagranie w całości.

Mówi, że koronawirus na pewno jest bronią biologiczną, i że zna osobę, która nad nim pracowała. Jest on zwolennikiem tezy, że nie był to atak biologiczny, ale że ten wirus po prostu uciekł z laboratorium. Nie wiadomo czy mówi tak dlatego, że naprawdę tak uważa, czy boi się poprzeć dość mocną hipotezę o ataku bronią biologiczną. W końcu to poważna sprawa, i dziennikarz tej klasy co Gadowski musi się pilnować z tym, co mówi. On ma znacznie więcej odbiorców niż ja i musi uważać.

Gadowski wspomina też o adrenochromie. Mówi, że warto zainteresować się tym zagadnieniem na poważnie. Adrenochrom to metabolit adrenaliny, jej chemiczna pochodna. Jest on produkowany przez organizm człowieka podczas skrajnego przerażenia, przed śmiercią. To narkotyk elit agendy deep state (inaczej cabal). To elita bankierów, finansistów, CEO korporacji, polityków, celebrytów. Tworzą oni współczesny, niewolniczy i wyzyskujący ludzi system, czyli NWO, które nie nastąpi, ponieważ jest już od dawna. To inaczej elita sił ciemności.

Adrenochrom pozyskuje się od ludzi poddawanych torturom. Pobiera się go z ich nadnerczy tuż przed śmiercią. Dotychczas była to tylko teoria spiskowa, ale coraz więcej faktów przemawia za jej autentycznością. Skoro sam Gadowski o niej wypomina, to coś to znaczy. Dziennikarz tej klasy nie może pozwolić sobie na fejka. Następnie Gadowski wspomina o Q Anonie, znanym już na całym świecie aktywisty, który publikuje plany stronnictwa Trumpa i sojuszników, które chce odsunąć deep state od władzy na świecie. Pomimo tego, że ten dziennikarz ma kpiąco-szydzący sposób mówienia (który, nie ukrywając, podoba mi się 😉 ), to z hipotezy Q Anona w ogóle nie szydzi. Mówi, że w nią nie wierzy, jednak uważa, że jest to interesujący trop. Cóż, taki Gadowski, póki co, musi ważyć każde słowo. On też chce żyć, a ma miliony odbiorców. Może coś zasugerować, nakierować słuchaczy i czytelników na pewien trop, ale musi zachowywać ostrożność.

A poniżej nagranie, w którym Gadowski porusza kwestie upadku systemu, epidemii, adrenochromu, Q Anona:

.

Jeśli nie wiesz, kim jest Q Anon i o co chodzi z odsunięciem skorumpowanej i zdemoralizowanej elity deep state (cabal) od władzy, to zapoznaj się proszę z poniższymi artykułami. Naprawdę warto, bo jest tam zawarta obszerna baza danych (tekstowych jak i filmowych) na ten temat:
Idzie wielki reset systemu NWO! Kulisy globalnej operacji
Czy upadek systemu zaczyna się teraz?
Czy koronawirus to pretekst do zniszczenia elit NWO?

Jeśli ciekawi Cię szokujące w swej wymowie przemówienie Trumpa, to wejdź w poniższy link:
Szokujące i ukrywane przemówienie Trumpa!

Poniżej nowe nagrania o Q Anonie i Polsce z kanału „Prawda Istnieje”

.

I drugie nagranie o Q Anonie:

.

Link do kanału Prawda Istnieje, gdzie są publikowane najnowsze informacje związane z odsunięciem elity deep state od władzy, jest TUTAJ. Warto takich twórców promować.

Upadek systemu i teoria globalnej świadomości

Przez millenia system w którym żyliśmy ewoluował od formy zwierzęcej, ku formom coraz bardziej i bardziej humanitarnym, czyli można powiedzieć – „ludzkim.” Człowiek ma powinność wznieść się ponad zwierzęcość, ponad prymitywne instynkty i popędy. Cały rozwój ludzkości podążał od prehistorii jaskiniowego barbarzyństwa, ku coraz bardziej rozwiniętym i stopniowo, powoli, coraz bardziej humanitarnym formom zarządzania systemem.

Więc to nie jest tak, że jesteśmy skazani tylko na jeden, barbarzyński system. Rozwój jednostek jak i całych populacji jest faktem. Wciąż uczymy się na błędach, pomimo tego, że wielu uważa, że ludzki gatunek jest po prostu niereformowalny i felerny. Wg Junga ludzkość wciąż jest na poziomie dziecięcym, zaś wg pewnych doktryn mistycznych, system oparty jest o matrycę zwierzęcą. Oparta jest ona o walce o byt, poczuciu, że wszystkiego brakuje, rywalizacji, przemocy, ignorancji. Wg jeszcze innych interpretacji, które wcale nie muszą się wykluczać z poprzednimi, system ten oparty jest na nieświadomości.

Następny system, po jego radykalnym przedefiniowaniu, nie będzie oparty o nieświadomość zbiorową (wg nauk Junga), ale i świadomość zbiorową, czyli o globalną świadomość. Wiele doktryn ezoterycznych i gnostyckich, i wiele religii mówi o nastaniu nowego, szczęśliwego wieku dla ludzkości. Religia chrześcijańska mówi o królestwie bożym na Ziemi, zaś ezoterycy o globalnej świadomości. To w sumie jedno i to samo. Czas obecnego systemu opartego o nieświadomość zbiorową dobiega końca, bo jest zdezaktualizowany i przez rozwój technologii, stał się groźny dla całego ziemskiego życia. Nasza wiedza, a więc pole świadomości, nieustannie się rozszerzała, a teraz rozszerza się jeszcze bardziej. Globalny kryzys związany z epidemią koronawirusa otworzył oczy milionom ludzi. Nigdy nie było jeszcze czegoś takiego.

Istnieje teoria, wg której w momencie gdy pole świadomości osiągnie poziom krytyczny, to fala obudzenia i uświadomienia przejdzie przez cały ludzki rodzaj jak burza. Czyli nagle i skokowo. To właśnie wtedy ma nastąpić globalne przebudzenie ludzkości i zmiana systemu na system oparty o świadomość. Obecna elita musiałaby wtedy zostać usunięta, ponieważ mamy taką elitę, jacy sami jesteśmy. Jeśli jesteśmy nieświadomi, ignoranncy, źli, to mamy taką samą elitę rządzącą. Jeśli natomiast przejdziemy radykalnie przyspieszoną ewolucję mentalności, to aktualnie panująca elita straci rację bytu.

To tyle teorii. Mam nadzieję, że będzie to prawdą. Ja tam zachowuje chłodny, racjonalny osąd. Jestem takim duchowym racjonalistą, połączeniem sprzeczności. Ale nie wykluczam niczego, w tym tej teorii. Dlaczego? Bo „wiem, że nic nie wiem.” 😉

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam żadnych płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

6 myśli w temacie “SYSTEM NWO UPADA PONIEWAŻ JEGO CZAS MINĄŁ

  1. Maski to chyba przewidywali apokalipse klimatyczną, eurowizja ? haha poza publicznością i krajami typu Kazakhstan, Polska , Mołdawia nikt w Europie Zachodniej o tym festynie nie słyszał to jest produkt na rynek zewnętrzny/eksport do gospodarek wschodzących, przeceniasz pewne wydarzenia oraz nadajesz Illuminati jakieś zdolności prorocze, ludzie oglądają marvela ale dalej wszystko poza frytkami z colą to efekty specjalne.

  2. A jak nastanie ten nowy system to stanie się z ludźmi którzy nadal potrzebują silnej ręki? Moim skromnym zdaniem na ziemi jest wszystko co potrzebne do rozwoju całej planety i wszystkich istot które tu są i które przybywają, nie tylko ludzi też zwierząt. Pewnie są tacy którzy panują nad fragmentami tejże skomplikowanej wielowymiarowej rzeczywistości. Nad całością nie panuje nikt i jednocześnie wszyscy. Więc wszelkie spiski z góry są skazane na upadek ale fragmentarycznie służą nam wszystkim. Wszystko nam służy, naszemu rozwojowi, wzrostowi i zrozumieniu. Siłą napdęową tego uniwersum jest miłość,jest praprzyczyną leżącą u źrodła stworzenia i celem do którego wszyscy podązamy, nawet Madonna, Bil Gates i Doda. Człowiek żyjący w miłości niczego więcej nie potrzebuje, wszystko może i wie jak ma życ bez wertowania ksiąg i szukania tajemnej wiedzy bo świat jest dla niego otwartą księgą z ktorej czerpie wiedze, pożywienie, natchnienie i siłę.
    Zyczę wszystkim i sobie odnalezienie w sobie miłości i nie tracenie jej nigdy. 🙂

  3. Polecam wszystkim do przeczytania artykuł na który natknęłam się z polecenia! Tutaj jest zupełnie inne podejście do tego zagadnienia, moim zdaniem genialne, choć wzbudza we mnie lekki lęk, gdy myśle o tym, że tak się nasza historia może niestety potoczyć. https://www.martinlechowicz.com/ Artykuł z dosadnym tytułem: Jesteśmy w czarnej dupie!

    1. Ja tam nie jestem takim pesymistą. Oni czyli nwo wcale nie są aż tak wszechwładni i potężni. Jeden z nich wczoraj popełnił samobójstwo, minister finansów Niemiec. Ważna szycha. Czyli sprawdza się to co mówił Q Anon. 😉

Dodaj komentarz

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.