Aktualności

CENZURA INTERNETU OGRANICZONA, ELITY NWO SIĘ WYCOFUJĄ!?

Aktywista Q Anon powiedział, że przez nacisk frakcji jasnej strony cenzura internetu została w niektórych obszarach poluzowana, a w innych – zniesiona. Google zaczęło dodawać do indeksu wyszukiwania te treści, które przez lata były cenzurowane, a więc usunięte z indeksu. YouTube zaprzestało usuwania niewygodnych filmów, np o adrenochromie. YouTube, Twitter i Facebook zaprzestały zaniżania zasięgów niezależnym mediom. Różni antysystemowi i niezależni autorzy donoszą, że na ich stronach internetowych, profilach na Facebooku lub filmach na YouTube jest większy ruch. Więcej jest odwiedzin, wyświetleń, komentarzy.

Ja mówię „sprawdzam”, bo zachwuję chłodny, racjonalny osąd. Pokażę Wam, jak to wygląda na moich stronach i profilach.

Jak to się zaczęło? Najpierw powiem, że w lutym 2018 na zlecenie liberalno-lewicowych elit NWO rozpoczęła się cenzura internetu. Facebook ograniczył widoczność wpisów ze stron, także tych niezależnych, na stronie głównej czyli w tzw streamie. Google przestało pokazywać w wynikach wyszukiwania wpisy ze stron niezależnych.

Czyli artykuły o szkodliwości szczepionek, depopulacji czy treści patriotyczne pojawiały się w wynikach wyszukiwania znacznie rzadziej. Za to częściej pojawiały się w nich reklamy Google jak i treści przychylne elicie. Podobne regulacje poczynił portal Twitter i inne portale społecznościowe.

Poniżej: liczba wyświetleń i odwiedzin od 26 stycznia do 28 marca. Ilość wyświetleń zaczęła gwałtownie rosnąć w dniu 22 marca. To właśnie wtedy cenzury zaprzestał Facebook. Aby wyświetlić grafikę w całości, kliknij w nią:

.

A jak było z liczbą wyświetleń na stronie jarek-kefir.com przed czasami cenzury, na przełomie 2017 i 2018 roku?

Poniżej ilość wyświetleń na miesiąc i odwiedzin na miesiąc na mojej stronie w ciągu ostatnich dwóch lat. Po lewej – duża ilość wyświetleń i odwiedzin pod koniec 2017 roku i na samym początku 2018 roku. Potem spadała. Zaczęła ona gwałtownie rosnąć w marcu tego roku, czyli obecnie. Aby wyświetlić grafikę w całości, kliknij na nią:

.

Poniżej: ilość wyświetleń z różnych źródeł. Po lewej stronie: 18 lutego 2020 roku, czyli miesiąc temu – bardzo mała ilość wejść skądkolwiek. około 400 z wyszukiwarek i około 180 z Facebooka.

Po prawej – 27 marca 2020 roku, ilość wejść na moją stronę gwałtownie wzrosła. Jest dużo wejść z wyszukiwarek, Facebooka, Twittera, YouTube, Pinteresta i innych źródeł:

.

Poniżej: Statystyki mojej strony (tzw. fan page) na Facebooku w okresie ostatnich 4 tygodni. Liczba wyświetleń i innych parametrów znacznie wzrosła Wcześniej największy spadek na mojej stronie na FB nastąpił na początku stycznia 2020 roku. Przez trzy miesiące moja strona na Fejsie była praktycznie martwa. Przy prawie że 40.000 polubieniach moja wpisy były wyświetlane przez od 400 do 1200 osób. Rzadko było to 1600 osób. Strona ta była praktycznie martwa.

Co ciekawe, znacznie dłużej, bo już od kilkunastu miesięcy, liczba polubień mojej strony nie mogła przekroczyć 40.000, i zatrzymała się na granicy około 39.200 polubień. Po prostu automatyczny algorytm Facebooka cofał polubienia wielu moim czytelnikom, by liczba polubień nie wzrastała. Byłem dotknięty specyficznymi sankcjami. Teraz także to się zmieniło, bo przybyło aż 426 nowych polubień. Więc ma tu miejsce poluzowanie sytuacji w przypadku wielu różnych algorytmów, które już mnie nie cenzurują, nie blokują i nie zaniżają zasięgu.

Nie oznacza to jednak, że cenzura została całkowicie zniesiona. Została ona ograniczona i poluzowana. Aby wyświetlić poniższą grafikę w całości, kliknij w nią:

.

Czy możliwe, żeby to się działo przez to, że ludzie siedzą w domach bo jest kwarantanna i praca zdalna? Na pewno jest trochę więcej odwiedzin ludzi przez to, ale minimalnie. Bo i tak rządzą potężne algorytmy sztucznej inteligencji z Google, Facebooka, Twittera, YT itp, i to one ustalały, by strony alternatywne miały znacznie zaniżone zasięgi. Teraz one tego zwyczajnie nie robią. Tak znaczna różnica nie może być kwestią wyłącznie tego, że więcej ludzi siedzi w necie.

Poza tym Google dodało do indeksu cenzurowane wcześniej treści, a to nie ma nic wspólnego z zasięgami ani z liczbą ludzi siedzących aktualnie w domach na internecie. Cóż, czas pokaże jaka jest prawda, póki co administratorzy niezależnych mediów jak i ich Czytelnicy donoszą to samo, co przekazałem Ci w tym artykule. Jak zawsze, polecam zachować chłodny, racjonalny osąd sytuacji.

Jeśli nie wiesz, kim jest Q Anon i o co chodzi z odsunięciem skorumpowanej i zdemoralizowanej elity deep state (cabal) od władzy, to zapoznaj się proszę z poniższymi artykułami. Naprawdę warto, bo jest tam zawarta obszerna baza danych (tekstowych jak i filmowych) na ten temat:
System NWO upada, bo jego czas minął
Idzie wielki reset systemu NWO! Kulisy globalnej operacji
Czy upadek systemu zaczyna się teraz?
Czy koronawirus to pretekst do zniszczenia elit NWO?

Jeśli ciekawi Cię szokujące w swej wymowie przemówienie Trumpa, to wejdź w poniższy link:
Szokujące i ukrywane przemówienie Trumpa!

Autor: Jarek Kefir

Witaj. 🙂 Moja strona utrzymuje się z darowizn czytelników. Nie organizuję szemranych warsztatów, na których mówi się o czarach-marach, cudach niewidach i jeszcze trzeba za to płacić. Wolę walić prawdę prosto z mostu, nie pasjonuje mnie oszukiwanie ludzi. Szerzę świadomość i wiedzę na tyle, na ile mogę, i mam nadzieję, że przyniesie to coś dobrego. Nie wprowadzam żadnych płatnych treści. Chcę, by moje publikacje były dostępne dla każdego, nawet dla biednych osób. Jeśli cenisz moją pracę, to możesz wspomóc moje publikacje finansowo.

Możliwości wsparcia moich publikacji:

➡️ Na konto bankowe:
Dla: Jarosław Adam
Numer konta: 16102047950000910201396282
Tytułem: Darowizna

➡️ Wpłacającym z zagranicy potrzebne są także te dane:
Kod BIC (Swift): BPKOPLPW
IBAN: PL16102047950000910201396282

➡️ Na Pay Pal: Kliknij poniższy link:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=QFQ8UFRVAKUCG

9 odpowiedzi »

 1. … idealna piosenka na hymn w czasach zarazy i trwającej nareszcie apokalipsy, bardzo radosny ładunek emocjonalny ma w sobie, skoczna, pogodna 🙂

 2. Moja mama nigdy nie zablokowała widzenia pozazmysłowego. Od wielu lat było mi jej widzenie bardzo pomocne w zrozumieniu moich cieni. Jak nie wiedziałem do końca co w danej chwili przerabiam, to szedłem do niej by zobaczyła, ale nie to jest najważniejsze w tej chwili… Mianowicie miała ostatnio wizje, w której przyszedł do niej Bóg i pokazał jakby dwie ziemie przenikające się. Na jednej byli szczęśliwi ludzie, żyjący w harmonii ze światem a na drugiej pozostali będący w ,, kanałach,,. Byli zdezorientowani a mama chciała pokazać im drogę by szli na tą część gdzie jest pięknie. Niestety strach nie pozwalał im opuścić tego miejsca. Bóg powiedział do niej, żeby nie zwracała uwagi i nie marnowała energii na nich bo to ich wybór. Oczywiście były tam jeszcze inne rzeczy, ale to związane z nią. Jak dla mnie wszystko powoli się łączy w całość. Czy jesteśmy świadkami odroczenia i zmian na lepsze 🤔 wiele na to wskazuje, ale widocznie nie dla wszystkich będzie, to dane. Pozdrawiam serdecznie

 3. Nie jestem do końca przekonana co do Twoich argumentów. Mamy teraz czas, gdy ludzie szukają wszelkich informacji dotyczących obecnej sytuacji. Większość nie wierzy mediom głównego nurtu lub chce poznać jakieś nowinki, którymi może podzielić się ze znajomymi i zabłysnąć. I tak przypomnieli sobie o ‚starym dobrym Jarku’, który ma zawsze coś ciekawego i zaskakującego do powiedzenia- hop słupki odsłon na stronie wzrosły. A co do tego odblokowania internetów i różnych treści, zapewne masz rację ( nie znam się na tym, więc nie neguję). Może to być celowe działanie w celu wprowadzenia haosu i natłoku informacji, który już mamy, aby ludzie mieli jeszcze większy problem z ich analizą i wyciągnięciem prawidłowych wniosków.

  • @Marksaba – to nie do końca musi to być. Bo to są też kwestie indeksowania (czyli tego, co pojawia się w wynikach wyszukiwania, a tego, co jest z niego usunięte), jak i kwestie algorytmów opartych na sztucznej inteligencji, których działanie jest zautomatyzowane, i które albo Ci ograniczają widoczność wśród ludzi (jak było do tej pory), albo nie.

   Gdyby to była tylko kwestia tego, co piszesz, to ludzie by ręcznie wpisywali adres mojej strony, a nie wchodzili przez portale społecznościowe i inne. Teraz po prostu rządzą algorytmy, takich dożyliśmy czasów. 😉

 4. Daniel Czarli
  To z dwiema ziemiami itd. Też to widzę i dziękuję za Twoje świadectwo.
  Lęk albo Miłość, każdy sam wybiera i nikt nikogo na siłę nie przekona ani nie przeciągnie.

  • Właśnie o to chodzi z tym lekiem. kto mial go sporo przyciąga teraz znacznie większą ilość. Wydaje mi się , że wiele osob sobię z tym nie poradzi. Przykro mi, ale to każdego indywidualny wybór.

 5. Daniel Czarli
  Pozwoliłem sobie skopiować Twój komentarz. Chciałbym go umieścić też na innym blogu. Mam nadzieję że Ci to nie będzie przeszkadzać.

  • Nie mam nic przeciwko 😅 ogólnie to w ,,astralu,, coś się dzieje ciekawego. Podchodzę do tamtego świata bardzo sceptycznie, ale pojawiają się pewne istoty, które najwyraźniej pomagają nam. Kto to jest nie mam pojęcia. Co takiego jeszcze ciekawego widzisz? Pozdrawiam

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.